Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

mihule111
6. led 2012

@safarikovap Teď jsem koukala na spermio z října a tam jsou hodnoty:
13,5 mil/ml, morf. 37%, pohyb 20%, prog. 33% .....
Tak nevím ???

mihule111
6. led 2012

@cilkaa Ty vogo, tak to nechápu, že mě doktor s takovým výsledkem nechal podstoupit IUI a nestopl to, když to
svým způsobem bylo na nic .... já vůbec nevím co si o tom myslet ... ☹ ☹
A to mám během ledna opět podstoupit IUI ... tak teď nevím .....
Nejdřív doktor říkal, že ten spermigram je hraniční, ale, že by to neřešil, když se IUI nezadařilo, tak zase, že to vypadá, že je to tím spermiogramem a doporučil vitamíny atd....
Co Ty plánuješ dál ?? Půjdete na IVF ??

olousek35
6. led 2012

jj, na velký ultrazvuk a genetiku je fajn se objednat do reprofitu k dr. DOubkovi. Zavolat a objednat. Je fakt pečlivej a výbornej genetik. Po tom screeningu ve 12.tt udělá testy i v 16.tt. a nakombinuje vám přesněji výsledek a rizika. To jsou ty tripple testy. Takže já třeba fakt doporučuju.

mihule111
6. led 2012

SNAŽILKY:

Jana 321969 ( 26) 1x IVF+ ICSI+PCSI, 14.11.2011 ET - TT negativní
drndapetka (27let): 2x přiroz.těhu -mimoděložko a zamlklé v 6tt,2x IVF Unica (1x zamlklé těhu v 7tt), 1x KET negativní, nyní přiroz.snažení v RF- cílem je otěhotnět zleva (neprůchodný pravý vejcovod), čeká se na ovu
bambulajda (30 let): 1.IVF +ICSI (Obilňák), ET 2embryí (moruly), 8.3.2011 TT //.....zamlklé těhu
IVF mini, 22.8. OPU (1 embryjko) ET 24.8. (čtyřbuněčné) 7.9. TT - negativní 2.IVF+ICSI , ET 15.11.2011(2blasty)........
daguli (27let):1IVF minimalka (Reprofit), 2 IVF (klasika) rijen?
bublenudle (38let) 2xIVF´+ICSI -(2 embryjka),1xIVF´+ICSI+PICSI bez ET (1 embryjko),1XKET ( 2 embryjka)(Repromeda vše negativní) ,březen 2011 přirozene mimoděložní těhu 7tt, RF minimálka,7.10 tt negativni, 6pokus IVF - leden 2012
vaculik (29let ) 1. IVF- listopad 2011 v RF
1miska (30 let) 2 roky snažení, důvod neplodnosti nezjištěn, 1. IUI prosinec - TT negativní
mihule111 (33let) 1.IUI - TT negativní

TĚHULKY:

meggar (27 let) : 1.IVF+ICSI (Repromeda), ET 2 embryí, TT neg. (červenec 2010)
2. IVF+ICSI (Repromeda), ET 2 embryí, TTneg. (říjen 2010)
3. IVF+ PICSI (Reprofit), ET 2 HB, 11.6.TT //
carlik (42 let): moc pokusů se svým materiálem a výsledek 2x ET a nic, v říjnu 2010 ET 2 blast.DE -úspěch,ale v 18.tt porod s VVV, další pokus 5.5.2011 ET 2x 8 bb DE, TP 21. 1. 2012
olousek35 (35 let) : 1.IVF říjen 2010 MA, 2.IVF květen 2011 1 embryjko, // tt, TP 9.2.2012
Veera2 (35let): 1x IVF+ICSI, 1x IVF +ICSI-mrtvý plod v 17. tt, 1x KET-( Pronatal), 3x minimálka- (Reprofit)-// TP 1.7.
Alex001: 3.IVF - MA v 11tt 7/09, 4.IVF bez ET, 5.IVF - 6/10 neg., III.minimálka ET 20.10.2011 - 1xHB, 1xXB hrade 26.10.2011 //, 31.10.2011 - HCG z krve 11 den od ET při prodloužené kultivaci 993
lentilkal :2IUInegat.,1IVF neg.,2IVF poz.dite po porodu umrelo,3IVF Lenička 3200g,49cm Obilni trh,potom presun do Reprofitu tam nekolik x zhruba 10minimalek mame srdicko
katem (38let): 2xIUI, 2xIVF+ICSI+ET s TT negativnimi, 1xIVF+ICSI+ET+// TT - 8tyden zkonceno, 1xIVF, OPU a vajicka neprezily, minimálka v Reprofitu a jsou tam dve srdíčka! ET 7.10.2011
safarikovap (30 let): minimálka; 9.9. OPU; 12.9. 1. IVF+PICSI; TT negativní; 28.11. OPU (IVF+PICSI); 3.12. ET (zavedena CM a EB), od 8.12. pozitivní //
agnes88 (31let) září IUI neg, 1 IVF+ICSI 2011 7.12 OPU, 12.12. ET (2x B grade 1), TT 24.12 //, dvě mimi

