Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

saminka
10. říj 2011

@katem teda ta zimnice me neco pripomina, ja si pamatuji ze kdyz jsem cekala na vysledek ze jsem se vubec nemohla zahrat, porad me byla zima a mrzly me palce na nohou 😅 😀 a melo to tak vic tehulek tak snad je to i u tebe dobry priznak 😉

@olousek35 no ja jsem to taky n etusila ale prave jak me to zacalo u miusky tak jsem ruce dost pouzivala a zapesti trpela, jen teda skoro hned jak jsem porodila tak jsem se odvodnila a preslo to skoro ze dne na den 😉 ja si to ale horsim i tim, ze porad neco pletu nebo hackuji, proste me to bavi ale nemela bych, tak si ted dam pauzu 😝

lenceslava
10. říj 2011

Ahoj.Můžu se optat.Je tu někdo kdo prošel minimálkou v reprofitu jako samoplátce?Zajímala by mě cena.

saminka
10. říj 2011

@olousek35 jinak vse v poho,dekuji za optani. Mia uz se pripravuje na roli velke sestricky, hrozne ji bavi krmit a utirat ty jeji panenky, ted jsme je zacali i odkrkavat tak z toho ma hroznou srandu 😅 pupik mi taky pusinkuje tak si myslim,ze zarlivost nejaka silena u nas nebude 😅 Bude to ale urco pro ni zmena a samo i pro nas, planuji kojit tak snad to vse zvladneme 😕 kamaradka minuly tyden porodila krasneho chlapecka Dylena tak se na nej pujdu brzy podivat 🙂 😵 a jak u tebe? uz jsi zacala s vybavickou? 😉

katem
10. říj 2011

@saminka to jsi mila, ale me je vetsinou zima a dnes pri te hrozne zmene pocasi! - tak opravdu nevim, jak se zahrat... dekuji moje palce u nohou a ruce plus nos - silene!!! tak uvidim, jestli se zahreji az si pujdu dat jeste jedny ponozky! 😀 😉 diky 🤐

saminka
10. říj 2011

@lenceslava ahoj nas to vyslo na 21.800 Kc 😉

katem
10. říj 2011

@lenceslava bohuzel nemohu zde pomoci ☹

lenceslava
10. říj 2011

@saminka a můžu se zeptat co vše v té ceně je?

carlik
10. říj 2011

@katem tak to jsem na tom stejně s těma zmrzlýma nohama, rukama a nosem. Bohužel na nos ještě nic nevymysleli 😒 Já pomalu i v létě chodím doma v teplých ponožkách a ta zima co teď přišla není vůbec na mě. Jo a já přidám další možný těhu příznak - mě se začaly brzo mastit vlasy a měla to i jedna moje kamarádka u obou těhotenství. A na to pálení žáhy aspoň mě zabírá Rennie, jednu tabletku občas a do 5 min. je po tom.
@lenceslava zkus mrknout na ceník v RF, nemají to na netu? Jen vím, že základ minimálky je 13 tis, za každé napíchnuté vajíčko je tisíc, no a pak záleží jestli dopícháváš injekce nebo stimuluješ jen Clostilem (to je pár korun)
@saminka tobě se to teda krátí, takže snad se i ty ruce zlepší. A asi by bylo rozumný, s tím pletením trošku ubrat. Já mívám jen trošku brnění v noci, ale jím preventivně Magnezko, takže snad to nebudu mít tak hrozný.

lenceslava
10. říj 2011

@carlik díky tam už jsem koukala,ale zajímá mě co ta cena zahrnuje přesně popřípadě co vše měla v ceně @saminka.

katem
10. říj 2011

@carlik no tak to jsem rada, ze nejsem jedina ZMZLINA tady 😉 ja to take nesnasim.. nemam rada se nabalovat jako cibule! 🙂 a tak jsem byla celkem rada, kdyz jsem zila v teple tolik let 😎 ... no dnes si umyji vlasy a uvidim, ale me se masti celkem rychle, tak nevim, jestli to bude znatelne, ale zkusim i to... Rennie take doporucoval mi manzel, ale ja nevedela jestli ho muzu 😉 😝

katem
10. říj 2011

@olousek35 mleko pomohlo!!! = takze BOMBA!! = i jsem cetla na internetu, ze pomaha mleko, ale pry jen kratkodobe... no a cokolada je pry spatne ☹

