Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

78marcela
5. říj 2010

@rebeca_1 Já už nechci další neštěstí,chci už jen to štěstí, neštěstího bylo už dost.

hanulinecka
5. říj 2010

@rebeca_1 no kotě moje bohužel Marek dneska odejl do práce takže jsme sama s Marečkem,ale máme sprchový kout takže si vyleze z něho sám 😉 😉 v pátek řekla,že si ho vezme mamka do soboty takže si odpočinu v pátek mě vždycky po OPU ten den nic nebylo až ten další na mě dolehlo tak uvidíme,ale Mareček není takové střeštiprdlo tak se to sním dá
akorát teda nám jdou blbě hodiny a pregnyl jsmepíchla ve 21,10 no snad to ničemu nevadí

78marcela
5. říj 2010

@hanulinecka myslím 10 minut nehraje roli. Držím pěsti, at OPU zvládneš. pro mě to je stále ten nejhorší zážitek, kterej jsem za celé IVF měla.

hanulinecka
5. říj 2010

@78marcela a kolik ty máš jěště mražáčku???

gabikri
5. říj 2010

@rebeca_1 : jj, zítra jdu do toho 😵 😵 No Štelcl to taky říkal, že darované jsou větší šance na úspěch 😵

@78marcela : jééžiš co to tady čtu...........proboha, hlavně že se Ti nic nestalo! Já měla dvě bouračky v životě a pokaždé to odnesly jen plechy, stáli u mě všichni svatí. Ale manžel měl před dvěmi lety bouračku, napálila to do něj dodávka z vedlejší.nedala mu přednost a jeho máma na místě mrtvá. To bylo strašné. Tady to ještě je : http://www.policie.cz/clanek/sprava-jihoceskeho...

gabikri
5. říj 2010

@hanulinecka : no ať si ta známá zavolá na infolinku sociálky, tam jí to všechno řeknou : Informace o konkrétní výplatě dávky nemocenského pojištění (nemocenské, peněžitá pomoc v mateřství, ošetřovné, vyrovnávací příspěvek v těhotenství a mateřství) poskytují příslušné OSSZ/PSSZ/MSSZ. Kontakty na ně naleznete v této sekci. Klienti mohou volat také call centrum nemocenského pojištění na telefonní číslo 840 406 040.

hanulinecka
5. říj 2010

@gabikri ježiši gábi to je taky strašný a jěště k tomu maminka oo jéé to je moc smutné takové věci se nemají dít
ale muj Marek taky jednou usnul a v mikrospánku narazil ve 100km rychlosti do stojícího autobusu na zastávce nikdo nechápal,že z toho auta vylezl živej a zdravej měl jen utžený meniskus v koleně takže taky všichni svatí já když viděla to auto kde vubec nebyl předek a bylo to srolovaný až k palubovce no hruza nemám ráda cestování,ale bohužel dneska to bez auta nejde mužeš jet opatrně a nějakej.....se najde

gabikri
5. říj 2010

@hanulinecka : no přesně, já se hrozně bojím v autě, když řídím já, jedu jak pos...á, všichni mě předjíždějí, ale mě je to fuk. Dřív jsem jezdila taky rychle, ale teď mám strach. A jak se to stalo manželovi, tak to bylo na takovém místě.vesnice, pole.....že tam by mě tedy nenapadlo, že se může stát smrťák. Ale člověk musí být ve střehu pořád. Stačí minuta a všechno je jinak 😔

