Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

adella1
11. říj 2012

@montysek super,já jsem tak zvědavá na ty svoje bobánky 🙂 🙂 tak ať to dobře dopadne 🙂
@lenajsek tak to je bezva,že sílí 😀 hlaď pupíček 🙂

lenajsek
11. říj 2012

@kcvrcekz (28)
Snaží se 1 rok a 3 měsíce
Průběh: 1 IVF květen 2012 nepovedlo se, zamaraženy 4 E. 1 KET neúspěšný..- ♡ 9.8. KET ♡ Našla jsem //… Máme srdíčko! Jupííííííí, gratulace!!! -čeká ji příští týden NT screening, držíme palce!!!
@lenajsek (30)
♧snažení o druhé dítko
Průběh:1x KET, snažení doma, září 2012 minimální stimulace, OPU 25/9, tři oplodněná vajíčka, ET 30/9 - 1 embryjko, blastocysta, snad to konečně vyjde!!! - 7.10. našla //, čárky jsou den ode dne silnější, jen tak dál!!! 16/10 krev v RF na hCG, 26/10 objednán UZ v RF...
@misha83 (29)
Snaží se: 3,5 roku
Průběh: IVF únor 2010 stornováno pro nereagující vaječníky
IVF říjen 2010 i při max. dávkách špatná reakce, nicméně transfer byl, negativní test
IVF březen 2011 s darovanými vajíčky, v 8. týdnu mimoděložní a následně i potrat plodu v děloze, revize
následovala změna CAR, přešli jsme z Unici do Reprofitu únor 2012
Nativ červen 2012-krev negativní (ale my budem bojovat dál)
Minimálka červenec 2012 5 POKUS-nevyšel
6. pokus září 2012, bohužel opět nevyšel...
7. pokus minimálka - říjen 2012 - tentokrát to už musí klapnout!!!!!! 😉 😉
@1miska:
Snažení: 2,5 roku
Průběh: nyní ve fázi přirozeného snaženi doma - problém je ve sliznici která neroste, takže zatím IVF nemá cenu
podzim 2012 - Františkovy lázně, tak pořádně osahávej pinďu... A pak to půjde samo
@kacatka:
snažení 2 roky
průběh: 1x IUI Reprofit Brno - leden 2012 - negativní, 1x IVF Reprofit Brno - červen 2012 - transfer EB negativní, bez mrazáčků, nyní stimulace na 2IVF, od 27/10 Puregon, moc moc držíme palce!!!!
@zuzuza
32 let, 1xIVF+ICSI v Unice, poté přirozené těhotenství- syn Sebastián, nyní v RF snaha o sourozenečka, zatím to vypadá buď na snažení doma, nebo IUI, podle výsledků spermiogramu... Stimulace Clostík+injekce

@montysek:
3 roky snažení, 3x IUI, 1IVF a 1KET vše nagativní, změna CAR v RF, kde bylo 2IVF a výsledek je pozitivní, je tam srdíčko!! , gratulace velká!!!
@adella1:
Snažení 4roky, podstoupeno 3xIVF a 1xKet-z toho biochemické těhotenství,1x minimálka-neg.1x změněn CAR a díky RF máme dvě srdíčka , gratulace velká!!! ♡♡ - 17/10 kontrolní UZ+krev

