Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

adrosek
13. říj 2011

@saminka děkuji,ne právěže tentokrát se nám to povedlo samo,chtěli sme jít ted v záři do RP si pro našeho zmraženého prcka,ale nějak 14.dní před domluvenou schůzkou jsem zjisila,že jsem těhotná 🙂 takže jak člověk na to asik nemyslí tak to jde pak samo,hlavně aby to bylo vpořádku až do konce

carlik
13. říj 2011

@adrosek tak to je nádhera, že teď vám to vyšlo přirozeně! Tak ať to dotánete do úspěšného konce 🙂
@meggar no já vždycky zapomenu nějaký to razítko na papír (v PN není už kam), tak snad by to dodatečně uznali....
@olousek35 tak já ti ani nevím, jak malá v bříšku reaguje na změnu počasí...jen já jsem víc zmrzlá a naštěstí nám už doma topí 😉

adrosek
13. říj 2011

@carlik děkuji moc,vám taky a se daří všechno jak má být

lenka27
13. říj 2011

Ahojky posíláme všem úsměv pro dobrou náladu 🙂 Jinak Adámek byl dnes poprvé na očkování a byl moc statečný skoro neplakal pak se hned smál na paní doktorku, ale zmohlo ho to už spí 4 hodiny, to bude hlad 😀

drndapetka
13. říj 2011

Holky, tak já se nemůžu celej den dovolat do RF , abych se objednala na tu první konzultaci. Tak jsem jim psala i email, a odpověděl mi sám pan MUDr. Machač, že prý přeposílá mů email sestřičkám a ty mi navrhnout nejbližší možný termín. Jenže nikdo se do teď neozval, nikdo nepíše, nikdo to nebere ☹ A to tam mají do 16hod., takže ještě 10 minut by tam někdo měl být. Já fakt nevím 😒 jsem tak natěšená, chtěla bych mít už ten termín 🙂

olousek35
13. říj 2011

@drndapetka a na jaký číslo voláš? Oni měli nějakou změnu. JInak si začínají slušně vybavovat 1.patro. Už mají připravený ambulance i operační sály. Tak nevím, nemají se stěhovat? Já se neptala, ale mohla jsem.
@lenka27 to je nádhernej bobíšek 😉 Jsem zvědavá, jjestli vás někdy u mudra potkám naživo 😉

drndapetka
13. říj 2011

@olousek35 kam se mají stěhovat? 😕 to já vůbec nevím, ještě jsme tam nikdy nebyla 🙂
No volám na pevnou linku, normálně co mají uvedenou na jejich web stránkách

adrosek
13. říj 2011

-jsou stále ve stejné budově akorát to mají přesěhované jako ambulance jinde a ty ostatní amb.najdete to vpohodě,jsou tam cedule

bublenudle
13. říj 2011

Ahoj holky,zitra na služebku nejedu,ale chci se s vami na nějakej čas rozloučit..včera ráno mi náhle a nečekaně umřel muj nejlepší kamarad,má nejbližši osoba...vubec tomu nemužu uvěřit ,že už tady není ,ta obrovská prázdnota a bolest se vubec nedá popsat..umřel den po mých narozkách hruza...takže na všechny myslim,mějte se tady pěkně ,já se za nějakej čas zase ukážu....

olousek35
13. říj 2011

@bublenudle drž se a brzo se z toho oklepej. Budem na tebe myslet.

safarikovap
14. říj 2011

@bublenudle Drž se, Leo 😔 😔 😔

safarikovap
14. říj 2011

@olousek35 Taky jsem se dívala, co to tam v tom prvním patře nacvičují - a oni se budou přesouvat???? 😕 Škoda, byla to vždycky dobrá rozcvička vyběhnout ty dvě patra 😀

safarikovap
14. říj 2011

@lenka27 No tak to je krasavec 😉 Dobrá vzpruha pro ten babinec tady 🙂

katem
14. říj 2011

@bublenudle tak se ted opatruj a drz se. Myslim na tebe a az budes pripravena, tak zase prijd 😔 😔

