Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

kessinkaa
3. pro 2010

@gabikri to mi je hrozně líto,ale ket vyjde!!!Koukej,jak jsem dopadla já....mražáčci jsou držáci 😉 .Jo a jak se říká,tak si pohnojená a půjde to samo.Držím moooc palečky!!!

luckap123
3. pro 2010

@kessinkaa ty jsi byla na Ketu? a povedlo se hned při prvním? a kolk jste měli zavedených embryek? ...promin za ty otázky,ale první Ket mě čeká ve čtvrtek..tak se bojím 😀

kessinkaa
3. pro 2010

@luckap123 no po první IVF biochemické,3x ket negativní.Pak 2 IVF pozitivní 6tt SP a hned ket a už jsem ve 26tt 🙂

luckap123
3. pro 2010

@kessinkaa tak to je skvělý,že se to povedlo 🙂
já doufám,že se povede hned první Ket 😉

kessinkaa
3. pro 2010

@luckap123 tak ti budu držet palečky 😉

olousek35
3. pro 2010

ahojda holky, tak mně hcg neklesá, teda hrozně pomalu. Stále mám skoro 500. V pondělí další krev a pak bud revize dělohy, nebo laparka. To se rozhodne následně.

okcelok
3. pro 2010

@luckap123 já byla v RF na úspěšném prvním KETu,ET nevyšel

okcelok
3. pro 2010

@gabikri Mrazáčci to jistí,já jim taky věřila. 😉 Je mi líto,že to takhle dopadlo!

gabikri
3. pro 2010

@okcelok : no snad to vyjde, nezbývá než věřit 😉

Jinak všem tady holky děkuju moc za podporu a milá slovíčka po dobu mého dramatického boje, bez Vás bych to nezvládla 😉

okcelok
3. pro 2010

@gabikri já s ním už od začátku komunikovala,říkala jsem mu,jak se na něj s tatínkem těšíme a jak se bude mít u nás dobře,že už i pokojíček chystáme!!!!!A taky jsme si říkali,že za to,že jsme ho dali " k ledu " si to s námi jistě bude chtít vyříkat s očí do očí!!!!!!!! 😉 😉

78marcela
3. pro 2010

@gabikri Gábi...je mi to moc líto...radovala jsem se s tebou, že se všechno v dobré obrátilo...ach jo...ale bereš to za správný konec, srdíčko bolí, viď...ale je konec nejistoty, a to je taky ulehčení...dáš si chvilku oraz a za chvilku pošupeš na další KET, tentokrát úspěšnější.

78marcela
3. pro 2010

@olousek35 Mě taky klesalo hrozně pomalu. Měla jsem jenom 160 a prakticky se čekalo skoro měsíc, než kleslo na nulu. Ale kleslo a revize nebyla nutná, tak to snad bude tak i u tebe.
A co školička? Stále jsi toho názoru, že je specka procházka růžovou zahradou? Pořád nad tím dumám, zda si ji dát příští rok nebo ne...nebo jestli pokračovat v němčině...

kornelka11
3. pro 2010

@gabikri joj,
ale cim pride k abortu neskor, tym horsie. Teraz to mas uzavrete a po slzickach sklamania urcite pride chut aj cas bojovat znovu.
Je mi to moc luto. Nechcem ti tu ale vypisovat slova utechy... Si silna a stacna bojovnicka! Slova utechy ta len rozplacu. Plakat budeme uz len radostou, hned ako nam povedia, ze sme opat tehulky, teraz uz so stastnym koncom...
Verim, ze sa vsetky pekne pozviechame a pojdeme s obrovskym nasadenim do dalsieho boja.
Posielam ti aspon male pohladenie..

olousek35
3. pro 2010

@gabikri ach jo, zázraky se dějí a sakra rychle končí. Já tomu opravdu věřila, takovej bojovník to byl. No, každopádně šup do dalšího pokusu. Máš pohnojeno a vyjde to. Takže hlavu vzhůru, vybrečet a nastartovat znova. Budu ti moc fandit dál. 😉

@78marcela no, specka zatím v pohodě. Ted zkouškuju na socce a je to mazec. Nějak jsem to podcenila, či co. Asi budu muset to učení aspon přečíst než jdu na zkoušku. Němčinu nevzdávej, to by byla škoda. A jsem moc ráda, že znám profíka z němčiny, jako jsi ty. Budu muset dohnat nj na úroveň A2 a jsem na naprosté nuly. Tak když budu zoufalá, tak se ozvu. Ale snad se to v hlavě nějak obnoví. Specku jinak zatím doporučuju. Zkoušky zatím týmová práce.

olousek35
6. pro 2010

Ahojda všem, nějak tu diskuze utichla. Jak se všem daří? Maminám, nastávajícím maminám, čekatelkám?

@gabikri Jak je? Já nemám stále vyřešeno. Čekám rozhodnutí mudrů.

