Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

olousek35
28. pro 2010

@gabikri když jsou ty svátky, tak takovou svíčkovou rozmázlou. 😉

saminka
28. pro 2010

Ahojik holky,
Tak vanoce taky u nas v pohodicce🙂
@gabiki super darecek jsi dostala.jakou mas znacku?ja jsem si o nej rekla jeziskovi loni a nemuzu si ho vynachvalit,dela nadherne fotky a hlavne muzu udelat nekolik hned za sebou.
@olousek35 taky mam dva hafany ale teda jsou venku jen na vecery je mame uvnitr.mia je zboznuje😉 manzelovi rodice maji dva krasne vlcaky a jsou fakt super hlidaci,to ti nasi jsou blbounci na hlidani,labradori no😀
Tak uz mam objednane letenky na ten unor,prijedem vsichni tri tentokrat.s clostylem zacinam 5.unora jen se ted modlim aby se mi neco urodilo😲 a nebo aspon aby sliznice byla ok a mohl probehnout aspon ketik.
Drzte se holky,rok 2011 je nas rok na mimisky a plozeni:-P

gabikri
28. pro 2010

@saminka : Nikon 3100 😉

olousek35
28. pro 2010

@saminka určo to bude ok a třeba se tam potkáme. A hlavně to tentokrát vyjde. Jinak já ty tři holky psí mám taky venku, jen na hlídačkách je mám u sebe. Jsou za to moc vděčný, že můžou být v teple a odpočívají. S prostřední mám canisterapeutickou zkoušku, takže se taky k dětem dostane. A pes a dítě je ideální kombinace. Cvičíme záchranařinu, takže tábory probíhají tak, že na rodinu jsou tak 4 psi, 2 dospělí a děti. Tak jak to pak má vypadat. Legrace a je to moc super. Jezdí tak 40 rodin. 😉

agenturaberuska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bublenudle
30. pro 2010

Ahoj holky...chtěla jsem se zeptat,jestli z vás někdo nepřestoupil z Repromedy do vašeho Reprofitu 🙂 děkuji

andinka22
30. pro 2010

@bublenudle my jsme z Repromedy doslova do Reprofitu utekli. Pokud to tak cítíš, určitě jděte jinam. Repromeda je továrna na děti a neskutečně drahá a nám se ani nesnažili pomoci. V Reprofitu je to o 100% lepší, sice se ještě nezadařilo, ale mudr. se pro nás snaží dělat maximum. Teď v lednu díky němu odjíždím do lázní. 🙂
Zdravím všechny ostatní berušky a přeji nám všem tady, ať je pro nás ten příští rok ten šťastný.

kornelka11
30. pro 2010

Ahojte baby,

prajem Vam vesely Silvester a "STASTNY" Novy rok! 🙂

olousek35
31. pro 2010

Pridavam se s pranim pekneho a veseleho Silvestra a do Noveho roku uspesne tehulkovani a porody.

bublenudle
31. pro 2010

@andinka22 ahojky...děkuji moc za tvoji reakci...ja tam během pul roku byla 2xIVF a 1xKET a nic...ted mi napočitali že dalši pokus bude minimalně 65tis..prý musi i PGD..tak mi připada,že tahaji akorat penize ze mě..už jsem tam necxhala 70tis a vubec ani nevim proč se nechytaji,mimuška...a o psych.strance ani nemluvim 😢 ...nechala sis delat všechny vyšetřeni znovu v Reprof.nebo jsi si něco brala z Reprom.?? děkuji,paaaa

andinka22
1. led 2011

Ahoj holky,
přeji Vám všem do Nového roku hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a pohody.
A všem nám přeji, ať se vytoužený sen stane skutečností. 🙂

dorra
2. led 2011

Ahojte děvčátka, zdravím vás a přeju vám svižné zdraví a šumné štěstí v novém roce. Taky hlásím, že se nám 27. prosince narodila dceruška Hanička. Jsem totálně zamilovaná, vykojená a vůbec. Tak vám jen přeju, ať už to své jisté máte taky brzo v náručí a je vám fanfárově!

kornelka11
2. led 2011

@dorra waw!
Hanicka sa nam narodila....
Srdecne blahozelam tebe aj pysnemu tatinkovi!
Zacali sa Vam prekrasne chvile!
Moc si to spolu uzivajte!

