Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

bublenudle
15. únor 2012

@kcvrcekz Jasně,co budou potřebovat,to ti udělaji....neboj,dobře ti poradí a dočkaš se miminka 🙂

bublenudle
15. únor 2012

@holino fotku po utz asi ne,ale mužeš si vyfotit embryjka ,než ti je tam daji,tak ti je ukážou na obrazovce 🙂

katem
15. únor 2012

@meggar tak to blahopreji!! je to uz velka holicka 😉 hlave ze je vse ok...
Jsem moc stastna za ty dve moje ;) je to opravdu zazrak!!!!

olousek35
15. únor 2012

@carlik nám v porodce radili černé pivo, že spouští mlíko. Já se osobně snažím Tomino-mimino kojit skoro vždy, když se budí, mlíko mi teče, ale stejně pak dokrmuju tak 100 ml nutrilonu. Ted jsem ho nutila kojit cca 45 minut a pak vyzunkl jen 60 nutrilonu, tak snad mám mlíka dost. Jen on už je rozmazlenej. Kojení mu rozhodně nestačí ani z obou prsou.
S tím řvaním tedy aspon víš, že je to hlady. To mi řve taky. Držím pěsti, ať je brzo ok a jste opět spokojená rodinka. Je to náročné, když prcek řve a nespí.

bellka
15. únor 2012

ahoj berušky, moooc vás všechny zdravím 🙂
@holino ano, je to možné, my tu fotku taky máme, mám ji i v albíčku, taky musím mít všechno, no 😉
@bublenudle broučku, jsem moc ráda, že jsi nabitá do dalšího pokusu, budeme držet všechno co máme 😵
@carlik já hodně pila meltu, co mi poradila kamarádka, když jsem se bála, že je mlíka málo a po tom se mi kojení rozjelo ažaž 😉 vyila jsem jí denně cca 1,5 l 🙂
@olousek35 tak jak, maminko 🙂

fidac
15. únor 2012

@kcvrcekz ahoj, sice je to už rok co jsme byli v RF na první konzultaci, ale pamatuju si, že jsme nechávali dělat odběr na TSH, FSH, LH a PRL a to bylo všechno...teda u mě.

kcvrcekz
15. únor 2012

@fidac ahoj díky za info,já se v těch zkratkách ještě moc neorientuju tak moc nevím na co to brali či co znamenají 😅 ,dá se to někde rozluštit?

fidac
15. únor 2012

@kcvrcekz TSH je hormon štítné žlázy, FSH - folikulostimulační hormon, LH - luteinizační hormon, PRL je prolaktin.... 😉

agnes88
16. únor 2012

@holino parádní úrodička, v pátek ti dají dva nejnej bojovníky a dobře to dopadne.
A při ET ma sestřička na břichu sondu a ty můžeš koukat jak se mimouši zavrtaj. Já teda viděla prd, ale jsou tam 🙂
Holky, já má za sebou druhpu dvanáctku v práci a ještě mě čeká celý příští týden ☹ . Pokud přežiju tohle, tak vychova dvojčat bude brnkačka 🙂
A vítám nově příchozí

kcvrcekz
16. únor 2012

@fidac Jeee děkuji moc za vysvětlení...No já jsem zvědavá..Štítnou žlázu nesu od obvoďačky pak mám ještě výsledky krve co mi dělají po půl roce kvůli špatné srážlivosti a ještě cytolku od gyndaře co mi dělal minutý týden. Tak snad to bude stačit...

