Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

olousek35
18. čer 2012

@kcvrcekz a už si zkoušela testit? Nebo opravdu vydržíš do pátku? 😉

1miska
18. čer 2012

holky, nemate nektera vycihnute, ktery dny kdo dela UZ? uz jsme si tak nejak zjistila ze ctvrtek Kuřecová a pondeli Stelcl - vzdycky me to vyjde pondeli nebo ctvrtek, budu si tam volat - ted to vychazi utery nebo streda, tak bych si vybrala 🙂 🙂 díky

bambulajda
18. čer 2012

@kcvrcekz ....no tak budu moc držet palečky ...já bych asi testila ve čtvrtek a v pátek mazala na krev 😀 ....určitě to tam teď budou // 😀

kcvrcekz
18. čer 2012

@olousek35 No dřív jak ve čtvrtek testovat nebudu🙂 minule jsem testovala 9. Dc a pak prd☹. Tak si počkám
@bambulajda no to mám v plánu, ale i tak je to ještě doba. Ty si měla taky estrimax že? Já právě nevím zda to není tím estrimaxem. Protože minule jsem začla hned špinit i přez utroš a teď nic🙂 tak jsem na to fakticky moooc zvědavá🙂
@lenajsek no tak to já takto nemám ani před ms. Jen mám bolesti v křiži a břicho to i teď tak nevím. 😅

sikulik
18. čer 2012

@kcvrcekz ahojky, nestíhám, ale potvrzuju, co píšou holky. Bolelo mě břicho jak na ms, jinak nic, takže jsem při každé návštěvě wc hned koukala, jestli není červená 🙂 .
Holky moje, poslední dny je mi teda fakt dost blbě prakticky od rána do večera, ze všeho se mi chce hned zvracet, ale vždycky to vydejchám, i když se mi teda navaluje fest. Všechno mi smrdí a jsem tak strašně unavená, že nemám sílu ani pít ani jíst. Nemám na nic chuť, navaluje se mi i z rohlíku a vody 🙂 . Hrozně se bojím další kontroly, aby bylo mimi zase v pořádku, loni jsme dopadli nakonec špatně a bylo to MA. Ale věřím, že se to nebude opakovat 🙂 .
Všem co jdou do dalších pokusů držím moc pěsti, a bublenudle moc přeju, aby se rozhodla správně, nedovedu si představit, čím vším prošla, a proto si nedovoluju ani radit, snad jen DRŽ SE!!!
A čekatelkám na // přeju, aby je našli a následně aby bylo vše v nejlepším pořádku!!!

sikulik
18. čer 2012

@bambulajda A jak jsi na tom ty? 😉

kcvrcekz
18. čer 2012

@sikulik tý jo. No tak to se drž, nezkoušela jsi ty zázvorové lízátka?

sikulik
18. čer 2012

@kcvrcekz zkoušela 🙂, ale to pomůže jen ve chvíli, kdy ho lízáš, a jak máš dolízáno 🙂, je ti zase šoufl, úplně nejhorší je to večer. Jo a náš malej, když viděl, že mám lízátko, on ho teda ještě nikdy neměl, tak hned "mama taky" a ukazoval na něj, že chce taky ochutnat, a tak jsme seděli vedle sebe a půjčovali si lízátko, jednou já, jednou on 😀 , to musel být pohled 😀

kcvrcekz
18. čer 2012

@sikulik teď jsem kdesi četla, že pomáhá zázvor. Ale holej. Tak to zkus😉 sólo. 😉

evulatko
18. čer 2012

@1miska, ahojky🙂 Rekla bych, ze ve stredu je tam Stelcl taky🙂

bambulajda
18. čer 2012

@kcvrcekz ...ne tim estrimaxem to určitě není..ten má spíš jako prokrvovat, držet by to měl spíš utroš...takže věř v dobrou zprávu 😉

bambulajda
18. čer 2012

@sikulik ahojky....no já se právě cítím úplně ok....furt teda něco žeru, ale ani mi to moc nechutná ale baštím neustále....sem tam je mi jako těžko od žaludku, spíš jako když nemůžu strávit jídlo a nebo mi je trošičku špatně, když dlouho nejím, ale to se moc nestává 😀 ...právě mám strach, když mi vůbec nic není....z té kontroly jsem měla taky strach, ale zatím je to ok...z MA mám teda taky strach, takže každá kontrola je pro mě stres.....poznala jsi to nějak? ...že něco není ok?

mikula77
18. čer 2012

@1miska Je možný že teď tam budou mít vše jinak rozdělené,páč mudr Koudelka má dovolenou.

kcvrcekz
18. čer 2012

@bambulajda
@sikulik
Holky co je MA?

mikula77
18. čer 2012

@kcvrcekz MA- Missed abortion -zamlklé těhotenství,potrat.

fretecka
18. čer 2012

@1miska Ahojky,já jsem se tento cyklus pokud se nezadařilo,rozhodla mu nic neříkat a udělat to přesně jak to děláš teď ty.

