Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

alice49
14. pro 2010

joseline: mě ten Prednison + kondom bez sexu pomohl. Právě díky tomu jsem nepotratila. Vždy jsem potratila v 6. nebo 7. týdnu. Prednison jsem brala dlouhodobě. Gyndaře v Brně neznám. Neporadím ti. Můžu ti napsat i více zkušeností s Prednisonem , pokud budeš mít zájem.

ester32
15. pro 2010

ahojky tak včera jsem byla na kontrole a rozloučit se v RF)))) bobci jsou jak májí jeden má 1.70cm a druhý 1.72cm už jsou to opravdu obříci 😀 tak snad vše půjde dobře)))

všem tady co se snaží přeji ať se co nejdříve dočkají svých vytoužených // moooooooooooooc to všem přji a pro zatím jsem důkaz,že vydržet se vyplatí na 7 pous tolik štěstí)))))

veveram
15. pro 2010

@ester32 :gratujuji ke krásným dvojčátkám,přeju pohodové těhulkování 🙂 🙂 🙂

gabikri
15. pro 2010

@ester32 : esterko nádherná fotečka, moc Ti to přeju 😵 😵 😵

Jinak holky nevíte, jak probíhá příprava na KET? Jak dlouho se berou léky a td? 😉

olousek35
15. pro 2010

@ester32 moc gratuluju, máš veliká štěstíčka v sobě

saminka
15. pro 2010

ahojte zlaticka 😵 😵 😵

opet se vam hlasim po mensi odmlce!!!!

@gabikri je mi to tak lito jak to nakonec dopadlo, potrapili ti teda pekne, ale Ketik to jisti, ja jsem od tretiho dne cyklu zacala brat estrofem, okolo 13-14 DC byl ultrazvuk kvuli sliznice a hned ten vecer jsem zacala zavadet Utrogestan, Ket byl 18-19 DC takze pohodicka, v den trasferu jsem zacala s prednisonem a anopyrinem.

@ester32 moc gratuluji k dvojcatkum, moc si to zaslouzis, drzim palecky at je vse ok 😉

@olousek35 taky moc zdravim, a unor to vsechno jisti,2011 je nas rok 😵
@lucka123 - jak se citis Kocko? kdy budes testit?

a co dalsi tehulky? uz se hezky kulatite?

JInak ja uz se opet rozhodla jit do boje, uz se opet nemuzu dockat a tesim se na to planovani, dr Machac mi odepsal ze s minimalkou souhlasi a napsal mi rozpis atd, takze ted si to zorganizovat casove, zajistit leky a jdem na to. Domluvili jsme se, ze zkusim tu MINImalku a kdybych spatne reagovala na Clostil(uz je to par let - co jsem ho mela naposledy) a nebylo by nic moc na transfer tak pouzijem nase posledni mrazacky. Takze bud cerstve nebo mrazene, jiste je ze neco budu mit opet u sebe, a to znamena dalsi nadeji 😵 😵

jinak uz mame vanocni naladu, jeste mam sice par dni skolu ale cukrovicko uz mam hotove, ted ho jen rozdelit po rodine 😅
mejte se a ja se zase nekdy na vas mrknu 🙂

olousek35
16. pro 2010

@saminka super, že sii načerpala novou energii a jdeš do boje dál. Kdy tě to čeká? Určitě to vyjde. Teď se přece prcek chytil na chvíli taky, takže je to skoro jistota. 😉

78marcela
16. pro 2010

Ahoj holky, zdravím všechny.

@saminka je mi to líto, myslela jsem, že jsi těhulka, pamatuji si na ten tvůj super digitální testík, a nějak mi uniklo, že ti to nevyšlo.

@olousek35 Jak u tebe, byla jsi na revizi? kdy budeš moct na další pokus?
@gabikri A ty jsi na tom jak? Moc jsem ted nestíhala, nějak se mi hromadí práce, začíná zkouškové období, tak moc nestíhám nakukovat. U mě nic nového, žádná změna, žádná těhu naděje..

olousek35
16. pro 2010

@78marcela ahojda, jj, minulý týden ve středu jsem byla na revizi. Ted jsem ještě doma a tajně doufám, že mě nechají doma do konce měsíce. Pak budu muset do práce. Jinak ve škole mi ještě zbývá dodělat tři předměty, tak snad je dám a budu mít pokoj. Ale termíny dali až na leden, takže to do vánoc nestihnu. Bohužel. No a na tu nemčinu se ti po zkouškovým ozvu. Zatím jsem se pustila do němčiny pro jazykovky 1 a začínám bojovat.
Přirozeně se zatím nezadařilo? Tak třeba se ještě zadaří? Kdy se chystáš na další pokus? Já snad nejpozději v březnu, snad už v únoru.

78marcela
16. pro 2010

@olousek35 Na němčinu pro jazykovky se vykašli, to je o ničem. Přirozeně se nezadařilo, na clostík nebyla reakce. Jak to bude s dalším pokusem, to je zatím ve hvězdách, ale hned tak to nebude. Já zatím nemám ani jeden předmět, jsem ostuda, zítra jedu na první zápočet, tak to snad dám...zbytek taky v lednu.

gabikri
16. pro 2010

Ahojky vespolek 😉

Holky nevíte, kdy je vidět srdíčko přesně? Moje kamarádka byla na ET 19.11. a dneska byla na UZ a prý srdíčko nebylo, tak vyšiluje jak blázen, ale já si myslím, že je ještě brzo, ne?