kcvrcekz
16. únor 2012

@agnes88 Ahojky díky za přivítání..Teda kde pracuješ? To je síla...No myslím, že výchovu dvojčátek zvládneš levou zadní..Bude to asi těžší, ale za to dvojnásobná láska a štěstí..🙂

holino
16. únor 2012

@agnes88 jejdanánku opatruj se ....zavádíme jenom jednoho broučka (kvůli mému zdraví) tak snad bude mláček 200% =) když už bude jen jeden ....ostatek půjde do mražáčku 🙂
jinak holky na pátek se děsně těšíme ....i přes nepříznvé chvíle at už jde o počasí (ale vyrazíme brzo tak snad dojedeme) nebo ty rodinné ☹ ....je to mazec nejspíš to u nás dopadne tak že babička uvolní místo našemu drobečkovi ☹ je to smutné ale nic s tím neuděláme ☹ ☹

kcvrcekz
16. únor 2012

@holino Na pátek moc držím pěsti..🙂 Kde budete do soboty přebývat? Babičky mi je líto, ale ono to tak v tom životě je..☹ Držte se

lenka27
16. únor 2012

@carlik no to je začarovaný kruh, chtělo by to odstříkávat po každém kojení ani by si zvýšila tvorbu, zkus jak jsem radila homeopatika na tvorbu, mě to teda 2x pomohlo. u nás se vždy zapojil manžel převzal si odpoledne malého a já odstříkávala a odstříkávala. Já teda dopoledne mohla v klidu, protože to malý pořád pospával, ale odpo to bylo možné jen z pomocí.

lenka27
16. únor 2012

@olousek35 jo když už mají flaštičku, tak tahat se už tak nechce 😀 to je jasný, z toho se pak těžce dostává, když víš, že po dokrmení bude spokojený, hlavní je přece jeho pohodlí. Nesnáším když někdo pořád propaguje kojení a jenom kojení a to i přes nespokojenost miminka

lenka27
16. únor 2012

@holino nádhera to musí vyjít 😀 taková úrodička jsi úplná nosička profesionálka 😀 držíme palečky ať vše vyjde

lenka27
16. únor 2012

@holino jo tak to v životě chodí, já to tak měla taky. babička umřela na konci srpna a já šla v říjnu na IVF a teď máme Adámka vždycky mi říkala, že mi maličké zvrchu pošle (já se za to zlobila, nechtěla jsem aby odešla) a ono to bylo pravda a poslala i bráchovi, který se snažili taky 2 roky 😉

holino
16. únor 2012

@kcvrcekz
@lenka27 holky moc děkujeme

@lenka27 takovou snůžku a hlavně že jich vydrží tolk jsme fakt nečekali ...pořád tomu nemůžeme věřit 🙂
@kcvrcekz no z pátku na sobotu by jsme chtěli být v brně .....at miláčka nevytřepeme na tom tankodromu -- D1 ....ale nejhorší je že zatím nemáme ubytování ☹ všude je plno ☹ v brně je prý jakýs koncert + jakási vystava čehosi .....tak vůbec nevím zatím

holino
16. únor 2012

@lenka27 LENI to je náhodou krásnýýý .....asi to tak opravdu má být ....jen babčka nevěděla že nemůžeme mít mimnko ☹ nebo že něčím procházíme .....jen věděla že rodnu chceme nadevšechno na světě .....v podstatě ji to měl říct včera tatka ....jenže už to nestihl ....je v umělém spánku a nevypada to dobře ☹ ....ale myslím že to tušla a přesně jak si psala vyřešila to takhle ...prostě mu uvolnla místo
.....ono u nás to už tak jednou bylo ....a to přímo semnou .....tatkův otčím s vždycky přál vnučku ale nkdy za života se ji nedočkal ....zemřel a já se téměř za rok na den narodla 🙂 .....takže fakt znamení si myslím

kcvrcekz
16. únor 2012

@holino No je tady Styl a Kabo, ale koncert? No nevím dneska tady je jen Neckář, ale to bych neřekla, že by tak ovlivnilo ubytování to spíš to Kabo a styl, ale to myslím taky končí..Zkus toto http://www.penziony.cz/brno/penzion-kvz/ je to hned vedle RF a nebo na té stránce je víc penzionů pokud by vám nevadilo, že to není hotel...