kcvrcekz
18. čer 2012

☼ ♡☼♥☼ ČEKATELIKY NA // ☼ ♥☼♡☼

@drndapetka (27)
snaží se 4,5 roku
průběh: květen 2008 - mimoděložní, červen 2009 - spontánní potrat v 6tt, září 2010 - 1.IVF těhu zamlklé v 7tt
IVF: 1.IVF Unica srpen 2010 ( zamlklé těhu), 1.KET - neg., 2.IVF Unica září 2011 - neg. , Reprofit - minimálka květen 2012 - nedošlo k ET ( embrya zamražena), 2.KET Reprofit - čeká se, 22.6. ultrazvuk před KEtíkem
@lenajsek
♧Plánovaný KET na 16.6.  ♧- držíme pěsti a ať se miminko zavrtá a nepustí se až za 9. měsíců
@kcvrcekz (28)
Snaží se 1 rok a 3 měsíce
Průběh: 1 IVF květen 2012 nepovedlo se, zamaraženy 4 E. KET 9.6. a teď se čeká..🙂
@misha83 (29) testovat bude 28.6. tedy asi oficiálně..🙂 Tak jsme zvědavé..🙂
Snaží se: 3,5 roku
Průběh: IVF únor 2010 stornováno pro nereagující vaječníky
IVF říjen 2010 i při max. dávkách špatná reakce, nicméně transfer byl, negativní test
IVF březen 2011 s darovanými vajíčky, v 8. týdnu mimoděložní a následně i potrat plodu v děloze, revize
následovala změna CAR, přešli jsme z Unici do Reprofitu únor 2012
Nativ červen 2012, předpokládaný transfer 14.6.- teď jsem s toho jelen už máš v sobě mimi?
@fretecka (31)
Snažení: 3 roky
Průběh: zatím zkouší 2 cyklus časovaný styk
@bobulinka74(?)
Snažení:asi 10 let,
Průběh:2009 2x mimoděložní, květen 2011 minimálka-neg., červen 2011 minimálka-//, MA 9.tt, 2012 2x stimulace na minimálku přerušena, 19.6. jdu pro léky a kolem 10.7. další pokus
@sblanch (33)
Snažení:3 roky
Průběh:1x IUI, 3x IVF, 1 KET, IUI s přechodem do nativu + PICSI; 4. IVF březen 2012 - nativ; vše negativní
@1miska:
Snažení: 2,5 roku
Průběh: nyni ve fázi přirozeného snaženi doma - problém je ve sliznici která neroste, takže zatím IVF nemá cenu

♡♡TĚHULKY♡♡ - GRATULUJEME

@kalipso (29)
Snažení: 1 rok a 3 měsíce
Průběh: podařilo se první IUI
@safarikovap (30)
1. IVF září 2011 - minimální stimulace, negativní; 2. IVF - prosinec 2011 - krátký protokol, TT //, TP 17. 8. 2012

★☆MAMINKY a MIMINKA ★☆

@olousek35(?)
1.dítě, Tomášek, narozen 2.2.2012 4240g, 51 cm, vznikl z 2.IVF . 1 IVF //, ale nepotvrdilo se srdíčko a ukončeno revizí
@saminka
Snažení: 4 roky
1.IVF - Mia (14.9.2009), 1. KET - neg,, 2. KET - neg., 2.IVF Minimalka - Lilly (8.11.2011) predtim 3 IUI -jedno uspesne ale bohuzel MA v 9.tydnu

kcvrcekz
18. čer 2012

@mikula77 Děkuji za info....🙂 smutná zkratka

mikula77
18. čer 2012

@kcvrcekz Není zač.Doufejme že to žádnou z nás nepotká!!!!!!!!!!!!!!,už jen samé radostné zprávy!

misha83
18. čer 2012

@kcvrcekz jj, 14. 6. byl transfer, nejsi jelen 😀 a 28. 6. mám ofiko testovat, ale to já vím, že nevydržím 😉 .

kcvrcekz
18. čer 2012

@mikula77 nesmí🙂 teď jsou v pořadí silné miminka a ještě aby ne v takových vedrech. 🙂
@misha83 🙂 no dnes se mi asi přivařil mozek🙂. Zítra to opravím🙂

misha83
18. čer 2012

@kcvrcekz naprosto chápu, mám stejný problém 😉 .

sikulik
19. čer 2012

@bambulajda ahojky, no když to loni nebylo v pořádku, jsem nijak nepoznala, bylo mi stejně blbě furt, a dokonce ještě asi 14 dní po revizi, než se tělo zase vzpamatovalo a snížila se hladina hormonů. Doktor mi tenkrát řekl, že můžu jít buď co nejdřív na revizi, anebo nechat to na přírodě a ono to samo odejde s krvácením do 2 měsíců. Tak to jsem si opravdu nedovedla představit, nosit v sobě mrtvé miminko a šla jsem hned za 2 dny na tu revizi. Ale teď radši veseleji. To buď ráda, že ti nic není, znám spoustu holek, kterým za celé těhotenství nic nebylo, ani neměly žádné jiné příznaky a vše bylo nakonec v naprostém pořádku 😉 . Tak to je spíš plus, že se nemusíš trápit nevolnostma. Tak držím pěsti na každou další prohlídku!!! 😉 , jak budem mít půlku za sebou, bude to lepší 😉 , pak už cítíš pohyby a to tě tak nějak uklidňuje 🙂 . Náš malej byl pořádnej fotbalista hlavně večer okolo 22hod mi vždy bubnoval do břicha jak o závod 😉 . Tak se drž!!! 😉

