Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

olousek35
26. zář 2011

Ahoj holky, vidím, super zprávičky.
@luciferka29 gratulace k dvojičkám
Všem ostatním čekatelkám posílám hafo těhu bacilů, aby měly krásnej pozitivní testík.
Zdravím i spolubojovnice a hlásím, že zítra jdu na velkem ultrazvuk. tak snad to bude ok.
Všechny maminy a mimina taktéž moc zdravím a přeju krásnou mateřskou dovolenou. 😀

helca2705
26. zář 2011

@theresa Ahoj ,znám tohle zařízení....Chodím sem darovat vajíčka( nyní po druhé).Všichni jsou tu milí, všechno vysvětlí... a vřele doporučuji

helca2705
26. zář 2011

@theresa Ahoj ,znám tohle zařízení....Chodím sem darovat vajíčka( nyní po druhé).Všichni jsou tu milí, všechno vysvětlí... a vřele doporučuji 😵

aidule
26. zář 2011

@bublenudle No jo, sluníčko moje, tak nějak jsi mi přirostla k srdíčku už dřív, teď opravdu cítím, že to klapne 😉 ! Tobě to utíká pomalu a nám zase rychle, aspoň mně se zdá. Natálka dnes měla už 5 týdnů!!!!!!!!!!!!!!! Je to andílek, ale umí se i úžasně vztekat a plakat jako o život (v ten moment teda vůbec nevypadá andílkovsky 😀 ). No jo, je to nádherné, ale dost náročné 🙂 ! Ale neměnila bych!!! Tak dobrou noc!

carlik
27. zář 2011

Já mám taky dneska kontrolu, tak snad je vše OK. Včera jsme se ve cvičení pěkně protáhly a teď jsem nějak moc protažená. Taky jsme vybarvovaly mandaly, tak jsme se s holkama vrátily do dětských let 🙂 Ale prý to uklidňuje maminy a tak i mimina v bříšku.
@helca2705 moc děkujeme !!!!!!!!!!
@olousek35 tak hodně zdaru při dnešním UTZ 🙂
@ katem určitě nějaký folíky uvidíte na UTZ a pak to půjde šupšup a budeš hned hlásit 2 čárky jako @bublenudle 😉 Já tě nějak nechtěla strašit s tou služebkou,ale prostě já bych si to pak strašně vyčítala, kdyby se něco pos....
@saminka no jsem moc ráda, že mimčo budu mít teď a né před 20 rokama, když ty oblečky vypadaly hrozně. No prostě je jiná doba a hurá za ni 🙂

bublenudle
27. zář 2011

@aidule Ahoj zlatíčko, 🙂 musi to být nádherný pocit koukat na to tvoje zlatičko co hajá v postýlce,že??? Jééé,už 5 měsicu????? no to už je velká slečna,to fakt strašně utíká,,,,no,já odpočitavám,ale nechci blbnout s testikama dřiv,sem si řekla,že až v termin testovani...tak jsem sama zvědava 😀
Měj krásný den a pusinku Natalce.... 😵 😵 😵 😵 😵

bublenudle
27. zář 2011

@carlik Tak at dnešní kontrola dopadne na 1 !!!!! 🙂 🙂
držim vše co mám...pěkný den a podej hlašení 😉

jana321969
27. zář 2011

@bublenudle ahoj ahoj myslím na tebe každý den je dlouhý nekonečně vid, ja jen taky doufam ze se nam uz nic neposerinká a budu na to moc jit v listopadu z kraje a připad se k vám, ted jsem jen čekatelka na první pokus, pokud by pojistovna neco mela tak risknu jak vy tu minimalku aspon. Doporučily ti aspon par dni po ET ležet?? neviš testovala uz SAFARIKOV?? 🙂

bublenudle
27. zář 2011

@jana321969 Ahoj kočko,no máš pravdu,táhne se to strašně 😀 já vlastně po ET tj víkend odpočivala,jen jsem chodila s hafikem na prochajdy,ale myslim,že miminko se nevyleži.... 😉 samozřejmě se musíš pak šetřit!!!! Ja Petulce psala,ale vubec se nehlásí,tak doufám,že je vše ok... 🙂 a má jen moc práce...
Neboj,uteče to a budeš tady psát jak ti stimulka pěkně jde a pas hlásit // 😉

katem
27. zář 2011

@bublenudle diky, no tak uz jsem doma... 5 vajicek... no tak uvidime.. v patek mam jit znovu a ted po tri dny mam si pichat 😉

katem
27. zář 2011

@carlik no tak me tam nasli 5 foliklu... a par nejakych malickych k tomu.. tak v patek znovu po dopichnuti par extra injekci 😉 tam v tom RF jsou vsichni tak mili... vubec nevim, kde se tady v tech Cechach zrodily!!! az je mi z toho smutno, ze vsichni nejsou tak mili.... jsou moc fajn!
Jinak doufam, ze vse bylo ok dnes? a mas se fajn!

