Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

misha83
11. led 2013

@1miska A estrofem nebo estrimax ti tu sliznici nezvedne? Pokud máš u minimálně takovou úrodu, šla bych urco do toho.

mikula77
12. led 2013

@nikolav
@gaba9 Holky hlavy vzhůru,něco,co by mohlo pomoci se jistě najde i u vás,jen je třeba lékařům důvěřovat,a všichni v RF si určitě ůvěru zaslouží,protože vše co dělají,dělají pro pacienty.Myslím že budete spokojené,ať už se výsledek dostaví kdykoliv,nic není hned i když si to přejeme .Vše na světě má svůj čas.........!Držte se,a "užjte" si první návštěvu,na každou další už se budete těšit 😀 !!

nikolav
12. led 2013

@mikula77 Děkuju už se těším teď. A hlavně na to, že se budou chovat aspoň trochu se zájmem. A ne jak doteď. To mě přišlo, že každý vyšetření co chci tak otravuju a je zbytečné atd. A celkově se tam už těším.

mikula77
12. led 2013

@nikolav To víš že to bude oukej,navíc seš mládě 😀 ,nemáš mít proč obavy,všechny možnosti jsou teprve před Tebou!

nikolav
12. led 2013

@mikula77 No to doufám. A vy tam také chodíte? A jak dlouho?

mikula77
12. led 2013

@nikolav Do RF dva roky.

nikolav
12. led 2013

@mikula77 A máte nějaké výsledky?

mikula77
12. led 2013

@nikolav Však mrkni na můj bog -"o mně"

nikolav
12. led 2013

@mikula77 Dobře mrknu

kcvrcekz
12. led 2013

Holky zlatý reprofiťácký😉. Posílám vám hodně sil a plivu bacily ať se brzo zadaří🙂.

zuzuza
12. led 2013

Holky nas stala ted prvni minimalka v rf 23000 taky bez mrazeni,nezbylo bohuzel nic, a to jedno znackove embryo to nejlepsi ma uz 13 tydnu,takze se to rozhodne vyplatilo,j7nak jsem taky mivala malou sliznici,tak 6 mm max,ale s tema injekcema to naroszlo na 1 cm a pri transferu rikali,ze je sliznice super,tak ty injekce to podpori....u clostilu treba jen 3 mm jsem mela a ovulku zadnou.....

bambulajda
12. led 2013

@nikolav ahojky, taky bych vás chtěla podpořit a věř, že RF je dobrá volba 😉 a doktor Machač je nej, taky jsem šla poprvé k němu i s partnerem a odcházeli jsme s dobrým pocitem, že se nám zadaří. Před tím jsem chodila na Obilňák a na první konzultaci nezapomenu ...brečela jsem celou cestu domů.....takže jsi určitě v dobrých rukách. Zatímco Machač mi sliboval, že mimino budu mít do Vánoc, sice se úplně netrefil a mimi se má narodit až za 10 dní, ale tu malou chybičku mu určitě rádi odpoustíme 😀 😀 😀 ....držte se ! a hlavně nepřestaňte věřit že se to povede 😉

nikolav
12. led 2013

@bambulajda Děkuju strašně moc za podporu. Doufám, že je to dobrá volba a zadaří se. Těším se tam i s manželem. I když samozřejmě jsou i obavy. Ale hned je mi líp po tvých slovech. Moc děkuji. A přeju brzo miminko v náručí. A že těch 10 dnů uteče 😉

jantarka
13. led 2013

@nikolav no je tam normálně místnost, kde je sedačka, televize, bokem sprcháč...Myslím, že to zvládne jako každý chlap co tam jde 😉 Ale pokud by mu to nešlo, tak můžeš s ním. Já teda nikdy nebyla 😅
@bambulajda wau to teda pěkně uteklo...držíme place 🙂
@zuzuza ahoj, už jsi byla na screeningu? 🙂
@mikula77 čau mladice 😀

mikula77
13. led 2013

@jantarka Co chce býti tou mladicí řečeno?Však Ti to taky uteče,neboj.A každému ať je,jak se cítí 😝 !

