Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

sikulik
14. říj 2014

@78marcela ahojky, mně taky po opakujících se nezdařených pokusech nakonec zavedli tři (předtím vždy dvě), a jedno vydrželo a má už víc jak 4 roky 🙂 , tak možná ......... 🙂 , ale ne, tobě to vyjde už příští pokus!!! 😉

78marcela
14. říj 2014

@sikulik tak snad tě budu následovat, ted věřím strašně moc, že se to povede:-´))

ivka3901
17. říj 2014

Ahojte som 6 deň po ET začína mi šibať!!!ach jaj vkladali mi HB najvyššej kvality 🙂 myslíte,že by to mohlo výjsť?aké ste mali príznaky po ET ja som predvčerom trošku špinila a bolelo ma celé podbruško ☹ teraz neviem či je to dobré znamenie alebo zlé 😒

delfi75
17. říj 2014

zdravím po nějaké době...mám dotaz, začala brát některá po KETu něco na ředění krve, i když laboratoř byla v pořádku? dík

cermi77
17. říj 2014

@ivka3901 sedmý den po ketu jsem měla pozitivní test a slabě zašpinila, to bolení podbřišku je myslím taky normální, já mám dojem, že příznaky jsou vždycky, hlavní je výsledek, držím pěsti ať je všechno v pořádku.

@delfi75 já mám v podstatě momentálně výsledky na hematlogii rok a půl v pořádku, ale vzhledem k opakovaným potratům ředím od transferu Ziborem 2500IU denně 0,2ml a pokud se tam ještě někdy dopracuji, tak do konce prvního trimestru bych v tom měla pokračovat, možná ho chce Dr. nasadit spolu s kortikoidy ? Uvidíš..

delfi75
17. říj 2014

@cermi77 o kortikoidech nepadlo slovo a Zibor ani jiné injekce ne ,směřuje to jen na tablety. ..díky 🙂

cermi77
17. říj 2014

@delfi75 tak třeba řekne, že anopyrinek a prednisonek, to je pěkná kombinace, to jsme ještě nezkoušely co? 😅

ivka3901
17. říj 2014

@cermi77 no kiežby som mohla testovať manžel mi zobral všetky testy na príkaz pani dochtorky ☹

cermi77
18. říj 2014

@ivka3901 nic si z toho nedelej, ja taky vzdycky testuji tajne, protoze to proste nejsem schopna vydrzet 😉 . Pevne nervy a hodne stesti. U me i bez testovani zvysena teplota, teplejsi podbrisek a citliva prsa, to vim, ze se aspon embryo chytlo, jak me zacne bolet v krizi, tak je jasne, ze za par dnu bude po vsem, ale nekdo nema priznaky zadne, drz se.

kalipso
18. říj 2014

@ivka3901 já neměla příznaky ani u jednoho těhotenství, prostě jsem se cítila jako že každou chvílí přijde menstruace, takže za mě se příznaky přeceňují. Držím pěsti!

delfi75
18. říj 2014

@cermi77 myslím, že v den KET je anopyrinek s prednisonkem na prdeček 😀 ale kdo ví...

ea09
18. říj 2014

@delfi75 prosím tě ty se znovu chystáš do reprofitu? 🙂

ea09
18. říj 2014

holky prosím vás používala jste některá vaginalní gel Crinone dík 🙂

delfi75
18. říj 2014

@ea09 jojo, máme tam sněhuláčky, proč bych neměla? jinak Crinone jsem měla taky, vyhovoval mi více než Utrogestan...

ninanela
18. říj 2014

@ivka3901 jej takze ja som bola 3x tehotna a vždycky som to orevala ze nic z toho!!fakt příznaky jak na menzes!Bolesti hlavy,podbruska a dokonca spinenie!Naposledy slabucke krvacanie a uz mi to tu plače v kočíku!!!Držím palce!!!

ivka3901
18. říj 2014

Baby dakujem za reakcie som vdačná za každú no uvidíme presne ako opísala
@ninanela to presne mám bolesti hlavy mierne jednorázové špinenie a bolesti ako na menzes 😒 tak dúfam,že je to dobré znamenie aj tak dík 🙂

ea09
18. říj 2014

@delfi75 jen jsem se ptala jestli chodíš do rep.Ja jsem dnes 7 den po ET a každé ráno si dávam tem gel a od včerejška se mi zda že to vytéká jestli je to možné je to sice malo ale už mě asi šibe 🙂 🙂

ivka3901
18. říj 2014

@ea09 ahoj aj ty si 7 deň po ET ?bola si minulú sobotu na vklade v Reprofite?

