Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

katka1311
12. čer 2012

@mikula77 Děkuji děkuji děkuji holky už za týden na konzultaci 🙂 fakt se těším ale i bojím co nám řeknou.Jinak jak jste přecházely z jiného CAR do RF tak dělali vám nějaká vyšetření např.horm.profil,SPG nebo tak něco???

lenajsek
12. čer 2012

Holky ahoj, moc nepíšu, teď máme doma nějaké problémy, tak není moc už energie psát, řešíme něco jiného..
Musím se ještě s MM domluvit, jestli tu sobotu necháme tak, jak je to domluvené, nebo bychom počkali...
Tak se nezlobte, moc všem držím palce, pak dám vědět, jak to s náma vypadá...

mikula77
12. čer 2012

@fretecka Ahoj,ráda bych Tě podpořila.Vše co prožíváš mám taky dáááááávno za sebou,a proto dobře vím jak je to těžké.Nejen pro nás-ženy,ale taky pro ty naše chlapáky.Určitě to zvládnete,jste na to dva,jen je asi fakt třeba k tomu přstupovat s nadhledem a s plánovaného sexu si fakt udělat srandu,jinak to nejde.Já se trochu snažím vžít se v tomto našem trápení i do role muže,myslím že mi to moc nejde,ale jsem přesvědčená že je to pro ně stejně těžký jako pro nás,jen sou to chlapi a vše prožívají ůplně odlišně.No a pokud má být sexik teď hned,tak příroda zařídila že by jim to stejně pod takovým tlakem nešlo,tak radši vznikne hádka a je po všem.To je život 🙄 .Ne žebych měla pocit že o mimi stojím sama,ale asi sem si představovala,žeby to ten můj měl semnou prožíat víc.No a teď před nedávnem,když jsme přišly do špitálu a řekli nám že se nedá nice dělat 🙄 🙄 🙄 ,ale o holčičku přicházím,já která bych v tento moment měla být na dně,sem chlacholila manžela,chlap jak hora a ten tak neskutečně plakal,že sem byla v ten moment v h....u z něj,ne z toho co právě probíhá.(což mi samozřejmě o chvilku později taky bleskurychle došlo).V hlavě zmatek a smutek,ale co sem věděla jistojistě bylo,že sem mu vždy křivdila,protože si miminko přeje stejně jako já,jen je to chlap a neumí o tom mluvit tak jak si my ženský představujem,a teď vím že spolu překonáme všechno,a jednou bude plakat štěstím u porodu.Doufám!!!!Moc Ti přeju ať to zvládnete a brzy se štěstíčko usmějě 😀 A gratuluji k vaší početné,zvířecí rodince.

fretecka
12. čer 2012

@mikula77 Moc děkuji za podporu.No ten můj není žádný tvrdák a vím to,ale přesně prožívám co si psala.Šli jsme do RP spolu,takže jsem čekala,že bude vše prožívat jako já,kvůli mě překonal i strach s lidí a vyjel do města.No ale ted byl druhý cyklus snažení a já mám pocit,že o to stojim jen já a do něčeho ho nutim.Ba dokonce mi vyčetl,že řeším jen mimi. Mrzí mě ,že semnou nemluví,neřekne že to nezvládá,místo toho se chová jako pako a utíká.Nebudu tlačit a další cyklus prostě ani neřeknu,že začal.Nechám to plynout.Ztratit ho nechci a jestli má pocit,že ho tlačím nechci,musím to zklidnit

