Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

andinka22
11. čer 2009

Ahoj holky,
já nejsem Krista, ale Andinka22.
Já dnes založila téma Reprofit Brno, ale jelikož tohle téma už tu bylo, tak mě Krista poslala odkaz sem a vložila můj dotaz, který jsem dnes já napsala.
andinka22 • snž • Dnes v 09:11
Ahoj berušky,
je tu někdo, kdo chodí do Reprofitu v Brně?
Jestli to dobře chápu, tak IZZY a ANTY jste obě čekatelky na //.
IZZY zrovna včera jsem říkala manžovi, že bych chtěla pejska, taky jorkšíráčka, no snad ho ukecám.
Jinak něco o mě:
Celkem mám za sebou- přirozeně ZT, 2IVF(1x bez ET), 1 NATIV, 2IUI.
O mimi se snažíme 5 rokem. Zhruba 2 roky jezdíme do CARU.
Nejprve jsme měli 2IVF v Repromedě, ale odsud jsme přešli do Reprofitu.
Do Rep. chodím od srpna 2008, tam jsem měla zatím nativ a 2 IUI.
Nyní mě čeká příští týden konzultace, jdu se s mudr. domluvit na laparoskopii, naposled mi řekl, že pokud IUI opět nevyjde, tak že musí udělat laparo. Měla jsem mít teď v červnu nativ, ale takhle se to posune, takže nejdřív na podzim.
Jinak díky za přivítání.

andinka22
11. čer 2009

Holky pak mě teda písněte něco o sobě, ať o se o Vás taky něco dozvím.
Tak zatím ahojky a držím pěstičky na //.
Ke kterému mudr. chodíte?
Já chodím k mudr.M., ale už jsem byla za tu dobu u všech mudr. a všichni jsou moc fajn.
Tak zatím ahojky Andinka

anty
11. čer 2009

Ahoj Adinko, tak to se omlouvám, ale nepochopila jsem to. Já mám za sebou 2 IVF v Ostravě, ale toto Car nedoporučuju a teď jsme přešli do Brna tedy do Reprofitu. Co víc napsat, u nás je to hodně smutné, protože bohužel žádný dr. zatím neshledal nějaký problém a už to teda řešíme 8 let. Je to na palici, ale jsme tak nějak v pohodě, spíš nás to posiluje a udržuje náš vztah. Jo a pejska jsme si pořídili, protože nám to hodně lidí doporučilo, dělá to prý hotové zázraky s psychikou, tak uvidíme.

anty
11. čer 2009

Abych nezapomněla já chodím ke Kudelkovi, ale jsou tam všichni strašně fajn. Zatím ahojky

andinka22
11. čer 2009

Anty no vidím, že se snažíte taky hodně dlouho, nám mudr. také řekl, že u nás prostě nezná diagnózu. Oba jsme v pořádku, takže spíš ještě zkouší, vše co ještě jde. Jinak já Reprom. také nikomu nedoporučuji, po 2IVF nám řekli, že musíme mít dárkyni nebo adopci. Dokonce mi lhali, že nereaguji na Clostík, že musíme na IVF a v Reprofitu mi mudr. gratuloval, jak na něj krásně reaguji, takže když si na to vzpomenu, tak se mi dělá špatně a nehledě na to kolik nás to stálo peněz. V Rep. je to úplně jiné, jednají s náma jako s lidma a ne jako s blbcema. Je pravda, že vztah to posílilo i u nás, ono je to fakt hodně psychisky a finančně ubíjející. Ale v Rep. jim moc věřím a doufám, že to jednou vyjde. Moc ti držím pěstičky na krásné //. Budeš testovat nebo půjdeš rovnou na krev?

