Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

78marcela
1. zář 2014

@mikula77 když tak ti je pak přijdu rozmasírovat🙂 jen drž hezky, a jak se ti píše,se zaťatýma pěstma? 😀 😀

78marcela
1. zář 2014

@mikula77 já su nervní...myslela jsem, že budu v klidu, když testy sílí a ono nic...žádnej klid se nekoná.

lenka27
1. zář 2014

@78marcela taky jsem napnuta jak ksandy 😀

mikula77
1. zář 2014

@78marcela Mám osobního písaře,bych si nedovolila povolit ani za h .. ,za nic sem chtěla říct 🤐

78marcela
1. zář 2014

@lenka27
@mikula77 ještě deset minut...ale možná už to zkusím za pět...

78marcela
1. zář 2014

@mikula77
@lenka27
už jsem tam zavolala...

78marcela
1. zář 2014

@mikula77
@lenka27
tramtadadáááá dneska je 435,4, jde to nahoru a já jsem štastná, jakej udělal ten můj malej vikouš krásnej skok, holky já jsem štatsná, takhle daleko jsem se ještě nedostala, já už věřím, že JSEM TĚHOTNÁÁÁÁÁÁ

mikula77
1. zář 2014

@78marcela To teda asi seš,a hodně 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

78marcela
1. zář 2014

@mikula77 děkuji za držení pěstí, pomohlo, jsem moc štastná a věřím, že to doklepeme do konce, nechci vůbec myslet na nic, co se může stát, věřím, že ten pomalý start je napraven a že to už ted mimčo krásně dožene a že si za týden v pátek na utz poslechnu ten nejkrásnější zvuk...

maggie4
1. zář 2014

@alalas ahoj, mě čeká druhé IVF. Při prvním jsem měla málo kvalitních vajíček (jen 3), takže mi teď dají pravděpodobně jinou stimulaci. Vyšetření mi navíc udělali jen AMH, jinak klasický hormonální profil a UTZ. Zatím ale nemůžu říct, zda to přispěje k // nebo ne 😀

mikula77
1. zář 2014

@78marcela Rááááááááááádo se stalo,pro sichr to ještě ten týden vydržím a držím furt 🤐

1miska
1. zář 2014

@78marcela mela jsem nizke hcg, kvůli tomu i opakovane testy a reprofitacka holcicka mi prave usnula v lehatku 🙂

1miska
1. zář 2014

@kacatka jsem rozhodnutí uplne stejne, taky mame 2 na KET, pokud to neklapne, do dalšího IVF nepůjdeme, bud nam pak priroda nadeli nebo ne

78marcela
1. zář 2014

@mikula77 jsi zlatá...kdy ti to budu moct vrátit?

78marcela
1. zář 2014

@1miska tak to je úžasné a ráda slyším, že i z nízkého hcg může být holčička...já mám dneska asi ten nejkrásnější den🙂) a vzpomněla by sis, jaké jsi ty hodnoty kdy měla? Já 10 den 42, 12 den 81, 14 den 122 a dnes 17 den 435.

sikulik
1. zář 2014

@78marcela supeeeeeeeeer!!! To je úžasný, nádherný a skvělý!!! Gratuluju, a třeba se dočkáš té své vytoužené holčičky 🙂

78marcela
1. zář 2014

@sikulik třeba jo...ale mě je to už ted úplně jedno, jsem štastná, že jsem těhotná a najednou je mi to jedno, jestli kluk nebo holka... 😀 😀 😀

sikulik
1. zář 2014

@78marcela to máš pravdu 🙂, teď jedno a pak to druhý 😀 😀 😀

78marcela
1. zář 2014

@sikulik klidně🙂)

pajulinecinka
1. zář 2014

@78marcela beruško moc gratuluji a třeba se potkáme na nějaké kontrole v repráku🙂 Moc držím pěsti, aby srdíčko bilo jako nám a pak na jaře sraz na porodním sále🙂

sblanch
1. zář 2014

@78marcela Huraaaaa! SLÁVA!!! Držím pěsti ať všechno klape tak jak má a ať uvidíte bít SRDÍČKO 💕 Není krásnějších fotek než uzv a pak čerstvém mimčo u mámy v náručí 🙂