kcvrcekz
12. čer 2012

Tak dnes poslední obnovená tabulka..🙂

☼ ♡☼♥☼ ČEKATELIKY NA // ☼ ♥☼♡☼

@drndapetka (27)
snaží se 4,5 roku
průběh: květen 2008 - mimoděložní, červen 2009 - spontánní potrat v 6tt, září 2010 - 1.IVF těhu zamlklé v 7tt
IVF: 1.IVF Unica srpen 2010 ( zamlklé těhu), 1.KET - neg., 2.IVF Unica září 2011 - neg. , Reprofit - minimálka květen 2012 - nedošlo k ET ( embrya zamražena), 2.KET Reprofit - čeká se, 22.6. ultrazvuk před KEtíkem
@lenajsek
♧Plánovaný KET na 16.6.  ♧
@kcvrcekz (28)
Snaží se 1 rok a 3 měsíce
Průběh: 1 IVF květen 2012 nepovedlo se, zamaraženy 4 E. KET 9.6. a teď se čeká..🙂
@misha83 (29)
Snaží se: 3,5 roku
Průběh: IVF únor 2010 stornováno pro nereagující vaječníky
IVF říjen 2010 i při max. dávkách špatná reakce, nicméně transfer byl, negativní test
IVF březen 2011 s darovanými vajíčky, v 8. týdnu mimoděložní a následně i potrat plodu v děloze, revize
následovala změna CAR, přešli jsme z Unici do Reprofitu únor 2012
♧Nativ červen 2012, předpokládaný transfer 14.6. ♧
@fretecka (31)
Snažení: 3 roky
Průběh: zatím zkouší 2 cyklus časovaný styk

♡♡TĚHULKY♡♡ - GRATULUJEME 

@kalipso (29)
Snažení: 1 rok a 3 měsíce
Průběh: podařilo se první IUI

★☆MAMINKY a MIMINKA ★☆

@olousek35
1.dítě, Tomášek, narozen 2.2.2012 4240g, 51 cm, vznikl z 2.IVF . 1 IVF //, ale nepotvrdilo se srdíčko a ukončeno revizí

fretecka
12. čer 2012

@lenajsek držím palečky,at je zase klid a energie se nahromadí a vše vychází

misha83
12. čer 2012

@katka1311 Ahoj, my jsme si přenesli výsledky z minulého CAR a v RF mi dělali odběr na AMH.

katka1311
12. čer 2012

@misha83 Tak výsledky a průběh stimulací mám připravený.Kolik ti zjistili AMH?

misha83
12. čer 2012

@katka1311 AMH mám 0,24, tzn. blbý. Od toho února beru Dheu a teď ten nativ je velkým překvápkem. Vlastně jsme se šli domlouvat znovu na darovaná vajíčka. 🙂 Tím, že můžu srovnávat, mi přijde čím dál víc přístup minulého CAR a RF neuvěřitelně odlišný.

saminka
12. čer 2012

ahojky holky, uz se tu moc neukazuji, holky mi ted davaji zabrat ale chtela jsem vas taky povzbudit v boji o miminko 😉 cetla jsem par poslednich prispevku a zaujala me diskuze o transferu jednoho ci dvou embryjek.....ja nevim proc ale vzdy jsem myslela ze mi dve embryjka daji vetsi sanci na uspech, ale prej to tak neni 😕 😅 me dr.machac u obou pokusu ukecaval at si dam jen jedno ale ja ho v ani jednom pripade neposlechla a dvakrat se nam podarilo jedno mimi, tak jsem si pak rikala jak jsem rada ze jsem neposlechla ze co kdyby zrovna to druhe bylo to prave, no je to celkem zajimave kde to druhe zmizlo a proc se neujalo??? existuje neco jako silnejsi vyhrava???u prvniho pokusu jsem mela v sedmem tydnu silene krvaceni, bylo to zrovna po prvnim ultrazvuku kde mi potrvdili srdecni akci a jedno mimi no tak si porad myslim, ze se i to druhe ujalo ale spatne a pak ho deloha musela vypudit a nebo to byl jen hematom...u druheho jsme zavadeli taky dve a krvaceni zadne nebylo.....no to jsem se ale rozepsala...no tak urcite si myslim, ze u zen pod tricet doporucuji jen jedno kvalitni embryjko protoze je hodne risku u vicecetnych tehotenstvi jak pro zenu tak pro deti.tak holky bojujte, drzim vam vsem palecky 😵 😵

@kcvrcekz rada se pridam do tabulky 😵
1.IVF - Mia (14.9.2009), 1. KET - neg,, 2. KET - neg., 2.IVF Minimalka - Lilly (8.11.2011) predtim 3 IUI -jedno uspesne ale bohuzel MA v 9.tydnu, 4 roky snazeni

safarikovap
13. čer 2012

@saminka Ahoj Deni! Zrovna včera jsem na stránkách Reprofitu obdivovala Tvoje dvě kočenky😉 Nádherná fotečka😉

