Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

sikulik
16. kvě 2012

@cilkaa hele holka 😀 nechci tě utěšovat nějakými planými nadějemi, ale nějak brzo jsi složila zbraně, a to nemůžeš! 😉 . Já jsem měla u našeho jediného úspěšného pokusu 5-ti denní PK a čárku jsem neměla žádnou ani 12 den, probulela jsem půl dne a za dva dny jsem zkusila ten drahej test co se rovnou počůrá (nevím název, ale ani mamatest, ani clearblue to nebyly), a najednou tam 14.den po ET 5-denních blastiček byly dvě čárky 🙂 . Prostě jsem tomu vůbec nemohla uvěřit, ale byla neděle a žádný jiný test jsem neměla, až teprve v pondělí na klasickým desítkovým mamatestu byly nádherné //. Tak ještě malinkatou jiskřičku naděje jednomu z tvých bojovníčků dej, ju?

kcvrcekz
16. kvě 2012

@cilkaa no ono je to asi hodně individuální. Já tomu prostě věří, že to vyšlo🙂 a ty by si neměla hned házet flintu do žita. Jak píše @sikulik.

Jinak holky je možné, že dneska byl ten test slabší duch jak včera? Ale v termínu? Možná jen blbě vidím.

sikulik
16. kvě 2012

@kcvrcekz hcg v krvi se zvyšuje každých 48 hodin, takže je nejlepší testit vždy po dvou dalších dnech, neboj, určitě ti to vyšlo 😉

kcvrcekz
16. kvě 2012

@sikulik děkuji moc, ty mě vždy uklidníš😉

cilkaa
16. kvě 2012

@sikulik a ten 12. den to bylo co za test? Desítkovej?

@kcvrcekz to je dobře, urcite tam bude. Svoji hladinu hcg jeste neznáš, takže urcite je to na dobré ceste.

1miska
16. kvě 2012

holky, kamaradka byla na transferu cca pred mesicem, delala ji to Vitouskova a rikala ji ze ji zavedli ten den miss embyjko z cele kliniky - tak nevim, nevim jestli pro ne nejsou miss vsechny 😎

kcvrcekz
16. kvě 2012

@1miska ona má miss pro všechny🙂

bambulajda
16. kvě 2012

@kcvrcekz ...tak jestli byl v limitu , tak další dobrá zpráva - já mu věřím 😀

jinak já dnes 12. den krev a HCG je nad 400 ...takže se mám dostavit za 14 dní a uvidíme ..strasně si přeju ať to vyjde 😵 ...už nechcu žádny biochem. těhu ani nic podobnýho !!!

kcvrcekz
16. kvě 2012

@bambulajda no ten byl. Koukala jsem tedy pak ješte po hodině a byl tam. Jsem teprv 10 den po et. Tak snad zítra bude zase silnější. Gratuluju k hcg a určitě to výjde🙂 uvidíš😉

olousek35
16. kvě 2012

@bambulajda gratuluji. Určo to tentokrát vyjde. Hodnota je víc než pěkná. 😉

kcvrcekz
17. kvě 2012

Dobré ránko holky. Tak teď tomu už fakt nerozumím. Dneska test sice v limitu, ale ták slabej, že nevím co si mám o tom myslet. Ten co jsem dělala v úterý sice vylezl po limitu, ale byl nejsilnější. Příjde mi jakoby se to ztráceli. ☹ Dnes bych měla dostat ms a včera večer jsem měla jakýsi lehonce nahnědlý výtok, tak tomu fákt nerozumím. Myslíte, že tam mimi je?

kcvrcekz
17. kvě 2012

tady jsou fotky ..☹ Začínám mít blbej pocit, že to je asi to biochemické..☹ A tak jsem se těšila..☹ten poslední je z dneška

olousek35
17. kvě 2012

@kcvrcekz no nejpřesnější je si skočit na krev jako samoplátce. Uvidíš výsledek. Držím pěsti. 😉

kcvrcekz
17. kvě 2012

@olousek35 no na krev mám jít v pondělí tak to už nějak vydržím,ale podle testů je to myslím jasné....☹

jana321969
17. kvě 2012

@bambulajda ahoj miláčku neboj je nás víc co na tebe myslím a ted sama vidíš, že už je to rozdíl od minule!!!!!

