Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

okcelok
26. srp 2010

@78marcela tak to je logický! Však oni neutečou a budou tam ještě pár měsíců,než tam pojedete jako početná rodinka! 🙂 Já bych tam dokázala žít,v okolí Jindřichova Hradce,je to krásný! 🙂

gabikri
26. srp 2010

@rebeca_1 : do Krumlova pojedeš už jako těhulka 😵 😵

@78marcela : tak je to tady, četla jsi včerejší MF dnes? Už to chtějí zrušit tu mateřskou pro OSVČ, ty jsi to snad přivolala.

rebeca_1
26. srp 2010

@gabikri kiezby to tak bolo )))))

78marcela
26. srp 2010

@gabikri Tak to jsem nečetla, ani nemám možnost si ji ted někde koupit. To je v kelu. Od kdy to má platit?

gabikri
26. srp 2010

@78marcela : zatím je to v návrhu, ale jsem si téměř jistá, že to projde 😒

saminka
26. srp 2010

ahojte holcinky
tak uz vas zdravim z Ostravy, priletely jsme vcera do Brna, cesta ale byla silene dlouha,az 15 hodin ale zvladly jsme to na jednicku, Mia byla vecer uplne vyrizena ale jinak cestovatelka na jednicku s hvezdickou.....v Brne na me padly super vzpominky na navstevu Reprofitu pred uz skoro dvema roky 😵 a mam z toho takovy dobry pocit na dalsiho mimiska 😵 😵
vsem drzim palecky na ultrazvuky a na OPu, ja jdu na ultrazvuk jen tady do ostravy,jen na zmereni sliznice,to urcite nebude vadit ze nejedu primo do reprofitu ne?jinak jdu v utery a ve stredu si vyzvedavam meho skoro manzilka opet z Brna a pak vyrazime vsichni tri na par dnu k sestre do Prahy,uz se moc tesim na synovecka,je o pet mesicu starsi nez moje,ale je to dvojnasobne sidlo 😅 a od toho dalsiho pondelku uz bychom se meli opet stahovat do Brna a udelame si i tam mini dovcu nez se vratime zpatky do Irska 😉
JInak mi dr Machac odpovedel, ze mam zacit s prednisonem a anopyrinem az po ultrazvuku, tak ho tedy poslechnu,i kdyz u cerstveho jsem ho mela uz od prvniho dne stimulky 😕 no ale stejne jsem po nem vzdy mivala jen hlad tak je lepsi ze ho ted nemam,mam ho spis jen jako prevenci....
@78marcela - jak snasis ten prednison ty? nemivas po nem vic hlad,hlavne teda po probuzeni?

@rebeca_1 super zpravicky z ultrazvuku, vajuchy ti krasne dozravaji a urcite se i krasne oplodni... 😵 a vyrazite nekam po Opu?

a holky uz se mi parkrat stalo ze jsem zapomnela vzit ten estrimax,mam ho trikrat denne,myslite ze to ted bude vadit?moc s tim zkusenosti nemam, a sliznici jsem u uspesneho mela jen 8 mm ale povedlo se, tak se asi zbytecne strachuju,tak se omlouvam 😔

rebeca_1
26. srp 2010

@saminka tak spomienky z Reprofitu sa obnovili? To je super! Na dobre sa dobre spomina )))))
Dakujem, uvidim ako dopadne OPU a kedy bude ET, teda aj ci vobec bude..... Hej, ideme na dovolenku. Dnes bol manzel zaplatit dovolenku na Maledivy, 7.9.2010 letime. Ale ked mam pravdu povedat viac sa tesim na bublinky v brusku ako na exotiku.
Aj ja ti drzim palce aby ti tento domaci pobyt priniesol krasne miminko!!!!!

Ja uz mam kapurkovu v brusku a vsetko ostatne je v rukach Bozich........ V sobotu OPU, pomoooooc!!!!!!

olousek35
26. srp 2010

Holky, pořád to tu čtu a čekám, co se bude dít u mně. Byla jsem na vyvolávačce před deseti dny a stále MS nikde. Chjo. Fakt už mě to pěkně štve. Už to chci zažívat s váma a hlavně chci mimíska. Potvora tělo si děla, co chce.

