Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

silvia545
4. kvě 2015

@pjja tak mi už napísal 😉 som rada a navrhol mi prestúpiť k nemu,že sa mi bude venovať,dal mi čas,že mám porozmýšľať 🙂 a teraz rozmýšľam čo spraviť 😕

pjja
4. kvě 2015

@silvia545 Tak to je super, že se už ozval, asi to máš z ruky se k němu zastavit na nezávaznou konzultaci, že?

silvia545
4. kvě 2015

@pjja určite pôjdeme k nemu na konzultáciu,ale až niekedy po 19.5. podla toho ako mi dopadne jedno vyšetenie 🙂 píšem ti IP 😉

nagylac
5. kvě 2015

Ahojte baby☺citam vase komentare a chcem Vas len ubezpecit ..ohladom kliniky RG nemajte obavy.. maju k pac.velmi ustretovy a induvidalny pristup..a to som len obycajny smrtelnik zo SR 🙂

soleilll
5. kvě 2015

Dovolte mi drobné upozornění - tohle vlákno je o Reprofitu. Některé tam stále chodí i přes určité personální změny. Možná by bylo dobré si založit jiné téma. @silvia545 @pjja @nagylac @karolinusinka

kvakuska
6. kvě 2015

@soleilll nebuď tak upjatá, vždyť to o čem se tu píše sem svým způsobem také patří. Dlouhá léta byl Štelcl v Reprofitu, pro mnohé pacientky platilo Reprofit= Štelcl a najednou se musí rozhodovat, zda nadále Reprofit nebo Štelcl. A vzhledem k tomu, že počet pokusů od pojišťovny je omezený a cena léčby není zanedbatelná, je to pro ně důležité rozhodnutí a tak chtějí znát zkušenosti a názory ostatních, na tom není nic divného 😠

nagylac
6. kvě 2015

@soleilll Diky za upozornenie ani slovo sem uz nenapisem..prajem vsetko dobre..kazdej jednej z nas bez ohladu na to ci chodi do RF alebo RG ..ja som si myslela ze sme na tom rovnako..

ivka3901
6. kvě 2015

Baby ked tak toho štelcla ospevujete já ho chváliť až tak nemožem kedže som s ním síce ani soft ani nativ neriešila,ale som sa ho pýtala čo by bolo dobre vyšetriť a on ma odbil tak potom som šla sama na vlastnú päsť a zistila dr. na r.imuno možnú príčinu 😔 síce ktorá nepomohla,ale aspom vieme na čom sme takže nebudťe také upjaté na dr. štelcla aj ked velký sympaťák a optimista

kvakuska
7. kvě 2015

@ivka3901 myslím že je důležité, aby pacient chodil k lékaři kterému důvěřuje. Pro někoho je to Štelcl, pro tebe třeba někdo jinej.

pjja
7. kvě 2015

@ivka3901 Oni se lékaři věnující aistované reprodukci k imunologii staví dost skepticky - myslím tím i lékaře v Reprofitu. Dříve než imuno ti nabídnou vyšetření štítné žlázy, hematologie a až posléze imuno. Já osobně jsem se dr Štelcla okrajově na imuno zeptala , a on mi hned vypsal žádanku do Prahy k dr.Malíčkové..ale taky bez příčiny,nic nenašli, trakže asi proto mají ten postoj. .

kvakuska
7. kvě 2015

@pjja no je to i o tom, že často pacienti čekají na imuno dlouho, jedou na vyšetření kdoví kam, čekají na výsledky a pokud už se něco najde, tak jim imunolékař doporučí Prednison, no a ten v Reprofitu dávají i preventivně, bez vyšetření 😠

atrix
7. kvě 2015

Holky, omlouvám se, že vám sem lezu, ale snad mi některá poradíte, chodím taky do Reprofitu. Mám 7. den po KET dvou šestidenních embryí. Jsem bohužel hledač duchů na testu, takže blbec testuju už od 5. dne po KET. Na třech testech (předevčírem, včera a dnes ráno) mám světlounké duchy, které vůbec nesílí. Jsou fakt slaboučký, ale viditelný bez nějakého natáčení u okna a tak, asi to znáte. Máte některá zkušenost? Do MS dva dny, zatím se nic nechystá, ale Utrouš to může držet. Že by zbytkový Pregnyl? Ale ten jsem píchala 23.4., přijde mi divný, že by se tak dlouho držel v krvi. Díky.

nanoushka
7. kvě 2015

ahojte chcela by som spytat, ci niektorej z vas nerobili v reprofite hysteroskopiu a sucasne aj "scratchbiopsiu" drobne poranenie sliznice. Podstupila som vela ivf a zakazdym neuspesne a nevie sa preco sa embryo neuchyti... lekar mi teraz navrhol toto aby sa lepsie pripravila sliznica pred dalsim ivf...
Dalej mam uzivat prednison, tento liek nepoznam...
Tyzden pred odberom vajiciek a v den transferu navrhuje podat infuziu Intralipidy tie vraj znizuju imunitu v maternici a ta sa potom nebrani uchyteniu embrya.
Po transfere sa uziva Aspirin a picha Fraxiparin na riedenie krvi.
Je tu niekto kto si tymto presiel? Pre mňa je to celkom niečo nové a rada by som to s niekym diskutovala.