cilkaa
17. kvě 2012

@kcvrcekz ahoj, duchy tam vidím. Já to minule měla podobně. A šla jsem na krev hned. Normálně do RF, udělají ti ho a pak v pondělí taky. Ať máš jasno. A kdyby to byl nějakej průšvih, tak ať se to sleduje.
Jako samoplatce nikam nechod´, vše ti udělají u nas v caru. Pokud chceš mít jistotu, že můžeš přijít, mailuj Kuřecové- urcite ti hned odpoví.

@bambulajda to je krása. Budu držet palečky. Zasloužíš si to 🙂

Holky, já dnes snehobílo, takže se to jen potvrdilo... Už jsem to strávila. V srpnu další pokus.

sajmona
17. kvě 2012

@kcvrcekz já bych neřekla že ten spodní je min jen ty vrchní jsou zaschly tak to tak vypada.ja jsem testovala taky od 6 dne,akorat jsem se nervila,ze to nesili,druha carka byla furt stejna,a hcg 12 dpoet jsem mela pres 400. takze neboj,treba zkus test az tak v sobotu. ty testy nejsou presny jak krev.drzim pesti

bambulajda
17. kvě 2012

@kcvrcekz ...těžko říct, počkej na krev - budu držet palečky

kcvrcekz
17. kvě 2012

@cilkaa
@sajmona
@bambulajda
No volala jsem do RF a tam mi řekli, že na ty testy nemám moc spoléhat a dojít v pondělí na krev pokud se nerozhede ms. Tak uvidím.

bublenudle
17. kvě 2012

@bambulajda Vééélká gratulace k Hcg 🙂 mooooc ti to přeju 😵

bambulajda
17. kvě 2012

@bublenudle děkuju 🙂

sikulik
17. kvě 2012

@cilkaa ahojky, je mi to moc líto, ten můj test ten 12.den byl ten reprofiťáckej. Půjdeš to zkusit ještě na krev?

sikulik
17. kvě 2012

@kcvrcekz ahojky, je to zvláštní, uvidíš, když si uděláš test třeba ještě v sobotu a neděli.

sikulik
17. kvě 2012

@bambulajda moc gratuluju k hcg a přeju, aby bylo za 14 dní všechno v pořádku 😉

cilkaa
17. kvě 2012

@sikulik na krev už určitě nepůjdu.
Akorát jsme se Štelclem domluvení, že nám vezmou i s manželem krev a udělají nám genetiku a trombofilní stavy (ani nevím pořádně o co jde?), pak hysteroskopii.
No a srpen šupajdím nanovo.
Zbyla mi ještě půlka Puregonu, takže uděláme "minimálku", která v podstatě bude dost podobná jako klasika, ale nechci si vyčerpat pokusy(chceme 3 děti 🙂) a ten Puregon v lednu končí trvanlivost, tak jej využiju.

olousek35
17. kvě 2012

holky, není některá objednaná příští týden ke Koudelkovi, nebo ke Štelclovi? Pokud jo tak který den a cca kolem které hodiny? Chtěli bychom tam s malým na děkovačku, ale potřebuju nějak neofiko zjistit, kdy tam budou oba.

kacatka
17. kvě 2012

@olousek35 Ahoj, jdu na konzultaci 22.5 na 16.30, ale podle mě by tam měl být celý den. Možná by tam stačilo zavolat a optat se kdy tam příští týden je. Tak asi tak

kacatka
17. kvě 2012

@olousek35 jo a ještě jsem zapomněla dodat, že já jdu k dr. Koudelkovi 😉

lenka27
17. kvě 2012

@bambulajda tak to je jasný 🙂 já to měla s Adámkem stejně, a to je dobré znamení

olousek35
17. kvě 2012

@kacatka tak to je super, díky moc za info. Je fajn, že tam bude i odpo. Koudelka je pro nás ten hlavní.