Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

adrosek
15. lis 2008

Ahojík holky tak co jak se máte co?

martek
15. lis 2008

jeee, ja vam nedala vedet 😅

takze asi takhle, ve stredu jsme byli v reprofitu, byla jsem 2DC, me vzali krecv, manzelovi delali kontrolni spermio... moje vysledky budou 24.11., to jdu na folikulometrii
vysledky spermia byly hned ten den...dopadlo dle ocekavani..... morfologie porad 4%, z toho 68% spatna hlavicka 😔 , nastesti se zvysil pocet a to dost rapidne, z 20 mega na 55 mega..... po dohode s andrologem a pote i s Koudelkou jsem objednala profertil a uvidime
kazdpodane androlozka rikala, ze v nasem pripade by nejdriv zkusila IUI a pak IVF, ale uvidim, co na to rekne Koudelka a hlavne jak dopadnu ja

adrosek
15. lis 2008

tak to jo potom martek tedy,tak budem držet pěsti aby to dopadlo dobře tedy

martek
15. lis 2008

adri, diky
ty jdes v utery na kontrolu, vid??????? na utz???? to uz by melo jit neco videt, ze? 😵

adrosek
15. lis 2008

jojo jdem v úterý no snad už tam něco bude vidět jinak se zblázním ztoho čekání,ale dvě čárky jsou stále,jen kdyby mě nebylo pořád zle

martek
15. lis 2008

bud rada, ze ti je zle 😉 to je tehu zle...... co bych za to dala 😔 😉

adrosek
15. lis 2008

no ale přijde mi že je to brzo,ale co už nadělám no,musím to vydržet že?

martek
15. lis 2008

brzo to neni, je to hnedka, jakmile se hcg zacne uvolnovat do krve.... 😉
a vydrzet to samo ze musis, co taky jinyho 😀

aja11
16. lis 2008

Adrosku neboj mně bylo taky blbě hned ale srovnalo se to uz v sedmem tydnua je mi fajn 😉

Martek - držím palečky - bezva že je jich víc!!!!!! 😎

adrosek
16. lis 2008

Ahojík holky,tak snad se to srovná brzy pač nemůžem skoro nikam jít a všechno mi smrdí

nufice
16. lis 2008

Ahoj holky, v pátek jsme byli na OPU a M/T. Měla jsem 8 vajíček, spermie se našly. Oplodnila se 3, embrya se zatím drží, jedno je 7b., druhé 5b a třetí 4b, všechny prý odpovídají druhému dni kultivaci, ale nejvíce se mužský gen projeví až po 3.dni, ale my čekat nebudeme, zítra, pokud vydrží, si pro ně jedeme🙂

martek
16. lis 2008

nifiku, super!
nechas si dat vsechny tri?????

eloana
16. lis 2008

ahoj nufice 🙂 vam delali m/t a odber najednou? v gennetu se to pry nedela ,ale primarka mi tvrdila ze ano, tak jsem zvedava

nufice
16. lis 2008

nenechám, jen 2 a třetí necháme do středy kultivovat, abychom viděli, zda se dál vyvíjí. Potom případně zamrazit.

Jj, dělají to najednou, speermie takto získané není tolik dobré zamrazit, tak proto se to dělá současně🙂

Dali jsme 50:50 s dárcem, ale bylo to moc na rychlo, takže jsme to nakonec zavrhli, když jedno dítě máme. od dárce se oplodnili taky 3.

Holky, myslíte, že se embrya vyvíjí hezky?

eloana
16. lis 2008

no me to taky ta primarka rikala ,ale genetik co vlastne vlastni gennet v praze rikal ,ze to nedelaji a holky taky rikaly ,ze ne. zeptam se jesli by to neslo najednou -s darcem jsem kdyztak smireni kdyby to nevyslo

martek
16. lis 2008

nufiku, takze si date svoje vlastni....a jedete zitra...jestli to dobre chapu...
drzim palce 😵 😵 😵

nufice
16. lis 2008

jo, vlastní 🙂 Pokud Machač taky kývne, tak zítra kolem poledne 😉

martek
16. lis 2008

supeeeeeer 😵 😵 😵 😵

nufice
16. lis 2008

díky 🙂

adrosek
17. lis 2008

ahojík holky moje,nufice super gratulujem

martek
18. lis 2008

nufiku, tak jak???????????????????????????????

martek
18. lis 2008

adriiiiiiii, a co ty???????????????????????

nufice
18. lis 2008

ahoj holky, tak od včera mám v bříšku 2 miminka🙂 Tak moc držte pěsti, ať to vyjde.
Co ty Adri, jsou tam 2? 🙂

martek
18. lis 2008

nufiku, super!
testiky za deset dni?

nufice
18. lis 2008

já nevím, pokud to vydržím 🙂 tak déle.
M.nám dal 50% šanci na uchycení, tak mu budu věřit. Snažím se být pozitivní. Docela mi to jde 😉

adrosek
18. lis 2008

Ahojík holky moje,
tak Vás všechny zdravím moc,tak sme po kontrole tedy,máme tam dvě a stále tam jsou,takže čekáme dvojčátka,jsou asi 5mm velcí,začínám 7.týden a máme srdíčka.Takže v Reprofitě som bola dnes naposledy

martek
18. lis 2008

adrisku nas...... moooooc gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

martek
18. lis 2008

ja uz chi takyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😔

adrosek
18. lis 2008

neboj bude taky do konce roku musí

nufice
18. lis 2008

Adri, no to je super, doufám, že tě budu následovat, i s těmi dvojčátky 🙂