Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

maikkynna
28. pro 2014

@78marcela test je to od stejne znacky? Pokud je tam porad duch a je o neco slabsi, tak to nemusi znamenat, ze je neco spante. Nekdy se to stane a carka za par dni pekne vyskoci.

kacatka
28. pro 2014

@78marcela Marci, jak vidím, tak sis ho dělala hodně brzy ráno, já už tak brzy ráno testování zavrhla, vždy ta čárka byla slabší a já z toho měla jen depky. Zkus během dopoledne a uvidíš. Držím moc palečky 🙂

78marcela
28. pro 2014

@maikkynna ano, stejná značka, používám vždy testy Dr.Max.
@kacatka tak jsem věřila že to bude tentokrát dobrý. Únava byla, břicho bolelo jako minule, když jsem byla tehu. A místo hezké čárky, která by už dnes měla byt- 10.den po KET, tak je tam skoro nic.

ninanela
28. pro 2014

@78marcela ja to tak taky mnela!Delala jsem ale test myslím někdy nad ránem a čárka byla ještě slabsi jak test z predesleho dne!Pak jsem udelala okolo 11hod.dopoledne test z Reprofitu a čárka pekna!Taky jsem to obrecela!A ted jsem konecne uspala nasu Reprofitacku! 🙂

78marcela
28. pro 2014

@ninanela já už začínám mít pocit, že se fakt nikdy nepovede. Uvidím, ještě zkusím odpoledne teda jeden test. Test z Reprofitu si nechám na pozítří, na oficiální testování.
Ale bojím se, že jak na mě něco leze, že se to tím celé pokazilo. Tělo nastartovalo obrannou reakci a tím to možná zničilo. Nevím.

ninanela
28. pro 2014

@78marcela Moc premyslis!Ale ja jsem stejná!Fakt jsem do konce neverila ze budu mit dite!To v repro dr mi rikala na kontrole tak uz tomu zacnete verit!A ja uz byla myslim kolem 20tt!Nic jsem nechystala a nenakupovala a pak jsem to ledva secko stihla.Mala se narodila o 2 tyd.spis.Takze nemyslet na nejhorsi,ikdyz to nejde vim to.Taky mam něco za sebou.Drz se!

78marcela
28. pro 2014

@ninanela budu se snažit😉

cermi77
28. pro 2014

@78marcela nestresuj se, zkus to vydrzet a opravdu testovat za dva dny, nadopuj se ceckem, medem, odpocivej. Strasne moc ti fandim a preju, at to vyjde.

mirka000
28. pro 2014

tak já po dnešním oficiálním testování zklamání :(

78marcela
28. pro 2014

@mirka000 to je mi moc líto. Já dopadnu asi stejně. Máš ještě něco v zásobě?

mirka000
28. pro 2014

tak já po dnešním oficiálním testování zklamání :(

@78marcela v zasobe uz nic nemame - bylo to 4te IVF a ted uz i 3.KET. Na dalsi se chystam v kvetnu. Uz mam petiletou dcerku a az ted vidim jaky to byl zazrak.....

78marcela
28. pro 2014

@mirka000 ach jo. Dceru máte přirozeně nebo z IVF? Je to blbý. A budeš zůstávat v Reprofitu nebo chceš někam jinam přejít ?

mirka000
28. pro 2014

@78marcela dceru mame po 3tim. IVF z Obilnaku a pak jsem s nima mela spatny zkusenosti, tak jsem presla do RF. Tady jsem hodne spokojena - hlavne financne. Ja jsem tady byla v zari na IVF a to se nepovedlo, pak KET - skoncil biochemicky a dalsi jsem samovolne potratila v 5. tydnu. A toto posledni NIC :(
A ty mas za sebou prvni pokus?