carlik
10. říj 2011

@katem já bych se taky nejradši odstěhovala někam na jih....takový Řecko by mi stačilo (už jsem tam byla 20x). Ikdyž teda s těma stávkama a dluhama, no nevím kam to s nima poputuje...
Jo a nesnáším v zimě, když vejdu do obchodu a mám si něco zkoušet...takový spodní prádlo, to je za trest ☹
A Rennie se v těhotenství může, je to tam napsaný 🙂

katem
10. říj 2011

@carlik ha ha ha.... muslea jsem se smat tomu zkouseni spodniho pradla!!! absolutne s tebou souhlasim!!! - to je opravdu na zabiti!! ha ha ha
diky, Rennies si tedy priste dam, ted mi zatim to mleko pomohlo 😉
jo jo.. jih je opravdu krasny v tom, ze je tam teplo, ale vse ma sve PRO i PROTI a zalezi na lidech, co si vyberou 😉.. no Rekove to ted trochu po.... 😉 no ale doufejme, ze se to rychle spravi, ono vse se vsim souvisi a vse je tak komplexni, ze kdyz nejde neco tamhle tak to ma vliv i na celou Evropu...
ja tam byla asi jen 3x a miluji jejich ryby, melouny, balkansky syry, rajcata a nadherne broskve - proste ovoce a zelenina a ryby, to bych take mohla porad!! 😉 🙂

carlik
10. říj 2011

@katem no proto jsem teď koupila v Lídlu 2 ks kojících podprsenek po 70 Kč a snad budou akorát i za 3 měsíce 🙂 Jé a ty jsi mi udělala chutě na tu řeckou zeleninku, ovoce, ty salátky....no to je 100 a 1 oproti tomu, co kupujeme tady v zelenině ☹ Letos jsem už bohužel nikde nebyla, naposledy loni na Kypru, takže jsem si užila taky jejich rybiček na talíři apod.

katem
10. říj 2011

@carlik tak to byla super koupe! - 70Kc!!! to tedy jsi moc dobra!! no a dobre, ze jsi na to myslela 😉 chytra ...
... vid, to ovoce a zelenina to je neco uplne jineho!! take se mi po tom styzka... ja byla letos jen v Italii - jen opravdu 4 dny, to je po tolika letech celkem malo cestovani ☹ ... no ale vzhledem k tomu, ze jsme se letos v unoru sem prestehovali s 21inch kontejnerem, zalozili firmu atd, tak ani nebyl cas 😒 ....
.... no ale uvidis, pristi rok vyjedes s prckem do teplych kraju a zase nacerpas energie!! a napapas se vsech tech dobrot!! to bude nadhera 😉

majkl81
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aidule
10. říj 2011

@lenceslava Zdravím, myslím, že ta cena, o ktéré se zde píše (necelých 22 000) je na minimálku dost. Vím, že jinde se platí 10-17 000 maxim. 😉

lenceslava
10. říj 2011

@aidule díky.V ceníku reprofitu je právě ta cena 13000 + 1000 za icsi za každé vajíčko.Takže z toho bych předpokládala že cena je končná,ale nevím třeba se platí i za konzultaci,uspání při opu,atd.

olousek35
10. říj 2011

@carlik já chci taky kojící podprdy za 70 . Kdy to bylo? Já kupovala jednu normálně v obchodě za 600. Auauau

bublenudle
10. říj 2011

@lenceslava Jas platila 22130 kc za minimalku v RF

bublenudle
10. říj 2011

Ahoj holky....tak jsem dnes byla v RF...krev 0,ale to me bylo jasny,ale hned jsem si odnesla clostik a v listopadu jedem zase stimulku... 😉 Stelcl mi rekl,ze at to proste zkousim,dokud se nepovede,ze jde o štěsti... 🙂 tak snad bude 6ka štastne čislo 😵 😵 šla bych na to hned,ale bohužel,nemužu kvuli praci,nestihla bych ty utz....

aidule
10. říj 2011

@bublenudle Bublinko, je dobře,že to vnímáš pozitivně a budeš to dál zkoušet 🙂 .K zítřejším narozeninkám vše NEJ a ať je ta 6ka tím šťastným číslem, které vám domů nasměruje sladké miminko 😉!!!