anty
11. čer 2009

Andinko, budu testovat, dík za palečky . papapa

izzii
12. čer 2009

Ahoj Andinko, vidíš, taky jse nepochopla, jak to s tebou je. Ale teď už vím 😉 Takže podobný problém jako má Anty. Já ale věřím, že v Reprofitu se zadaří, mám pocit, že tam léčí už jen ten jejich přístup. Takže teď tě čeká laparo, tak zase třeba budeš vědět něco dalšího, určitě to není od věci.
Anty a jak ty, kočko? Kdy se chystáš testit? Asi to taky nevydržím až do krve, zkusím testnout dřív, no uvidíme. Hodně štěstí a dej vědět, ju? A jak se má vaše nové psí mimi?
Pááá

anty
12. čer 2009

Ahoj Izzy, zjišťuju, že mám strach testovat, pořád to odkládám ze dne na den, zítra to bude 7 den. Jestli testnu, tak dám určo echo. Zatím papapa

izzii
13. čer 2009

Antýýý, tak co? Odvážila ses??

lenajsek
13. čer 2009

Ahoj holky, hrozně dlouho jsem tady nebyla, omlouvám se... jsu děsná. 😒
Anty, Tobě moc moc držím palečky!!!
Izzy, jak ješ na tom Ty? Taky držím palečky, zatím jsem nedočítala, tak nevím, kolik dní máte po ET a kolik embryjek a jak to vůbec dopadlo, myslím jako transfer... pevně věřím, že výsledek bude pozitivní, // na testu a pak srdíčko... 😉
Anty, čtu, že máte psí miminko, jorkšírka, to je super... 😉 Fenka, nebo pejsek?
Taky tady vidím novou snažilku, Andinku... taky držím palečky!
A dlouho se neovzala Dorka, jak se má... snad dobře.
U mě zatím nic nového, 22/6 jdu na KO a měla bych se dozvědět výsledky tripple testů, pak se objednám na genetický UZ a tam doufám, že nám už řeknou, co čekáme... 🙂 Manžel by si moc přál chlapečka, já spíš holčičku, ale vlastně je mi to jedno, protože jsu fakt moc ráda, že se konečně po tolika letech zadařilo... takže hlavně, aby bylo vše v pořádku a mimčo zdravý... snad bude. Dlouho jsem na UZ nebyla, tak snad je vše OK. On to těma nervíkama po ET a před testováním nekončí, pak jsou nervíky před srdíčkem, aby člověk vydržel do 12tt, screening, pak aby se mimčo dobře vyvíjelo, aby byly pohyby, a nakonci aby porod dobře dopadl... jo, pořád je nad čím přemýšlet a mozek se pořád něčím zabývá... ale snažím se myslet pozitivně, to je má rada i pro ostatní, jinak se člověk zblázní... myslete pozitivně!!!!
A jak se holky máte na PN, utíká vám to doma? Mně docela jo, furt mám co dělat... Tak snad vám to taky utíká.
Jdu vás dočíst, přeji krásný víkend a pořád držím palečky!!! 😉

