Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

fretecka
6. zář 2012

ve šlapanicích a vy

kcvrcekz
6. zář 2012

@fretecka Já v Jundrově, ale bavíme se o ježdění na Kameňáku..🙂

aidule
6. zář 2012

@kcvrcekz I já si dovoluji poslat velikánskou a upřímnou gratulaci k té nejkrásnější fazolce na světě 😀 🙂 Přejeme, ať je vše i nadále v pořádku a ať se ti krásně těhulkuje a miminku krásně bydlí v maminčině dočasném 1+0 s vodním lůžkem 😉 🙂 !!! Jo, máš super datum porodu, ještě přidej jeden den a budete slavit narozky jako já, bude to taková malá tvrdohlavá čarodějnice nebo čaroděj 😀 😉 .

kcvrcekz
6. zář 2012

@aidule děkuji moooc🙂

cilkaa
7. zář 2012

@kcvrcekz ahoj, moc gratuluji k srdíčku !!!
Také u tě poslali ke svému gyndaři nebo jeste pujdes do RF? Já už tam nechodím :(

@montysek moc gratuluji, jen tak dál!

@bobulinka74 tak uz je to černé na bílém!!! Gratulace. A fotecka nebude?

kcvrcekz
7. zář 2012

@cilkaa ahojky děkuji moc🙂 budu už chodit ke svému. Jen chci jít poděkovat Kuřecové tak se tam půjdu kouknout v říjnu😉

ivcacig
7. zář 2012

Chci se už taky radovat, když čtu ty příspěvky☹ První těhotenství bylo v 18, tak strašně jsme si mimčo přáli, dnes je mi o 12let více a stále nic. Za tu dobu jsem byla 3x těhotná, vždy chyby v andrologii, 1x porod ale dopadl špatně a nyní jsem 2 dny po KET a už mám nervozitou rozkousané dásně a tak strašně si přeji úspěch!!!!!!!! Všem těhulkám moc gratujuji 🙂

montysek
7. zář 2012

Ahojky, tak dnes jsem zkusila další test a // už jsou krásné, tak snad to všechno dobře dopadne... 🙂

@ivcacig Držím pěsti.....

@kcvrcekz Já právě přemýšlím, že bych něco přinesla doktorce i na embryologii teda hned až půjdu na ultrazvuk , jelikož pak už do Brna jen tak cestu mít nebudeme...

aidule
7. zář 2012

@ivcacig Držím, co se dá....však ono si to miminko najde cestu i k vám domů, uvidíš. 😉 🙂 !!!

kcvrcekz
7. zář 2012

@montysek No to záleží jen na tobě..🙂 Já to mám kousek.🙂 A na embryologii no u nás už asi ani nevím zda by někdo věděl kdo to oplodňoval..Už je to přece jen pár měsíců...🙂 Stále držím pěsti...🙂

kcvrcekz
7. zář 2012

@ivcacig Radovat se určitě budeš neboj..🙂 Každá tady jsme čekaly...Některé déle některé dříve..🙂 Neboj..🙂 Drž se🙂

kcvrcekz
7. zář 2012

Jo a jinak děvčata přidávám se do kroužku těžkého žaludku...Lízátka pěkně zabírají což jsem vděčná, hlavně odpoledne je to pecka..☹

ivcacig
7. zář 2012

Děkuji🙂 příští týden zůstanu doma abych byla v klidu, abych si později zas něco nevyčítala..nevím co vše udělat proto aby se zadařilo, či co nedělat...přeji dobrou noc....App: co to cumlete za lízátka?

kcvrcekz
8. zář 2012

@ivcacig to jsou těhotenská lízátka. Pomáhají když je blbě od žaludku🙂

lenajsek
9. zář 2012

Holky ahoj, dneska 28dc a od rána mi je šoufl od žaludku, MS pořád nikde, včera slaboulinký špinění, ale ne jako před MS, spíš jen tak trošičku a chvilku, že by se něco zavrtávalo...? Teď jsem netestovala, zkusím po pár dnech zítra... tak držte palce!!!! Pak jedem s kamarádkou a našima dětma vlakem do Jeseníku na pár dní, jen my dvě a děti, tak se moc těším...

nedočítám, nestíhám... jdu si lehnout, mám žaludek jak na vodě a jak kdybych v něm měla mít šutr... snad zítra bude líp a cestu zvládnu. A jsu zvědavá na ten test.

@fretecka Teď dočítám, že bydlíš ve Šlapanicích? MM tam má rodiče, na Brněnské, první rodinný dům na té ulici 😉

lenajsek
9. zář 2012

@ivacig Držím moc palce, aby jednou vytoužené miminko přišlo!!!