78marcela
28. pro 2014

@mirka000 kdepak.a už šestý. Ale vše v rámci prvního IVF. Měla jsem jeden ET a 5x KET. Z prvního jsem měla čárky slabé pouze 7-8.den, ze 3.pokusu bylo hcg jen do 160, pak to přešlo. Po pátém pokusu jsem v 9.týdnu potratila. Teď mám tři dny duchy na testu, včera to vypadalo nadějně že zesílil a dnes ráno opět jen slabý téměř neviditelný duch. Takže myslím že z toho nic moc nebude.

fidac
28. pro 2014

Nevíte prosím, jak jsou v RF teď před a po novém roce???díky 😉

78marcela
28. pro 2014

@fidac měli by tam být v pracovní dny ale nějak omezeně, nedělají odběry apod. V plném provozu by měli být od 5.1.

fidac
28. pro 2014

@78marcela díky, já bych se chtěla jenom objednat na leden... 😉

mirka000
28. pro 2014

@78marcela a kdy mas delat test oficialne?

78marcela
28. pro 2014

@mirka000 30.12.

mirka000
28. pro 2014

@78marcela no vidis, jeste mas porad cas.
Jsi na neschopence nebo pri tom pracujes?? Ja byla schvalne 3 mesice doma a zbytecne :(

78marcela
28. pro 2014

@mirka000 nejsem na neschopence. Ale naplánovala jsem si transfer tak, aby mi vyšel, abych byla doma, mám vánoční prázdniny. Pokud by to náhodou vyšlo, tak zůstanu doma. Za minulý potrat říkala doktorka že možná mohla i viróza., co jsem měla. Od decek ve škole chytnu kde co. Takže bych raději byla doma, pokud by se zadařilo.

78marcela
29. pro 2014

@maikkynna
@mirka000
@kacatka
@ninanela
@cermi77
Tak milé ženy, já nemám dobrou zprávu, hcg je pouze 30,6, což je na 11. den po Ket docela málo. Ted ještě budu trnout, aby to nebylo mimoděložní. Ach jo..radost byla předčasná.

cermi77
29. pro 2014

@78marcela ach joooo, to mě teda sakra mrzí ☹ , přeju hodně sil, energie a víry do dalšího pokusu, ať je rok 2015 plný splněných přání ...
P.S.: V září jsem měla biochemické, v říjnu jsem šla hned na další pokus, přeju ze srdce, ať to klapne i Tobě.
Dr. mi tehdy psala, ať na nic nečekám, pokud to tak cítím, že po biochemickém bývá tělo pěně načaté, tak snad 😵 .

78marcela
29. pro 2014

@cermi77 no jo, já to tělo mám po revizi taky pěkně načaté a nic...asi si dám pauzu, půjdu až o prázdninách na náš úplně poslední pokus. Stejně to k ničemu nebude.

kacatka
29. pro 2014

@78marcela tak to mě teda fakt mrzí ☹ Jak je možné, že se Ti to embryjko chytne a pak se něco stane. Ještě bych pochopila, kdyby bylo vždy HCG 0, prostě se neuchytilo, ale tohle bych i řekla, že to vypadá na nějaký imunologický problém. Ale nevyznám se v tom, tak nevím ☹ Ale věřím, že rok 2015 bude pro Tebe ten úspěšný 🙂

mirka000
29. pro 2014

@78marcela to mě moc mrzí. Snad se příští rok zadaří nám všem snažilkám.....

ninanela
29. pro 2014

@78marcela je mi to lito!At pro tebe cas rychle utika a z jara nebo v lete mas chut se pustit do dalšího boje.Prober vse s dr,treba něco poradi,proc se tak deje.

mirka000
30. pro 2014

nevíte prosím nškdo za jak dlouho jsou vysledky na imulolog. vysetreni z krve?? dekuji

soleilll
30. pro 2014

@mirka000 Jakto, že jsi byla 3 měsíce při IVF doma? To ti napsali v CAR?

mirka000
30. pro 2014

@soleilll mam vic zdravotnich problemu, tak me moje Dr. nechala doma. Nechci to tady verejne rozebirat......