Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

kcvrcekz
16. srp 2012

No a když bych ofiko měla testovat za týden. Můžu jít na krev třeba už v pondělí?

kcvrcekz
16. srp 2012

Juuu dobrá stránka..🙂

cilkaa
16. srp 2012

@kcvrcekz Krasný. Gratulka.
Já to řekla druhý den, aby pak nebyl zklamaný, že to vím o moc déle. Všechno jsme prošli spolu, tak i tohle jsem chtela.

kcvrcekz
16. srp 2012

@cilkaa No já nevím..Mám strach aby se neopil moc brzo...🙂 Uvidíme jaká bude konstelace hvězd a třeba to prásknu i dnes..🙂

safarikovap
16. srp 2012

@kcvrcekz 😵 😵 😵 Obrovská gratulace 😵 😵 😵

bobulinka74
16. srp 2012

@kcvrcekz jůjůjů, další těhulka 😵 😵 Gratuluji a držím i dál paluškyyy 😵

kcvrcekz
16. srp 2012

@safarikovap
@bobulinka74 děkuji holky, ale ještě potichoučku😉 snad šudlíka nevyplašíme🙂

jantarka
16. srp 2012

@kcvrcekz Gratuluju 😵 😵 😵 Krásná čárka na 7.den 😉

aidule
16. srp 2012

@safarikovap Snad ani není možné, že už se přiblížil termín porodu 😀 😀 😀 😕 😕 😕 ???!!! Tak hodně štěstí, zachovalé zdraví, rychlý, úměrně bolestivý a nekomplikovaný porod a to nejúžasnější miminko na světě 🙂 🙂 🙂 !!!

safarikovap
16. srp 2012

@aidule Děkuju, jseš nejhodnější 😉 😉 😉 Ale...malýmu se moc nechce, takže to asi hned tak nebude 🙄 Doufám ale, že bude aspoň trošku hodnej, jako Tvoje dvě cácorky 😉

aidule
16. srp 2012

@safarikovap Jo beruško, cácorky rostou, vždyť Natálka bude o víkendu slavit rok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Já si úplně přesně vybavuji sama sebe vloni touto dobou...jak jsem už jen čekala a přála si to mít za sebou. Měla jsem termín 23.8. Ale naše starší je 22.(sice ledna, ale to neva 😀 ). No a já ,hlava tvrdohlavá, jsem si řekla, že by to bylo fajn k zapamatování a tak vůbec, kdyby se Natali narodila taky 22.(srpna). Tak jsem cvičila, skákala, chodila 7 pater nahoru a dolů a......večer ve 23.hod bylo sluníčko naše milované na světě. A 22.8.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 Tak ze mě si určo příklad neber 😀 😀 😀 , ale ten můj druhý porod bych ti fakt ze srdíčka přála-rychlý, téměř bezbolestný, ani jsem se nestihla zapotit, jen trošku zadýchat, bez nástřihu, bez potřeby šití....no prostě úžasný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tak se drž, dělej, co umíš a musíš a ostatní dodělá osud 🙂 . Adámkovi na cestu do velkého světa hodně síly a opravdu hlavně to zdraví a lásku 🙂 😉 !

safarikovap
16. srp 2012

@aidule No tak to si mně ale kočko vůbec neměla psát 😀 😀 😀 Ráno jsem teda stihla umýt okna a v obou koupelnách (na kolenách) vydrhnout všechny spáry ve dlažbě, ale...asi si jdu ještě preventivně vyběhnout ze pár schodů a zacvičit si na balónu 😉 😉 😉 A o tom porodu si mně už vůbec neměla říkat...zase to vezmu za bernou minci a chraň bože, jak mně bude chtít někdo šmiknout a potom šít 😀 Tý jo, malá už bude mít rok!!!!!! 😕 😨 A přitom to byl prťavec malej, když jsem Tě tady poprvé viděla s bublenudle 😨 😨 😨 😨 Šííííílně to letí 😨 Ještě jednou moc děkuju za podporu 😉

evikj33
16. srp 2012

@kcvrcekz Moooc gratuluju ke sněhulce šikovné 😉

cilkaa
16. srp 2012

@kcvrcekz běž na krev v to pondělí, já také byla 11 den po ET a pak jsem byla 16. den po ET. Takže určitě 😵
Tak můj chlap měl radost, byla totiž sobota ráno, tak jsem mu udělala snídani a donesla ten test, ještě byl celej ospalej, ale byl strašně šťastnej, ale uvědomuje si, že ještě není vyhráno a určitě není ještě důvod k oslavám. i on sám mě brzdí v mých emocích, má také strach ještě a dokud to není jisté, tak se nechce nadchnout. Snad se to zlomí po srdíčku a víc se bude radovat... I když chlapi tohle nedávají moc najevo..

drndapetka
16. srp 2012

@kcvrcekz beruškoooo, je táááám 😵 potichoučku se s Tebou raduju, to je božíííííí 😵 😵 😵 😵 😵
já šla na krev 12.den po KET a manželovi jsem to řekla 7.den po KET, protože měl narozky - třicátiny, takže měl krásný dáreček 😉
Jéééé, já Ti to tak přeju beruško 😵

drndapetka
16. srp 2012

No....jinak já už mám těhu průkajdu, jupíííííí.....ani tomu nemůžu uvěřít, že jsem se po 5ti letech dočkala 😵
Prcek je bojovník, je všechno v pořádku, měříme 2,68 cm od hlavičky k zadečku, odpovídáme 9+3 dle ultrazvuku, roste krásně jak má, msnžel byl se mnou v ordinaci, viděli jsme krásně hlavičku, tělíčko, ručičky a nožičky a mrskalo sebou, byla jsem dojatá strašně moc a dostali jsme dáreček od paní doktorky - prenatal box 😉
Tak a za odměnu frčíme grilovat 🙂

fretecka
16. srp 2012

@drndapetka super že,já byla hrozně nepoužitá,jak jsem byla dojatá.už se těsšim až to samé uvidí přitel.

