Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

safarikovap
17. kvě 2012

@olousek35 Oli a taky s bednou šampíčka, jako @bellka? 😀 Se teda pak budu muset taky vycajchnovat a Vitouškové něco podstrčit 🙂

olousek35
17. kvě 2012

@safarikovap já hlavně stále netuším co. Co myslíš? Whiskou snad neurazím, ne? Nebo nějakej jinej tip? Ale tipy jako sedmičku vína slyšet nechci 😀

safarikovap
17. kvě 2012

@olousek35 Jednoznačně whisky - tím Kouďas nemůže pohrdnout 😉 😉 😉 P.S. My náhodou povezeme (až prcka vyplkneme) to vínko - transfer nám Vitoušková dělala den po Štelclové oslavě narozenin a říkala, že pije jen kvalitní vínko...A sestřičkám na recepci vezmu krabici zákusků - zaslouží si to holky, vždycky byly mega ochotný 🙂

lenka27
17. kvě 2012

se holky stydím, já pouze Štelclíkovi napsala dopis, bych to měla napravit až tam půjdu pro druhý mimi teda 😀

safarikovap
17. kvě 2012

@lenka27 No, na to, že jde Adámek "za chvilku" do první třídy, tak by sis Leni měla pohnout 😀

lenka27
17. kvě 2012

@safarikovap ha ha 😀 jsem zvědavá, až bude tvůj Adámek na světě, jestli si v té eufórii vzpomeneš na zákusečky a vínečko 😀

safarikovap
17. kvě 2012

@lenka27 Neprovokuj 🙄 😀 😀 😀

cilkaa
17. kvě 2012

@olousek35 Olí a co nejakej drahej RUM? To teď frčí Zacapa atd. Nejakej 23 letej nebo tak...

olousek35
17. kvě 2012

😀 😀 😀 stejně to bude trapný, že jdeme až tak pozdě. Ale vzhledem k tomu, že chcem jít ještě pro druhý, tak budem dělat, že 3,5 měsíce po narození je vlastně ještě novorozeně 😀

drndapetka
17. kvě 2012

Holky, prosím Vás špinila jste některá při stimulaci injekcemi? Já jsem dneska 8DC a od 2DC beru Clostík a píchám injekce Bravelle a stále špiním ☹ V sobotu mám jít na první ultrazvuk, tak nevím jestli to špinění nebude vadit a mám strach, že to zase znamená nějaký zádrhel 😒

cilkaa
18. kvě 2012

@drndapetka Peto, snad nejde o nic vážného... Já s tím zkušenost nemám. Nechceš napsat Dr. maila?? Je to dost důležité, ať si neplytvas ty injekce.

@safarikovap Peto, tak co mamino? Napiš nam jak trhulis a jak jdou přípravy na svatbu ;)

1miska
18. kvě 2012

@olousek35 ahojky proc o vinku nechces slyset? 🙂 vlastni zkusenost - manzel je lekar - whisek, rumů... mame doma na rozdavani, ale kdyz donese kvalitni lahvinku tak z toho mame radost nejvetsi - tu si s chuti otevreme a vypijeme, zatimco na ty lahve s dvacetiletym rumem se jen prasi...

1miska
18. kvě 2012

@olousek35 anebo mame vzdycky radost z nejakeho kosu delikates - vyborny syr, klobaska - ja vim zni to obycejne, ale ver mi, lahvi rumu, whisky atd... dostava urcite tolik, ze to nezvadne urcite vypit a jen to nekde skladuje - vlastni zkusenost z domu 🙂

olousek35
18. kvě 2012

@1miska ok, dík za radu. O vínu jsem nechtěla slyšet v souvislosti s Rathem 😀 Přece jen sedmička je sedmička 😉 Nechám si do pondělí všechno projít hlavou. Budu muset děkovat jak Koudelkovi, který byl náš protekční doktůrek a taky Štelclovi, který vše prováděl. OPU, ET, potvrzovací ultrazvuk. Nemůžu některého z nich vynechat. A taky nejsem milionář, takže jsem finančně omezená.

sikulik
18. kvě 2012

holky, když už jste začaly takové téma 😀 , tak my než nás s naším ještě nenarozeným synem odesílal Štelcl do porodnice, abysme začali už před porodem chodit na ozvy a kontroly tam, tak jsme se s ním loučili ještě jako 2 v 1, a donesli jsme mu archivní vínko (v balení bylo červené i bílé), tak mu zajiskřily očička a říkal, že ho vypije na zdraví našeho prcka, hned jak mu dáme vědět, že se narodil 😀 . A to že má rád víno, jsme z něj vlastně nenápadně dostali, když jsem se v pátém měsíci před vánocemi ptala, jestli si můžu dát trošičku vínka přes vánoce. A tak mi řekl, že trocha kvalitního vínka nikdy, ani v těhotenství, nezaškodí, a že on ho taky miluje 😀 . Takže potvrzuju názor, co píše @1miska 🙂

olousek35
18. kvě 2012

super, tak je v řešení dárkový koš x archivní vínko. Díky moc za rady. Pak napíšu reakce. 😉

cilkaa
18. kvě 2012

V mém okolí zase všichni chlapi lemtají hlavně ty RUMy 🙂
Je to individuální a pokud je to u Štelcla ověřený, že má rád víno, tak určitě 🙂

cilkaa
18. kvě 2012

@kcvrcekz tak co? Myslím na tebe, čárečky jak dnes vypadají?

