Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

kacatka
9. dub 2012

Takže zítra v 15h naše první konzultace v reprofitu! Konečně, to čekání bylo fakt hrozný. Byla bych ráda, kdyby všechny testy udělali v 1 den, protože oba se těžko uvolňujeme z práce, ale to asi neklapne 😖 . Uvidíme. Zítra dám info jak vše probíhalo.

zdenallicka
10. dub 2012

@kacatka Jak dlouho jsi čekala na termín? Držím pěsti..🙂

kacatka
10. dub 2012

@zdenallicka přes měsíc k dr. Koudelkovi, nevím, jestli by to u někoho jinýho bylo kratší

kcvrcekz
10. dub 2012

@kacatka Tak držím pěsti ..🙂

kacatka
10. dub 2012

Ahoj všem, tak máme za sebou první konzultaci. Dr. Koudelka je vážně sympaťák, vše vysvětlil, udělal mi UZ a vybrali jsme léčbu, teď to půjde na schválení pojišťovně a pak jdem do toho. Budu stimulovat menopurem, vyzvednout léky si jdu v polovině května a v červnu jdem na to. Ptala jsem se taky na minimální stimulaci jak o tom tady každý píše, ovšem mě ji nedoporučil, takže pojedem zatím dle jeho rad. Pěkný večer přeji 🙂

evulatko
10. dub 2012

@kacatka, ahojky🙂 Mohla bych se Te zeptat, proc Ti minimalni stimulaci nedoporucil? A je to sympatak, vid🙂)))

kacatka
11. dub 2012

@evulatko Ahoj, no protože je to naše první ivf, minimální stimulaci prý doporučují u holek s PCO, nebo při neúspěšných pokusech, kdy už nic neplatí pojišťovna. U mě prý potřebuje co nejvíce kvalitních vajíček aby zbylo i na zamražení. No uvidíme. U nás je problém na straně partnera, já bych měla být ok. Tak snad ty vajíčka budou také kvalitní. Nebude se u nás brát ani genetika, ani imunologie, takže jsem vážně zvědavá jak vše dopadne. 🙂

evulatko
11. dub 2012

@kacatka, tak to jo 🙂 Ja uz toho mam za sebou spoustu a spatne reaguji na ty injekce (pres vysoke davky malo vajicek), tak mne prave rikaji, ze pro me ta minimalni stimulace je, ze budu mit stejne vajicek, at budu jist jen tablety nebo si pichat injekce... Kazdopadne Ti moc drzim palce, at se zadari hned napoprve🙂)))

kacatka
11. dub 2012

@evulatko aha, no s toho mám taky strach, že ty injekce nebudu dobře snášet. Ale co, musí se to vyzkoušet, nikdo neví předem co se stane 😉 Jinak děkuji za podporu, snad to vyjde, přece jenom to pro nás nejsou malé peníze, které do toho půjdou. A ty jdeš někdy teď do minimálky?

kcvrcekz
11. dub 2012

@kacatka Tak je super, že se to u vás už tak hýbe koukám, že jsme na tom obě stejně.🙂 Taky začínám stimulovat menopurem a to už příští týden...🙂 Tak jsem zvědavá jak to u nás bude..🙂. Moc držím pěsti ať vám to výjde hned na poprvé..🙂.

kacatka
11. dub 2012

@kcvrcekz Také držím pěsti ať vyjde 😉 Menopur jak se zdá je velice populární. Mimochodem mě nabízel i pera k lepší aplikaci, to jsem ale odmítla, bylo by to tak 5x dražší, tak jsem si řekla, že si to do té ampulky natáhnu sama, akorát nevím, kdo mi to bude píchat, chlapa mám zbabělce 😀 a já sama bych to píchla někomu jinému v pohodě, ale sobě nevím nevím, ale doufám, že to zvládnu. Tak tfuj tfuj 😉, hodně štěstí

aidule
11. dub 2012

@evulatko Omlouvám se, že vstupuji do debaty, ale měla jsem stejný problém-dávky hormonů fakt dost vysoké a úrodička mizivá 😨 😢 ....no a 2 cykly s clistilem a jupííííííííííííííííííííí, bylo zaděláno. Natálka už bude mít příští týden 8 měsíců a je to sluníčko 🙂 ! Tak jen tak pro povzbuzení, že když to má vyjít, tak bude stačit i minimálka léků, ale maximálka štěstí 😀 😀 😀 😉 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Moc, moc držím pěstičky! 🙂