jantarka
13. led 2013

@mikula77 to si piš a proto se cítím téééééž jako mladice 😉 Jj letí to závratně 😕

drndapetka
13. led 2013

@nikolav jojo,musím souhlasit s @bambulajda - Machač je fakt borec 😉 Sice jsem u něj byla na konzultaci jen 2x a 2x na ultrazvuku,pak jsem chytla vždy jiného doktora,ale se všech jsem tam byla tak nadšená,že se mi od tama ani po potvrzení těhu nechtělo 😀 Jinak Machač mi řekl,že do konce května 2012 budu těhule a otěhotněla jsem v červenci 2012,takže jak vidíš,tak mu ty tipy vycházejí plus mínus,tak mu věř,když Ti něco řekne,tak to určitě bude 😉
Držím moc pěstičky a přeji hodně štěstíčka 🙂

A všechny s holčičkou moc pozdravujeme 🙂

1miska
13. led 2013

@misha83 ten jsme zobala pul roku a nic..... mam po opakovanem odstranovani myomu, takze je ta sliznice narušená.... uvidíme v březnu jak se stimulací poroste 🙂

1miska
13. led 2013

@bambulajda vy už za 10 dní rodíte? mazec.... uteklo to jako voda..... 🙂 🙂

kcvrcekz
13. led 2013

@nikolav přidávám se k holkám @drndapetka @bambulajda , my jsme poprvé do RF šli v listopadu 2011 na spermio. Po výsledcích jsme byli na konzultaci v únoru 2012 u Kuřecové a já v srpnu 2012 po 2 KETu (který mi shodou okolností dělala právě Dr. Kuřecová) otěhotněla a čekáme Matyho..🙂 Takže opravdu věř tomu, že v RF to prostě umí..🙂. Držím pěsti

fretecka
13. led 2013

Ahojky babulky,všem co podnikají další snažení držíme s prdolkou palce.Novulkám v RF ,jsou tam super,3 roky snažení pod gynekologem se slovy máte čas,v RF dg problém a s hormony se do 3 měsíců zadařilo,ted to máme 45dní do porodu.Výborný přístup,nejdřív nabídli nejlevnější a nejpřirozenější variantu,i když teď mi doktorka říkala,že ani nevěřila,že se zadaří takto.Jinak mám PCO.Tak nebojte,jsou tam super.
Všem držíme palečky 🙂

misha83
13. led 2013

Holky já si dnes chovala včera narozenou princeznu, úžasný pocit 🙂 .

gaba9
13. led 2013

Ahoj Holky! Tak už zítra jedem do Reprofitu na konzultaci už se těším, když tady čtu co píšete, ale zároveň jsem nervozní.

misha83
13. led 2013

@gaba9 Držím pěsti, ať z toho máš co nejlepší pocit! 😉

gaba9
13. led 2013

Děkuji moc 🙂

mikula77
13. led 2013

@gaba9 Přeju hodně štěstí,obavy jsou zbytečné,klííííííííííííd 😀

gaba9
13. led 2013

@mikula77 Děkuji 🙂. Tak já budu v klidu vím, že nám tam pomůžou 🙂

montysek
13. led 2013

Ahojky, přidávám se k holkám s chválou na RF. 🙂 Nám se nedařilo druhé mimi, po dvou letech snažení jsme začali chodit do jiného centra - tam jsme chodili a investovali rok 😠 potom jsme změnili centrum na RF a hned nám tam první pokus vyšel, teď jsem ve 24 týdnu. 🙂

nikolav
13. led 2013

@drndapetka Děkuju doufám, že to teda vyjde. Už se na tu konzultaci těším

1miska
14. led 2013

tak když si to tady človek přecte, jak se komu kdy povedlo shrnuto na dvou strankach, tak je po ránu hned pozitivně naladěn a pln energie 🙂 🙂 díky holky