78marcela
5. říj 2010

@hanulinecka Mám ještě devět mražáčků, akorát teď už nebudou té špičkové kvality, co byli doteď, už jsou tam většinou dvojkoví.
@gabikri To je hrozný. Já ještě nic tak jak dnes neměla, sem tam na sněhu to se mnou občas sklouzlo, ale já když je sníh, nejezdím vůbec rychle, takže většinou jsem žuchla do zasněženého příkopu jak do peřiny. Ale dnes..jen drobně mrholilo, vyjížděla jsem z vedlejší na hlavní a těsně před nájezdem na hlavní se silnice trochu stáčela vlevo, já přibrzdila, otočila volantem a auto jelo pořád rovně...jela jsem asi tak 50-60, tak to nebyl jen takový lehký sešup. ale zase nic tak hrozného, ale pamatovat si to budu docela dlouho,. ten pocit, jak jedu, proti mě značka a já nemůžu auto vůbec ovládnout...no nic moc pocit.
ale každopádně, ještě že nic horšího. Ta vaše havárka, to je mi moc líto. Jak to s tím řidičem dopadlo, je zavřenej? Já jezdím hodně, najedu tak 25-30tisíc km ročně, což si myslím, že je docela dost, ale havárku jsem ještě neměla a ani na mokré silnici si auto nikdy nedělalo co chtělo. Až dnes. A úplně jsem se tam sesypala. Asi nervy, z toho všeho.
Ale ten pán, co mi zastavil, no pán, mladej kluk, kolem třicítky, ten ve mě zanechal strašně dobrej pocit, úplně mě uklidnil, pomohl, a když jsem mu děkovala a ptala se, co jsem dlužná, řekl jen - neděkujte, to je přece normální, musíme si pomáhat. A příště zase někomu pomůžete vy...a odjel. Fakt skvělej chlap.

78marcela
5. říj 2010

@gabikri Nejen minuta, stačí sekunda, dvě..Já si myslím, že jezdím dobře, a jsem si sama sebou vcelku jistá. Jenže nikdy nevíš, nějaký mladý tele s rychlým autem, co si myslí, že sežral moudrost světa a že jemu se nemůže nic stát...těch je bohužel dost a dost a na silnicích je vidím dnes a denně.
je mi líto, co se stalo manželovi, takové následky...ach jo.

hanulinecka
5. říj 2010

@gabikri jj taky jezdím a fakt,že ted s marečkem jsme ostražitá o hodně víc pořád převídám pořád se rozhlížím atd atd
a taky jsme na to háklivá Marečka bych nikdy nikomu do auta nedala věřím jen sama sobě i markovi moc ne..tak když jedou jen nakoupit trnu hruzou

@78marcela je fajn potkat takové lidí člověk pak má i radost,že dneska jěště nevymřeli

gabikri
5. říj 2010

@78marcela : no to ti věřím, že jsi z toho vyklepaná, já taky byla, když jsem bourala. Bylo to na D1 na 125 kilometru od Prahy, ležela na silnici železná traverza, spadlo to asi z nějakého náklaďáku, nestihla jsem zareagovat, najela jsem na to asi ve 120ti a prorvalo mi to gumy, celej spodek a už jsem tam lítala jak nudle v bandě...auto se roztočilo.............prásk do svodidla na jedné straně, pak na druhé....zůstala jsem otočená do protisměru.jen jsem se trochu bouchla do hlavy o sloupek, jinak auto na šrot. Zastavil tenkrát taky u mě nějakej chlap.já byla v šoku, jsem ani nevěděla, jak se jmenuju. Pak jsem začala hystericky brečet že mám zničené auto. Bylo to tenkrát štěstí, že nic nejelo.
No ten chlápek co zavinil tu bouračku manžela je zatím na svobodě, pořád jsou nějaké soudy kolem toho, pořád se volají soudní znalci, pak se to zase odročí..........nechápu že už dávno nesedí. Poslal Petrovi omluvný dopis...........to mu asi poradil advokát, ale co si na něm teď vezmeš.

hanulinecka
5. říj 2010

Holky jěště vám musím napsat jednu takovou věc já myslela,že dneska budu vraždit celý týden přemýšlím jak to udělám atd atd když marek musí do práce vše kolem toho zařizuju sháním hlídání odvozy
a ted přijede pro marka služební auto a z něho vyskalo 5 chlapu tak mu říkám co to má znamenat a on že neví 4 měli mít dovolenou tak si představte,že jeden dovolenou zrušil druhý chtěl si udělat zuby tak že zubařka nemuže tak taky jel do práce a třetí měl něco dělat a taky to dovolala takže nakonec Marek si tu dovolenou mohl vzít no prostě idioti byla jsme vytočená marek raději šel rychle pryč protože viděl jak rudnu a asi bych jim nakopala pedel 😠
nakonec jsme si řekla,že už to řešit nebudu mám to všechno vyřešený,ale mohlo to být v klidu

78marcela
6. říj 2010

@gabikri Tak to je síla s tou traverzou, panebože...Včera jsem byla taky na mrtvici, jak jsem jela do Brna ještě ráno, tak jsem poslouchala dopravní zpravodajství na impulsu a tam chlápek volal, že už nevím na jaké silnici leží kus lina, tak prý pozor, at do toho nevletíte. Místo aby zastavil, odklidil to nebo aspoň to skopl do příkopu, tak raději zavolá do rádia...to nechápu. Pak jak jsem jela z brna, taky ležely na silnici takové železné kusy, ne moc velké, ale na havárku by to bylo, tak jsem je taky odtáhla stranou, v životě by mě nenapadlo volat do rádia místo odklizení.

