Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

katem
2. led 2012

@carlik jeee... tak uz jen 9dni!! to je parada! - hezky datum 😉 no tak ted patek jeste KO a potom pohodovy vikend a sup sup 😉

carlik
2. led 2012

@katem no hlavně, že ti šmakuje....má pořád ta žáhá pálí,prostě po čemkoliv, zase jsem si v lékárně koupila další Rennie, tak snad po porodu už nebude potřeba?
Tak to v tom novým roce moc nepřeháněj s prací a šetři se, a jak píšeš, opravdu bude hůř.... Já jsem ráda, že už mám všechno pokoupený a nachystaný, páč teď se sotva zohnu k lopatce se smetím ☹

olousek35
2. led 2012

@carlik tak to pomalu závidím. Za chvilku budete na světě. Těším se na fotečky. Já se teda k lopatce na smetí zohnu, ale už nenarovnám a funím u toho jako lokomotiva. A samože pak následuje dvouhodinový odpočinek v poloze v leže 😀 . No, co už můžeme chtít, že? 😀

meggar
2. led 2012

@katem Dýchání je horší v 15tt? Tak to počkej v 35tt 😀 😀 Už mám 18kg nahoře a všechno jen na břichu, takže než se uvelebím do pololeže, tak aby se mě dobře dýchalo, tak za chvilku už musím vstávat na záchod 😀
Jinak se snažím aspoň hýbat a chodit se psem ven, ale ona vždycky vyrazí a teď zjistí, že nejdu, tak rychle, jak byla zvyklá, tak se s povzdechem vrátí a solidárně čeká 😉 No, je to sranda.
@carlik Tak už stříháš metr? Kvůli čemu vlastně jdeš na císaře? Držím palce, ať vám to oběma dobře dopadne.
@olousek35 Jak často chodíš na kontroly na gyndu? Já už každej týden. Za chvilku by mě měli předdávat do porodnice, tak jsem zvědavá.

carlik
2. led 2012

@olousek35 to já bych nevydržela 2 hodiny ležet a odpočívat 😀
@meggar ty brďo, 18 kg mít navíc, tak se picnu 😒 mě stačí mých 5 kg navíc a funím ... ale z něčeho ty dvojčátka musí bejt viď? Na císař jdu kvůli věku,předchozím potratům a špatnýmu porodu před 11 měsíci, výšce, cukrovce atd. atd. Jo a s tím dýcháním to budeš mít třeba za chvilku lepší, protože se budou drát dolů, ale zase budou tlačit na močák, takže počítej s častějším chozením na WC 😒

olousek35
2. led 2012

@meggar já chodím pořád co měsíc na kontroly. Ted půjdu 11. a bude mi k 5. vypisovat tu PPM. A porodku si chci zavolat v týdnu a domluvit se, kdy se můžu přijít domluvit a ukázat. Jinak mám nahoře cca 12 kg a mám i tak dost. Dost mě bolí sedět, jak malej klesne, tak pak nemůžu vstát, jak mě bolí stydká kost. Ležení jde, když zrovna nebolí kyčle 😀 a spánek skoro žádnej. Jsem skoro pořád vzhůru.
@carlik jj, budeme teď tři císařovny. Přirozený porody si užijí holky po nás.

carlik
2. led 2012

@olousek35 tři císařovny 😀 😀 No jo mladý můžou rodit spontálně, ať si to taky užijou 😉 A koukám, že tebe bolí všechno? Mě stydká kost ani kyčle ještě neberou, a to jsem si říkala, že musím mít všechno ☹ A je mi divný, že chodíš na Ko po měsíci. To já chodila ke Štěpánovi co 14 dní, pak 10 dní.

meggar
2. led 2012

@olousek35 To mě je taky divný, že chodíš ještě po měsíci, neměla bys už chodit častěji? Jinak taky pořád doufám v císaře.
@carlik Na močák mě teda tlačí už asi od 19tt, páč napřed bylo to spodní miminko příčně, takže si na močáku přímo lebedilo a pak se otočily obě koncem pánevním, takže kopance dostávám do močáku od obou prcků. 😀 Už jsem si tak nějak zvykla. Vůbec ale nevím, jak je možný, že mám tolik kg nahoře, protože to není skoro nikde vidět. Jen pro představu, stále ještě nemám těhotenský kalhoty, páč obleču ty normální (samozřejmě je mám přes břicho rozepnutý), a ze zadu na mě není vidět, že jsem těhotná. Ale je pravda, že břicho mě hrozně svědí, jak praská den ode dne čím dál víc. Jak kdyby mě to praskalo uplně před očima.