MAMINKY:

bellka (36 let): 8x IVF (2x IVFgyncentrum Ostrava, 4x IVF+ICSI +1x KET Fertimed Olomouc, 2x IVF s minimálkou Reprofit)...14. 4. 2011 Šimonek 3500 g a 50 cm
lenka27 (31let): 2x IVF (1x Helios 2007, 1x Reprofit 2010)...12. 7. 2011 Adámek
Saminka (33 let) 3x IUI (Zamlkle tehu), 1.IVF (dcerka Mia 14.9.2009, 3.030kg a 47cm ), 2x KET negativni, , 1.minimalka IVF (dcerka Lilly 8.11.2011, 3.630kg a 52cm)

safarikovap
6. led 2012

@mihule1111 Ať tak nebo tak - z Reprofitu nikdo bez mimča neodchází 😉 Se mnou tady holky taky mluvili na rovinu a je to lepší, než "být naivní" a pak dostat sodu od doktora. Váš spermiogram není žádná pecka (na přirozený otěhotnění), ale s 3% morfologie a takovým množstvím to je LUXUSNÍ na umělko 😉

safarikovap
6. led 2012

@mihule1111 No počkej - ale to říjnové spermio je luxusní 😕 😕 😕 Z jakýho data jsou ty hodnoty, co si psala před tím? Ty, kde byla progresivita 0% a morfologie 3%

mihule111
6. led 2012

@safarikovap Peťo, to bylo ze 6.12 ... to bylo těsně před tou IUI.

safarikovap
6. led 2012

@mihule1111 Aha - takže v říjnu dobrý a v prosinci takové zhoršení (jsem právě myslela, že to horší spermio bylo dřívější a proto vám teď nabídli IUI). Tak to nechápu...náhoda je blbec, já vím, ale než vyhazovat peníze za IUI, šla bych radši "do větší jistoty" - třeba minimálky 😨 A ke komu v Reprofitu chodíš? A...já vlastně nevím, jak se jmenuješ... 🙂

safarikovap
6. led 2012

@mihule1111 Já jsem Honzovi narodinovala Eregma Max Power a musím uznat, že množství a celková pohyblivost šlo nahoru jako blázen (ale s progresivitou a morfologií to ani nehlo). 😒

mihule111
6. led 2012

@safarikovap Peťo, Michala 🙂 ... chodíme k dr. Kozumplíkovi .... Manžel má teď profertil, už budemít jedno měsíční balení vyzobaný ... tak budu kupovat další ...
Tak uvidíme jestli třeba za měsíc nebo dva se hodnoty zlepší ... ale i tak na přirozené otěhotnění to není ...
A přesně jak píšeš, jestli tyto hodnoty na IUI nestačí, tak raděi bych něco kde je větší šance otěhotnět, ale IVF
v Reprofitu podstoupit nemůžu. Platit to celý, to je pálka ☹

safarikovap
6. led 2012

@mihulele111 A ještě jsem Ti spletla nick 🙄 S tím jménem jsem si to myslela, ale jsem blondýna, takže...jsem se radši zeptala 😀 Ani já si Míšo neumím představit platit celé IVF - nás to s pojišťovnou vyšlo na 16tis., ale nezbylo nám nic na zamražení. Bez pojišťovny to musí být...no dobrých 30-40tis. ☹ Minimálka byla fajn - tělo to tolik nezatěžovalo (peněženku už víc - rovných 20tis.), ale člověk musí vědět, že u Tebe je všechno O.K. Já jsem měla po minimálce jen 2 oocyty, ale byla tady kočenka, co jich měla třeba 12 - což nemají holky ani po krátkém protokolu...

