Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

78marcela
17. srp 2014

@delfi75 já popijím taky málo. Včera půl deci, dnes celé deci. Ale vyrostla mi na čele nějaká tvrdá boule, absolutně nevím kde se tam vzala, nikde jsem se nebouchla, nesvědí to, že by mě něco stiplo, nechápu co to je.

delfi75
17. srp 2014

@78marcela tak to máš snad horší víno ještě než já 😀

delfi75
19. srp 2014

ahoj holky, copak je nového? jak užíváte léta? na KET jsem se rozhodla po říjnové ms, napsala jsem na rehabilitaci kvůli mojžíšové a první víkend v říjnu si dám relax v lázních Lednice 😉

78marcela
19. srp 2014

@delfi75 tak to se budeš mít dobre, v Lednici, super. Jen si to užij, pak se s mimi dlouho nikam nepodíváš 🙂

bibianca
19. srp 2014

@delfi75 Lednici mám za rohem 🙂 Je tu krásně

delfi75
19. srp 2014

@78marcela ani nevíš, jak bych cestování obětovala...

delfi75
19. srp 2014

@bibianca fakt? jsem tam vždy spokojená...

delfi75
19. srp 2014

@bibianca a jak u vás? něco nového?

bibianca
19. srp 2014

@delfi75 Jjo, 7 km 🙂 Ty tam jezdíš přes pojišťovnu nebo jak? Jako samoplátce je to docela drahé... 😒

bibianca
19. srp 2014

@delfi75 Taky jsem nad tím přemýšlela, ale já bych mohla dojíždět třeba jen na ty procedury protože to mám fakt kousek... ale nevím... pomáhá to?? co myslíš??

bibianca
19. srp 2014

@delfi75 Necháváme tomu zatím volný průběh. Zítra jedu k Dr. Gerychové do FN Brno Bohunice se poradit co dál se mnou. Doufám, že mě neodbude poslední dobou mám ten pocit. Když jí nic nenapadne tak jsem se rozhodla že se zeptám zda se obrátit na car a nebo co mi doporučuje.

delfi75
19. srp 2014

@bibianca ty víkendy si platím, no jezdíme do hotelu Perla a vždy jsem krásně odpočatá a uvolněná...teď budu platit asi 2900¨/osobu, je tam ubytování na 2 noci, polopenze, aroma masáž, nějaký zábal, koupel, pecičkový obklad a kdykoliv vstup do bazénu...

78marcela
19. srp 2014

@delfi75 to docela jde za tu cenu. Taky bych obětovala veškeré cestovani, takže to chápu.

delfi75
19. srp 2014

@78marcela jojo, není to až tak tragické, ony jen ty procedury stojí...

simkar
20. srp 2014

Ahoj holky, prosím vás, máte některá zkušenost s PN s rizikovým těhotenstvím? Budu mít nárok hned na vycházky? Potřebuju vodit a vyzvedávat holku ze školy.

kacatka
20. srp 2014

@simkar mám, byla jsem na nemocenské celé těhu a vycházky jsem měla normálně 7h v kuse 🙂 Můžeš si dát pár hodin na dopoledne a odpoledne, nebo vkuse, prostě jak chceš. Problém je jen ten, že doba asi pokročila a neschopenky se už ani po IVF nedávají. Je důležité mít super doktora 😉 Jen teda doufám, že se za ten rok moc nezměnilo 😅

sblanch
20. srp 2014

Tak si představte, jakou máme skvělou dovolenou... Jsme na 9 dní u rodičů manžela. Den po našem příjezdu začala tchyně zvracet a mít zimnici, za mě jasná viroza. Ale že prý ne že z jídla... Za 2 dny to chytil švagr - nebyl schopný dojet z práce na kole a doteď je na rohlíkách. Včera jsme s manželem proleželi celé odpo a já večer začala zvracet... Manžel až ráno a naše malá v noci... Ta to asi nemá, asi ji nesedlo jídlo, broskve a navíc je na rozdíl od nás (spíme celý den) čilá až moc. Naštěstí se postará děda s babi. No prostě super dovča a já do toho těhotná...

