Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

darla27
24. lis 2010

Baby dakujem vam za infosky, vsetkym vam prajem nech sa coskoro dockate vytuzenych miminiek. 😉
Mozno vas este pootravujem, kedze budeme spolupacientky v rovnakom CARe. 😉
Vsetko dobre!

olousek35
24. lis 2010

@gabikri ale chtěla jsem to zamrazit, ale asi to rozhodli dr.za nás. Nebo nebyli tak dobří. Kdo ví. Nepídila jsem se po tom. Ale dost mě to zaskočilo.

olousek35
24. lis 2010

Holky, dobrou. A vítám nově příchozí. Hned tu bude veseleji. 😉

gabikri
25. lis 2010

@olousek35 : dobré ranko 😉 Tak to asi nebyli k mražení, to by lékaři takhle sami nerozhodli, to je nesmysl. Určitě jste vyplňovali takový papír, že jestli souhlasíte s případným zamrazením atd. Uváděla jsem tam svůj e-mail a hned mě ten šestý den kontaktovali z laboratoře, jaký je stav. Ale myslím, že je rozdíl, že u darovaných vajíček je zamrazení na dobu jednoho roku zdarma a u klasického IVF se to platí.....myslím že 5000,- Taky jsme tam vyplňovali, že jestli po tom roce nebudeme mít o embrya zájem, tak jestli souhlasíme je dát k vědeckým účelům popř jinému páru.
Jinak jak se cítíš? Já už tak nějak netěhotně 😝 Doufám, že ti naši vetřelci teď honem rychle odšupajdí z těla pryč a my si budeme v lednu zase držet palce 😵

bellka
25. lis 2010

Dobré ranko, děvčátka 😵
se zatajeným dechem sleduju co a jak, jak jste na tom a nemám slov, je mi to strašně moc líto, že vás osud takhle zkouší ☹ Ani nevím co říct, protože vím, že všechna slova jsou zbytečná, tak snad jenom to, že jsem s vámia myslím na vás 😵

lenka27
25. lis 2010

Dr. Štelcl mi řekl, že se to stává (a prý dost často)a hodnota je super, takže mu budu věřit a počkám na pondělní ultrazvuk. Přijde mi, že v dnešní době všechny těhule okolo mě mají se špiněním problém. Hold nejsme tak odolné jako naše babičky a maminky. Moje babička byla těhotná 7x a nic takového nezná. Hold jak ona říkala, je jiná doba a to ve všem. Vždycky říkala to my jsme dělaly všechno abysme neotěhotněly a stejně nám to nepomáhalo.

ester32
25. lis 2010

ahojky........moc děkuji za gratulace,ale ještě to není úplně vše jistý na tu jistotu nebo spíš uklidnění budu muset počkat do 9 týdne potom budu klidnější.Do té doby je běžné,že se něco po.....

@lenka27 hlavně odpočívej a pokud to není klasická krev tak je to běžný,ale samozřejmě obavy bych měla taky není to nic příjemného tak se drž a snaž si to užívat)))

@gabikri máš správný pístup i s @olousek35 je to sice divný Vám toto přát,ale je pravda ať se tělo radši samo vyčistí a můžete jít do dalšího a mooooooooooooc Vám přji posledního boje!!!!!! ach jo nějak poslední dobou je toho nějak moc tak snad se už ty karty obrátí))))

78marcela
25. lis 2010

Ahoj holky...tak to asi nevypadá moc dobře, že..je docela zvláštní, že nás tady z reprofitu tolik dopadlo úplně stejně. uchylo se to na chvilku, špinění, n ízké hcg a následné ukončení těhotenství...jasně že se to může stát, ale trochu mě zaráží, že nás bylo ted tolik, ve stejnou dobu v jednom centru se stejným průběhem...
Všem, co dopadly zatím dobře, držím pěstičky, at to je dobré i nadále.

gabikri
25. lis 2010

@78marcela : ahojky, no je to fakt s podivem 😕 Taky mě to zaráží.........
Prosímtě, já vím, že to v tuto chvíli vůbec není podstatné, ale ty máš v pase napsáno, že jsi měla zamlklé těhu, ale to je až když se na ultrazvuku potvrdí těhotenství, které se pak přestane vyvíjet, nejedná se v našem případě spíš o biochemiché těhotenství?