agnes88
14. říj 2011

@drndapetka ahoj, volej na to druhe číslo končí 001.
@bublenudle je mi to moc líto, drž se
mě neříkejte že to tam je jinak, já už teď dost bloudím, když jim jednou nešel výtah tak sem chodila vystrašeně po chodbách...teď už su teda profík, ale když sem šla na tu recepci sálovou a odcházela odtam, tak sem se zas nemohla vymotat. Mám děsnej orientační nesmysl obzvlášť v budovách 🙂
Jináč já už jdu v po na utz, letí to děsně, dokonce sem si zapoměla ve středu poslední pilule clostilu, sem musela vylízat z postele...fakt jak se člověk o to nestará...
@drndapetka taky myslím že bys měla jít do práce v prosinci, sice jak píšeš budete mít fofry přes vánoce, ale zase ti bude utíkat pracovní doba a tím i dny...není nic horšího jak když člověk čeká na zítřek, to se pak vleče

lenka27
14. říj 2011

@bublenudle to mě moc mrzí, drž se

drndapetka
14. říj 2011

@agnes88 ahojky díky moc za ten kontakt, konečně jsme se dovolala 🙂

Překvapilo mě, že sestřička mě nejdřív k panu doktorovi Machačovi nechtěla objednat, prý je v brně jen čtvrtky, ale když jsme jí řekla, že jsem mu psala, tak mě řekla, že mě určitě objedná, tak jsme objednaní už na 27.10. na 13:30, docela mě překvapilo, že tak strašně brzy, protože mi každý tady psal, že má strašně dlouhé čekací doby 😕 Nejdřív mi nabízela už termín 20.10., ale to nemůže můj manžel.
Je to opravdu možné, že bych se k němu dostala tak brzy? Nechce se mi tomu uvěřit 😲

agnes88
14. říj 2011

@drndapetka zrovna ses trefila že měl volno. Bezva že už máš termín, je zase na co se těšit, co 🙂 teda myslím to dobře, nejlíp by bylo kdybysme to ani jedna z nás nepotřebovaly, co

drndapetka
14. říj 2011

@bublenudle zlati, to mě mrzí, drž se! ten svět je fakt někdx tak strašně nefér 😔

drndapetka
14. říj 2011

@agnes88 no já se stráááááášně těším 🙂 Já čekala , že mi nabídne termín, tak přelom listopad-prosince a když mi řekla , že desátý měsíc, tak jsem se jí ještě 2x ptala, jestli opravdu myslí jako říjen 😀 No jsme šťatsná, akorát mi to krásně vyjde tak, že jdu 17tého na krev, tak bude jasně pozitivní, takže se musím objednat na konzultaci, proč to nevyšlo a bla bla bla, to by bylo taky v tom příštím týdnu, v pondělí vysadím léky, takže MS dorazí v pátek 21.ho a 27ho budu akorát mít po ní, takže mi bude moct pan dr Machač udělat klidně už i UTZ..... 😉

carlik
14. říj 2011

@drndapetka tak to máš brzkej termín, buď jen ráda. A já myslela, že Štěpán je v Br jen pondělky, tak asi došlo ke změně...
@bublenudle je mi to hrozně líto, drž se holka!!!!!!!!!!!!
Já byla dopo na tom glukozovým testu opět, takže došlo i na vypoití toho 3 dcl blafu a nejhorší bylo to 2 hod. čekání pak. Takže za týden u Štěpána se dozvím výsledky...to nevydržím 😒

drndapetka
14. říj 2011

@carlik mě sestra říkala čtvrtky, nejdřív mě právě ani nechtěla objednat, prý jestli nejsem z OL a nespletla jsem se 😀
Já myslela, že výsledky u testu na tu těhu cukrovku jsou hned? 😕 To je myslím pořád čekání na něco celý těhotenství, že 😝 No mám se na co těšit s tou mojí netrpělivostí 😀

carlik
14. říj 2011

@drndapetka no já jsem měla za to, že Machač jezdí do Br jen pondělky a někdy ČT (protože to nebývá v OL).
A výsledky na tu cukrovku jsou možná dřív, ale já jdu k Dr až za týden. Možná to nevydržím a v Po napíšu sestřičkám, jestli už jim tam ty výsledky přišly. No ale tak aspoň můžu být jak klidná do pátku, sníct ještě nezakázaný věci a sladký a pak až se divit 😒 A netrpělivosti si užiješ teda dost a dost, no celých 9 měsíců 😉