@fretecka a Tobě držím palce, aby to na příští kontrole bylo lepší... 😉

@kcvrcekz Taky mi těhu lízátka pomáhaly a pak mě hodně pálela žáha, tak jsem konzumovala Rennie, bez toho jsem nemohla existovat. Jestli mě zítra ten žaludek nepřejde, jdu taky pro lízátka, ať už jsu těhotná, nebo ne... ale kdyby to pomohlo, budu ráda.

fretecka
10. zář 2012

@lenajsek já až dole u polikliniky,jinak já jsem asi přišla na to,co způsobuje mé problémy.byla jsem zvyklá pít 5l denně jenže to jsem chodila do práce (náročná) a po práci ještě různá cvičení,teď jsem neustále doma a pohyb mnohem menší,ale pití je stále stejně. Přes víkend jsem zkusila ubrat a co se nestalo,začala jsem lépe chodit na WC,častěji a to vypiji o 2l méně.Vnukl mi to jeden článek na netu,furt nám říkají hodně pít,ale když je to zase moc ledviny to nestíhají zpracovávat,jako příznak tam psali bílkovina a krev v moči.tak uvidíme v poradně.Jinak držím palečky,určo tam // budou a budou sílit.U nás to přišlo taky když jsme to nečekali už a nemluvili spolu,byli ze všeho podrážděný

kcvrcekz
10. zář 2012

Tak jsem se dneska holky objednala na screening...Sestra tedy byla jakási divná nejdřív mě objednala na 26.10. to budu v 13+1 tak jsem tam volala znovu aby mě přeobjednali o týden dřív takže jdu nakonec 16.10. a ještě se mě sestra ptala zda ta předtím mi řekla co a jak a já no neřekla...Takže ještěže jsem volala...

montysek
10. zář 2012

@kcvrcekz A to vyšetření na které jsi se objednala je kvůli čemu? Jsem docela překvapená, protože když jsem byla těhotná, tak mě na vyšetření která byla potřeba objednával sám doktor. 😕

@lenajsek Držím palce.... 😵

kcvrcekz
10. zář 2012

@montysek To je screening v prvním trimestu, zjišťují se tam vývojové vady... No na toto se prý objednávám sama dle toho v kolikátém týdnu jsi.. Čím dřív tím líp..

1miska
10. zář 2012

@lenajsek tak drzim pesticky 🙂 jsi dobra ze jsi vyydrzela netstnout, urcite by to tam uz bylo videt 🙂 tak az jsou tam // !! 🙂 🙂

bobulinka74
10. zář 2012

@lenajsek držím pěsti, ať tam jsou // 😵

bobulinka74
10. zář 2012

Holky, já teď koukla do papírů z RF a mám brát léky do 11. týdne... Ale vy jste začly vysazovat až v ukonč. 12. tt, že? Konkrétně utrogestan. A ještě si píchám preventivně clexane 0,2 taky do toho 11., ale s mým gyn. jsme se dohodli, že se nechám vyšetřit na trombofilní mutace, abychom měli jistotu a nevysadili lék, aniž bychm věděli, zda je vše v pořádku. Tak jsem dnes byla na hematologii a výsledky budou až za 3-4 týdny!! 😲 Jsem teď dost zmatená, nevím, jestli dál píchat do výsledků... Jasně, že musí rozhodnout gynekolog, ale přesto mi to nedá spát 😢

zuzuza
10. zář 2012

Ahoj holky, dnes jsem se objednala do reprofitu, jedno dítě už mám po nezdareném ivf přirozeně na unice. Chci se zeptat, jak dlouho asi trvá, než se vše vyřídí od první konzultace do inseminace? Chci podstoupit iui a stimulaci gonadotropiny, ktere si budu platit sama, snad na to přistoupí, na clostil nereaguji, ovulaci sama nemám, ale na ivf ještě nechci, protože se nám to pak podařilo sice nevím jak, ale přirozeně🙂, jak bylo asi tělo nastimulované z předešlého ivf....2.10. jdem na první konzultaci a to budu asi 14. dc, myslíte, že pak za těch 14 dní, jak dostanu ms už budu moct stimulovat? A dělá se při první konzultaci i spermio? Jdeme k panu Koudelkovi.

aidule
10. zář 2012

@bobulinka74 Jestli můžu poradit, tak konkrétně ten clexan 0,2 je opravdu minimální dávka a určo je dobré ji aplikovat až do té doby, než budeš znát výsledky z hematologie. Neboj, to miminku určitě nemůže ublížit. Já jsem brala podstatně vyšší dávky, a to celé těhu+šestinedělí, a to jen preventivně, neboť mutace se u mě nepotvrdily. Takže neboj!!! utroš jsem brala do konce 12.týdne, pokud máš skončit o týden dřív, asi to tak neva, ale zkus se jen poptat svého lékaře 😉 . A určitě spávej v klidu, to miminku i tobě určo prospěje nejvíce 😀 🙂 ! Hodně štěstí!!!

aidule
10. zář 2012

@lenajsek ....že by????????????????????????????? 😀 😀 😀 Moc držím palečky a krásně a pohodově si užijte výlet, je tam nááááádherně 😉 🙂 !!!

bobulinka74
10. zář 2012

@aidule děkuji moc, hodně jsi mě uklidnila 🙂

aidule
10. zář 2012

@bobulinka74 Ráááááááááádo se stalo 😀 😉 🙂 !!!

montysek
10. zář 2012

@kcvrcekz To je divný, já mám těď kolem sebe 4 těhotné kamarádky a žádná se sama na nic neobjednávala, to tady zajišťuje doktor všechna vyšetření... Ale dík za info, případně se ještě poptám ale vím, že na tom vyšetření kamarádky byly, protože o tom mluvily a to jim sám doktor řekl, kdy mají přijít na odběr...

1miska
10. zář 2012

@zuzuza jj, myslim ze se muzete domluvit a hned dalsi cyklus zacit stimulovat - ten spermiogram zalezi kdy jste meli posledni a jaky byl. My treba meli spermiogram starsi z Obilnaku, ale byl uplne OK, tak chlapa znovu nestresovali. Tak drzim pesticky 🙂