sikulik
19. čer 2012

@kcvrcekz pevně věřím, že tu zkratku tady nikdo z nás neuslyší!!! 😉 A jak se cítíš ty? Myslím na tebe a držím vše co mám 😉

bambulajda
19. čer 2012

@sikulik ...jo jo musíme prostě věřit, že to dobře dopadne 😉 ...navíc ty si už smůlu vybrala loni, takže teď bude všechno ok 😉 tak ať tě nevolnosti brzy pustí a můžeš si naplno užívat těhulkování. Držím palečky na UTZ!!

kcvrcekz
19. čer 2012

@sikulik no dneska se cítím úplně v pohodě. Sem tam mě trochu bolí břuch, ale žádná katastrofa. Na to, že má ms má už 2 den zpoždění jsem úplně v pohodě. Jen to vedro mě unavuje. ☹.

evulatko
19. čer 2012

ahojky holky, nevite nekdo nahodou, kdo dela ultrazvuky v patek? Dekuji🙂))

kcvrcekz
19. čer 2012

☼ ♡☼♥☼ ČEKATELIKY NA // ☼ ♥☼♡☼

@drndapetka (27)
snaží se 4,5 roku
průběh: květen 2008 - mimoděložní, červen 2009 - spontánní potrat v 6tt, září 2010 - 1.IVF těhu zamlklé v 7tt
IVF: 1.IVF Unica srpen 2010 ( zamlklé těhu), 1.KET - neg., 2.IVF Unica září 2011 - neg. , Reprofit - minimálka květen 2012 - nedošlo k ET ( embrya zamražena), 2.KET Reprofit - čeká se, 22.6. ultrazvuk před KEtíkem
@lenajsek
♧Plánovaný KET na 16.6.  ♧- držíme pěsti a ať se miminko zavrtá a nepustí se až za 9. měsíců
@kcvrcekz (28)
Snaží se 1 rok a 3 měsíce
Průběh: 1 IVF květen 2012 nepovedlo se, zamaraženy 4 E. KET 9.6. a teď se čeká..🙂
@misha83 (29) testovat bude 28.6. tedy asi oficiálně..🙂 Tak jsme zvědavé..🙂
Snaží se: 3,5 roku
Průběh: IVF únor 2010 stornováno pro nereagující vaječníky
IVF říjen 2010 i při max. dávkách špatná reakce, nicméně transfer byl, negativní test
IVF březen 2011 s darovanými vajíčky, v 8. týdnu mimoděložní a následně i potrat plodu v děloze, revize
následovala změna CAR, přešli jsme z Unici do Reprofitu únor 2012
Nativ červen 2012, 28.6. test..🙂
@fretecka (31)
Snažení: 3 roky
Průběh: zatím zkouší 2 cyklus časovaný styk
@bobulinka74(?)
Snažení:asi 10 let,
Průběh:2009 2x mimoděložní, květen 2011 minimálka-neg., červen 2011 minimálka-//, MA 9.tt, 2012 2x stimulace na minimálku přerušena, 19.6. jdu pro léky a kolem 10.7. další pokus
@sblanch (33)
Snažení:3 roky
Průběh:1x IUI, 3x IVF, 1 KET, IUI s přechodem do nativu + PICSI; 4. IVF březen 2012 - nativ; vše negativní
@1miska:
Snažení: 2,5 roku
Průběh: nyni ve fázi přirozeného snaženi doma - problém je ve sliznici která neroste, takže zatím IVF nemá cenu

♡♡TĚHULKY♡♡ - GRATULUJEME

@kalipso (29)
Snažení: 1 rok a 3 měsíce
Průběh: podařilo se první IUI
@safarikovap (30)
1. IVF září 2011 - minimální stimulace, negativní; 2. IVF - prosinec 2011 - krátký protokol, TT //, TP 17. 8. 2012

★☆MAMINKY a MIMINKA ★☆

@olousek35(?)
1.dítě, Tomášek, narozen 2.2.2012 4240g, 51 cm, vznikl z 2.IVF . 1 IVF //, ale nepotvrdilo se srdíčko a ukončeno revizí
@saminka
Snažení: 4 roky
1.IVF - Mia (14.9.2009), 1. KET - neg,, 2. KET - neg., 2.IVF Minimalka - Lilly (8.11.2011) predtim 3 IUI -jedno uspesne ale bohuzel MA v 9.tydnu

fretecka
19. čer 2012

Ahoj holky potřebovala bych radu,jsem 27 DC a nevydržela jsem a udělala test teď večer,12dní od pregnylu,do 3 min byla čárka,neni sice silná ale na první pohled vidět je,myslíte,že by to už nemusel být pregnyl?

fretecka
19. čer 2012

Tak pokusila jsem se to vyfotit,děláno 19:30