TĚHULKY♡♡ - GRATULUJEME

@kalipso (29)
Snažení: 1 rok a 3 měsíce, zadařilo se po první IUI, TP 26/11 - čeká holčičku, gratulace!!!
@drndapetka (27)
snaží se 4,5 roku
průběh: květen 2008 - mimoděložní, červen 2009 - spontánní potrat v 6tt, září 2010 - 1.IVF těhu zamlklé v 7tt
IVF: 1.IVF Unica srpen 2010 ( zamlklé těhu), 1.KET - neg., 2.IVF Unica září 2011 - neg. , Reprofit - minimálka květen 2012 - nedošlo k ET ( embrya zamražena), 2.KET Reprofit - čeká se, 30.6. KET-Moc držím pěstičky-A NALEZENY //, TP: 18.3.2013. a ještě jednou mooooc gratuluju mamino
@fretecka (31)
Snažení: 3 roky
2 cyklus časovaný styk, Á 19.6. nalezeny //, srdíčko, NT negativní, TP 1.3.2013 - čeká chlapečka Tobiáška, gratulace velká!
@sblanch (33)
Snažení:3 roky
Průběh:1x IUI, 3x IVF, 1 KET, IUI s přechodem do nativu + PICSI; 4. IVF březen 2012 - nativ; vše negativní- minimálka červenec - ET 21.7.= těhotenství, veliká gratulace!!!
@bobulinka74(?)
Snažení:asi 10 let,
Průběh:2009 2x mimoděložní, květen 2011 minimálka-neg., červen 2011 minimálka-//, MA 9.tt, 2012 2x stimulace na minimálku přerušena, 20.7. ET = těhotenství, velká gratulace!!! , TP 7.4.2013

★☆MAMINKY a MIMINKA ★☆

@safarikovap (30)
1. IVF září 2011 - minimální stimulace, negativní; 2. IVF - prosinec 2011 - krátký protokol, TT //, TP 17. 8. 2012
@olousek35(?)
1.dítě, Tomášek, narozen 2.2.2012 4240g, 51 cm, vznikl z 2.IVF . 1 IVF //, ale nepotvrdilo se srdíčko a ukončeno revizí
@saminka
Snažení: 4 roky
1.IVF - Mia (14.9.2009), 1. KET - neg,, 2. KET - neg., 2.IVF Minimalka - Lilly (8.11.2011) predtim 3 IUI -jedno uspesne ale bohuzel MA v 9.tydnu
@bellka
snažení 12 let
průběh podstoupeno celkem 8xIVF a 1x KET, 3x změněno CAR a díky RF máme Šimonka, nar. 14. 4. 2011
@lenka27
Snažení:
Průběh: . IVF 2007 Helios - TT negativní, poté přirozené otěhotnění, ale mimoděložní,
2. IVF 2010 Reprofit - syn Adam narozen 12.7.2011, poté zase přirozené otěhotnění a zase bohužel mimoděložní. A jedou dál jen jak bude ta vhodná doba..

lenajsek
11. říj 2012

Ahoj holky, tak jsem se objednala na UZ do Reprofitu, jdu 26/10, to jedem s malým na logopedii, tak budu mít cestu do Brna a nemusím jezdit víckrát. A příští týden v úterý si skočím na krev, to taky jedem s malým do Brna, tak to rovnou spojím... tak moc držte palce, aby bylo hCG už pěkné... děkuji! 😉

@montysek Snad bude vše v pořádku, tfuj tfuj! Ještě chodíš do RF, nebo už ke své dr?

@adella Taky držím palce na UZ a krev, ale určitě bude vše OK! 😉
Díky, bříško pořád hladím... 😉

ivcacig
11. říj 2012

Ještě bych se chtěla zeptat na krevní skupiny partnerů. Když jsem potenc.tchyni oznámila že čekáme tak se mne zeptala jakou mám krevní skupinu, což já nevím. Dělají c Reprofitu tento test? Popř. ptali se Vás jakou máte s partnerem krev? Nikdy jsem nic takového neslyšela až nyní mi okolí říká že když jsou dvě stejné krve že bude dítě poškozené, samozřejmě něvěřím!! a že když já budu mít mínuskový že je těhotenství ohroženo, což taky absolutně odmítám...nevím, ale když by tomu tak bylo tak proč to lékaři neřeší...Víte něco??

