Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

delfi75
4. bře 2015

@sikulik ahoj,no i my bychom potřebovali nějaký zázrak ,jdeme do 3. IVF :(

soleilll
4. bře 2015

@delfi75 Do třetice všeho dobrýho. 😉

delfi75
4. bře 2015

@soleilll děkujeme ...

sikulik
4. bře 2015

@delfi75 tak to se určitě svezeš na té úspěšné vlně, co tu letí 🙂 , hlavně věř, že vám to vyjde, zázraky se dějí, jak vidíš, možné je všechno 😉 , takže tfuj tfuj, ať to tentokrát vyjde 😉! Držím pěstičky. Kdy vás to čeká?

78marcela
4. bře 2015

@sikulik ano, i já to beru jako vánoční zázrak. Opravdu jsem z toho šestého transferu jela zklamaná, přesvědčena o neúspěchu, jenže naše malá nás převezla, vyvíjí se krásně a přesně na den odpovídá transferu. Úžasné. Zítra mě čeká moje běžná kontrola. Říkala doktorka že se podívá jestli ji do čtvrtka něco nenarostlo ale je přesvědčena o tom že ne.

@delfi75 moc držím, však ty víš. Tady vidíš, že se každá dočkala, opakuji se, vím ale trpělivost růže přináší a ono se povede. Když se povedlo mě, musí každému.

delfi75
5. bře 2015

@sikulik ahoj, nás ta vlna nějak minula, v lednu KET, HCG necelých 42 a krvácení☹ Dnes jdu na UZ při stimulaci, tak snad nějaké folikuly budou🙂

delfi75
5. bře 2015

@78marcela Marci, já vím🙂 jen trpělivost dochází a pevné nervy jsou fuč...

78marcela
5. bře 2015

@delfi75 to cháou, všechny jsme si to prožily, všechny chápeme. ale to bude, uvidíš, že to dopadne. Budeš mít dvacet folikulů a hotovo. 🙂

delfi75
5. bře 2015

tak po dnešním UZ 13 folikulů...ještě kontrola v sobotu a dle UZ OPU...

delfi75
5. bře 2015

@78marcela já vím a díky za vše, však víš🙂

sikulik
5. bře 2015

@78marcela to je taková radost číst to 😉 , tak jak dnes na kontrole?

sikulik
5. bře 2015

@delfi75 tak se svezeš právě teď!!! 😀 Krásný počet folikulů, tak ať se pěkně dál vyvíjí a třeba i nějaký přibyde 😉 . Držím vše, co mám, teď je řada na tobě, ve frontě na štěstí seš na prvním místě 😉, takže tě nemůže minout 😉

delfi75
5. bře 2015

@sikulik jeee, moc děkuji 🙂

moni34
9. bře 2015

@delfi75 mooc držím palečky, ať je folikulů co nejvíc 🙂
holky, jak moc postupně jste vysazovaly utroš? nějak jsme to u doktora zamluvili a já už jsem se pak nezeptala, mám ho brát do konce 12tt a pak pomalu vysazovat, nebo už můžu pomalu vysazovat před koncem 12tt?

delfi75
9. bře 2015

@moni34 díky, myslím, že jich bude dostatek, ale aby k něčemu byly 😀

78marcela
9. bře 2015

@moni34 ja měla plnou dávku 4-0-4 do konce 11.týdne, pak jsem týden brala 2-2-2, a pak týden 1-1-1. Měla jsem to brát do ukončeného 13.týdne.

pjja
10. bře 2015

Ahoj holky, narazila jsem na vaši diskusi.. stalo se některé z vás, že srdičko tlouklo jak mělo – zkraje 6tt a o týden později už tlouklo jen málo – tj. nižší tepová frekvence? A jak to dopadlo dál? Jsem po pátém ivf a zase to asi vypadá špatně..

moni34
10. bře 2015

@delfi75 neboj, určitě budou super 😉
@78marcela děkuji, beru 2-0-2, tak je budu brát do toho12.tt a pak začnu1-0-1 a koncem 13.tt je vysadím. A jak je? Ještě je ti tak špatně? nechci to zakřiknout, ale je mi poslední asi tři dny líp, jen jsem víc ospalá a jakási úplně vygumovaná 😀
@pjja promiň, netuším...ale nic nevzdávej, může zabojovat a třeba to bude ok 😉

delfi75
10. bře 2015

@moni34 ahoj, tak bylo 18 a zítra se uvidí ...

moni34
10. bře 2015

@delfi75 no to je krásný počet 🙂 z toho určitě bude spousta embryjek 😉 moooc držím palečky...