78marcela
26. srp 2010

@gabikri Už jsem to taky našla a pročetla. Rozhodně to projde, tušila jsem to, fakt na pyetl. ještě by mě zajímalo, co ti, co si letos platí a ještě před koncem roku odejdou na neschopenku, jestli to pak budou mít postaru nebo po novu, když jim to bude přesahovat do nového roku...no prostě je to blbý.

78marcela
26. srp 2010

@saminka Ten estrimax ber určitě pravidelně, je to důležité (jenom škoda, že mě upozornili v lékárně až ted na potřetí a od doktorů jsem to neslyšela, že je to tak důležité). Jinak prednison, no, hlad ani ne, ale chutě veliké, nevím, čemu to přičítat, ale včera večer mě přepadla taková chuť na zmrzlinu a něco sladkého, že jsem vážně ubažovala o tom, jít si pro něco na benzinu. pak naštěstí vyhrála lennost..
A beru ho týden, zatím, tak jinak žádné změny nepozoruju, uvidíme za další týden, jak to pohne s váhou, toho se děsím šíleně moc.

rebeca_1
26. srp 2010

@olousek35 mne po vyvolavacke prisla ms az na 18. den. ((((( Katastrofa, vtedy som takmer stratila nervy..... A ty sa na ms zatial ani necitis, ci uz je na spadnutie?

78marcela
26. srp 2010

@olousek35 No mě dávali vyvolávačku dvakrát a nikdy nepřišla. pak jsem začala brát antikoncepci, jeden měsíc, přišla, druhý měsíc a nic. pak zase další injekci, noretisteron a pak konečně došla a mohla jsem zahájit stimulaci. Fakt to bylo děsně na nervy, čtyři měsíce čekání jen na mrchu, než jsem vůbec mohla začít stimulovat. Doufám, že se tomu vyhneš a že ti brzy dorazí.

gabikri
26. srp 2010

@78marcela : volala jsem na infolinku ČSSZ a paní řekla, že nic nevědí a že mám sledovat internet. Když jsem se jí ptala, jestli si to tedy má cenu platit, nebo ne, nedokázala mi odpovědět 😝

78marcela
27. srp 2010

@gabikri Podle mého selského rozumu bych řekla, že když už bys na letošek měla zaplaceno, tak by se to mělo počítat z toho, co už jsi tam odvedla. Nově počítat se to bude od nového roku. Ale to můj selský rozum, a páni nahoře mají jinej.
Takže prostě čekat a snažit se otěhotnět co nejdřív, aby to alespoň na tu neschopenku vyšlo. Já už to tak zkouším a nic mi zatím nepřišlo, žádný peníze, už jsem tam volala co bude a furt nic, marodím od 2.7. Tak jsem zvědavá, kdy už mi nějaké korunky pošlou. A kolik.

alex001
27. srp 2010

ahoj holky nevíte kolik stojí minimální stimulace?
díky

gabikri
27. srp 2010

@78marcela : hmmm, tak to jsem taky zvědavá, kolik Ti pošlou 😕 Ale že si dávají pěkně načas, syčáci 😒 To by člověk kdyby byl odkázaný jen na ně chcípnul hlady 😖 Ale hlavně když ty se zpozdíš s platbou o den, tak už se můžou zbláznit a dají to penále. Jinak by mě tedy dost zajímalo, podle čeho tedy tu mateřskou chtějí vypočítávat . No nic, uvidíme, snad budeme brzo těhulky, nejlépe teď hned na podzim!!! 😵 😵

Jinak všem přeji krásný den! 😉 Tady prší, v noci byla pěkná buřina.

78marcela
27. srp 2010

@gabikri Já taky jsem zvědavá. přitom to mají za blbých 14 dnů poslat a nejsou schopný. Člověk aby se šel pást. Chci být taky těhotná už teď hned okamžitě🙂

veveram
27. srp 2010

Ahoj,všechny taky zdravím,měla jsem teď tady pauzu.
@alex001 :samotná minimálka stojí 13000,my jsme celkem platili 18000kč(léky,konsultace,ICSI)
@rebeca_1 :držím palečky na OPU,následný ET a krásnou dovolenou,ať si miminka taky užijou