gabikri
25. lis 2010

@ester32 : neboj, nic se nepo....... a ty budeš maminka dvou krásných rošťáků 😵 😵

78marcela
25. lis 2010

@gabikri Jo tak to já nevím, jaký je mezi tím rozdíl. Mě doktorka na ultrazvuku řekla, že těhotenství založené bylo a že to pak zamlklo. Tak jsem to tak napsala.

gabikri
25. lis 2010

@78marcela : je to šumák.......ale zeptám se na to doktorky, jaký je v tom rozdíl 😉

gabikri
25. lis 2010

@78marcela : a doktorka v Reprofitu to to řekla? Protože mě Štelcl řekl, že nemá cenu dělat ultrazvuk jestli je hodnota nižší než 1000..že tam stejně není nic vidět. Já měla poslední 820. Ale ty jsi měla nejvyšší okolo 200 jestli se nepletu, tak se tomu podivuju, že každého berou jiným metrem.

dorra
25. lis 2010

Blbé je, Marci, že to ukončení v RF nijak neovlivní ani oni, ani my. Jejich úspěchem může být, že vypěstovali slušné embryo, které dokázali správně zavést, aby se chytlo. To třeba jinde tak dobře neumí. Ale ve statistikách vedou jen prosperující těhotenství, tzn s potvrzenou srdeční akcí.

Děvčátka, opatrujte se všecky, Esterko, drž, jak můžeš, my víme, že je to děsná dřina a věda..

78marcela
25. lis 2010

@gabikri Jojo, mě to Štelcl řekl taky, že na UZ jde něco vidět až od tisíce.
Já na ten ultrazvuk šla až když jsem věděla, že to nevyšlo, byl to kontrolní a ještě tam bylo vidět cosi, tak říkala, že založené bylo, ale pak zamlklo. Ted jsem na netu taky četla, že biochem je časná fáze ještě nepotvrzená na UZ...ale ono je to asi fakt jedno, jak se to nazve...
@dorra já vím...jen mě zarazilo, že za poslední měsíc, dva nás je tady takových tolik moc...to předtím nebylo.

gabikri
25. lis 2010

@78marcela : ahaaa, tak to jo..........já to pochopila, že ti při tak nízké hodnotě HCG dělali v RF ultrazvuk.
Přesně, název není důležitý.....................když jsme všechny dopadly se stejným výsledkem 😒

olousek35
25. lis 2010

Dobré ranko, tady to už cvrdliká po ránu.

@gabikri já se bojím, že v lednu nebudu moct na další pokus. Budeme mít šestinedělí, pak menstruaci a já na další pokus ivf asi podmínku mít menstruace tři. Takže snad březen. Jak to budeš mít ty, netuším, ale snad ne tak tvrdý. Já se každopádně budu hodně ptát a budu chtít zpět ke Koudelkovi. Ten mě aspoň trochu zná a je provázán s mým gynekologem.

gabikri
25. lis 2010

@olousek35 : jsi o tom šestinedělí přesvědčena? Já myslím, že pokud nebude revize a odejde to samo, tak šestinedělí není nutné.......nebo se pletu? Vždyť marcelce taky nabízeli hnedka KET, ale odmítla. 😉

olousek35
25. lis 2010

no, jsem o tom přesvědčená. Ale nemám to potvrzené. Každopádně je to potrat a bojím se, že bude nutná i revize. Už jsme moc daleko. Ale taky doufám, že to odejde samo. Kéž by.
Jinak holka na jiné diskuzi na tom byla jako my a musela na revizi. Má šestinedělí a pak má mít 3 cykly volno a až následně ket. No a další, které to minule nevyšlo, čeká ze dvou blastocyst trojčátka. Má už tři srdíčka a je v 7tt.

lenka27
25. lis 2010

to olousek35: ten den jsem byla 21. den ET, děkuji za uklidnění, už to nebudu řešit to my řekl i doktor, mám to prý nechat být , že s tím stejně nic nenadělám, hlavní je, že to nekrvácí. Takže to hážu za hlavu a jdu se jenom těšit na UTZ v pondělí a co ty jak se cítíš? Jednou to vyjde uvidíš, prostě musí 🙂

gabikri
25. lis 2010

@78marcela : marcel jak jsi to měla ty? Vždyť ty jsi byla taky tak daleko jako my, tuším že ti to ukončili v 7 týdnu a žádná revize, žádné šestinedělí, ne?