@78marcela : ahojky, no já se mám ozvat okolo 10.1. ohledně KETu, nemusela jsme na revizi, tak aspoň tak 😉

@saminka : to je fajn, že zase kuješ pikle, my jsme tady všechny velké bojovnice 😵 Rok 2011 bude hodně plodný a všechny se dočkáme 😵

okcelok
17. pro 2010

@gabikri srdíčko je asi tak v 7 až 8 tt

okcelok
17. pro 2010

@gabikri někdy i dřív,ale nejdřív si myslím že v 6tt

gabikri
18. pro 2010

@okcelok : díky, v úterý jde na další UZ, tak se klepe jak ratlík 😉

okcelok
19. pro 2010

@gabikri ať je v klidu a zbytečně se nestresuje! 🙂

kornelka11
19. pro 2010

@ester32 aj ja srdecne blahozelam k dvojickam! Pekne sa drzite, len tak dalej. Moc sa opatrujte!

@veveram
@okcelok takisto, mate krasne tyzdne. Moc Vam to zavidim.... Aj ja chcem.

@saminka som rada, ze si sa nakoniec takto rozhodla. Ja by som to tiez takto urobila. Sviatky prebehnu a ty budes prva nasa tehulka.

@gabikri
@olousek35 my sa regenerujeme, ze? Hm....

Nejako tu je moc ticho v tejto nasej temicke. Uz aby bol novy-lepsi rok, nech mame o com pisat....
Brany Reprofitu sa 10.1.2011 otvoria, hned bude o com pisat.....

kornelka11
19. pro 2010

@luckap123 tehulinka nasa, tak ako? Uz si testovala? Tipujem to na tie najkrajsie Vianoce!!!!! Mam pravdu?

kornelka11
19. pro 2010

@dorra vsimla som si, ze tebe uz svieti 38 tt, ty uz predsa kazdym dnom rodis moja!!!!!! Ozvi sa nam ked sa ti bude dat!!!!!!
Moc ti drzim palceky! Ale porod oproti tomu vsetkemu cim si si ty presla uz bude len taka ceresnicka na torte 🙂

veveram
20. pro 2010

@kornelka11 :ahojky,máš pravdu,utíkají nám ty týdny,polovina je skoro za náma.Tobě to taky rychle uteče a ten příští rok se k nám všechny přidáte,už se těším až se nám tady rozjede ta těhotenská vlna.Mě se to tak trochu doma táhne,chtěla jsem jít v lednu do práce,ale jen tak lehce,bohužel mě nechtějí.A já se cítím přitom skvěle,nepřeháněla bych to,ale doma jen jím a lenoším a váha stoupá a stoupá celkem rychle.
Jinak všechny zdravím a přeju krásné vánoční svátky 😉 😉 😉

kornelka11
20. pro 2010

@veveram isla by si predsa do prace? Nespekuluj, len pekne zostan doma, v teplucku! Urcite si zasluzis byt doma, manzelik si ta urcite rozmaznava. A ked chces zmenu, tak chodte niekam na hory na par dni. Len tak sa poprachadzat. Ved uz si za polovicou, uz to urcite nejako vydrzis doma.

luckap123
20. pro 2010

ahoj kočky,jsem moc ráda,že jste na mě mysleli....ale dnešní krev negativní..co se dá dělat..sesypala jsem se v sobotu,dneska už to beru celkem v pohodě,ikdyž to bolí a moc takhle před svátky ☹

dám si měsíc,dva pauzu a zkusím poslední ketík..třeba s jarem příjde i štěstí k nám domů..tedka mě tu prázdnotu zaplnuje Natálka, jsem tak štastná,že ji máme.... 😵

kornelka11
20. pro 2010

@luckap123 ja som tomu tvojmu ketiku tak verila. Mala si krasne, kvalitne blastulky. Sakra, kam sa podeli?

Posielam ti jedno velke pohladenie moja!

gabikri
20. pro 2010

@luckap123 : ahoj luci, to mě mrzí, že to nevyšlo, taky jsem těm tvým mrazáčkům věřila 😔 Ale v novém roce to tady všechny vybojujem 😉 Drž se 😉

abig
21. pro 2010

Ahoj holky, prosím vás, nevíte jestli příští týden jsou v RF v Brně ?

ester32
21. pro 2010

@luckap123 moc mě to mrzí,že to nevyšlo,ale musíš věřit,že ti co tam na tebe čekají jsou ti praví!!!!!!!! mooooc budu držet pěsti

@abig rčitě tam někdo bude,ale jen pro ty co jsou už objednaní a jinak to neje jinak začínají až 10.1. budou tam malovat a zase něco předělávat.....tak pokud to není akutní tak tě mezi svátkama nikdo neveme.

abig
21. pro 2010

@ester32 Ahoj Kočko, gratuluji k dvojičkám .... už se mi tam konečně podařilo dovolat, stejně mám utrum, až po novém roce. Potřebovala jsem se objednat na hysteroskopiie, takže až s další ms ... holt si měsíc počkám ..

ester32
21. pro 2010

@abig neboj rychle to uteče......vím jaký to je čekat a čekat taky jsem vždy netrpělivá a kdyby to šlo tak nejlépe hned..... mooooooooooc ti do Nového roku přeji ať se hned zadaří

kornelka11
21. pro 2010

Ahojte babiky, Reprofit je zatvoreny od 22.12. do 10.1.

gabikri
21. pro 2010

@kornelka11 : Mudři jedou asi lyžovat 😀

kornelka11
21. pro 2010

@gabikri aj ja by som supajdila na hory ale nemozem. Musim pracovat a setrit si dovolenku na dni po ET.

Ako sa mas, ako sa citis?