lenajsek
13. čer 2009

Tak vidím kočky, že máte obě dvě v bříšku dva bobánky, tak bříška pohlaďte a držím moc palečky!!!
K tomu Utrošu, já to dělala už od OPU tak, že jsem ráno než jsem vstala zavedla, tak 10-15minut ještě ležela, pak teda ze mně něco vyteklo, ale to byl ten obal, ty účinný látky už jsou vstřebaný, to se nebojte, že vyteče celej Utroš. Přes den po obědě jsem si spolkla další dva a na noc zase zaváděla. Pak jsem postupně zrušila ranní zavádění, ale to už nevím kdy bylo, myslím kolem 8tt a zaváděla až do toho 13tt jen na noc. Hlava se mi trošku motala, ale tělo si zvyklo a bylo to OK.
Jinak jsem pochopila, že teda nejste na PN? Nějak se teď neorientuju... 😉
Andinko, vidím, že jste začínali taky v Repromedě, my s manželem taky, jezdili jsme tam v roce 2005, dávali mi Clostík, ale snažit jsme se měli doma. Pak mi gyndr. zjistila něco v děloze a poslala na laparku, tak jsem byla v říjnu 2005 na laparoskopii, kde mi dr. řekl, že jsu v pořádku a že by neměl být problém s přirozeným početím. Jela jsem tam už v době, kdy jsme měli naplánovaný IVF v Repromedě. Když jsem se vrátila a zavolala do Repromedy, že se budeme snažit sami, že jsu po laparce a je vše OK, tak mě dr. seřvala do telefonu, že je nejlepší hned jít do IVF, že jsou nejlepší výsledky hned po laparce... no, jsu ráda, že jsme tam tehdy nešli. Pak jsme ale po půl roce, kdy se zase nedařilo, šli jinam, tentokrát do Fertimedu OL, kde jsme měli dobrý reference od toho operatéra (operoval mě v Ostravě). Tam jsme jezdili asi rok, hodně IUI, pak nepodařená IVF a pak jsme zjistili, že je to něco podobnýho jako Repromeda, tahají z člověka akorát peníze, nebyli jsme s nima spokojení, bylo toho víc. Pak jsme rok čekali, mezitím jsme se vzali, takže jsme chystali svatbu, užívali si na svatební cestě, pak dovolená... a pak zlom, Reprofit. Tam jsme nastoupili v říjnu 2009, nejdřív IUI, pak jsem stimulovala na nativ, ale měla jsem nějakou tekutinu v děloze, tak jsme musely s dr. stimulaci zrušit. Pak jsem měla vysoký hormonální hladiny, pak byly Vánoce, v lednu konzultace co dál,začala jsem na měsíc brát antikoncepci, a to mi pomohlo a vyplatilo se počkat. No a v koncem února stimulace na nativ sminimálkou a 2/3 OPU, 5/3 transfer.... a výsledek mám v bříšku. Takže můj názor, Reprofit jednoznačně NEJ... 🙂
Držím palce, aby se taky zadařilo!!!

anty
13. čer 2009

Ahoj holky, tak já jsem teda dneska jako testla a nic, ani trochu náznak druhé čárky a to je dneska tomu týden, takže mi to opět nevyšlo, ach joo. Myslím si, že už by se mělo něco ukázat, ofic. testovat mám 18-tého. Břicho mně nebolí ani prsa, takže si myslím, že je to jasné.

lenajsek
14. čer 2009

Anty, čím jsi testovala? Některý testy můžou zobrazit čárečku až později... nechceš skočit na krev, která je nejjsitější? Pořád držím palečky, některým kočkám se čárka nerzobrazovala, ale v krvi hCG měly... Ještě neházej flintu do žita prosím.... držím palce!!!
A Izzi taky...

anty
16. čer 2009

Ahoj lenajsku, testovala jsem mamatestem, ale už od neděle špiním, já mám fakt smůlu. asi už bez toho dítka fakt zůstanem, doktoři nám neumějí pomoct. Teď uvažuji, jestli začít stimulovat nebo vzít darov. vajíčko, myslím, že by to bylo ai to nejlepší, protože ty moje jsou prý sice dobré jak říkají dr., ale proč to nevychází to nikdo neví. Za těch 8 let už teď nebyla síla ani plakat, když to nevyšlo, nad vodou mně drží naše psí mimnko. Ale nechci se litovat, protože to je to nejhorší, prostě to asi tak má být. A co ty jak se vede už cítíš mimnko?

A co Izzy naše, kdepak se toulá?

lenajsek
16. čer 2009

Anty, pokud nekrvácíš jasnou krví, není ještě nic ztraceno, ale chápu, jak se asi cítíš... Drž se!!!!
Vím, že 8 let je děsná doba, že už nevíte co, a dr. asi taky ne... ale darovaný vajíčko, pokud ty Tvoje jsou dobrý, bych neřešila, spíš bych asi odjela do lázní... a pak asi zkoušela nativy...
Pořád držím palce, i když je asi šance malá.. ale je!!!
Jinak miminko necítím zatím, ještě si asi chvilku počkám a doufám, že je s mimčem vše v pořádku. Už jsu z toho kapánek nervózní, dlouho jsem ho neviděla na UZ, pohyby necítím, tak jen podle rostoucího bříška soudím, že je snad vše v pořádku... no nervíky jsou pořád a asi pořád budou. 🙂

