Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

daguli
4. zář 2011

@safarikovap Jinak hlavu si s tim nelam, proc by minimalka nemela vyjit, ze. Urcite budes mit stesti ! 😉

daguli
4. zář 2011

@bambulajda tak snad budes mit kvalitni snusku 🙂 Ono je to u kazdeho jinak urcite. Budu drzet pesti.

ivka3901
4. zář 2011

@safarikovap no uvidíme,ale až takúto veľkú som ešte nemala len teraz sa modlím aby mi nepraskla a nenarobila mi zle ☹ inak díky ti si milá

safarikovap
4. zář 2011

@ivka3901 Počkej, takže termín na odstranění cysty už máš? Právě jsem si říkala, že by bylo fajn, kdyby praskla sama a při téhle velikosti by to už bylo na škodu - ahaaa - pro mě zase novinka.

safarikovap
5. zář 2011

Ahoj holky 😉
Je to na prd - na 8:15h jsem objednaná na UTZ, jak rostou folíky, ale jsem nachcípaná 🙄 a navíc se mně rozjíždí nějaký zánět 😠 V životě jsem na to netrpěla a teď tohle - bože za co 😨 Doufám, že aspoň vám se dneska bude dařit 😉

agnes88
5. zář 2011

@safarikovap ahoj, to bude dobrý, uvidíš úrodu 🙂 s tím zánětem, to je naprd, ale třeba to je jen pocit, aspoň ti to přeju, aby se to nemuselo odkládat na další měsíc. Já jsem 5DC, už dva dny zobu tamoxifen a zatím žádný příznaky růstu vajuch. Nemáte s tím některá zkušenosti?? Po clostilu už sem mívala nafouklý břicho.
Přeju všem krásný prosluněný den, doufám že ne ještě poslední 🙂

agnes88
5. zář 2011

@bambulajda mám na obi řekli že já jsem naprosto v pořádku a že nechápou proč váhám s ivf. (Asi potřebovali body) V RF mi řekli že mám PCOS ale že prvně zkusíme iui, pak minimálku a pak klasické ivf, pokud nic. Dělalas si včera ten testík??

safarikovap
5. zář 2011

@agnes88 Jé, tak Ty jseš dneska 5DC - super - konečně někdo, kdo se mnou drží basu🙂 S tím zánětem uvidím - radši bych to klidně o měsíc posunula, než promarnila jeden pokus - přece jen to nebude zadarmo 😒 A kolikýtá den máš jít na UTZ ohledně růstu folíků?

safarikovap
5. zář 2011

@bambulajda Taky jsem napnutá... 😨 😨 😨

agnes88
5. zář 2011

@safarikovap 12DC na UTZ, to bude v pondělí, su přesně týden po tobě 🙂

jana321969
5. zář 2011

@safarikovap ahoj a kdyz je minimálka tak to prostě taky musís pak pod narkozu na odsátí těch vajíček??? pokud se ma embryo nadále vyvýjet je potřeba dobré vajíčko a taky dobře vybraná spermie? nikdy by mě nenapadlo, že budem mít zrovna my taký problém si pak člověk říká, kolem nás samé také případy a děcka maji to není fér, tedka taky ve zprávach opakovaly kolik dětí našly mrtvích někde pohozených. Takze nás to v Reprofitu teda celkem s mrazením vyjde na 24.000,- Kč

safarikovap
5. zář 2011

Jsem zpět z UTZ - těžká bída ☹ Ale než začnu - proboha, proč jste mně neřekly, že je Štelcl takovej kocóóóór???????? 😵 😵 😵 Jsem ho teda viděla na fotce, ale originál je originál 😀
Jinak - dneska 8DC a pobavte se 😠 :sliznice 3mm (!!!), jeden folikul 12mm, dva folikuly 10mm! Na začínající zánět čípky Clotrimazol a dneska + zítra jednu včelku Merionalu 😖 Ve středu, tzn. 10DC, další UTZ. Jestli to bude stát za prd, tak do toho nejdu a příště radši zvolím klasickej protokol a ne minimálku - zřejmě to není nic pro mě ☹ I Štelcl se divil, proč jsme radši nešli do klasiky 😒
@agnes88 Aaaaaž 12DC? Tak proč mě tam honí už 8DC, když tam stejně prd bylo 😠 Doufám, že na tom budeš líp, jak já!!!
@jana321969 Jojo, taky pod narkózu - typ stimulace nemá vliv na odběry vajíček. Děvče, kolikrát já jsem si říkala, že proč zrovna my - ale už jsem se s tím smířila, tak snad to dotáhneme do konce. Když se tak ptáš - taky uvažuješ nad PICSI?

agnes88
5. zář 2011

@safarikovap tyjo, a to si člověk myslím že mu to tam funguje, co. Ale třeba to dozraje. Uvidíš aj co ten zánět. Jinak já takhle taky reaguju na clostil, celkem vlažně. Ona to ale dr. myslela dobře, když ti vyšel dobře HP tak proč tě cpát hormony. Spíš bych cpala nějaký kokina do partnera. Co ten můj už nevyzkoušel 🙂 teda spíš já na něm
A že jdu až 12 DC tak proto že to asi není minimálka, Machač myslí že když tam něco dozraje tak že to zkusíme doma pod peřinou. Píchat mi asi nic nechce. Jelikož tam jdu v pondělí a machač tam bejvá jen ve čt, tak su zvědavá kdo na mě bude koukat a jakej postup navrhne...

