Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

bublenudle
23. zář 2011

@mourinka29 ano,máme....tak posílam pohlazení na břiško.... 🙂 jdu trosku odpočivat a hyčkatmiláčky,aby zustali 🙂 🙂 🙂

meggar
23. zář 2011

@bublenudle Gratulace velikáááááá. Tentikrát to 100% vyjde, uvidíš. 😉

bublenudle
23. zář 2011

@meggar dekuji 😵 😵

aidule
23. zář 2011

@bublenudle Tak kvalitní maminko s kvalitníma bobíškama, moc gratuluji 😀 🙂 !!! Přeji pohodové zavrtáváníčko a jinak taky krásný podzimní víkend... 😉

katem
24. zář 2011

@bublenudle jsem moc rada, ze ti to vse tak nadherne vychazi! Opravdu citim, ze vse bude uplne perfektni! Verim tomu!! Usmev a mej se x

bublenudle
24. zář 2011

holky moje,díky moooc...jste zlaté...doufám,že zustanou oba miláčci,moc bych si to přála....
přeji Všem krásnou a pohodovou sobotu..... 🙂 🙂

carlik
24. zář 2011

@bublenudle určitě to vyjde, věř tomu! Držíme všechny pěstičky, i ty co mě pěkně dneska kopou 🙂
A kde máme @safarikovou?
Venku se zdá, že bude nádherný podzim, tak si to užijeme!

bublenudle
24. zář 2011

@carlik Dekuji zlato.......už se nemužu dočkat až mě taky něco bude kopat v břišku,musí to být nádhernej pocit 😵 😵 měj se pěkně.ˇ
a @ safarikova se ozve,měla toho moooc v praci včera....ted jsem tiskovka její zase jáááá 😀

carlik
24. zář 2011

@bublenudle to si ještě užiješ s kopáním! Já dneska od 1 hodiny nespala 😒 Večer jsem snědla topinku, která mi asi nějak nesedla a hlásila se nahoru ☹ Nemohla jsem ležet, tak jsem musela polosedět a četla jsem, nad ránem jsem teda ještě usnula. No a malé se to taky moc nezamlouvalo, protože kopala o 106 🙂

bublenudle
24. zář 2011

@carlik strašně ti to zavidím,samozřejmě v dobrém. 😉 ....ja chci taky hihi.... 😵
tak pozor na topinky 🙂 🙂

agnes88
24. zář 2011

@bublenudle to je paráda, moc blahopřeju, určitě to teď vyjde. Ani to nemůže být jinak, trocha spravedlnosti na tom světě musí být, ne. Tak odpočívej, holky sice říkaj, že mimi si nevyležíš, ale odpočívat se taky musí 🙂 Je krásný den, kdoví jak to dlouho vydrží. Teď bude následovat @katem , pak snad i já s pozitivním testíkem. ještě aj Peťa, jana, bambulajda, ivka a na koho sem zapoměla se omlouvám. Budem rodit celý léto 🙂 🙂

bublenudle
24. zář 2011

@agnes88 Ja ted víkend budu pěkně odpočivat,akorat procházky s hafíkem 😵 😵 😵 a v letě jsme určo všechny mamky 😉

katem
24. zář 2011

@agnes88 diky, no to by bylo super, kdyby nam to vyslo 😉
Chtela jsem se zeptat, v utery jsu na prvni UZ a rada bych vedela, jak to probiha, zda-li manzel jde s Vami, nebo jdete sami, atd. Ja jen abych ho tam zbytecne netahla a on potom sedel v cekarne 😉
Diky holky 🙂

katem
24. zář 2011

@bublenudle no to bude nadhera, pocasicko ti doda energii a positivni naboj a hafik ti doda radost.. co vic si muzes prat 😉 ... vse bude SUPER!
TAk ja bych take mela jit s temi mymi hafany 😉, byla jsem dnes rano a bylo nadherne!

bublenudle
24. zář 2011

@katem Ted jsem byla s Ginečkem venku a je nádherně......a ted pustit nějakej filmík nebo pohádku mimuškám 😵 😵 😵

katem
24. zář 2011

@bublenudle Ginecek to je super jmeno!... je opravdu krasne ;) je to jeden z krasnych podzimnich dni! Lepsi, nez nektere letni! ;) .. tak si krasne odpocivej a preji hezke podivanicko na filmecek.... klidek, nohy nahore a relax!

bublenudle
24. zář 2011

@katem Jj,měl jméno přes 2 řadky,rodokmen 😀 ale dala jsem mu jméno Gino 😵 je to muj miláček...
a máš uplnou pravdu,dnes je nádherně.... 😉

katem
24. zář 2011

@bublenudle ....tak to je hezke! My jsme to take si dali po nasem ;) nasi milacci, rozmazleni.... manzel Jim rika, ze to jsou "moje prdelky ;)".... hi hi .... doufam, ze bude hezky taktez zitra ;) opravdu je to super na optimistickou a hezkou naladu! Hezky si tedy uzivej klidku a relaxuj u TV. Ja to take delam prave ted! Hezky vecer vam vsem 🤐 😵

bublenudle
24. zář 2011

@katem Krásnej večer 😉

agnes88
24. zář 2011

@katem ahoj, na první utz můžeš sama, já vždy chodila sama. Oni zavčas řeknou kdy má páník dojít 🙂 mám rozveznou náladu. Byly jsme s našima na burčáku ve sklepích 🙂 dnes bylo exkluzivní počasí. Celý odpoledne sme se opalovali na dvoře a ještě večer sme vyjeli na kolech. Doufám že tak bude i zítra. Krásné babí léto 😀 😀 😀