olousek35
2. led 2011

@dorra tý jo, gratulujuuu moooc. to je nádhera. Ať vám roste ke kráse a inteligenci a ať jste všichni maximálně spokojení. 😀 😉 😉 😉

gabikri
2. led 2011

@dorra : jéééé, gratuluji!!! Ať vám Hanička dělá jenom radost!!! 😵 😵 😵

janib
2. led 2011

@dorra Ještě jednu gratulaci vkládám sem... Mám z tebe šílenou radost holka!!! Jsi názorný příklad, jak může být cesta k mimi plná trní a bolesti, ale kdo se nevzdá, bude ten krásný uzlíček štěstíčka držet taky... Takže teď už jen krásný život Dorry...🙂

veveram
2. led 2011

@dorra :přidávám se taky ke gratulantům a přeji ať Vám Hanička kvete do krásy a dělá jen radost. 🙂 🙂 🙂

kornelka11
3. led 2011

Ahojte 🙂

tak mame tu Novy rok aj malu Hanicku.... Vsetko ide tak ako ma a tak to ma byt...

Ja som mala ist dnes svojmu gynekologovi na UTZ po prvej ms od MA ale ta druha ms ma prekvapila o tyzden skor, takze som pekne doma, este v posteli. 🙂
Myslite, ze som si vyrobila problem ked som nebola skontrolovana v minulom cykle ako som mala napisane v papieroch z Reprofitu?

okcelok
3. led 2011

@dorra no teda,to je nejkrásnější dárek k vánocům,tak moc blahopřeji,ať je zdravé a šťasné miminko a vy spokojení rodičové!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

olousek35
3. led 2011

@kornelka11 určitě nevyrobila, tak tě prostě zkontrolují v dalším. Nic nenadělají 😀 Já dnes zaskočila do reprofitu ukončit neschopenku, ve středu už jdu do práce a je to pro mě slušně depresivní. Chjo. Příště už do práce nepůjdu nejmín 4 roky 😀

kornelka11
3. led 2011

@olousek35 tak fajn, malinko si ma ukludnila 🙂
Ty si teraz ako na tom?

petral
3. led 2011

Ahojte, ráda bych se k vám přidala.
Začali jsme v Reprofitu na podzim, a jsme ohromně spokojeni se službami a přístupen, což jsme po všem co máme za sebou opravdu potřebovali. Na konci ledna bychom měli začít poprvé stimulovat.... jsem na to zvědavá 🙂

kornelka11
3. led 2011

@petral vitaj u nas 🙂

Teraz je tu trosku tichsie a smutno ale coskoro sa to cele zmeni.
Vacsinou vsetky sme po MA alebo po neuspesnom IVF/KET a mame povinne pauzy ☹

Ale mame tu aj tehulky, maminky a babatka 🙂
Oni su nam velkym vzorom..

lilisa
3. led 2011

holky jak jste spokojené s RF a chodíte do Brna nebo Olomouce? 😉

78marcela
3. led 2011

@dorra Moc moc blahopřeji, dodáváš energii a sílu všem holkám tady, co se snaží a to je prima...at vám Hanička dělá jenom radost. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

olousek35
3. led 2011

@kornelka11 já jsem na tom tak, že mažu do práce a 1.2.konzultace s Mudr.Koudelkou a únor, březen další pokus, na který se šíleně těším. Normálně když jsem tam dnes šla, tak jsem tam po všech sestřičkách a doktorech měla absťák. 😀 Na druhou stranu se ale vůbec netěším do práce.

@lilisa do Brna a spokojenost maximální. Netahají peníze a dělají maximum. Myslím, že lepší nenajdeš.
@petral vítej mezi námi a zapoj se a buď brzo těhotná.

petral
4. led 2011

Ahoj holky,
děkuji za přivítání... 😀 nějak se mi to vleče, vše se mi prodloužilo, neb jsem měla vysokou hladinu prolaktinu, dnes jsem byla na kontrolních odběrech, tak doufám, že to bude OK. Na KO jdu příští pátek. Už bych chtěla mít po stimulaci,

veveram
5. led 2011

Ahojky všem,tak nám začal další rok,doufejme že bude pro všechny ůspěšnější a plný nadějí. 🙂 🙂 🙂

U nás nic nového,přibírám a přibírám,prďolka roste jak má,byli jsme na 4D,tak máme krásné fotky a DVD,je to až neskutečné.Teď mě čeká vyšetření na těhu cukrovku,tak jsem zvědavá jak to dopadne. 😵
Všechny zdravím a držím palečky,mějte se krásně.

lilisa
5. led 2011

tak jsem se holky taky objednala, a ke komu chodíte teda? a jak často se tam jezdí? Mám to asi 80 km 😕

veveram
5. led 2011

@lilisa :jsou tam všichni fajn,tak je to jedno.Já jsem chodila do Olomouce k Dr.Macháčovi,ale OPU i ET mi dělaly doktorky Kuřecová a Vitoušková,nemůžu si na nic stěžovat.Myslím že budeš taky spokojená.