78marcela
6. říj 2010

@hanulinecka To je jak naschvál, to tak bývá, člověk má pak pocit, že by nejraději někomu nafackoval, viď. Já jsem taky na mrtvici z mýho chlapa, když jsem mu navrhla IUI, tak on se nemůže z práce uvolnit a kdesi cosi a raději at jdu na mrazáčky.

olousek35
6. říj 2010

Dobre ranko, devcata. Marci, tos mela stesti. Hlavne at se to neopakuje. Vcera do me nacouval taky arogantni spoluobcan. Misto omluvy na me dal jecel, tak jsem mu vyfoukla misto na parkovisti. Jinak na uzv se mi objevila cysta, tak cekam na ms a zacinam pichat. No a sperma mame pro jistotu zamrazene. V priteli nastesti neni zadny problem. Vsem preji uspesny den.

hanulinecka
6. říj 2010

@78marcela no jěště ted když si na to vzpomenu tak mě píchne u srdce nejhorší na tom je ,že marek je jeich jakoby vedoucí tady těch chlapu a ani jeden se neuráčil mu zavolat,že teda jedou do práce on práci zařízenou jen pro dva atd atd no byl taky naštvanej,ale já teda víc ted si z toho beru to plus,že ušetří týden dovolený atd atd takže tak

@olousek35 a jdeš na celé ivfko nebo minimálku musím se podívat 😵

hanulinecka
6. říj 2010

ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez Et)

OLOUSEK35 - 35 let - od 16.9.utrogestan, čekání na MS, 29.9. vyzvednutí léků na stimulku a hurá do toho.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
STIMULUJEME:

GABIKRI 38let, Diagnoza vysoke FSH, 1 IVF neg., 2 IVF bez ET, 3 IVF s darovanymi vajickami, neg., 4 IVF s darovanymi vajickami, OPU darkyne 25.10.2010
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SAMINKA (32let) 1.IUI zari 2007 - neg,2. IUI -listopad 2007 - missed abortion , 3.IUI -kveten 2008 - neg,1.IVF 2009
(Reprofit) - dceruska MIa (14.9.2009), KET 6. zari 2010 neg.,2.KET -Rijen 2010

78MARCELA (31let) 1.IVF stimulacia-puregon, orgalutran, OPU 1.6.2010, ET 6.6.2010 neg., 13 snehuliacikov, KET 7.8.2010, transferovane 2 blastulky, neg., KET 10.9.2010, 11 snehuliacikov

LUCKAP123 dcerka Natalka, snazi se od 2/2009, 25.8.2010 prva konzultacia Reprofit, 30.8. stimulacia clostilbegytem, 6.9.2010 UTZ, 7.9.2010 IUI..bohužel velmi špatný spermio,když se nezadaří jdeme do IVF

HANULINECKA 33let 2IVF syn Mareček , leden 2010 kET v 10tt konec červen 2010 minimálka bez ET 26.9 začátek 7.10.2010 OPU

MAJA3.S 31let, cerven 2008 IUI /Obilnak/ neg., rijen 2008, 1.IVF /Obilnak/ biochem. tehu., neg., kveten 2009, IUI /Reprofit/ neg., listopad 2009, 2.IVF /Reprofit/ bez ET, brezen 2010, IVF soft /Reprofit/ neg., květen 2010 IVF soft (negativní), cerven 2010, IUI /Reprofit/ neg., 8/2010 IUI /Reprofit/ neg., září 2010 IVF soft - ET 22.9.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TEHULKY:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Veveram květen 2010 IVF bez ET,červenec minimálka,ET 6.8 TT 20.8. //