mihule111
6. led 2012

@safarikovap 😀 😀 😀 Taky jsem blondýna 🙂 🙂 Nechci vypadat jak úplný blb, ale oocyty, to je co ??
Už se ze mě chytáš za hlavu ?? 😀 😀 Já podstoupím ještě průchodnost a když bude OK, tak je asi opravdu problém ve spermiogramu ... ovulku mám, měsíčky pravidelně taky, horm. profil v normě ... nevím jestli jste ještě něco jiného podstupovaly ???
Pravě mě mrzí, že když by to bylo fakt na IVF, tak budeme muset jinam do CARu ..... 😢 😢 😢

mihule111
6. led 2012

@safarikovap ale to mihulele111 se Ti povedlo, to mě pobavilo 😀 😀 😀

safarikovap
6. led 2012

@mihule111 Neboj, je lepší se 5x na něco zeptat, než nevědět 😉 Oocyty jsou vlastně vnitřky folikulů - sice na UTZ Ti doktor může říct, že vidí určitej počet folikulů (obalů vajíček), ale ne každý folikul musí ten oocyt=vajíčko obsahovat. U nás IUI nehrozilo, takže jsem hysteroskopii ani podstupovat nemusela (ale byla jsem na ní cca 2 roky zpátky a jak levý, tak pravý vejcovod byly O.K.). Takže - jsme absolvovali jen spermiogram a hormonální profil - toť vše. Ale pokud normálně menstruuješ a ovuluješ - tak Ty budeš asi v pohodě 😉

safarikovap
6. led 2012

@mihule111 A už si pisla Machačovi, jak to vypadá s 207? Co si budeme vykládat - ve své době byla 207 jednou z nejvýhodnějších pojišťoven...

lenka27
6. led 2012

@safarikovap to je super zpráva, holky vy mě dojímáte 😅 tak jen tak dále 😀 já byla v toto datum před rokem úplně přešťastná, protože jsem měla úžasné výsledky z NT screeningu, takže tohled datum to jistí zlato 😀

jana321969
6. led 2012

@mihule111 tak to mate jako dobre testy proti nekomu unas je to hruza jako manzel ji pul roku profertil a zadna slava teda.

jana321969
6. led 2012

@safarikovap jo to byla to máš pravdu ale nebyt ivf tak ji mam asi dodnes,

1miska
6. led 2012

ahojte holky, dnes jsem mluvila s kamaradkou, co byla na prvni konzultaci v Reprofitu u Vitouškové a zarazil mě její dotaz - výsledky spermiogramu - koncentrace 28 mil, progrese 40%, morfologie 37%, takze zaver normospermie, tak si oddechli a domluvili se na IUI - ona normalne ovuluje, vejcovody jsou průchozi. Ale řekla jim, že ten spermiogram nemusi nic znamenat, že po zpracování ty hodnoty můžou byt jiné. To se opravdu zpracování může tak změnit, že zjistí, že ac na první pohled super spermiogram, že to stojí naprd? a proč teda to zpracování nedělají hned se spermiogramem? nevíte? díky 🙂

jana321969
6. led 2012

@mihule111 a nechces radeji zmenit pojistovnu ja radeji ji zmenila nez menit car do konce ledna se da zmenit pojistovna každé čtvrtleti, ja ji změnila v řijnu a v listopadu šla na IVF.

agnes88
6. led 2012

@jana321969 Jani, a nebyl manžel na urologii? Někdy je prostě ten zakopanej pes hlouběji...

agnes88
6. led 2012

@jana321969 měnit pojištovna se už nedá tak lehce jako dřív.