kcvrcekz
11. dub 2012

@kacatka No buď v klidu já když jsme si pro to šli tak jsem nechápala...Ale tak snad to zvládnu příští čtvrtek nebo pátek to bude tak jsem zvědavá...🙂 A mě to nabídla sama Dr. že si myslí, že je to pro mě v poho a nebudu nějak přehnaně reagovat..Že ty pera jsou moc drahý..Tak taky tfuj tfuj tfuj..🙂

kcvrcekz
11. dub 2012

Holkýýý začíná mě dost škrábat v krku...Snad nelehnu...Zbývá mi týden do stimulky... Snad to fakt nebude ničemu vadit kdybych byla nachlazená... 😢

kacatka
11. dub 2012

@kcvrcekz nachlazení nevadí, horečka by mohla 😖 Tak odpočívej co nejvíc, klid a teplo 😉 a bude to hned o.k.

sikulik
11. dub 2012

@kcvrcekz ahojky, snaž se to vyležet a pokud můžu poradit, udělej si zázvorový čaj z čerstvého zázvoru s citronem a medem, a pij to dvakrát denně dokud to nepřestane, mě tohle pomáhá, když se nechci cpát práškama 😉

kcvrcekz
11. dub 2012

@sikulik zkusím díky moc😉

evulatko
11. dub 2012

@kacatka, ne, ja ted zkusim pokus s injekcema a uvidime, co z toho...🙂

evulatko
11. dub 2012

@aidule, jsi zlata, ale ja na Clostil nereagovala ani pred sedmi lety, kdyz jsme se o mimco zacali snazit a ani ted to s nim neni zadny zazrak☹ Takze doufam, ze zaberou injekce a pokud ne, tak uz to s vlastnim materialem vzdavam, jsem bohuzel dost spatna nosnice🙂 Ale beru to tak, ze se nam podarila dcera, bylo hodne velke stesti a nevim, nevim, jestli muze mit clovek dvakrat takove stesti....🙂

1miska
11. dub 2012

ahojte holky, za jak dlouho vam odpovi, kdyz napisete mail (ja konkretne Stelclovi) neco bych potrebovala vedet, tak jsem vcera psala a zatim nic :(

lenka27
11. dub 2012

@1miska ahoj no mě většinou odepsal ještě ten den, ale psala jsem mu hodně ráno

evulatko
11. dub 2012

@1miska, dala jsi spravny mail? ja mu dneska odpoledne psala a tak do hodiny jsem mela odpoved...

aidule
11. dub 2012

@evulatko Neboj, každá reagujeme jinak a na něco jiného. Má-li to vyjít i na podruhé, vyjde to, počet zázraků na osobu není v životě určo nijak limitovaný 😀 😉 🙂 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

evulatko
11. dub 2012

@aidule 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sikulik
12. dub 2012

@evulatko ahojky, promin, že se vám pletu do debaty, ale my máme syna, byl to také reprofiťácký zázrak a také moc a moc věřím a doufám, že se povede ještě jeden a budeme mít ještě jednoho mimíska 🙂 a jak vtipně píše aidule, počet zázraků na osobu jistě není limitovaný 😀 , jen tomu trochu pomoci a věřit. Nejsme žádný furie, ale docela hodný holky 😀 a za to, co jsme vydržely si snad zázraky zasloužíme 😉

sikulik
12. dub 2012

@1miska ahojky, mě také Štelcl odpověděl ještě ten den. Zkus to poslat ještě jednou, mohlo se stát, že to přehlédl nebo když ho četl někdo ho zavolal a pak už se k tomu nevrátil

aidule
12. dub 2012

@sikulik No jasně, zasloužíme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 Na cestě za dalším andílkem přeji hoooooodně štěstíčka!!!!!!!! 😉 🙂

sikulik
12. dub 2012

@aidule děkuji mooooc 😉 , jsi hodná, v květnu se chystáme na KET v přirozeném cyklu (stále totiž ještě jednou denně kojím našeho závisláka 😀 ). Máme jen jednu sněhulinku, ale věřím, že je to ten nejšikovnější bojovníček na světě 😀

sikulik
12. dub 2012

@kcvrcekz tak jak se cítíš? Už je ti líp? Držím pěsti 😉

kcvrcekz
12. dub 2012

@sikulik ahojky dneska dost na prd☹ bolest v krku sílí od včera a moc dobře mi není.Teplota díky Bohu žádná tak jsem dneska šla raději dřív z práce a ležím.Už nevím co do sebe narvat.Vitamín C ,oscillo a cucavé tablety na bolest v krku nic....Tak už jsem si dneska vzala paralen.Snad to vyležím.Přecejen mám ještě týden.Děkuji za držení pěstí snad to pomůže🙂 .Co ty?