olousek35
2. led 2012

@meggar ted bych řekla, že praská nejvíc. Těhu kalhoty jsem taky koupit nestihla a ted už to neřeším. Mám jen větší rifle, které mi jsou momentálně akorát. 😀
@carlik stydká kost mě bolí při sezení. To praktikuju často, protože se učím. No a když dlouho ležím na jednom boku, tak mám otlačenou kyčel. Já nejraději spávala na břichu a to už ted moc nejde.
S tou kontrolou, ted jdu třeba cca po 3 týdnech, ale to jen proto , že ukončujeme neschopenku. Mám mudra, kterej mě nechává v klidu a moc mě nedeptá. Ony ty hrozící komplikace by stejně nešly zastavit, i kdyby přišly. Aspon se nestresuju víc, než je to nutné.

veera2
2. led 2012

Ahoj holky v novém roce!
Tak jak jste to slavily? Já opět špiněním. Chytlo mne to před půlnocí, takže zase jsem se trochu vyděsila, protože už přes 14 dní nic nebylo a to jsem 15 tt ☹ Ach jo...,snad to bude ok. Na kontrolu jdu až 11.1.
Přeju všem pohodové těhu a čekatelkám brzké radovánky nad testíkama🙂

saminka
2. led 2012

Ahojky holky vsem preji jen to nej do Noveho Roku 2012!
Parada ze se tady konecne bude zase rodit.! @carlik tech 9 dni utece jak voda,budes mit cisare hodne blizko terminu porodu ze? Ja myslela ze se dela driv. A neboj hned jak porodis o paleni zahy ani nebudes vedet. Me to taky hrozne trapilo.@olousek35 - ten konec tehu je neprijemny ale neboj bude lip. Ja si tak uzivala prochazky po porodu kdy me nic netlacilo netvrdlo nebolelo,parada,akorat ted mam spatnou fyzicku;)
jinak si myslim ze je taky lepsi jit na cisare pokud jsou komplikace nez to riskovat a trapit se a pak skoncit cisarem. U prvniho porodu slo vse tak rychle ale pekne jsem se potrhala a to je kolikrat mnohem neprijemnejsi nez siti na brichu. Nastesti druhy porod byl bez jedineho stehu:p

lenka27
2. led 2012

@katem není zač, mě taťka kupuje i ubrousky a podložky a musím říct, že jsou nejen levnější, ale mnohem kvalitnější

lenka27
2. led 2012

Milé tetičky koníkové přeji Vám do nového roku 2012 hlavně zdraví bez něho to jde ztuha, pak moře lásky a hlavně úspěchů jak ve snažení tak v těhotenství při porodech a následně při výchově vymodlených miminek. Přeji všem krásné pocity, které jsou spojené s narozením toužebně očekávaných dětí. Jsem ráda, že Vás tu mám, a že mě v případě potřeb má kdo poradit nebo rozveselit 🙂

lenka27
2. led 2012

@olousek35 no pak budeš chodit častěji, protože budeš chodit i na monitor a kam se teda chystáš rodit, myslím, že si říkala něco o cizím městě ne?

olousek35
2. led 2012

@lenka27 no, ono už moc času na častěji nezbývá. Půjdu na kontrolu ted 11.1. a za měsíc mám termín. No a císař se dělá až o dva týdny dřív, tak to mi zbývají dva týdny 😀 Jinak jsem předběžně meilem domluvená v Boskovicích. Ještě si to potvrdit telfonicky a zajet se tam domluvit na termínu. Doufám, že to bude tak jednoduché jak si myslím.

carlik
3. led 2012

@olousek35 no císař se dělá od ukončeného 38.tt a to já budu 11. 1. 38+3tt
@saminka to jsi mě uklidnila s tím pálením žáhy, že přestane. No a určitě je lepší mít hned císaře,než rodit spontálně několik hodin a pak na něj stejně dojde. Takhle jsem připravená dopředu.
@meggar to jsi dobrá, že ani těhu kalhoty nepotřebuješ 😀 Já včera v porodce viděla ženskou, velikostně cca 160 cm a byla jak koule, no nezávidím...

saminka
3. led 2012

@carlik ja myslela ze uz mas ukonceny 38.tyden kdyz ti pocitadlo tady ukazuje 39.tyden ;)

jana321969
3. led 2012

@saminka hezká fotečka 🙂

jana321969
3. led 2012

ahojte holky zase další rok ........ chtela jsem se zeptat cetla jsem v novinach ze od 1.4.2012 pojisovny hradi 4 pokusy to znamena kdo uz ma treba vsechny vycerpane tak od dubna muze mit jeste jeden?? ale budou doktori chtit zavest jen 1 mimco nebo spis zalezi na doktorech a okolnostech ze zavedou treba stejne dve.