mihule111
6. led 2012

@safarikovap Peťo, díky za vysvětlení ... už jsem o něco chytřejší 🙂
Jsi hodnáááá 🙂 🙂
Machačovi jsem nepsala, ale volala jsem tam a bohužel je to pořád stejné na IVF s 207 smlouvu nemají ☹ ☹ ☹ Ach joooooooooo ......
Tak nevím co dál ... a když další spermiogram bude zase na prd, tak nevém jestli IUI má šanci ... ☹

mihule111
6. led 2012

@jana321969 Jani, přesně jak píše agnes88, teď je výpovědní doba jeden rok ☹ ☹ ☹

aidule
6. led 2012

@bublenudle Zdravím pracovitou bublinku 😉 ! Tak si těch posledních pár dní služebky vychutnej, určo budou na dlouhou dobu poslední....cítím to v kostech 😀 😀 🙂 !

safarikovap
7. led 2012

@mihule111 Ahoj Míšo 😉 Hele - upřímně - sice Reprofit je fajn, ale stejně tak Ti v ostatních diskuzích pochválí holky Repromedu nebo třeba Unicu. Takže bych pisla i tam, jak to vypadá s 207 a pokud některá z nich má smlouvu s Oborovou na umělko, tak bych začala chodit tam. Protože platit celé IVF sama - to je prostě síla ☹ Pokud by ani jedna neměla s 207 smlouvu, zůstala bych v Reprofitu a šla rovnou do minimálky (na co se deptat IUI, pokud se ten spermiogram nějak rapidně nezlepší). I po minimálce můžeš mít mrazáčky... 😉

P.S. Od Reprofitu mně to ale přijde nefér, že na www mají seznam nasmlouvaných pojišťoven, ale jak má někdo, kdo jde do Reprofitu poprvé vědět, že s vybranýma pojišťovnama nemají smlouvu na všechno🙄

@jana321969 My jsme to brouku s tou změnou pojišťovny vychytaly na poslední chvíli 😒

1miska
7. led 2012

a nevíte jak je s 211? úplně jste mě ted vylekali 🙂 jeste jsem to neresila, resili jsme jen konzultace a IUI. Reprofit s ni dlouho smlouvu nemel a tak jsem chtela prejit, ale asi tri mesice zpatky s ni smlouvu uzavreli - tak by me ani nenapadlo, ze smlouva může být jen na vybrané věci :(

1miska
7. led 2012

já vím, že si na jiných webech chválí i jiná centra, ale Repromeda mi přijde nesrovnatelně dražší a Unica a jejich vysoký počet OHSS ... :(

mihule111
7. led 2012

@safarikovap Peťo, čteš mě myšlenky, přesně nad tímto jsem začala uvažovat. Ještě nejsem pevně rozhodlá, protože jinak s Reprofitem jsem spokojená. Sice mě trochu vrtá hlavou ty hodnoty spermiogramu a to, že
jsem netušila, že na úspěšné IUI musí být úplně jiné hodnoty, ale to asi nemá cenu to nějak řešit a přemýšlet nad tím. Pořád si říkám, že snad ví co dělají a že tam nikdo nedělá zbytečné úkony .... tedy doufám .... ☹
Když bych měla jít jinam, tak asi ta Unica, protože tam dělá doktor, který se tehdy o mě staral, když jsem měla rizikové těhotenství ... a byla jsem s ním tenkrát max. spokojená ...
Ale fakt mě to mrzí, že to takto s tou pojišťovnou je ... ani nevím, jestli bych začala do Reprofitu chodit, protože nikdy nevíš co vše budeš muset podstoupit k vytouženému mimču ....kdyby stačila minimálka, tak bych ani nikam jinam nešla, ale to nikdo neví co vše nás ještě čeká ...

Co Ty ?? jak je ?? ještě jsi dneska neobjímala záchod ? Ta nevolnost je vždycky blbá, já u prvního
dítka jsem ji měla snad 14 dnů,tankrát jsem ci pořád cpala Torecan do zadku 😀 😀
Tak hlavně, ať brzy nevolnosti přejdou a Ty si můžeš užívat mimíska v bříšku jak roste ... 🙂

mihule111
7. led 2012

@1miska Co je OHSS ???