carlik
25. zář 2011

Ahojky holky,takže dneska bude opět nádherný počasí a prý i celý týden kolem 24 st 🙂 Prostě babí léto, takže si to byby užijem! Já byla včera na prochajdě taky (sice bez kocoura), pochodila jsem i pár obchodů a už nakupuju o 106. V Tescu měli zase výprodej, takže mám pro princeznu krásnou deku, čepičky, rukavičky,prostěradla, nějako tu hračku....No nekupte to, když to je ve slevě 🙂
A máte to holky @bublenudle, katem, agnes88 ... pěkně naplánovaný, na léto miminka do kočárku a hurá na prochajdy 😉 To my těhulky už budeme mít ty mimča větší a budeme rozdávat rady, cha, cha 😉
Jo a včera jsem si už musela kopit Rennie, páč ten žaludek mě trápil celý den 😒 dneska to už vypadá dobře.
Tak si užijte zbytek víkendu!

bublenudle
25. zář 2011

@carlík Ahoj ženo,to mi ani neřikej,že v Tescu májí výprodeje. 😕

..já se zařekla,že tentokráát nekoupim nic,dokud nebudu vědět,že je mimi,,,,já vždy už při stimulkách nakupovala a jak to dopadlo 😖
No však já to pak dohoním,hahahah 😀
Měk se pěkně a krásnou neděli 🙂

katem
25. zář 2011

@agnes88 diky, tak to tedy manzilek bude moci zustat v aute 😉
@bublenudle no a pocasi nam vyschazi i dnes!! Takze to je super...
@carlik diky moc, doufam, ze to tentokrat vyjde!! - uz se tesim az nam budete radit 😉.
Preji hezky vecer vsem holkam! 🙂

bublenudle
25. zář 2011

@katem Tak počasí bylo opět luxusní,rosničko.... 🙂
mohlo by zustat celej tyden.....pěkný večer všem 😉

aidule
25. zář 2011

@bublenudle Tak,tak, s nákupy počkej, však ono, bude-li třeba to pak rychle doženeš 😀 😀 😀 . Počasí má vydržet krásně teplé celičký týden, takže hurá na procházky, ať si nabereme tu podzi,ní krásu do zásoby, jak začnou nečasy a plískanice...Tobě taky krásný večer i vstup do nového týdne! 😉

evulatko
25. zář 2011

ahojky holky, mohla bych se zeptat, neporadily byste mi prosim, jak je to s cervenym vinem, kdy se ma pit? Pred transferem, po transferu, jak dlouho? Mockrat dekuji🙂 Ja uz taky nejakou dobu navstevuji Reprofit a miluju to tam🙂 Chodim ke Stelclovi a je super a Koudelka je taky uzasny🙂)))

carlik
26. zář 2011

Pěkný ranko holky! No počasíčko bud skvělý celý týden a asi ještě i další, takže si užívejte na prochajdách buď s miminama v bříšku nebo v kočárku 🙂
@katem no to už se těš, na ty moje starý babský rady 😉
@evulatko to červený vínko jsme pily před ET aby byla vysoká sliznice a v den ET jen už 2 deci, aby to embryjko se uchytlo.Prej se tomu říká lepidlo na embryjka 😉 A jj, Kouďas je machr,viděla jsemho loni i v televizi v pořadu Sama doma, tak v saku a riflích bych teda kusanec chlapa 😉 A mě vlastně "udělal" Kristýnku 🙂
Jo holky, včera jsem měla pěkný den napřed s kámoškou v cukrárně a navečer mi přišla zprávička, že jedna kamarádka porodila v pátek Adámka (1700g) a Evičku (1500g). Viděly jsme se naposledy v nemocnici, já tam ležela v 5.tt a ona po amniocentéze, když jí odtekla plodovka a doktoři jí nedávali šanci, aby mimča donosila. Tak to dotáhla takhle daleko a mimča teď dopečou v inkubátorech 🙂

bublenudle
26. zář 2011

@aidule Ahojky,tobě taky krásnej novej týden přeji,mamino 😉
s nákupama máš pravdu,nic nic pak to vše doženu 😀 myslim,že mimuška se zavrtavaji 3 dny po ET,ne?? tak dnes už by mělo byt rozhodnuto...samozřejmě,že zustanou u maminky 😉 s jinou alternativou nepočitam 😎

Měj se mkrásně a uživej krásný podzim 🙂

luciferka29
26. zář 2011

ahojky, chtěla bych se zeptat od kdy je vidět mimi na ultrazvuku? 5září jsem byla na přenosu, a chtěla bych vědět jestli je všechno v poho,// se nám ukázali, ale na kontrolu do caru mám jít až za 14dní, tak dlouho to nevydržím,podle výpočtu mám tak 5-6týden

katem
26. zář 2011

@carlik to bude super, az mi budes/te radit.. moc se tesim 🙂. Jinak moc hezky pribeh o te tve kamaradce, slzicka mi pri tom vyhrkla! - nadhera
@bublenudle
miminka jsou hezky zavrtana v pelisku a maji se moc dobre!
Preji hezky slunecny den VSEM... 🙂