Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

carlik
2. bře 2013

Aholky holky, jenom jdu nakouknout a tady se chystají sourozenečci 😉 U nás to opravdu nehrozí, užívám si Kristýnky co to jde, ale letí to přímo neuvěřitelně! Tady je jedna fotka z jejího nedávnýho roku. Už taky začala chodit, ale ještě to není dokonalý, takže moje záda trpí čímdál víc, páč jejich skoro 11 kilo se opravdu pronese, gór při mých 47 kg 😒
Tak se tu mějte krásně a užívejte mimin a snažilkám přeju ať jim to brzo vyjde tak jako nám!

olousek35
2. bře 2013

@carlik ahojda, to jsem ráda, že žiješ a že se taky ukážeš. 😉 Krásná holka vám z ní roste 😉
Ted se chystá porodit další vlna, tak tu přibude zase pár foteček. No a ostatní rychle těhulkovat, at může nastoupit stará garda do boje o další přírustek. 😉 Ať nepředbíháme.

carlik
2. bře 2013

@olousek35 to víš, nestíhačka 😉 když jsem na to sama, tak ještě větší, ale neztěžuju si 😉 Mějte se krásně!

montysek
3. bře 2013

@adella1 Ahojky, tak jak se Vám daří?

nikolav
4. bře 2013

Ahojky holky, potřebuju poradit. Když půjdu do injekcí a to bude asi tak na 99%, protože na léky nereaguji tak jak to je? Dostanu recept na injekci při konzultaci hned? A nebo se musí posílat někam něco na schválení a čekat než to schválení přijde a pak až mi doktor dá injekce? Budu ráda za odpověď.

evitaa
4. bře 2013

@nikolav Musíš mít od pojišťovny schválené IVF. Pak záleží na dr., jaké ti dá léky. Ty dostaneš buď přímo v CAR nebo má vlastní lékárnu. V běžných lékárnách většinou tyto léky nemají k dispozici.

1miska
4. bře 2013

@nikolav presne tak, domluvite se, ze jdete do injekci a poslou zadost na pojistovnu, to trva 14 dni az mesic, pak az je to schvalene, tak se znovu sejdete a domluvite se co presne a u nich v lekarne jsem si to vyzvedla. Postup aktualni par dni 🙂

adella1
4. bře 2013

@montysek Ahoj,já poctivě odstřikávám mlíčko a vozím miláčkům.Jinak mrkni ke mně,mám tam napsáno víc. 🙂 a jak se daří tobě a miminku.

nikolav
4. bře 2013

@evitaa děkuju

nikolav
4. bře 2013

@1miska Děkuju za radu. A jaké injekce jsi dostala?

montysek
5. bře 2013

@adella1 Ty jo, tak to jsi mi přímo vyrazila dech holka! Přeji Vám strašně moc síly a aby se broučkům dařilo a krásně rostli ! 🙂 Jsou to bojovníci.... 😵 😵 No, ze mě se stává velryba 😀 dnes jsem byla na kontrole, dr. řekl, že se mrňousovi daří, že je to tlusťoušek a je jakoby o 10 dní větší ale dcera byla taky pořízek, takže mě to tentokrát nepřekvapuje. 😀

kacatka
6. bře 2013

@nikolav ahoj, já měla u prvního IVF Menopur - bez reakce a druhého IVF jsem měla Puregon a tam už byla reakce mnohem lepší 🙂 Tak držím palce

nikolav
6. bře 2013

@kacatka Děkuji za zkušenost. A doplácela jsi něco na menopur? A když jsi na něj nereagovala tak jsi měla pokus zachován ne?