bublenudle
10. říj 2011

@aidule Beruško děkuji 🙂
no jo,musim jit dál...prostě zkoušet,dokud se to štěsti konečně zastaví i u nás.... 😵

saminka
10. říj 2011

@lenceslava ahojky tak jak uz tady holky psaly 13 tis je za komplet opu,et a kontrolni ultrazvuky,v nasem pripade jen jeden pred opu,3 vajicka oplodnena icsi, dopichavala jsem orgalutron a pregnyl a partner musel na povinny krevni test,stimulovala jsem clostylbegytem. Podotykam ze jsem samoplatce tak leky jsem si hradila sama. No mam za sebou i klasicke ivf a ted nas to vyslo na polovic😉a se stejnym vysledkem😉

lenceslava
10. říj 2011

@saminka takže nějakých těch 8000 bylo za icsi a léky?

saminka
10. říj 2011

@lenceslava icsi bylo 3 tis, leky dva a ty krevni testy asi 160 euro ,presne uz nevim ale jen si pamatuji ze nas to prekvapilo😖ale jsou povinne tak nam nic jineho nezbyvalo

carlik
11. říj 2011

Tak holky, ty kojící podprdy mívají v Lídlu jednou za čas, teď je měli slevněný za 70 Kč, jsou to bavlněný bílý a béžový a nemají nějak na výběr moc velikostí. Koukejte občas do letáků, nebo jak uvidím, tak písnu 🙂 Jinak mají taky docela levnější i v HaM (tam jsem pořídila krajkovou za 300,-)
@bublenudle tak hurá do dalšího boje!!!! Mě taky říkala po nezdarech s vajama Kuřecová, to chce zkoušet, kdy tam bude ve folíku vajo, ale kdo to má vydržet ty nervy měsíc co měsíc. Tak jsem šla do darovaných.
@katem vím, že jsi to asi psala, ale odkud jste se to přestěhovali? Příští rok asi moře nebude, no snad ten další, ale kdo ví jak na tom budeme finančně 😒
@saminka ani nevím, jestli ty krevní testy dělají každýmu. Ale asi ano..... Vzpomínám si, že jsem taky kdysi dopíchavala Orgalutran a Pregnyl a hned mi to hodilo navíc 3 tisíce.
@lenceslava Za konzultace se nic neplatí.

safarikovap
11. říj 2011

Čau prndaleny 🙂
Já teda s těma krevníma testama nevím, ale ani mně, ani Honzovi je před PICSI nikdo nedělal 😖

@lenceslava Nás vyšlo IVF+PICSI (minimálka) na necelých 20tis. - někde pár stránek zpátky jsem rozepisovala, za co konkrétně to bylo - položku po položce
@carlik Ženo - teda Ty ale umíš nakupovat - v TESCO si to vyhmátla, podprdy za 70,- Kč další kauf - od Tebe bych se mohla učit 😉
@saminka @meggar @olousek35 @bellka ahoj holky 😉
@katem Brouku a na kdy Ti vychází testování - ať jsem v obraze?

Dneska fičím do Reprofitu já a jak jsem psala @bublenudle - bez léků na příští stimulku mě od tama nikdo nedostane 😀

Hezký den a mějte se! 😎

carlik
11. říj 2011

@safarikovap prndaleny jo???? A to víš, kdo umí, ten umí 🙂 to levný nakupování mě teda jde skvěle. Ještě jsem si minulý týden koupila v outletu kabátek na zimu (o 2 čísla větší) za 190 Kč. Kamarádka když se mi chlubí co nakoupila, většinou pod 300 stovky to nejde, tak dodá: no na tebe nemám! Tak dneska pozdravuj v RF, hlavně Marečka a Vendulku 😉
Já jdu dneska na 10 hodin, tak pak písnu,jak jsme na tom.

safarikovap
11. říj 2011

@carlik Jojo, zase jste toho naprndaly, že to nestíhám dočítat 🙂 Hele a jako myslíš, že to levný nakupování je věkem - že se to jako postupem času dá naučit? Páč mně je 30 let a pořád jsem v tomhle hroznej amatér 😀
Tak dneska držím palce, ať je všecho, jak má být 😉 Já jdu až na 13h a přímo k mojí nejmilejší Vitulce 😵