Rebeca_1 32r., 4xIUI neg., 2004, 1.IVF, neg., 12/2005, 2.IVF, OHSS, 9/2009, KET 1/2010, neg., 3.IVF 4/2010 neg., 4.IVF soft /Reprofit/, bez ET, 7/2010, 5.IVF soft pozitivne, 8/2010

Okcelok 29 let, 1.IVF 2005 neúspěšné, 2.IVF 2010 neúspěšné, KET 9.9.2010,21.9 pozitivní

olousek35
6. říj 2010

@hanulinecka cele ivf. Bude to nas 1.pokus, takze se toho dost bojim. Ale verim, ze to dopadne dobre. 😉

dorra
6. říj 2010

Ahojte děvčátka, zdravím vás po delší době. Myslím na vás, i když nemám moc příležitostí sedět u PC. Držím vám pěsti, ať vše klapne a zaklapne do sebe, ať jste šťastné.
@78marcela, je to škoda, že to nevyšlo, ale měla jsem stejné pocity jako Ty, když nám to nedopadlo při prvním těhu a čtvrtém pokusu. Neuvěřitelně mě to nakoplo a jen jsem si přála, aby to doktor nestopl, měla jsem chuť zkoušet a zkoušet, až to nakonec (klepu na zuby) zatím držím. Opravdu to bylo pokaždé lepší, že jsem věřila a věřím, že to jednou dopadne. Moc Ti držím pěsti!
Není v mých silách vás dočíst, snad jste jinak v oukeji, těhulky drží, koukám, že v tabulce přibyla Okcelok - gratuluju!!!
V RF jste v dobrých rukou a je jen otázka času, kdy to mimino čáp přinese. Ale věřte, že prostě přinese!

hanulinecka
6. říj 2010

@olousek35 ach táák ty máš uplně první pokus tak to budeme na tebe myslet nebooj se bude to v pohodě 😵

vladka1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rebeca_1
6. říj 2010

@hanulinecka mozno sa zajtra v Reprofite stretneme. My mame UZ o 8,15 hod. ))))
Tebe thuj-thuj-thuj pre stastie na zajtrajsok!

rebeca_1
6. říj 2010

@gabikri taz uz oddnes zobkame cukriky? Blahozelam k uspesnemu zaciatku! Uz sa to deje ))))) Moc ti drzim palceky!

gabikri
6. říj 2010

@rebeca_1 : ahojky.děkuju moc................. 😵 😵 😵 😵

maja3.s
7. říj 2010

Ahoj holky...zdravím a přeju hezký den...u nás teda krááásně sluníčkový 🙂 i když u mě v duši sluníčko ještě není ☹
@rebeca_1 ...držím palečky na dnešní UZ...
@gabikri ...to teda uteklo...za chvilku máš mimouše taky u sebe... 😉

Mě teď čeká hysteroskopie v Reprofitu, tak snad aspoň tady bude vše o.k.

rebeca_1
7. říj 2010

Ahojte,
tak uz sme sa vratili z Reprofitu domov. UZ nam robila Vitulka, bola zlata. Vsetko nam pekne poukazovala, vysvetlila. Meriame asi tak pol centrimetrika a zodpovedame 7 tyzdnu tehotenstva.

rebeca_1
7. říj 2010

.... a srdiecko nam krasne bije. Zabudla som doplnit tak dolezitu informaciu.....

veveram
7. říj 2010

Zdravím všechny 😉
@rebeca_1 :ůžasná zpráva,tak přeju ať vše probíhá jak má a mimi pěkně roste 🙂
@maja3.s :tobě taky jenom dobré výsledky,ať to máš už za sebou a můžeš se připravit na další řešení pro které se rohodneš

Na všechny myslím,prožívám to s váma a hltám příspěvky a jelikož jsem nějaká citlivá,tak mi ukápne i slza. 😢
Ráda bych napsala něco víc,ale nemám spisovatelské sklony,takže vždy jenom tak stručně. 😉

78marcela
7. říj 2010

@rebeca_1 Tak moc a a moc blahopřeju, to musí být krásný pocit...snad ho též brzy zažiju. Psala jsem doktorce, zatím mi žádné další vyšetření nedoporučuje, když jsem potratila pouze jednou, to až prý kdyby víc, tak genetiku nebo hematologické...tak snad se příště zadaří více. Za 14 dní mám zase nasadit prednison a anopyrin, budu to brát necelý měsíc před dalším KET.