78marcela
20. srp 2014

@simkar hodně záleží na tvém doktorovi, ale já je měla hned.

78marcela
20. srp 2014

@sblanch no tak to je taky dobrý. To jsem si myslela že na blbou dovolenou mám patent akorát já. My měli jet do Řecka, ale vzhledem k tomu, že mi ms dorazila se zpožděním, tak mi transfer vycházel na pátek a v sobotu jsme měli odlétát. Tak jsme to zrušili, co tam, kdybych se 5 dnů nemohla koupat. Tak jsme jeli na Slovensko. Po cestě jsem zjistila, že nemám plavky. Když jsme je slavně koupili- poté co jsme prolezli asi 10obchodů protože na moji postavu něco sehnat, to je dilo, tak se nebe zatáhlo a prší a ma až do soboty. V neděli nám končí dovolená. Navíc pořád jenom myslím na to jestli se povedlo nebo ne.
Takže obě asi máme krásnou dovolenou. Tak ať to brzy přejde. A ber to jako trénink na tehu nevolnosti. 😉

catchulinecka
21. srp 2014

@78marcela marciiii 😉 myslim na tebe...nejake priznaky?

78marcela
21. srp 2014

@catchulinecka ahojky. Zatím asi žádné. Semtam mě píchne v podbřišku ale to dělalo i předtím, takže to spíše přisuzuji hormonům než něčemu jinému. Včera večer jsem měla chvíli křeče v podbřišku jako na ms. Tak uvidím. Zítra zkusím test.

delfi75
21. srp 2014

@78marcela tak tfuj, tfuj🙂

1miska
21. srp 2014

@simkar v RF s tim nedelaji problém, treti den od punkce muzes jit na PN (nebo treti den od transferu), vycházky 6 hodin - to je ted maximum, me se i ptali jak je chci, jestli vcelku nebo rozdelene

catchulinecka
21. srp 2014

@78marcela moc ti to preju! Ta smula uz musela proste odejit!!! 😎

simkar
21. srp 2014

Ahoj holky, díky za názory. Mně PN dr. určitě dá, bavily jsme se o tom, ale právě řeším ty vycházky :(

@sblanch uf, tak to je fakt super dovolená, tak at je ti brzo líp, každá viróza dá zabrat, tím spíš v těhu

@78marcela držím pěsti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

V pondělí jsem byla koupit těhotenské kalhoty, normálně mi vyrostlo břicho tak na 5. měsíc!!!! 😕

kalipso
21. srp 2014

@simkar já teda byla vždy na PN první 3 dny bez vycházek, doktorka mi tvrdila, že to tak musí být 😒

pajulinecinka
22. srp 2014

Holky moc na Vás myslím a držím pěstičky🙂 My máme od středy potvrzeno srdíčko a odpovídáme 6+3tt, tak snad bude vše ok a simkar, buď v klidu, já už je asi půjdu kupovat teď, sotva zapnu rifle:(

78marcela
22. srp 2014

@catchulinecka
@simkar díky za držení pěstí. Dnes jsem testovala, žádná sláva. Je tam takový slabý stín, opravdu slabý, což není moc pozitivní. Sice není test čistě bílý ale za pozitivní to moc nepovažuji. Uvidíme v neděli.

kacatka
22. srp 2014

@78marcela Marcííííííí, to je super!!!!! Nevěš hlavu, 7 den po KET nemůže být podle mě test úplně bílý, ale taky ne plnohodnotná čárka.....Tak tfuj tfuj a opatruj toho tvorečka uvnitř 😵 A vsadila bych se, že tentokrát zabojovalo to slabší embryjko - takhle to prostě v životě chodí 🙂

78marcela
22. srp 2014

@kacatka no nevím. Já měla víc než stíny sedmý den. Moc pozitivní jak jsem psala to nevidím. Myslím že v neděli už tam nebude nic. Uvidíme.