@olousek35 : mě zase psala jedna kočka na jiné diskusi, že měla to samé a že šla asi za měsíc na KET, tak teď si vyber 😝

olousek35
25. lis 2010

@gabikri moc bych ti to přála, máš slušně pohnojeno a perfektní šanci na další a donošení.

@lenka27 rozhodně to neřeš a užívej si těhulkování. Já se těším na další pokus. Už aby tu byl. 😉 Jinak já si pobrečela v autě v pondělí a už je to dobrý. Od začátku jsem tomu nevěřila, takže se to nese lépe. Rodině jsme to taky neřekli, čekali jsme do konce 12.týdne a vyplatilo se. Aspoň nemají blbý kecy. Takže je to jednodušší.

gabikri
25. lis 2010

@olousek35 : já to taky nikomu neřekla, ale moje okolí už to myslím pozná i beztak..........začnu se chovat divně, nejsem přihlášená na Skypu ani na Facebooku 😝 Mě už spíš každý jen lituje, tak se už přestali ptát 😖 Jinak s tím KETEM bych to brala hned taky kvůli neschopence, kdyby mi ji ukončili, tak jsem totálně bez příjmu 😖

olousek35
25. lis 2010

@gabikri a máš neschopenku z reprofitu? Já si nechala napsat už včera lístky na peníze a už tam o ní do konce prosince nebudu mluvit a nechám si ji. Já chci do práce až v lednu. Už mi nezbyla dovolená.

lenka27
25. lis 2010

to olousek35 a gabikri: holky já Vám hlavně přeji, aby jste se dostaly do psychické pohody a užily si krásné vánoce s drahými polovičkami a rodinou. A věřte, že příští rok to vyjde. Já jsem byla furt pesimista a manžel mi nadal, že musím začít myslet pozitivně a snad to vyšlo. Já fakt věřím, že jednou na všechno zlé budeme jenom vzpomínat. Příští rok bude zázračný uvidíte. 🙂

gabikri
25. lis 2010

@olousek35 : jo? Ty už máš lístek na peníze na prosinec? To je super 😉 Já je poprosila, jesli mi ho teď pošlou poštou, ale až tam pojedu na konzultaci, tak to taky zkusím. A to řešíš s doktorem a nebo na té recepci? 😉

gabikri
25. lis 2010

@lenka27 : děkujeme, snad to někdy vyjde 😉

olousek35
25. lis 2010

@gabikri já si o něj na tvrdo řekla včera na recepci. Nikdo nic nenamítal, tak ho mám. Ona mě beztak bolí dost děloha a jizvy po operacích těch myomů. Asi bych nezvládala tahat dospěláky. Každopádně dokud nebude po šestinedělí, tak nic riskovat nebudu. Jsem sice sebevrah, ale ne takovej. 😀

@lenka27 dík, musí to vyjít. Nic jiného nám nezbývá.

kessinkaa
25. lis 2010

@gabikri
@olousek35 já byla na jaře na pátém transféru,poprvé jsem otěhotněla a v 6tt SP.Hodnota byla už kolem 4000hcg,ale sama jsem se vyčistila,doktorka mě na revizi nehnala(není to nic dobrého,můžou vám oškrábnout víc sliznice a pak blbě poroste).Hned jsem šla na ket a jsem v 25tt,tělo bylo asi nabuzené,vůbec jsem nemohla věřit,že se to povede 2x za sebou.

olousek35
25. lis 2010

@kessinkaa super, tak to gratuluju. A gabi snad půjde v tvých stopách. 😉