evulatko
11. říj 2012

@ivcacig, ahojky🙂 Problem muze byt pouze tehdy, kdybys ty byla Rh negativni a dite Rh pozitivni. Byl by to ale problem az pro dalsi mimi a ted se bat nemusis🙂 V takovem pripade by Ti v porodnici pichli injekci a bylo by to pak ok i pro dalsi mimco. A krome toho, protilatky Ti bude gynekolog kontrolovat, takze neboj.-)))

adella1
11. říj 2012

@ivcacig neměj strach,krev ti bude brát tvůj gynekolog...tam se dělají všechny potřebné rozbory,když tak se ho na to zeptáš 🙂 ale není to zásadní problém,buď v klidu 🙂 🙂

kalipso
11. říj 2012

@ivcacig opravdu můžeš být naprosto v klidu, krevní skupinu ti zjistí standartně gynekolog při odběrech, myslím, že se to dělá kolem 10tt. Pokud jsi RH- a partner RH+, tak může být miminko RH+ a pak by teoreticky v budoucnu mohl být problém, ale to se pečlivě sleduje. Takže nic co by ses měla bát, že se miminko poškodí nebo tak. 🙂

ivcacig
12. říj 2012

evulatko , adella1 , kalipso...Děkují za odpověď, zase jsem o něco chytřeší. Včera jsem na obilňáku zjistila že mám 0+ tak jsem spokojena🙂

kacatka
12. říj 2012

@lenajsek ahoj, jo jo ode dneška už nemám antikoncepci, konečně! od 8.10 píchám ten diphereline a pak od toho 27.10 puregon. A jinak je mě zle a jsem nemocná asi po tom prednisonu. Doufám, že u stimulace nevadí nemoc? a že nemusím volat na tu horkou linku? 😒
Jinak přeji Ti ať máš krásné Hcg a mimísek hezky roste 😉

tinkatinulka
12. říj 2012

Ahojte kočky, chcela by som sa spýtať či nemáte náhodou telefon pre akutne stavy.Dnes som bola na UTZ pred odberom u mojej doktorki a vysledky som posielala dr.machacovi ale este mi neodpísal a večer mám pichat bud este Brawelle alebo už HCG injekciu.Odber by mal byť v pondelok.Nemam na centrum telefon, že ak by sa niečo dialo a neviem dokedy su v centre na recepcii.Diky za rady.

olousek35
12. říj 2012

@tinkatinulka telefon na mobil budou mít určitě na stránkách. Tak to zkus.

tinkatinulka
12. říj 2012

@olousek35 No skusila som tamvolat a sestrickami povedal ze ked tam doktor neni ze mi nevie poradit.hm mileee ☹ dufam že mi ešte dá vedieť

lenka27
13. říj 2012

@olousek35 ahoj, jsem tě dlouho neviděla na diskuzi. Jak se máte a co Tomášek, ten roste jak z vody co?

montysek
13. říj 2012

@tinkatinulka Ty jo, tak jak to dopadlo? Měla Ti sestra dát teda někoho jinýho z doktorů/doktorek a řekl by Ti někdo jiný co a jak. 😕

zuzuza
13. říj 2012

Ahoj holky, tak naše asthenoterato spermie, co jsme měli před 4 roky, se změnily na normo spermie s jen o 2 % nižší progresivní pohyblivostí, takže můžu paní doktorce Kuřecové poděkovat za týden nervů a doporučované ivf bez toho,aniž by viděla nějaký papír se spermiem, ale to už je jedno, jsem šťastná, že snad nebudeme muset hned na ivf, teď jsem si píchla agolutin a od ms začínám stimulovat, jupi🙂

Holky, a když se mám prosím vás dostavit 6-7 den na uzv, to se mám kdy jako objednat??

tinkatinulka
13. říj 2012

@montysek Doktor je skutočne zodpovedný, napísal až neskoro večer a naštastie to dobre dopadlo 🙂

evulatko
14. říj 2012

@zuzuza, zavolej si tam nejak ze zacatku cyklu a objednej se🙂

haaappy
15. říj 2012

Ahoj holky, tak srdíčko není a šance na zlepšení mizivá... krev taky klesá, ve čt se rozhodne další postup, nejspíš revize 😢 Co se dá dělat, příroda rozhodla...
Všem vám přeju klidné snažilkování a těhulení, my to taky jen tak nevzdáme 😉

lenajsek
15. říj 2012

@haaappy Jejda, tak to mě moc moc mrzí!!!! 😖 ☹ ☹ Byla jsi dneska na UZ, kde mělo být srdíčko, poprvé, nebo jsi tam byla už opakovaně? Ach jo, co na to říct... 😢 Tak držím palce, aby jste se z toho brzo dostali, hlavně Ty a aby jednou to vytoužené srdíčko bylo...