@saminka :ahojky,tak to jsme teď kousek od sebe,když jsi v Ostravě 🙂

saminka
27. srp 2010

@veveram ahojky 🙂 taky jsi ostravacka? a jak se citis? kdy mas prvni ultrazvuk? 🙂 a hned jsi jela do Brna? nezkousela jsi centrum v Ostrave? tak jsem te ted zahrnula otazkami 😨 🤐 tak kdyz se ti nebude chtit nemusim na vsechny odpovidat 😉

veveram
27. srp 2010

@saminka :přímo z Ostravy ne,ale z Bohumína.Klidně se ptej,nevadí mi to,jsem doma a nudím se,tak aspoň nějaka komunikace.Byl mi doporučen Fertimed Olomouc,mají pobočku v Polance,ale nebyla jsem tam spokojená,absolvovala jsem u nich 1IVF bez ET a pak mi můj gyndař doporučil Macháče,ten je taky určité dny v Olomouci,takže do Brna jsem jela čistě jen na OPU a ET.Zatím v pohodě,ale bolívá mě občas břicho.Na ultrazvuk jedu 3.9.do Olomouce.
Jinak mám v Irsku kamarádku,která tam taky žije a byla na IVF v Anglii,ale asi proto že žije s přítelkyní.

luckap123
27. srp 2010

Ahoj holky 😉
prosím vás jakou máte zkušenost s mamatestem na 10 jednotek? Já si ho dělala dneska odpoledne a je tam slabej duch..ale prej tyhle testy bývají často falešně pozitivní..tak nevím jestli se můžu aspon kousek radovat,že bysme nemuseli nakonec na IUI nebo radči se neradovat ......

okcelok
27. srp 2010

@78marcela tak to se přidávám k tomuto požadavku!!!! 🙂 🙂

okcelok
27. srp 2010

@rebeca_1 připijím na zítřek,ať vše dopadne jak má!!Cink,cink!!! 🙂 🙂 🙂 A krásnou dovču,máme doma dvd o Maledivách a je tam nádherně!!! 😎 😎 😎

okcelok
27. srp 2010

@luckap123 no já vím,že jsou hodně citlivé,takže,když tam je duch tak by to mělo být jen dobře!!! 😉 😉

gabikri
27. srp 2010

@rebeca_1 : jé, na Maledivách jsme byli minulý rok, Club Faru, nezapomenutelný zážitek!! 😵 😵 😵

maja3.s
27. srp 2010

@rebeca_1 ...na zítřek držím palečky, at vše dobře dopadné. Ty jooooo....tak Maledivy....nakonec to bude úplně úúúžasná dovolená s mimouškama v bříšku 😉
@luckap123 ...já myslím, že když je tam čárka, tak tam prostě je...spíš jsou testy falešně negativní, než pozitivní. Tak se vám ten maraton nakonec vyplatil 😀

saminka
27. srp 2010

@rebeca_1 taky drzim palecky na zitrek 😵 urcite se nam ozvi....
@veveram tak super ze ti byl doporucen Machac, ja se o reprofitu dozvedela uplne nahodne na anglicko irskych strankach a neco mi rikalo jim duverovat a vyplatilo se mi to, byla jsem na trech IUI v Irsku,druhe mi vyslo,ale bohuzel skoncilo potratem,ale co se tyce pece neda se to s reprofitem srovnavat, v irsku jsem se s doktorem setkala opravdu jen zridka, nejspis i proto jsou tak popularni i v zahranici, pece je tam nesrovnatelna 😵 jinak 3.9. to je hned , moc drzim palecky at uvidis to nadherne srdicko 😵 😵

rebeca_1
27. srp 2010

Ahojte zlaticka, tak som konecne domka z roboty, teda uz aj pedosku som stihla.....
Tak som sa snazila dnes nenarobit sa, dufam ze som si to nepokazila.....
Zajtra OPU, pomooooc!!!!!!
Dakujem Vam ze drzanie palcov, moc to teraz potrebujem ))))))

@luckap123 myslim, ze je to tam. Potichucky blahozelam )))))))
@veveram nezmenis si pas? A srdiecko uz je? Ak som prehliadla, tak sa ospravedlnujem a blahozelam k srdiecku!!!!! Tiez drzim palce na 3.9. )))))

@okcelok
@maja3.s dakujem Vam babulky, zajtra Vas poinformujem....

@gabikri idem mrknut na ten hotelik. My ideme do Sun Island Resort and SPA.

gabikri
27. srp 2010

@rebeca_1 : moooc držím palečky na zítra!!!!!!!! 😵

@luckap123 : čárka je čárka, já už bych se radovala, mamatesty prý bývají hodně spolehlivé 😉 Hoď fotku, ať se můžeme pokochat 😉