78marcela
1. zář 2014

@pajulinecinka no jo, ty mě předeženeš a já rodit předčasně nemíním 😀 😀 😀 předpokládám, že jak to bude ok, že mě pak předají do péče sem, nebo myslíš, že tam budu pořád jezdit až do porodu? To mě nenapadlo...
rodit bych měla 2.5.2015, krásné datum, jsem zvědavá, jestli to tak bude, mým dvěma kolegyním se ale opravdu trefili přesně na termín, ted začátkem října bude rodit třetí kolegyně a já se těším, že se k nim konečně přidám🙂

sblanch
1. zář 2014

Jinak zdravím z uplakaných Beskyd. Hodlám si to tady užít - vířivka bazén možná opatrná masáž 🙂 Abych načerpala energii na mimčo a Adélku. A nechci myslet na nt co jdem už skoro za týden...

78marcela
1. zář 2014

@sblanch děkuji, dneska je zatím můj nejkrásnější den, viki se hezky probudilo a začalo krásně produkovat hcg. Určitě ten pomalý rozjezd doženeme... 😉 😉 😉

pajulinecinka
1. zář 2014

@78marcela No já mám termín 12-14.4., tak uvidíme, jj v repráku se Tě "zbaví" zhruba v 7.tt a pak už budeš chodit na svoji gyndu, já jdu ve středu na 1.kontrolu ke své gyndařce, ale tu mám taky v repráku, jen o patro níž, Mudr.Zahrádková:) Neboj, zvládneme to, vůbec si nepřipouštějme, že by se něco podělalo.

adkanr
1. zář 2014

ahojte zienky,dnes som sa objednavala na prvu navstevu do Reprofitu v Brne,ale akosi som pomylena v datume a tak som si myslela ze sa objednavam uz teraz na stvrtok, comu som sa velmi tesila,ze tak skoro.az teraz mi doslo,ze mi pani na recepcii povedala stvrtok,ale az 25.9...som sklamana, to sa vazne caka skoro mesiac,kym sa tam dostanem na prvu konzultaciu? ☹

78marcela
1. zář 2014

@adkanr bohužel ano. A pokud chceš určitého doktora, tak i déle. Ke komu pujdeš ?

lenka27
1. zář 2014

@78marcela no super, super, super 🙂🙂 Jen tak dál

1miska
2. zář 2014

@78marcela jejda to si uz nepamatuju 🙂 ale mela jsem pak nizky HCG dal i při prvním screeningu tak jsem musela na tripply - drželo se me to dlouho..... a moc jsem si holcicku prala, ac jsem rikala ze je to jedno tak v hlouby duse jsem ji mooooc chtěla 🙂

adkanr
2. zář 2014

@78marcela ahoj Marcelka, inak velmi gratulujem k tehotenstvu! 🙂 tesim sa s tebou! no objednali ma k Mudr. Otevrelovi,co som sa potesila ze chlap doktor odornik,a dnes som predsa este skusila opat zavolat ci nahodou nie je skorsi termin,a pani na recepcii velmi zlata skusila hladat skorsi datum,a nasla mi 9.9. ale k inej doktorke-mudr. Pastorčákova. som sa potesila,ale teraz aj premyslam ci by nebol lepsi ten doktor....ze ci aj doktorka bude taka skusena,lebo si myslim ze bude mlada,a nie je ani odfotena na ich stranke. Dufam ze ano...no pozri na mna,som ako taky blbec 😉 ,tak velice chcem skorsi datum a potom zas vaham ci som nemala pockat a ist predsa k doktorovi Otevrelovi... 😖