Já mám jet zítra do Brna na hCG, mám obavy, jestli bude správná hodnota...a UZ příští týden, já se snad nedočkám... pořád mám strach, jestli bude vše v pořádku...
Někdy se vůbec necítím, že bych měla být těhotná, někdy mě zase pobolívá břicho... Prsa mě bolí taky jak kdy...
Testovala jsem i testy z RF, těmi ne tak citlivými, tak se mi zdá, že ta druhá čárka po pár dnech ani nesílila, ale je možný, že je to zkreslený... tak prosím držte palce...

@zuzuza Objednej se telefonicky, oni Ti řeknou, kdy máš přijít na UZ... tak držím palce, aby se zadařilo doma, tfuj tfuj!!! 😉 A kdy očekáváš MS? A budeš stimulovat Clostíkem?

A k čemu je holky Agolutin? Já ho nikdy neměla...

@kacatka jak Ti je kočko, už líp? Ten Prednison je potvora, já jsu taky pořád tak nějak nachlazená, naštěstí ne teda nemocná... ale snad se do IVFka dáš dokupy, teď ještě můžeš léky, pak už ne... ať je líp!

lenajsek
15. říj 2012

@kcvrcekz Ahojky, kdy jdeš na screening? Moc držím palce, aby bylo vše v pořádku, tfuj tfuj!!! 😉

A co ostatní, jak se máte?

lentilkal
15. říj 2012

Ahoj holky prosím nevíte kdy je Machač v reprofitu chtěla bych mu jít poděkovat a nevim ktery den má poradny jestli uterky nebo čtvrtky.Moc díky

fretecka
15. říj 2012

@haaappy Jéé tak to mi je hrozně líto,tak všem držim palečky před každým UZ.Radovala jsem se jak počet maminek roste.

haaappy
15. říj 2012

@lenajsek Co se dá dělat ☹ Byli jsme tam už minulý týden, to jsem byla nějaký 6.-7. týden, dnes jsme podle ms 7+4 a nic nebylo, váček vyrostl o cca 2 mm, což je za týden děsně málo. Navíc i krev hodně klesla, naděje není. Ještě mě chce ve St znovu na krev a hned ve Ct ráno konzultace co dál, nejspíš revize, ale to dnes nechtěl nijak komentovat. Je to pech, ale život jde dál

haaappy
15. říj 2012

@lentilkal Ahoj, je tam dnes (pondělí) a bývá tam čtvrtky, ale radši bude lepší se s ním domluvit, má toho hodně a pořád pobíhá sem a tam

haaappy
15. říj 2012

@fretecka Děkuju, jsi hodná. Nenaděláme nic, snad se to jednou prolomí. Po třech letech snažení docela ťafka, ale co, jsou na tom tady holky mnohem hůř

fretecka
15. říj 2012

@lenajsek No já se mám tak na půl,zase zvracim,ale přibírám.Jinak zítra nás čeká UZ v 21.tý tak mám malinko strach.Snad bude vše ok

kcvrcekz
15. říj 2012

@lenajsek Ahojky jdem zítra na 7:10. Moc děkuji snad bude vše ok..🙂

adella1
15. říj 2012

@haaappy jejda tak to mě moc mrzí ☹ ☹ posílám pohlazení a sílu bojovat dál!!

@lenajsek neber moc testy z RF vážně,pokud je tam čárka je to dobré...já jsem měla podle krve už hodně vysoké hcg a na testu z RF nebyla čárka vůbec tak silná jak bych si představovala 🙂 🙂 myslela jsem ,že tam budou dvě silné kolejnice a prd 🙂 směrodatná je krev,jak stoupá hcg a UZ . Tak na zítřek hodně štěstí ať je hcg správně vysoké 🙂

haaappy
15. říj 2012

@adella1 Děkuju, jsi hodná. Vy se s prckama držte 😉

adella1
15. říj 2012

@haaappy děkuju,ještě mě napadlo máš udělané vyšetření krve na srážlivost,štítnou žlázu....je toho určitě víc co by to mohlo pokazit...