kcvrcekz
18. kvě 2012

@cilkaa no já dneska netestovala budu až v neděli ať mě to neláká. A ten výtok je taky slebší tak asi to bylo tím, že jsem měla včera dostat ms. A doufám, že to přejde.

cilkaa
18. kvě 2012

@kcvrcekz mně to také ještě nezačalo. Ale bříško bolí nepřetržitě (ale ne nějak moc), tak čekám každou chvíli...
Tak doufám, že se to v dobré obrátí. V pondělí budu držet. Pokud by jsi testila o víkendu, podej info 🙂

Holky, kdy Vám přišla MS po nevydařeném pokusu?

kcvrcekz
18. kvě 2012

@cilkaa no to mě to právě moc nebolí. Jen mě sem tam píchne, sem tam jak horkej čaj v břichu a pak nic. Takže fákt nevím☹. Ale stále věřím.

bambulajda
18. kvě 2012

@kcvrcekz ahojky, myslím na tebe 🙂 ...s těma příznakama je to těžky, vždy je to jak na mrchu...já se třeba teď cítím líp než před 5 dnama - vůbec bych nic nepoznala, ani prsa dokonce ani břicho ani nejsem tak nafouklá a nějaky chutě nebo nevolnosti - prostě vůbec nic 😕 tak snad tam mimi ještě je 😅 ...

@cilkaa mně MS dorazila tak 5 dní po vysazení utrogestanu

kcvrcekz
18. kvě 2012

@bambulajda no řeknu ti, že tomu moc nerozumím. Ten výtok mám fakt hlavně když si dám utroš a pak třeba za hoďku dvě jdu na wc a přez den skoro vůbec a dnes už skoro nic. A ani to břicho už nebolí tak jak včera. Prostě tomu nerozumím v pondělí budu chytřejší. No na příznaky kašli hlavně že je vše ok. 🙂

carlik
19. kvě 2012

@bambulajda supééér, já měla 12. den po ET 383 a kde jsme teď??? Spinká to v potýlce 😉 Určitě to teď dobře dopadne!
@olousek35 my byly na gratulačce nedávno u Štěpána a vyšlo nám to rok po ET a byl rád, že nám to tak svědčí, holkám 😀

katem
19. kvě 2012

Sorry holky, dlouho jsem tu nebyla, ale nejak jsem nemela cas...
Poslusne hlasim, pokojicek je hotov!! Vse zarizeno na mrnousku prichod! - pekne mi tam tanci porad 😉

drndapetka
19. kvě 2012

Ahoj, tak jsme zpět z kontroly.
Dnes sliznice 6,5mm, na pravo 2 folikuly, na levo taky 2 folikuly, největší 12mm.
Zvýšil mi dávky ze 75j. na 150j. Bravellu, tak jsem zvědavá jestli se ukážou ještě nějací folíci nebo zůstaneme u těch 4.
Myslíte, že na to, že je to minimálka, tak dobrý? nemám s čím srovnávat, protože jsem na minimálce ještě nebyla, mám za sebou jen klasické stimulace....

cilkaa
19. kvě 2012

@drndapetka Peti a co to špinění? Co říkal dr.? Tak snad je všechno OK, sliznici mívám také tak podobně, ona ještě doroste. Já měla 3 folíky na kontrole po Clostíku a v den odběru 4, takže možná ještě nějaký schovaný doroste. Myslím, že na minimálku a ty jednotky, co pícháš, jsou ty 4 ks tak nějak optimální. Hlavně aby byly folíky plný zralých vajíček, to je teď důležité 🙂 Držím ti palce...

drndapetka
19. kvě 2012

@cilkaa no na to špinění mi Machač řekl, že už brzy přestanu špinit, že je to jen stará krev a že ta sliznice je už dost vysoká, takže to přestane. nevím jestli mě chtěl jen uklidnit, nebo to je fakt....uvidím 😉
Přála jsem si aby bylo vajušek aspoň 5, tak třeba to tak bude 😀
Vzhledem k tomu, že normálně mívám ovulku až kolem 18DC i při Clostíku a mám PCO, tak se bude určitě stimulka prodlužovat a OPU bude později, takže bude čas,aby sliznice dorostla a dorostly ještě nějací folíci 🙂
Stejně je zvláštní, že se říká, že Clostil snižuje sliznici a pokaždý jsem ji po Clostíku měla max.5mm, víc ne, tak jestli je to díky těm injekcím, že není nízká jako vždycky, a nebo taky tím, že piju hodně grepového džusu, ten je na sliznici prý taky dobrý 😀

agnes88
19. kvě 2012

@katem ahoj, koukám že jsi už 35 tt, děsně to uteklo. Mimča už jsou velký. Kde se chystáš rodit? A nevyhrožují ti že půjdeš dřív? Jo a císař nebo normální porod??
@bambulajda super hodnota hcg, žeby konečně!!
@kcvrcekz určo to bude dobrý, v pondělí jdeš na krev?

kcvrcekz
19. kvě 2012

@agnes88 jo jo v pondělí jdu na krev. Mám strach. MS sice nikde, ale ten výtok mám pořád tak nevím zda to jen nedrží ten utroš. Fakt se bojím😲