Všechny ostatní zdravím a přeju hodně sil do dalšího boje 😉

@kcvrekz Taky se ráda přidávám do tabulečky - konečně po mně někdo přebral funkci nástěnkáře, když jsem to tak zanedbávala, že @olousek35 😨 😅
safarikovap (30 let) - I. IVF září 2011 - minimální stimulace, negativní; 2. IVF - prosinec 2011 - krátký protokol, TT //, TP 17. 8. 2012

evikj33
13. čer 2012

Ahojky holky. 🙂 Nevíte někdo jak bojuje Katem už jsem ji a Agnes dlouho nezahlédla? Ja si také dala Dvě bublinky a máme už 2srdíčka ,tak bych se ráda dvojtěhulek poptala co a jak zvládaly?Zrovna včera jsem se loučila s Macháčem.Byl jak sluníčko,po dovolené.

sikulik
13. čer 2012

@evikj33 ahojky, tak Katem má zítra den D, jde na plánovaného císaře, mooooc ji budu držet palečky, ať je vše v pořádku 🙂

evikj33
13. čer 2012

@sikulik Moc díky za info,nevíš ještě v jakém tt je ten císař plánovan? Jinak držím pěstičky at jde vše hladce a muže se brzo těšit se svích miminek 🙂

alex001
13. čer 2012

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, protože jsme byli hodně času v nemocnici. Jen vám chci říct, že se nám 21.5.2012 narodili naši kluci Sebastián a Filip. Porod byl akutním císařským řezem v ukončeném 33tt. Sebík měřil 41cm a vážil 1900g, Filípek je drobinka měřil 39cm a vážil 1100g. Sebíka už máme doma, ale Filípek je ještě v nemocnici dokud nepřibere a nebude mít kolem 2kg.
Všem vám přeji pohodový porod a hlavně zdravé a krásné miminka!!!! 🙂

Náš boj trval 7let a až díky Štěpánovi se nám podařil. Takže holky vydržte a nepřestávejte bojovat!!!!

alex001
13. čer 2012

Katem - Tobě přeji na zítra hodně štěstíčka a hlavně ať jste všichni zdraví!!!!

olousek35
13. čer 2012

@alex001 tak to moc gratuluji k drobečkům. Hlavně at jsou oba zdraví a dělají vám jen radost. Brzo budu oba doma a to nastane ten pravý shon. 😉

olousek35
13. čer 2012

@katem at je císař co nejdřív za tebou a pak se těšíme na infomace a fotečky. 😉

misha83
13. čer 2012

Ahoj holky, tak zítřejší transfer platí. Jsem zvědavá na průběh, snad nebudou takové komplikace.

bobulinka74
13. čer 2012

@kcvrcekz taky se ráda přidám do tabulky
bobulinka74 snažení asi 10 let, 2009 2x mimoděložní, květen 2011 minimálka-neg., červen 2011 minimálka-//, MA 9.tt, 2012 2x stimulace na minimálku přerušena, 19.6. jdu pro léky a kolem 10.7. další pokus 🙂 😵

atrix
13. čer 2012

Ahoj holky, omlouvám se, že vám sem lezu, ale vy mi určitě poradíte. Chci chodit do Reprofitu i na klasickou gyndu, chodím tam do CARu a zjistila jsem, že mi Reprofit vyhovuje lokalitou, do práce to nemám daleko atd., takže chci přejít od mého gynekologa. Koho byste doporučily? Máte zkušenost i s normální gynekologickou ambulancí? Který z lékařů ještě přijímá? Jací jsou? Předpokládám, že lékaři, kteří jsou v CARu, jako Dr. Štelcl, Machač, Koudelka a další asi klasickou gynekologii nedělají. Děkuju.

kcvrcekz
13. čer 2012

Ahojky holky všechny hned dodám do tabulky, ale až večer jsem unavená. Tak jak se proberu tak to udělám.🙂

mikula77
13. čer 2012

@atrix Ahoj,tak já osobně jsem se na to před měsícem taky ptala.S těch lékařů které jmenuješ to opravdu ani jeden nedělá,pouze neplodnost.No a na gynekologii je prý plno,příjmá pouze mudr Zahrádková,která řekla bych,se vrací nebo vrátila po mateřské.Tak se zkus poptat,uvidíš.