agnes88
3. led 2012

@jana321969 čau, mě štěpán řek že to stejně bude záležet na doktorech, kolik ti jich zavedou. Seš k němu už objednaná?? Neodkládej to 🙂

1miska
3. led 2012

@jana321969 no nevim, jestli se to na tebe bude vztahovat, záleží kolik ti zaváděli embryí :( pojištovny opravdu proplácí od ledna nově i 4 pokus, ale jen v případě, že se v prvních dvou pokusech zavedlo jen jedno embryo. Argumentují tím, že dvojčetná gravidita je rizikovější, ženy léží často dlouho v nemocnici, děti se rodí dříve, vyžadují náročnější - dražší péči - takže aby motivovali ženy jen k zavedení jednoho embrya, tak ti zaplatí i 4 pokus... ale výběr je na pacientce jestli 3 pokusy s více embryy nebo 4 pokusy s tím, že první dva cykly budou s jedním, ve tretim a ctvrtem už dvě být můžou. Teda aspon to tak psali v MF dnes 🙂

cilkaa
4. led 2012

ahoj holčiny,
přeji dodatečně vše nej nej do nového roku. 😵 😵

My jsme byli hned po Vánocích na horách až do včera bez netu, to byla krááása. Žrala jsem jak najatá, no děs, musím do fitka 😠

Já psala Marcelovi mail, jak na minimálku...,až se dostaví ms (pátek nebo sobota), tak začínám s Clostilem !!! Domluvili jsme se po mailu na všem, to je super 🙂 Že vyšlo IUI moc nedoufám, tak jsem chtěla mít další plán 🙂))

kcvrcekz
4. led 2012

Ahoj holky mám dotaz začínáme chodit do Reprofitu, ale jsme úplně na začátku...Jak tam probíhá vyšetření? Přítel byl už na spermiu vyšlo nic moc a teď bychom měli jít na druhý a já na hormonální profil asi, ale vůbec netuším jak to bude dál, neporadí mi některá?

agnes88
4. led 2012

@kcvrcekz ahoj, at přítel začne zobat nějaký bobule, zinek, selen, vit E, poptej se v lékárně. Můj bral profertil, drahý špás, ale vyplatil se!! Jinak ti lékaři nabídnou postupy dle tvých hodnot. Nechto na nich, jsou to machři. Přeji ať se nic neloudá a brzo se to hne správným směrem

kcvrcekz
4. led 2012

@agnes88 No dneska jsem tam volala a dost se paní na andrologii divila, že mu neřekli nic o vitamínech..Ale já jsem ho začla dopovat česnekem pije kotvičník a máme i E.Tak uvidíme, jsem s toho taková nesvá. Vůbec nevím co čeká mě...Můj doktor mi jen dal žádanku na spermio a pak nic pak už jen vše přítel.Tak jsem zvědavá co bude...Ale děkuji za radu..:_)

agnes88
4. led 2012

Ahoj holky, tohle je moje dnešní srdcová záležitost 😀 😀

11112
4. led 2012

Ahojte holky jako první chci opožděně všem popřát všechno nejlepší do Nového roku splnění našich přání.Delší dobu jsem tady nebyla,protože mě bylo pořád špatně to nebyli ranní nevolnosti,ale celodenní.poslední dva dny je to už lepší tak snad si to těhulkování budu víc užívat.Carlík-držím moc palečky a myslím na Tebe,bude to nádherný držet štěstíčko v náručí 🙂

safarikovap
4. led 2012

@agnes88 Jsem si říkala, že v tom krbu zatápíš nějak dlouho, že ještě ani fotku sem nehodíš 😨 😕 😀

Jinak - čaaaaaaaaaaaaau kočenky 😎 Pořád blinkám, takže nálada na bodu mrazu. Pisnu v pátek po UTZ 😉

Opatrujte se, hlavně @carlik 😉

carlik
4. led 2012

@agnes88 teď se zeptám asi blbě, ale já tam vidím dvě???
@11112 no to je dost, že se taky ozveš 😉 blinkání je dobrý znamení, takže si to užij jako já do 25tt a pak už to uteče tak rychle, že se nebudeš ani divit, že jseš rodit 😀
@safarikovap to samý, ty blinkadlo 😀 držím palce na pátek, já jdu taky v Pá na sono do porodky a snad se dozvím, jak jsme veliký....
@katem, a co ty, taky šoufl stavy?

safarikovap
4. led 2012

@carlik Matko, vidíš správně - máme tady další maminku s dvěma prckama 😀 To bude prdel, že @agnes88 😀

Prosím? Do 25tt? 😕 😕 😕 Jdu si to rovnou hodit... 😀