safarikovap
5. zář 2011

@agnes88 Jdeš tam v pondělí????? Tak to tam bude zase Štelcl 😵 Jestli jsem to pochopila správně - on je na UTZ právě v pondělky🙂 No tak, ty folíky možná dozrají, ale spíš mám dilema, jestli do toho mám se 3ks vůbec jít☹ Ale jo, beru - jasně, že nejdřív by se mohla zkusit minimálka a jsem ráda, že mně ji navrhla. Žádná hitparáda to není, tak bych se do toho ani nehnala a zkusila v dalším cyklu klasiku. Takže vy budete mít nejdřív romantiku doma pod peřinou - no tak to jó 😵 😵 😵

agnes88
5. zář 2011

@safarikovap no romantiku....po těch domácích pokusech uprostřed měsíce...nevím esi si zrovna nedám udělat iui 😀

safarikovap
5. zář 2011

Tak a jsem v pr**** 😠 Před sestřičkou jsem byla zase chytrá, jak všemu rozumím a teď, když se na to tak dívám...píchali jste si někdo Merional?

safarikovap
5. zář 2011

@agnes88 😀 😀 😀 To znám, to znám - to už ten sexík není ani z lásky, ale spíš z povinnosti 😖

olousek35
5. zář 2011

@safarikovap tři vajucha při clostíku jsou naprosto super. Já bych si teda nestěžovala. Spíš je nízká ta sliznice Zkus čaj z maliníku. Kdosi o tom psal a ono to hodně pomůže, prý. Zánět zaleč a neboj, ono to tentokrát vyjde. Akorát mražáčky nebudou, ale to přece nevadí. Proto to je minimálka. Jinak já píchala nejdřív fostimon, ten se ředil a pak puregon, ten byĺ v peru. Merional jsem přeskočila. 😉

safarikovap
5. zář 2011

@olousek No, čekala jsem ví, jak 3 vajucha ☹ Jesti mně někdo s tím Merionalem neporadí, tak si zítra prostě zajedu pro injekci přímo do Reprofitu - budu za blbce, ale co se dá dělat...Jaká při pondělku - všechno O.K.?

meggar
5. zář 2011

@safarikovap 😀 😀 😀 Kocoooooor? No sympaťák je, to jo, ale jestli to není tím, že jak pracuju ve zdravotnictví, tak se na ty doktory dívám trochu jinak 😀 😀 😀 Je pravda, že jsem ho jednou ppotkala v civilu a vypadal líp 😉
Tři folíky je myslím dobrej počet na minimálku, akorát ta sliznice je horší. To právě dělá ten Clostík. Možná proto taky dopícháváš Merional, aby trochu poporostla. Jinak já Merional taky nepíchala, měla jsem Gonal a pak Puregon.

safarikovap
5. zář 2011

@meggar Kocóóóór jak sviňa 😎 😎 😎

olousek35
5. zář 2011

@safarikovap jj, vše snad ok. Ráno jsem vytírala podlahu, tak mě bolí trochu břuch. Ale lepší to už asi nebude. Ted si dávám kafíčko a nadávám nad rozvrhem masaryčky. Pěkně to zprasili. 😀 A co máš s tím merionalem? Tak nafot jak to vypadá, nebo popiš co nevíš. Poradíme.
@meggar jak je? Povídej, přeháněj, chlub se. Roste ti už bříško?

safarikovap
5. zář 2011

@olousek35 Teď mně právě radí po mailu cuddle (chodí do Heliosu) 🙂 Ještě, že se mám koho zeptat...sestřička mně totiž dala ampulky navíc - prý "kdyby náhodou" a nějak se mně to smíchalo 😠 To nějak namíchám - nebo si ráno zajdu do Reprofitu 🙂
Vytíráš podlahu? V tom vedru? Hnus - běž si hodit nohy hore a pusť si nějakej dobrej film 😉

olousek35
5. zář 2011

@safarikovap podlahu jsem vytírala v šest ráno 😀 a nějak jsem se chtěla pustit do koupelny, ale dnes to vzdávám. Kdo ví, kdy zase budu mít uklízecí náladu. Nebývá to často. 😀

bambulajda
5. zář 2011

ahoj holčiny, tak jsem testovala a na TT je bílo jak o Vánocích ☹ ...no tak jsme to zkusili 🙂
@safarikovap ...jo u té minimálky se uvádí, že získáš 1 až 3 vajucha (průměrně) ale na zmrazení to už nebývá.Po clostíku bývá nízká sliznice, ale po odběru vajuch dostaneš injekci, nebo prášky a hned ti vyroste, já jsem ji měla 4,5 mm při odběru a za dva dny jsem šla na ET a byla 11mm, tak to se neboj.
@agnes88 ..Machač s tou peřinou je nesmrtelnej 😀 ...mně vždycky říká, ale miminka se dělají pod peřinou 😀 - jsem mu říkala, že neděláme nic jinýho

olousek35
5. zář 2011

@bambulajda tak to je mi líto. Celkem jsem tomu věřila

safarikovap
5. zář 2011

@bambulajda ☹ To mě mrzí, ženo, ale další kolo to jistí 😉

bambulajda
5. zář 2011

děkuji za projevenou spolusoustrast 😉 ...nééé beru to fakt v klidu, byl jen jeden, příště vyjdou dvojčátka 😅 😀

safarikovap
5. zář 2011

@bambulajda dobrej přístup 😉 Stejně na tom člověk už nic nezmění, tak proč se trápit 🙂

meggar
5. zář 2011

@bambulajda Taky mě to mrzí. O to víc pak potěší, až tam při příštím pokusu ty dvě // budou. 😉
@olousek35 Mě je docela dobře. Už chodím 1x týdně na těhot. cvičení, tak je to fajn. Břicho už mám, ale takový normál. Mám necelý 3 kila nahoře, tak je to dobrý a mám docela rezervu na druhou půlku těhotenství 😉 Co ty?