bambulajda
16. únor 2012

@holino ...ahojky ..no koukám jakou máš krásou úrodičku - za takovej výkon se snad dávají medajle 😉 ...jinak já jsem dostala taky fotku při ET (teda u toho minulýho) - ale nic moc tam neuvidíš jen zářivou bílou tečku (u mě teda dvě).. A teď mi žádnou fotku nedali 🙂

bambulajda
16. únor 2012

@holino ...babičky mi je moc líto 😔

bambulajda
16. únor 2012

musím opravit napsala jsem tam blbost

kcvrcekz (27), zatím první konzultace v Reprofitu 20.2.2012

Jana 321969 ( 26) 1x IVF+ ICSI+PCSI, 14.11.2011 ET -
drndapetka (27let): 2x přiroz.těhu -mimoděložko a zamlklé v 6tt,2x IVF Unica (1x zamlklé těhu v 7tt), 1x KET negativní, nyní přiroz.snažení v RF- cílem je otěhotnět zleva (neprůchodný pravý vejcovod), čeká se na ovu

bambulajda (30 let): 1.IVF +ICSI (Obilňák), ET 2embryí (moruly), 8.3.2011 TT //.....biochem. těhu
IVF mini, 22.8. OPU (1 embryjko) ET 24.8. (čtyřbuněčné) 7.9. TT - negativní
2.IVF+ICSI , ET 15.11.2011(2blasty)........TT //....zase biochem. těhu, KET 9.2. (XB, HB)

daguli (27let):1IVF minimalka (Reprofit), 2 IVF (klasika) rijen?

bublenudle (38let) 2xIVF´+ICSI -(2 embryjka),1xIVF´+ICSI+PICSI bez ET (1 embryjko),1XKET ( 2 embryjka)(Repromeda vše negativní) ,březen 2011 přirozene mimoděložní těhu 7tt, RF minimálka,7.10 tt negativni, 6pokus IVF - leden 2012 ICSI+PICI,24.1 OPU 6vajiček,29.1 ET-dána 3embryjka ,12.2 test Negativni

vaculik (29let ) 1. IVF- listopad 2011 v RF

1miska (30 let) 1 IUI listopad 2011, TT neg, ted hormonalni lecba a prirozne snazeni, dali pokus v létě

Sajmona : obilňák,2 x inseminace, 3X IVF (vždy 2 embrya),2xKET (1 a 2 embrrya)....r.2012 změna caru na Reprofit...únor...minimální stimulace....? bobulinka74 (37let) květen 2009 přirozeně, mimoděložní, červen 2009 přirozeně, opět mimoděložní, květen 2011 1. ivf minimálka- biochem. těhu, červen 2011 2.minimálka - tt//, zamlklé těhotenství 9. tt. leaden 2012 pokus o 3.minimálku, bohužel bez reakce, dalsí boj asi v pol. března -minimálka??IVF??

TĚHULKY:

carlik (42 let): moc pokusů se svým materiálem a výsledek 2x ET a nic, v říjnu 2010 ET 2 blast.DE -úspěch,ale v 18.tt porod s VVV, další pokus 5.5.2011 ET 2x 8 bb DE, TP 21. 1. 2012

Veera2 (35let): 1x IVF+ICSI, 1x IVF +ICSI-mrtvý plod v 17. tt, 1x KET-( Pronatal), 3x minimálka- (Reprofit)-// TP 1.7.

Alex001: 3.IVF - MA v 11tt 7/09, 4.IVF bez ET, 5.IVF - 6/10 neg., III.minimálka ET 20.10.2011 - 1xHB, 1xXB hrade 26.10.2011 //, 31.10.2011 - HCG z krve 11 den od ET při prodloužené kultivaci 993

lentilkal :2IUInegat.,1IVF neg.,2IVF poz.dite po porodu umrelo,3IVF Lenička 3200g,49cm Obilni trh,potom presun do Reprofitu tam nekolik x zhruba 10minimalek mame srdicko

katem (38let): 2xIUI, 2xIVF+ICSI+ET s TT negativnimi, 1xIVF+ICSI+ET+// TT - 8tyden zkonceno, 1xIVF, OPU a vajicka neprezily, minimálka v Reprofitu a jsou tam dve srdíčka! ET 7.10.2011

agnes88 (31let) 1 IVF+ICSI listopad 2011 7.12 OPU, 12.12. ET 2x B grade 1. TT 24.12, dvojča

safarikovap (30 let): minimálka; 9.9. OPU; 12.9. 1. IVF+PICSI; TT negativní; 28.11. OPU (IVF+PICSI); 3.12. ET (zavedena CM a EB), od 8.12. pozitivní //, TP 17.8.2012