kcvrcekz
13. čer 2012

Tak holky snad je tam vše kdyby něco písněte..🙂 Jdu zase ležet k telce pěkný večer všem..🙂

☼ ♡☼♥☼ ČEKATELIKY NA // ☼ ♥☼♡☼

@drndapetka (27)
snaží se 4,5 roku
průběh: květen 2008 - mimoděložní, červen 2009 - spontánní potrat v 6tt, září 2010 - 1.IVF těhu zamlklé v 7tt
IVF: 1.IVF Unica srpen 2010 ( zamlklé těhu), 1.KET - neg., 2.IVF Unica září 2011 - neg. , Reprofit - minimálka květen 2012 - nedošlo k ET ( embrya zamražena), 2.KET Reprofit - čeká se, 22.6. ultrazvuk před KEtíkem
@lenajsek
♧Plánovaný KET na 16.6. ♧
@kcvrcekz (28)
Snaží se 1 rok a 3 měsíce
Průběh: 1 IVF květen 2012 nepovedlo se, zamaraženy 4 E. KET 9.6. a teď se čeká..🙂
@misha83 (29)
Snaží se: 3,5 roku
Průběh: IVF únor 2010 stornováno pro nereagující vaječníky
IVF říjen 2010 i při max. dávkách špatná reakce, nicméně transfer byl, negativní test
IVF březen 2011 s darovanými vajíčky, v 8. týdnu mimoděložní a následně i potrat plodu v děloze, revize
následovala změna CAR, přešli jsme z Unici do Reprofitu únor 2012
♧Nativ červen 2012, předpokládaný transfer 14.6. ♧
@fretecka (31)
Snažení: 3 roky
Průběh: zatím zkouší 2 cyklus časovaný styk
@bobulinka74(?)
Snažení:asi 10 let,
Průběh:2009 2x mimoděložní, květen 2011 minimálka-neg., červen 2011 minimálka-//, MA 9.tt, 2012 2x stimulace na minimálku přerušena, 19.6. jdu pro léky a kolem 10.7. další pokus

♡♡TĚHULKY♡♡ - GRATULUJEME 

@kalipso (29)
Snažení: 1 rok a 3 měsíce
Průběh: podařilo se první IUI
@safarikovap (30)
1. IVF září 2011 - minimální stimulace, negativní; 2. IVF - prosinec 2011 - krátký protokol, TT //, TP 17. 8. 2012

★☆MAMINKY a MIMINKA ★☆

@olousek35(?)
1.dítě, Tomášek, narozen 2.2.2012 4240g, 51 cm, vznikl z 2.IVF . 1 IVF //, ale nepotvrdilo se srdíčko a ukončeno revizí
@saminka
Snažení: 4 roky
1.IVF - Mia (14.9.2009), 1. KET - neg,, 2. KET - neg., 2.IVF Minimalka - Lilly (8.11.2011) predtim 3 IUI -jedno uspesne ale bohuzel MA v 9.tydnu

kcvrcekz
13. čer 2012

@misha83 Zítra hodně štěstí 🙂 ♡♡

sblanch
13. čer 2012

Hezký večer,
taky se chci přidat do tabulky - za tři týdy zhruba rozjíždíme další IVF - minimálku, včera jsme byli u Koudelky.
Takže:
@sblanch (33)
3 roky snažení
1x IUI, 3x IVF, 1 KET, IUI s přechodem do nativu + PICSI; 4. IVF březen 2012 - nativ; vše negativní

saminka
13. čer 2012

@alex001 velka gratulace k dvojcatkum, jsou to opravdovi drobecci ale urco to pekne oba dozenou 😵 😵 😵

kcvrcekz
14. čer 2012

@sblanch ahojky hnedle jak budu na PC tě přidám🙂.

kcvrcekz
14. čer 2012

@alex001 také se přidávám ke gratulaci🙂 jsou to drobečci, ale určitě to zvládnou🙂.

kcvrcekz
14. čer 2012

Holky kdyby bylo v tabulce něco špatně tak mi písněte🙂 tabulku budu dělat vždy k večeru🙂