bobulinka74
16. srp 2012

@drndapetka jupííi 😵 😀 pořád tu od rána nakukuju, to je kráása, mám velkou radost 😵

sikulik
16. srp 2012

@kcvrcekz čárečky nádherné, to už nejsou nějací duši ale regulerní čárečky 🙂 , věř, že teď to tam je a bude to dobrý, mooooooc ti to přeju 😉

sikulik
16. srp 2012

@bobulinka74 ahojky těhulko 🙂 , nevím jestli to kontrolní byly triply, Doubek mi to neřekl a já se v tom šoku nezeptala, ale říkal něco o třech hormonech, které mají všechny hraniční hodnotu. No já bych na ně taky nešla, když byl NT v pořádku, ale když ti zavolá přímo on, a řekne ti, že máš přijít, že to nevypadá dobře, tak to riskni a řekni, že na to "kašleš".Oba s manželem jsme se shodli, že když už nás tak nahlodal, že to nejde hodit za hlavu, protože by nás to pořád pronásledovalo, jestli jsme udělali dobře. A jak se cítíš?

sikulik
16. srp 2012

@bublenudle ahojky Bublinko 🙂 , věřím, že ten kolotoč už tě pomalu semlel a v člověku se něco zlomí, že dál už opravdu ne, že tu hranici už i překročil. Přesto bych ti opravdu mooooooooc přála, aby tě čekal ještě pokus, kterej se povede a tobě se narodí krásné zdravé miminko, nebo rovnou dvojčátka. Vím, že už jsem ti to jednou psala, ale velkým vzorem je tu pro všechny carlik, která bojovala a věřila a nakonec to vybojovala 😉 . No a mě možná konečně v 17tým týdnu pomalilinku přestávají těhu nevolnosti, bylo to už nekonečný, vlastně od 6tého týdne doteď, ale co by člověk nevydržel a ženská tuplem 😀

bobulinka74
16. srp 2012

@sikulik ahojky 🙂, no to máš pravdu, sama nevím, jak bych reagovala... Hlavně, že to máte za sebou. No já se dneska zrovna cítím tak "netěhotně", prsa se zmenšily, zle mi není 😕 , doufám, že to je jen přechodné a že je vše ok. V kterém tt teď jsi?

sikulik
16. srp 2012

@bobulinka74 neboj, jistě je vše v pořádku. Mimísek tě nechce trápit a je hodnej 😉 , já začínám 17tt

lenajsek
16. srp 2012

@kcvrcekz Týjo, to už jsou regulérní těhu čárky, ta druhá je o hodně silnější, uvidíš třeba za dva dny, jak se zase zvýrazní... držím pořád moc moc palce a věřím, že tentokrát se to už povedlo.... tfuj tfuj!!!
Ta moje druhá čárka takhle silná teda nebyla, to byl fakt dušík, proto se to nepovedlo a přišla MS...
A já jsem to manžílkovi (když jsem otěhotněla) řekla taky hned, měla jsem velikou radost... Tak udělej to, co uznáš za nejlepší... 😉 Volala jsi už do RF, nebo tam ani volat nebudeš a půjdeš rovnou na krev? V to pondělí bych asi taky zašla... 😉

Mějte se krásně holky, opatrujte se a držím mooc palce!!! 😉

kcvrcekz
16. srp 2012

Ahojky holky všm moc děkuji...🙂 M jsem to řekla..Měla jsem slzi v očích když četl dopis "od miminka" a koukal na body...Ale říkala jsem mu, že je moooc brzo...A takže oficiálně to bude až z krve...No a asi půjdu v to pondělí..Mám jít pak ve čtvrtek k obvodní tak ať vím co jí mám říct. 🙂 To budu 11. den po ET to by snad už mělo být jasné ne? co myslíte?

kcvrcekz
16. srp 2012

*omlouvám se za hrubku měla jsem slzy....s Y ne I...

1miska
16. srp 2012

@kcvrcekz jj bez na krev, i kdyby ti ji nechteli udelat, klidne si to zaplat jako samoplatce, at se muzes radovat a uzivat si a ne se stresovat jestli je to nebo neni - i kdyz je jasny ze to je 🙂 🙂

bublenudle
16. srp 2012

@aidule Ahoooj berusko, to je fajn ze se mate dobře a malá už bude mít už rok?? No toto leti teda..no já si řekla do 40 ti let a to mi bude v říjnu.. Takže už končím.. Bylo toho dost a hlavně už nevěřím ze by se povedlo a to je asi nejhorší.. Budu moooc rada když mi posles fotecky Natalky..měj se krasne posílám pusinku a Natáce všechno jen to Nej Nej Nejlepsi k narozeninkam !!!! 😉

kcvrcekz
16. srp 2012

Holky testovaly jste pořád mamatestem10 nebo jste zkoušely i ten RF test?

olousek35
16. srp 2012

@kcvrcekz tak vidíš, je tam, super. Pro mě povzbuzení, že i zmrzlíci se chytají. Máš u sebe jen jedno, nebo dvě? Klidně bych podle čárek tipla i dvojčátka. Na krev si klidně skoč, já byla myslím taky 11.den po ET, dýl jsem nevydržela, a už to bylo nad 400 jednotek. Držím pěsti, at zvládnete celých 9 měsíců. 😉