delfi75
18. říj 2014

@ea09 jj, chodím🙂 myslela jsem, že se divíš, že tam chodím, i když se nám nezadařilo...Občas se mi to taky tak zdálo, že vytéká..neboj🙂

ea09
18. říj 2014

@ivka3901 ano byla jsem v 9 rano i ty

cermi77
18. říj 2014

@delfi75 jeden nikdy nevi co zabere 😉 .

ivka3901
18. říj 2014

@ea09 ano my neskor až okolo 11-12 a išli sme posledný 🙂 ale v pohode len horšie to bolo s mojím močovým mechúrikom 😒

moni34
18. říj 2014

ahoj Ivka, při prvním ivfku jsem si byla jistá že dostanu menzes, ale na testu byl duch a nakonec místo menzes pozitivní krev, ale pěkně mě bolel podbřišek, špinila jsem, prý je to zahnizďování 😉

ivka3901
18. říj 2014

Baby mám všelijaké príznaky 🙂 poprvé som krátko hnedočerveno krátko špinila potom tie bolesti v podbrušku potom sa mi chce poobede spať som unavená,tie chute raz na sladké a slané a stále niečo jem a ešte jedna zaujímavosť mám stále studené nohy a ruky a aj nos 😀

sikulik
19. říj 2014

@ivka3901 ahojky, no vypadá to na ty "správné" příznaky, ale vše ti ukáže až test a krev, tak vydrž, držím pěsti! 😉

78marcela
19. říj 2014

@sikulik ahoj, ještě jsem se tě chtěla zeptat, kolik jsi ty měla nezdarenych pokusu než se ti to povedlo?

ea09
20. říj 2014

@ivka3901 ahojky tak jak jsi na tom už jsi testovala nebo si to necháváš na toho 23.10 🙂 🙂

maikkynna
20. říj 2014

Ahoj holky, nemáte některá e-mail na Dr. Pospišilovou? Děkuji 🙂

sikulik
20. říj 2014

@78marcela ahojky, celkem se povedlo až čtvrté IVF, kdy mi už vložili 3 vajíčka, žádné totiž nebylo nějaké extra kvality, a tak vložili jedno béčkové a dvě céčkové, a to jedno to zvládlo a mám z něj syna 🙂. O ostatních asi 7 embryích řekli, že jsou špatné kvality a na mražení nic není. Za měsíc přišla faktura na jednoho mražáčka, prý se šestý den tak zrychlilo, že ho zamrazili. No a teď je to moje krásná 1,5 letá holčička.
Jinak jsme nikdy neměli nic na mražení. Manžel spg v pořádku, akorát při asi třetím pokusu trošičku horší, mně nikdy nic nenašli, prošli jsme genetiku, já laparoskopii i hysteroskopii, hormonální profil, měla jsem přirozeně ovulaci, krásné folikuly, ale stále nic. Mezi prvním a druhým pokusem jsem chodila na cvičení dle Mojžíšové, jedla řasu chlorellu, pila čaje na podporu otěhotnění (nevím už přesně jaké, kamarádka mi je donesla jako dárek), začla jsem dělat břišní tance, což prý ohromně pomáhá pro uvolnění spodní části páteře, jedla vitamíny, no a po tom všem jsem teprve šla do druhého a dalších pokusů. Myslím, že můj problém byl v hlavě, prostě nemyslet na to, že se nedaří asi podvědomě prostě nejde, a každá další MS mě hrozně deptala, i když jsem se snažila si to tolik nepřipouštět. A to, že nám nic nenašli bylo sice bezva, ale pořád jsem nevěděla proč to tedy ne a ne vyjít.
A jak to teď s tebou vypadá? Kdy máš jít na vyvolávačku? Co ti řekl dr. v RF, máš zkoušet ještě další mrazáčky nebo raději nový cyklus IVF?

ivka3901
20. říj 2014

@ea09 ahoj no dneska testnem poobede 🙂 a ty?mala si PK?a kolko ti vkladali a aké kvalitné?