78marcela
10. bře 2015

@moni34 ahoj. Ano, mě je furt blbě. Minulý týden jsem sice měla tři dny, kdy jsem měla celkem klid od nevolnosti a nezvracela jsem ani jednou, tak jsem se začala radovat, že konečně se uleví. A v neděli ráno opět návrat do starých kolejí a večer znovu a včera dnes a zítra a furt. Bliti se stalo už stálou součástí meho života a už se ho asi nikdy nezbavím. Kýbl je můj nejlepší kamarad a stálý společník.

delfi75
11. bře 2015

@moni34 děkujeme...

78marcela
11. bře 2015

@delfi75 dej vědět jak se vyvíjí, budeš určitě volat, že jo?

delfi75
11. bře 2015

@78marcela jj, volat budu...

moni34
11. bře 2015

@78marcela tak to ti nezávidím, jsem ráda, že mě to celkem přešlo, dokonce už mi zase bohužel začala chutnat čokoláda 😠 a zase jsem víc nervozní, jestli je všechno v pořádku, dokud jsem blila, tak jsem si říkala, že je to dobrý, teď je to větší nejistota a kontrola až za tři týdny...dneska jsem byla na diabetologii, v minulém těhu jsem měla cukrovku, tak doufám, že se jí tentokrát vyhnu, nebo budu mít rozpíchaný prsty i břicho a s čokoládou budu mít utrum.

78marcela
11. bře 2015

@moni34 to je jediné plus, že si říkám, že když zvracím že je malá snad v pořádku. Na kontrole asi před půl rokem pravila moje paní lékařka že cukr i cholesterol mám kupodivu v pořádku. To KUPODIVU tam bylo proto, že jsem dost silná a moje paní doktorka měla asi představu že žeru jen čokoládu a zapijim to olejem. Nechápe jak jsem vykrmena hormony.
Teď na ženským jsem měla cukr 3,9. Takže myslím že dobrý.
Teď jsem si dala chleba s máslem a trochu tunaka z plechovky. Tak mi to chutnalo. Ale mám pocit že malé se to asi moc nelíbí.☹

moni34
11. bře 2015

@78marcela no já jsem právě během všech těch ivf přibrala 20kg a to se taky nekrmím jen čokoládou a tukem, ale měla jsem zakázanou jakoukoli námahu na břicho, takže kromě chůze jsem nesměla nic, no a taky roky, holt nejsem už nejmladší, k tomu normální jídlo, dietu bych rozhodně nedala 😀 no a asi proto ta těhu cukrovka, ale prý ji znovu mít nemusím, tak uvidím, v pondělí bude výsledek.
minulý týden jsem měla strašnou chuť na uzenou makrelu, ale bublince se to taky hodně nelíbilo, tak už to zkoušet nebudu 🙂
ale ovoce můžu teda hodně, nejvíc mně teď chutnají jablka, tak snad to nepřepísknu a nedostanu kopřivku, úplně stačí, že jsem teď pořád nafouknutá jako balón ☹

sikulik
15. bře 2015

@delfi75 tak jak jsi na tom? Držím pěsti jak to jen jde 😉

delfi75
15. bře 2015

@sikulik ahoj ,dnes ET, mám u sebe 2x HB kvality 1🙂 teď už jen čekat. ...díky😀

ivka3901
15. bře 2015

Ahojte kočeny chcem sa spýtať možno ma čaká tento mesiac KETsíce všetko záleží od výsledkov z reprodukčnej imunologie a dúdam,že ten sprostý annexin v pojde dole 😠
Chcem sa spýtať,že je lepšie ísť v prirodzenom cykle na KET alebo je dobré ísť s estrofemom na rast sliznice 😒
Išla niektorá zvás tak ?poradte díky IVA