MAMINKY:

bellka (36 let): 8x IVF (2x IVFgyncentrum Ostrava, 4x IVF+ICSI +1x KET Fertimed Olomouc, 2x IVF s minimálkou Reprofit)...14. 4. 2011 Šimonek 3500 g a 50 cm
lenka27 (31let): 2x IVF (1x Helios 2007, 1x Reprofit 2010)...12. 7. 2011 Adámek
Saminka (33 let) 3x IUI (Zamlkle tehu), 1.IVF (dcerka Mia 14.9.2009, 3.030kg a 47cm ), 2x KET negativni, , 1.minimalka IVF (dcerka Lilly 8.11.2011, 3.630kg a 52cm)
olousek35 (35 let) : 2.2.2012 syn Tomáš, 4240g, 51 cm
meggar (27 let) : 1.IVF+ICSI (Repromeda), ET 2 embryí, TT neg. (červenec 2010)2. IVF+ICSI (Repromeda), ET 2 embryí, TTneg. (říjen 2010)3. IVF+ PICSI (Reprofit), ET 2 HB, 11.6.TT //
9.1. 2012 dcera Markéta (34+6tt) 2240gr, 45cm

fidac
16. únor 2012

@kcvrcekz snad to bude všechno v poho, hlavně jim řekni ohledně té srážlivosti krve... mám Leidena, ale nevěděla jsem to, takže jsme na to přišli až bohužel po 2 potratech....chodila jsem k Machačovi a hned z těch výsledků poznal, kde je problém....

kcvrcekz
16. únor 2012

No řeknu to víš, že jo, ale u nás je to rodové a já dle testů nic nemám..Jen mě hlídají jelikož to máme v rodině...🙂 Tak jsem zvědavá...Moc bych si přála aby to šlo už v březnu, ale moc tomu už nedávám, je to brzo... ☹

fidac
16. únor 2012

@kcvrcekz třeba to půjde...mám polycystické vaječníky a ovulku jsem měla vždycky tak jednou do roka nebo tak....my byli na konzultaci koncem května a v červnu hned po první dávce clostilu byla i ovulace, kterou jsme teda prošvihli, protože jsme byli oba v práci... testy jsem jsem si nechala dělat náhodou na trombofilii a ani jsem nepočítala, že by vyšli pozitivní....nakonec museli i zbytek rodiny a má to komplet celá rodina....a problémy jsme taky neměli....

kcvrcekz
16. únor 2012

@fidac ty jo no tak to je pecka, že máš něco o čem ani nevíš... 😲 My máme trombocytopathii aneb špatná srážlivost krve, něco s destičkama..Ale dle výsledků z listopadu jsem Ok.Tak uvidíme..🙂 No jako mě to vychází divně...My jdeme v pondělí 20.2. a to budu 22 DC, takže před MS...Teď jsme se tedy do ovu trefili, ale tak jako hodněkrát a nic...Takže nevím no zda by se dalo něco dělat když jdeme v tam blbej den cyklu...

fidac
16. únor 2012

@kcvrcekz my tam byli taky ke konci cyklu, a když bylo jasné, že je problém v ovulaci, tak jsme hned po MS začali se stimulací...záleží na tom co vám řeknou...třeba to půjde taky jako po másle... 😉

bublenudle
16. únor 2012

@bellka No jo zlati,víš jak,musím bojovat...není čas na truchlení 😉

kcvrcekz
16. únor 2012

@fidac No kéž by..Blbě jsem se upla na to, že by to v březnu mohlo vyjít, tak se snažím tuto myšlenku vytěsnit z hlavy..Kdyby to náhodou nevyšlo tak ať nejsem moc zklamaná...A dělali ti před tím průchodnost vaječníků?