@78marcela tobě se určitě začátkem příštího roku ozvu a určitě si mě napiš. Půjdem do toho po hlavě. A moc dík předem.

gabikri
6. pro 2010

Ahoj všem 😉

@olousek35 : já sem nakukuju, ale je tady teď smutno, ani není co psát 😒 já nic, jsem doma, za týden jdu na UZ ke své gyndařce, psala jsem Štelclovi, co se stalo, ale ještě neodepsal, tak asi má hodně práce. Ty chudáčku taky to nemůžeš mít bez komplikací, málo co, že už je člověk takhle z toho zlomený tak ještě se to takhle natahuje 😖 Drž se a přeju, aby to tvé trápení brzo skončilo a ty ses mohla těšit na další boj 😉

olousek35
7. pro 2010

@gabikri tak já jdu zítra znova na krev a následně nejspíš na tu revizi. Tak snad se začne něco dít. Je mi z toho smutno.

gabikri
7. pro 2010

@olousek35 : to je mi líto.......drž se 😔 Ale další pokus už nám určitě vyjde, oběma!! Já se mám ozvat 10.1. ohledně KETu.

veveram
7. pro 2010

@olousek35

@gabikri
Holky,je mi líto že to takhle dopadlo,ale s novým rokem se určitě dočkáte toho radostného okamžiku taky,pevně v to věřím.Teď jen načerpat znovu síly a hodně štěstí do dalšího pokusu.

olousek35
7. pro 2010

@gabikri určo ti to vyjde. Já budu asi muset ty tři měsíce čekat, chjo. Ale pokusím se to uspíšit třeba na dva. Uvidíme. Noční košili mám už skoro suchou tak ráno povalím. Snad nezaspím. Krev chce už o půl osmé a pak podle výsledků dál.

gabikri
7. pro 2010

@olousek35 : přeju, aby jsi to měla co nejrychleji za sebou a ať tě tam moc nemučí. Neboj, rychle to uteče a příště už to vyjde 😉

kornelka11
7. pro 2010

Ahojte babiky, 🙂

ja som bola dnes u svojho doktora a pytala som sa ho "ze kedy znovu" a on mi povedal ze musim cakat min. 3 cykly, max. pol roka. Uplne ma to zabilo, radsej som sa nemala nic pytat.
Zobrali mi krv, zajtra budu vysledky. UTZ som odmietla.
Boze, ja som ale pacientka, ze?

@olousek35 drz sa zajtra!

Pozdravujem Vas vsetky 🙂

gabikri
8. pro 2010

@kornelka11 : ahoj kornelko, jak to že tři cykly, ty jsi přece neměla revizi, nebo jo? Už si to nepamatuju. A v caru jsi se ptala za jak dlouho můžeš?

kornelka11
8. pro 2010

@gabikri bola som. Hned po UTZ ma brali na operacku.
Prave som volala svojmu doktorovi a hcg mame 1,47 takze takmer nula. Vsetko je v poriadku.
Do Reprofitu napisem az ked dostanem ms, tento mesiac uz asi Reprofit nestihnem. Myslim, ze okolo 15.12. zatvaraju na nejaky cas CAR.

olousek35
8. pro 2010

Tak jsem zpět. Revize hotová, jelikož hcg téměř nekleslo. Ještě pár dní a začalo by zase stoupat. 😀 Ptala jsem se, kdy další pokus a prý klidně v únoru, tak se toho budu držet. V pátek jdu znovu na krev, tak se objednám k Mudr.Koudelkovi. Dnes jsem s ním mluvila. Jsem tam za raritu, takže mě všichni dobře znají. Taky jsem se tam potkala s mým gynekologem. Takže další konzultace. Měla jsem to dnes vlastně 3 v jednom a jako bonus krev a revizi.

@kornelka11 rozhodně nemusíš čekat dýl jak 3 měsíce a cykly se tam prý neberou. Mívám menstruaci i 2x ročně, tak jsem se mudra na to ptala, zda musím čekat na 3 menstruace a odpověděl mi, že ne, že důležitá bude stimulka kvůli sliznici. A na tu mi v nejhorším menstruaci vyvolají. Já se dnes ptala totiž pořád a na vše.

gabikri
8. pro 2010

@olousek35 : ahojky, tak už to tvoje trápení skončilo, zaplat pámbůh ☹ Jinak únor už je tu co nevidět 😵 😵 Já pořád krvácím od té doby, v pondělí jdu na kontrolu na UZ tak jsem zvědavá, 😝

@kornelka11 : aha, tak promiň, vím že jsi tady o tom moc nepsala, tak jsem to automaticky brala, že jsi na revizi nebyla.

olousek35
9. pro 2010

@gabikri určo nám zas bude dobře. A mimča se dočkáme. Vždyť jsme byli svědkem, že to jde. Jen to nedošlo do konce. Já naštěstí ani nešpiním, ale vložku zatím nesundám. .Raději. Jak je psychicky? Já jsem na tom dobře.

veveram
9. pro 2010

Ahoj,zdravím všechny,ikdyž tu teď asi není co psát a každý jen nakoukne.
Tak jen hlásím,že mám za sebou velký UZG,všechno je jak má být,srdíčko taky,tak jsem zase klidnější. 😉

olousek35
9. pro 2010

@veveram tak to je super. Budeš mít krásné zdravé miminko. Je to moc fajn.

luckap123
10. pro 2010

ahoj holky 😵 😵 😵
@olousek35 tak už to máš zasebou 😒 tak po novým roce do toho vlítnete a to by bylo aby nebylo stejně tak @gabikri 😵 😵 😵 😵 😵
Já byla včera na Ketu..taže mám dvě hatchující blastulky...Štělcl vtipně říkal,že to vypadá skvěle...hmmm tak sem mu hned řekla,že to říkal i minule a nic z toho že 😀 😀 no uvidíme..testovat mám 21.12. ..to ale stejně nevydržím 😀
@veveram tak to je super,že je vše v pořádku 😵