agnes88
27. zář 2011

@katem ahoj, 5 vajíček, to je parádní úroda 🙂

katem
27. zář 2011

@agnes88 no je to fajn na me!! DIKY!! 😉 po tolika velkych "konskych" davkach, co jsem dostavala v minulosti, toto je na minimalku stejne jako s temi obrovskymi... jsem rada, ze je to tak, mela jsem starost, protoze mi rikali, ze musim velke davky... brala jsem 450IU gonalu asi 12dni!! a to nekolikrat.... manzel se bal, aby mi to uplne nerozhodilo hormony!.... tak dekuji moc

carlik
27. zář 2011

@katem tak tu je super, to budou určitě i kvalitní vajíčka 🙂 Držím na pátek palečky.
A trošičku tě poopravím,tady jsem na Moravě, proto jsou všichni v RF tak milí 🙂
Já dopadla na KO na 1, jak psala @bublenudle. Malá je prdelkou dolů, tak Štěpán je spokojenej a musí prý vydržet do začátku prosince, pak to mimi zvládne. No tak musím!!!! Jo a dneska se mi opět vrátily nevolnosti, zrovna v těch nepravých chvílích - napřed u sestřiček, pak v ordinaci a naposled v Bille, jsem myslela že už se pobleju.... Jo a to mám jít na OGTT nalačno, tak to zatím odkládám, protože nalačno to bych teda nedala ☹
@no jo, co je se @safarikovou, ona nám tají určitě ty 2 čárky 😉

katem
27. zář 2011

@carlik no ty jsi uplne perfektni!! to je nadhera, ze to tak hezky dopadlo 😉 jsem moc rada, no a prosinec uz tu bude cupy dup!!... 😉 to bude parada... no a nic si nedelej z tech nevolnosti, to prejde... moje kamaradka rikala, ze pomaha zazvor - ona je doktorka 😉 - no aspon to ji pomahalo 😉
Jinak se omlouvam, vim, ze jsem na Morave, ja to myslela jako v Ceske republice 😉... no ale jsem opravdu velice mile prekvapena a ono se to v tom RF opakuje ta laskavost... proste uzasne... to na co jsem byla celou dobu zvykla v zahranici, tak je tam!! - uplna BOMBA! a muj pan Dr. je velice hodny 😉

bublenudle
27. zář 2011

@katem tak to je super kočko,gratulace veliká!!!!!!!! 😉

katem
27. zář 2011

@bublenudle diky moc a moc... doufejne, ze to stesticko bude pokracovat.
Jak ty se citis? - co tvoje male "berusky" ti delaji v brisku, vse je ok, ze 😉 - porad usmev na tvari doufam.. Hodne stesti! 🙂 🤐

luciferka29
27. zář 2011

@meggar díky jen aby vydrželi 😲

olousek35
27. zář 2011

ahojda, tak já opět nestíhám. Hodím jen rychlé stručné info. Tak v bříšku máme chlapečka. Fnuk, já chtěla holkuuuu. Ale to neva. Tatínek a děda jsou nadšeni, tak co víc si přát. Příští týden echo srdíčka.

luciferka29
27. zář 2011

holky moc díky budeme se snažit všichni držet spolu v jednom balení 🙂

carlik
27. zář 2011

@olousek35 tak jeden ženich jo? neboj,holčičku budeš mít příště 🙂 Hlavně že je mimčo v pořádku!
@katem no zázvorový lízátka a čaje jsem měla od začátku a vyjde to nastejno, jestli si je dám nebo ne. A z toho čaje mi už trne jazyk 😒 A jsem moc ráda, že jsi v RF spokojená. A v pátek jdeš zase ke Kouďasovi?
Jinak pěkný večer, já jdu zalehnout k Prostřeno v telce 🙂

bublenudle
27. zář 2011

@katem Strašně pomalu to utíká...zitra jedu na chajdu na celej den,tak se těšim..fazolky moje milovaný jsou už doufám dobře zavrtaný....no nevim nevim jestli s tim testovanim vydržim ještě 10 dní 😀

bublenudle
27. zář 2011

Holky,nevite náhodou jak dlouho zustává pregnyl v těle ???? ohledně testování 😎

katem
27. zář 2011

@bublenudle tak si to krasne uzij! Je krasne a tak bude moci hezky odpocivat.... Jen to hezky vydrz, az budes za pulkou, tak to pujde rychle! ;) preji hezky relax

lenka27
27. zář 2011

@olousek35 gratuluji a buď šťastná, že je chlapeček v pořádku to je to nejdůležitější, na pohlaví nezáleží hlavně, že se zadařilo. Vypadá to, že v Reprofitu vedou kluci 😉

bublenudle
27. zář 2011

@katem no,at už ta pulka je za mnou 😀
paa brouku,krásnej večer 🙂

saminka
27. zář 2011

@olousek35 gratuluji k chlapeckovi🙂a jak pisi ostatni tak prednejsi je zdravi 🙂ale je na tom asi neco pravdy ze po cerstvych pokusech se vice rodi kluci😉tak my porad treba nevime ale uz to nechcem vedet 🙂bude to o to vzrusujici.
@katem 5 vajuch to vypada moc pekne,super ze tak dobre reagujes na mini davky 🙂drzim palecky na dalsi kontrolu🙂

katem
27. zář 2011

@saminka Diky moc, jsem rada, ze je to fajn a mam opravdu stesti, ze jsem tady na Vas narazila a sla do RF!
Jste vsichni moc fajn a diky!!
To bude u Vas hezke prekvapko ;) moc ti fandim, je to krasa 😉

carlik
28. zář 2011

Ahojky baby, kde jste všechny, ještě vyspáváte? JVenku je zase krásně, tak si užijeme volníčka 🙂

bublenudle
28. zář 2011

Čau kočky,přeji Vám všem krásnej den,já frčím s hafíkem na chajdu,večer vás tady zkontroluju 😉 😉