holino
14. říj 2011

ahoj jdu nakouknout 🙂

@drndapetka jeeee tak super rychlovka to je super jinak 27. je hezký datum (mám narozky) sice je letos asi nebudu slavit ...nějak není chut a tak tak to asi nechám "vybublat " a uvidíme ....ale jinak datum je to krásný 🙂
jinak k objednanemu termínu ....tak my ho měly taky takhle krásně rychlý ....ve středu jsme volali a v pondělí jsme jeli ....takže bomba
Moc držím prstíky at vše klapne jak má a ty jseš nadšená spokojená plna elánu 🙂

drndapetka
14. říj 2011

@holino děkuji moc , moc se těším 🙂 Jinak ten termín budeme muset nakonec ještě přeobjednávat :-/ Hned v pondělí ráno tam musím zavolat. Sestřička mě nejdřív navrhovala termín 20.10., jenže jsem měla pocit, že manžel nemůže, jenže on může a právě toho 27tého nemůže, tak to musím přehodit, takže možná půjdeme už dřív 😉
Jinak budu zrovna mít asi při té konzultaci mršku, to nevadí? Budou mi aspoň moct vzít krev na hormonální profil, že? Ale co ultrazvuk, to si mě pozvou později?
Já mám super, že to mám do reprofitu 10 minut cesty trolejbusem, takže skoro za rohem 😀
Ty jsibyla na první konzultaci taky od Machače? Já nevím co očekávat. Někdo píše, že si jen povídá a nekouká do lékařských zpráv, co si pacientka donese, mě sestřička do telefonu zase řekla, že si mám donést všechny papíry z vyšetření a proběhlých IVF, že se to bude hodit, tak Ti nevím....asi to vezmu a uvidím 🙂

drndapetka
14. říj 2011

@holino jinak se musím pochlubit-jsem také štírka 😀 mám ale narozky až 12dní po Tobě 😉

lentilkal
14. říj 2011

Ahoj tak hlasim ze mame dve vajicka tak ted jen doufat ze se obe oplodni a vydrzi.

holino
14. říj 2011

@drndapetka jee takže nakonec dřív no to je ještě lepší .-)
jinak jak je to když máš mršku nevím ☹ no aspon ti určitě bude moct vzít krev a na ten utz pujdeš jindy .....když to máš takovej kousínek tak je to v poho ....my to máme trošku dál ....hodinku po dálnici a jsme tam 🙂 (v olomouci)
jinak já první konzultaci měla u Souškové .....ale v Olomouci to tak je první vstupní konzultaci má doktorka souškova a pak jdeš už k Machačovi 🙂 i když při utz kterou mi dělali hned při první konzultaci byl i Machač ....asi jsem takovej ekzot že u mě byli oba 🙂)
Jinak jako co se týká toho že nekoukaj do papírů co si přineseš tak to teda si dovolím nesouhlasit my jsme měli hafo papírů a pročítala je Soušková řekla bych detailně a i Machač do nich koukal hned při první návětěvě a u druhé je študoval znova ....takže se nebuj 🙂
Jinak bud opravdu v klidu návštěvy jsou naprosto pohodové milé a příjemné nemáš se čeho bát 🙂 fakt ne .....budeš vcházet trošku nervní vystresovaná ale odcházet už budeš jako štastná spokojená a nadšená ženská

drndapetka
14. říj 2011

@holino děkuju 🙂 Já nervozní ani nejsem, fakt se moc těším, jsme natěšená, nadšená, mám takových schůzek za sebou už spousty, takže si myslím, že mě žádná pohroma nečeká, spíš mě to hodně mile překvapí 🙂 Budu se asi trochu stydět, protože se mi Štěpán moc na fotkách líbí,je to typ chlapa, po kterým bych se otočila na ulici, tak nevím co to se mnou udělá ve skutečnosti 😀 😀 😅 Kdyby tohle četl manžel 😀

drndapetka
14. říj 2011

@lentilkal ahojky, ty máš za sebou minimálku? gratulujji k vajíčkům a držím pěsti, ať máte zítra dvě statečná embryjka 😉