kacatka
6. bře 2013

@nikolav na Menopur jsem doplácela 800kč, za puregon už to bylo 6000, takže pořádný rozdíl, pěkně nám to prohnalo peněženku 🙂 Nicméně, to nejdražší teď nosím v bříšku 🙂
Po menopuru jsem měla jen 6 vajíček z toho jen 3 zralé a po Puregonu 23 a 15 bylo zralých a navíc se všechny oplodnily. Zbyly 3, jedno nosím v bříšku a 2 jsou zatím u ledu 😀 drobánci naši🙂

nikolav
6. bře 2013

@kacatka Aha no tak to je fajn. Uvidím. Nechám si poradit od doktora. A ke kterému doktorovi jsi chodila?

kacatka
7. bře 2013

@nikolav Ke Koudelkovi, je to prima chlap 😉

nikolav
7. bře 2013

@kacatka Aha tak toho jsem ještě nepotkala. Já chodím k Machačovi.

bellka
8. bře 2013

Ahojky všééém 🙂 🙂 🙂
Nestíhám moc nakukovat, tak se jenom hlásíme, že žijeme, jenom stále v jednom kole 🙂
Snažilkám: ať si vyberete jakéhokoliv doktora v RF, je to naprosto jedno, protože RF jako celek je naprosto dokonalý týýým 🙂
Těhulinkám: pěkně si to užííívejte, ani se nenadějete a máte šmudlíčky a šmudlinky v náááručííí 😵 😵 😵
Maminkám: doufám, že vám vaše ratolesti dělají jen samou radost jako nám Šimonek ♥
Hodně štěstííí všééééééééééééééééém a fotečku našeho reprofiťáckého zááázraku 😵 😵 😵

matysek123
10. bře 2013

Ahoj. Jestli některá plánujete umělé oplodnění, tak mám doma 1200 ml puregonu i s perem. Pokud máte zájem, napište. Je škoda, aby to prošlo...

fretecka
10. bře 2013

Tak jsem vás dočetla,nevím zda se vám doneslo.ale 25.2. v 20hod se nám narodil Tobiášek 3300g a 52cm,doufám,že se tu dočkáte taky takového uzlíčku

lenka27
10. bře 2013

@fretecka gratuluji ke krasnému Tobiáškovi a přejeme s Adámkem hodně zdravíčka a spokojenosti.

fretecka
10. bře 2013

Přesně před 13 měsíci jsme byli poprvé v reprofitu a vůbec jsem nevěřila,že bych za rok mohla být maminka,ale je to tak.Jsou tam úžasní a moc všem přeji,ať prožívají to štěstí jako já. V porodnici semnou ležela holčina,taky měla reprofiťácké miminko,6 let snažení,dva potraty,pak díky amniocentéze v 13.tý přišla o dvojčátka a 28.2. se jim narodila zdravá holčička v 37tý.

pollka
11. bře 2013

@fretecka strašně moc velká gratulace,Tobiášek je vážně nádherný.Přeji do života hodně zdravíčka a štěstíčka, a to i rodičum.

bellka
11. bře 2013

@fretecka obrovitááánskááá gratulace a Tobiáškovi do života jenom to nejlepšííí a užííívejte každičkou vteřinku, páč ten čas strááášně letíííííííííííííí 😵 😵 😵

kacatka
13. bře 2013

@fretecka gratulace veliká 😵 Tobiášek je vážně nádherné miminko 🙂

1miska
13. bře 2013

tak jsme se rozhoupali - s menses, ktera dojde cca za 14 dni zaciname s nasim prvnim IVF - po dvou letech co RF chodime je na case s tim pohnout 🙂

lenka27
13. bře 2013

@1miska budeme držet palečky

olousek35
13. bře 2013

@1miska držím pěsti a hlaš výsledky. 😉

haaappy
13. bře 2013

@fretecka krááásňounkej.. tak hlavně zdravíčko vám všem 😵

haaappy
13. bře 2013

@1miska Moooc držím pěstičky!! Já jdu zítra na utz, měla jsem jen malou dávku tamoxifenu. Kdo ví, jak to všechno bude, zatím tomu necháváme volný průběh, nejspíš pojedem na delší dobu pryč, tak by to asi nemělo moc cenu hrotit 😅
Všem moc držím pěsti!!!