ea09
7. kvě 2015

@atrix ahojky,taky jsem si to tak v duchu říkala mívám MS po 28 dnech a to bylo včera a testovat mam až 9.5 na ET jsem byla 27.4 a ještě jsem si raci ani test nedělala 🙂 abych se nenervacila

tinka9075
7. kvě 2015

@soleilll nie je ti trochu trápne napísať také niečo?prečo by sa tu nemalo písať o dr Štelclovi?dlho robil v RF a kočky ktoré k nemu chodili vedia že je super 🙂 🙂 ja ho budem chváliť stále keby nebolo jeho tak deti nemám lebo v slovenských centrách by som sa deti nedočkala..tu si každý môže písať čo chce tak neviem prečo ta to trápi,,,

78marcela
7. kvě 2015

@atrix ony ti ty testy tak rychle sílit nebudou. HCG je zpočátku velmi nízké a tak ten nárůst není tak znát. Já taky mela úplně slabé duchy od 5. nebo 6. dne, které mi skoro nesilily, az snad desátý trošku zesílily. Takže bud v klidu a pozitivní.

78marcela
7. kvě 2015

@tinka9075 no já myslím, ze ma @soleilll pravdu. Dost lékařů někam přejde a pacientky, které s nimi přechází, jdou pak do jiných témat. Do RF třeba přešel Otevřel a taky se o něm diskutuje už tady a ne na stránkách tuším Unicy, ze které presel. @kvakuska sem na minulé stránce dala odkaz na diskuzi o Reprogenesis. A tady je téma Reprofit, takže bych sice pochopila par příspěvků, ze tam Stelcl přešel, ale už me rozhodne nezajímá, kdo je k němu na kdy objednány na jeho novem působišti, kolik ma dotyčná procenta úspěšnosti, nebo kolik tam stoji různé procedury. Takže nemyslím, ze si tu každý může psát co chce, jak říkás, každa diskuze ma svoje téma a toho by se měli diskutující držet.

tinka9075
7. kvě 2015

@78marcela ja som napísala svoj názor a komu sa nepáči nech nekomentuje asi tak 🙂 🙂

78marcela
7. kvě 2015

@tinka9075 na ten názor ma nárok ale každý, nemyslis?

tinka9075
7. kvě 2015

@78marcela áno má,,,

ivka3901
7. kvě 2015

@pjja no na štítnu sa liečim už 8 rokov a hemato mám OK a na reprodukčnú imunologiu som si vybavila na vlastnú päsť síce našli príčinu tak to nebolo zbytočné

ivka3901
7. kvě 2015

@kvakuska no já som zaťiaľ iného dochtora nemala ako štelcla tak neviem posúdiť teraz ideme po prvý krát k dr. Macháčovi tak hádam niečo vymyslí aby bol náš posledný KET úspešný

zuzi.kol
8. kvě 2015

@nanoushka ahoj, tak já to tak měla, akorát jsem ještě po té hysteroskopii dostala atb, protože jsem měla nález, potom stimulace sliznice na KET, intralipidy jsem dostala hodinu před transferem, potom 14 dnů po transferu při pozitivním testu a potom u srdíčka ....

soleilll
8. kvě 2015

@kvakuska @nagylac @tinka9075 Myslím, že odchod dr. Štelcla z RF a jeho kvality jste tu opěvovaly už v dostatečné míře, takže každá jeho pacientka, která by ho potřebovala přes MK najít, si to jistě přečte. Jen jsem chtěla (narozdíl od vás) jemně upozornit na téma tohoto vlákna. Ale nejsem jeho moderátor, takže si tu pište, co chcete.
Mě tady třeba zajímají novinky v RF a ne např. ceník Reprogenesis. Asi budu muset počkat, až ten jeho přestup na jinou kliniku rozdýcháte. 😎
@atrix Nic nového pod sluncem - ještě je brzo. 🙂 Držím moc palce, aby se poštěstilo a chytly se.

gabka26
8. kvě 2015

Holky, dělá se v Reprofitu OPU i o víkendu?

cermi77
9. kvě 2015

@gabka26 ano, dělá, běžně.

gabka26
9. kvě 2015

@cermi77 děkuju 😵

nanoushka
9. kvě 2015

@zuzi.kol takze potom sa zadarilo 🙂 a pred tym si mala nejaky problem?

zuzi.kol
10. kvě 2015

@nanoushka ano dneska začínám 30tt, ani nepisu na kolikátý pokus to vyšlo, ale chodili jsme k Machačovi 5 let, zdařilo se i před 2 roky , ale v polovině těhotenství skončilo, pak byli další dva pokusy a až ten třetí po tom všem byl úspěšný..holt se to prý musí uchodit...

cermi77
10. kvě 2015

@zuzi.kol hele, to je jejich oblíbené rčení "musí se to vychodit", jak já tuhle větu nenáviděla 😉, ale je to fakt, prostě zkoušet do zblbnutí těla, nic jiného prostě nepomůže, nevzdávat se, čekat s rukama v klíně nepomůže ničemu. Taky na mě zabrali intralipidy, už jsme nevěděli co zkusit aby se těhotenství udrželo.