Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

lenka27
25. led 2012

@safarikovap no já jsem stará poctivka, a v průkazce bylo 2x zubař, tak jsem poslechla 😀 😀 já chodím pravidelně 1x ročně, ale vzhledem k tomu, že mě nic nedělají tak to není tak hrozný 😉

agnes88
25. led 2012

@meggar to je pucinka krásná, a všechno doroste. Já měla takovou pidipředčasnou neteř a do tří let z ní byla kočenka k sežrání 🙂
@bublenudle červené vínečko nejlepší v pokojové teplotě 🙂 takže ať vymajzne z lednice. Jinak budeš pít studenou červenou břečku🙂 🙂 Těším se na dnešní krásný zprávičky 🙂

safarikovap
25. led 2012

@lenka27 No jo, Leni, jenže uvědom si, že tohle popisuješ někomu, kdo si radši do pusy (když mu rostla osmička) strčil lžičku a tak dlouho si odchlipoval dáseň, až se mu ta osmička prořízla... 😅 😀 Představa, že tam jdu 2x během těhotenství...brrrrr.... 😝 😀

1miska
25. led 2012

@saigha ja jsem sama jako porodni asistentka na Obilnaku pracovala, takze tam znam skoro vsechny od doktoru az po pani uklizecky 🙂 ale sama kdyz jsem volila IVF centru, tak bych na obilnak nesla ani nahodu a tech duvodu proc je vice... ale jasne nakonec je kazdy spokojeny tam, kde to "klapne"

lenka27
25. led 2012

@safarikovap no ty jsi číslo 😀 tak s rostoucími osmičkami mám totiž problém pořád a je fakt, že v té největší bolesti, slibuji, že půjdu na proříznutí a pak se uleví a nikam nejdu 😀 no nic já končím, bobišek vstává pa

safarikovap
25. led 2012

@lenka27 Adámek je důležitější, to je jasný 😉 P.S. Až se Ti bude osmička zase prořezávat, tak pisni - poradím Ti, jak tu lžičku nasměrovat, aby to šlo samo 😀

meggar
25. led 2012

@agnes88 Díky, už to všechno dohání. Po týdnu doma přibrala přes 200gr a krásně papá. Když jsme přijely domů, tak jsem ji krmila odstříkaným mlíkem z lahvičky a teď už téměř plně kojíme. Z lahvičky dostane tak 2x za den, jen když vidím, že je moc unavená.
@safarikovap Ty jseš dobrý číslo, prý ,,dáseň odchlipovala lžičkou" 😀 😀 😀 To mě fakt pobavilo. Vidím, že je víc lidí, co jsou na tom, jako já. Mimochodem, já u zubaře nebyla cca 2 roky, takže to jsem oproti některým z vás, fakt žabař 😉
@saighataky se přidávám na obhajobu RF. Rok jsme v jiném CARu nemohli otěhotnět a v RF na první pokus do 2 měs. jsem byla těhotná. A taky dvojčátka. Že to nakonec dopadlo jinak je už jiná, ale to není problém RF. Navíc máme hromadu embrií zamražených.

mihule111
25. led 2012

@safarikovap Peťo, to máš hodného šéfíka 🙂 Ani se nedivím, že se těšíš na pomuchlování mimča 🙂 🙂
To je fajn, že je Ti už líp ... 🙂

bublenudle
25. led 2012

Holky moje,takže z 6ti včerejších vajíček jsou 4 zralé a 5 OPLODNĚNÝCH 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 JUPÍÍÍÍ
ET je v neděli....já se tááák těšíííím....dnes zakoupená druhá flaška vína a čajik hahahah

mammut
25. led 2012

@lenka27 jj, chodila jsem do Brna. OPU jsem měla 3.11. 🙂

aidule
25. led 2012

@bublenudle No ty jsi naprosto úžasnááááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mám z tebe i tvých embroušků velkou radost a přeji jim, aby se krásně dělili a v neděli šup do tebe 😀 😉 🙂 !!! Snad se z tebe ještě nestane alkoholička 😀 😀 ??? Ale ne, přeji i to vínko, tak jest, je potřeba posílit sebe i sliznici 😵 😀 😉 ! Tak zatím si užívej ovíněných večerů, pak už nic, až před urychlením porodu si dáš červené vínko 🙂 ....

cilkaa
25. led 2012

@bublenudle Jůůů, tak to je super, jen tak dál ! 😵

holky, mně se jedna horní osmička prořezává už dobrý tři roky, ale zatím jen velmi pomalinku. Zato spodní jsem si užila, ležely mi pod kostí- fuj to bolelo, ale vše pod narkozou a mám klid...

Holky, RF je nejlepší, že jste se nechaly rozhodit, kočka tam vlastně ani nebyla, tak co řešit takový nesmysl 🙄

lenka27
25. led 2012

@mammut tak to je gól, já taky 😀 ten den bylo tedy něco ve hvězdách, že se tak dařilo 😀 a taky Mudr. Štelcl? A v který den si teda rodila?

lenka27
25. led 2012

@bublenudle tak to je krásná úrodička, držíme s Adámkem všechny palečky co máme 🙂

lenka27
25. led 2012

@cilkaa taky mě rostou už dlouho, občas se přihlásí a pak to stojí za to. Ty já myslím, že jsme to jen s noblesou okomentovaly 😀

bublenudle
25. led 2012

@aidule Děkuji zlatíčko,jsem mooooc ráda....no,já jsem fakt abstinent,ale pro mimi vše...našla jsem doma tu malinkou flašku je tam necele 2dcl,a tak si dnes koupila i flašku i čajik....tak doufam,že to pomuže 😵 😵

bublenudle
25. led 2012

@lenka27 děkuji moc,uvidíme v neděli 😉 😵 😵

mammut
25. led 2012

@lenka27 nene, chodila jsem k Vitouškové, ale na OPU jsem měla Kuřecovou. Malej se narodil 15.7.

evikj33
25. led 2012

@bublenudle Tak to jsou povzbudívé zprávičky,moooc za ně děkuji. 🙂 Snad za nějaky týden budu moct taky juchat s červeným vínkem(to ja zas můžu) 😎 A těšit se na ET.Píchám 3den a nějak mě pícha v prsou a trochu břicho,měla jste to některá taky?pít se snažím minimalně 3l většinou čistou vodu.

bellka
25. led 2012

ahojky děvčááátkááá 😵
Moooc zdravíííme a všééém posíláme hubááánka a jen chci moooc přivítat berušku @meggar holku jednu zlatou maminkovskou, tak vííítejte s Markétkou a přejeme jí do života jen to nejlepšííí a vám jako rodince hooodně zdravíčka, páč to největší štěstíčko už máte v náručííí 🙂 🙂 🙂
@saigha sorry, ale nemůžu s Tebou souhlasit, my byli v několika CARech a smýkali jsme se po nich 10 let a jen díky RF máme doma v postýlce to největší štěstí pod sluncem, tak bych moc prosila Tebe i všechny Tobě podobné, aby se nevyjadřovaly k něčemu, co nezkusily, nemají ani šajnu vo co go, páč na tyhlety chytristické řeči tu nikdo není zvědavý 😝 Osobní zkušenost je o něčem jiném, tu příjimám i negativní, ale tohleto né, takže promiň, musela jsem se k tomu vyjádřit...

bellka
25. led 2012

@bublenudle budeme déééržet všechno co máááme 🙂

bellka
25. led 2012

@carlik no vy jste taky nááádhernééé a moooc gratulujema všechno nejlepšííí vinšujeme 🙂

misha83
25. led 2012

Holky prosím, budou při první konzultaci dělat manželovi spermiogram? V minulém CAR to tak bylo, ale teď jsem se neptala. Děkuji. Už se nám blíží termín návštěvy a začínám se i těšit.

fidac
25. led 2012

@misha83 nám to bylo při první konzultaci navrženo....rozhodnutí bylo na nás...

bellka
25. led 2012

zkusila jsem vás přelouskat, ale to se nedá všechno zapamatovááát, jste strááášně ukecanééé 😀 😀 😀
Ale to nevadí, takže vítám všechny nové tváře a přeju hooodně štěstí a věřím, že se ho dočkáte 🙂 Stimulantkám krásnou úrodičku, těhulinkám pohlazení pupíčku a těm čerstvým nějakou tu nevolnost, aby si to krásně užily 😅 a těm, co se jim to už krátí, viďte @olousek35 Oli a @fidac aby šlo všechno jako po másle a maminkám veliké pozdravení a pusinky mrňouskům 😵 😵 😵
Jo a jestli budete mít čas, zkuste trochu zaktualizovat tabulku 😵 😵 😵
U nás všechno při starém, Šimonek zlatínečko, se naučil stát a teď stojí všude a pořád a dokonce i v postýlce padá únavou ze stoje, asi se bojí, že to zapomene, tak nacvičuje stále, no je to prdelinka malinkatá 😵 😵 😵

misha83
25. led 2012

@fidac Super, moc děkuji. My bychom souhlasili, ale před tím by měla být pár dnů sex. abstinence, tak abychom věděli s čím počítat. 😉

1miska
25. led 2012

@misha83 ono staci 3 denni abstinence 🙂 asi zalezi jaky vysledek byl - my si donesli na prvni konzultaci cca pul roku stary a protoze byl uplne OK, tak rikal, ze neni potreba ho kontrolovat - ze se to zkontroluje zaroven s IUI, tak jsme byli radi ze nechteji novy 🙂

misha83
25. led 2012

@1miska Jj, vím, že stačí 3 dny. Určo vezmeme ty minulé, ale jsou starší než půl roku, takže by to nové výsledky chtělo. Navíc výsledky byly špatné.

safarikovap
25. led 2012

@bublenudle No tak Ty ses teda ale pochlapila 😀 Nádhera Leo 😵 😵 😵

1miska
25. led 2012

@misha83 jo tak to mate lepsi si nechat udelat nove - treba vyjdou uplne v pohode 🙂