izzii
16. čer 2009

Ahoj děvčátka, dnes jsem 8 den po ET a nevydržela jsem a testla - a nic. Nejdřív jsem si namýšlela, že tam je stín 2 čárky, ale není, myslím, že tam je úplně bílo. Takže smutek atd, no se nemusím o tom rozepisovat. V pátek půjdu na krev, i když už moc nedoufám a v pondělí půjdu už do práce. Antýsku, tak to vypadá, že se musíme z toho otřepat a jít dál. A flintu do žita fakt neházej, já ji tam taky nebudu házet, věřím, že se na nás sluníčko taky usměje 🙂 S tím darovaným vajíčkem nevím, myslím, že je to zbytečné, pokud ty jsi v pořádku, zkusila bych ten nativ Anty. Ale teď si dejte oraz, nějakou dovču, my taky pojedeme 😉

Lenajsku, neboj mimi tam určitě je v pořádku, ale ještě malinké, tak hho nemůžeš cítit 😉 Tak držím palečky, ať jsou všechna vyšetření OK !! Leni a měla jsi ten 8 den po ET, kdy jsi testovala poprvé nějaké těhu příznaky?

lenajsek
16. čer 2009

Izzi, tak držím palce, aby se // na testu ještě objevily a pokud možno, aby bylo hcg v krvi!!!!! Ještě nic není ztraceno, někomu se to na testu ukazuje později. Držím palce!!
Já bych asi už do klasickýho IVF nešla, asi bych fakt šla cestou nativů, ale asi bez připíchávání, jen s Clostíkem.
Izzi, mně od ET bolely šíleně prsa, pobolívalo břicho jako na MS a měla jsem i trošku křeče, že jsem furt lítala na záchod, jestli nešpiním nebo nekrvácím. Taky mě třeštěla hlava. Prostě jsem nevěděla, jestli MS dorazí nebo ne... jinak mi nebylo špatně od žaludku, jen to břicho a prsa. A furt se mi chtělo spát, ale myslím, že to bylo i po Utrošu. Tož nevím.
Držím palečky!!!

izzii
16. čer 2009

Lenajsku, mě právě prsa taky hodně od ET bolely, ale dnes bolí už o dost méně, jsou pořád citlivá, ale nebolí tolik jak asi do neděle bolely. Břicho sem tam pobolívá, křeče ani ne, ale dnes ráno mi přišla ta bolest úplně jako před MS, ale test bílý. Takže myslím, že nic. Ale jedeme dááál!!! Nevzdávám to 😉

andinka22
16. čer 2009

Ahoj holky,
Anty ještě určitě neházej flintu do žita, špinění ještě nic neznamená, může se uhnizďovat embryjko a dokud nekrvácíš jasnou krví, tak tomu ještě zkus věřit. Někomu se druhá čárka ukazuje později, je to u každé z nás jinak.
Ale posílám aspoň malé pohlazeníčko na dušičku a ještě pořád držím palce.
Pokud tvoříš vlastní vajíčka, tak bych o darovaném zatím také neuvažovala a zkoušela nativy.
Nám v Repromedě po dvou neúspěšných IVF také doslova nutili dárkyni, tak jsme utekli do Reprofitu.
Vajíčka také nemám jedničkové kvality, ostatně to má málo kdo a o dárkyni rozhodně zatím neuvažuju.
Do klasického IVF bych také nešla, jelikož špatně reaguji na hormony a stálo by to o proti nativu hodně peněz.
V Repromedě jsme dali za jedno IVF skoro 50 tis. a za to mám skoro 5 nativů.
Uvidíš, že jednou nám to všem vyjde, v Rep. jsme v dobrých rukách.

Lenajsku ahojky, děkuji za přivítání, vidím, že lidiček, co chodili do Repromedy a utekli je opravdu hodně, ale dneska jsme s manželem rádi, že jsme odsud pryč. Reprofit je úplně o něčem jiném, mudr. se nám ještě snaží šetřit peníze a ne hned zaplať to a tohle atd.., však víš o čem mluvím. BRRR jde mi z toho mráz po zádech.
Jinak tě znám z neplodnosti, kam myslím chodíš do Sluníček?
Měj se krásně a opatruj mimíska.

Izzi dokud to nemáš také potrvzené z krve, tak neházej flintu do žita.
Můj případ je, že při posledním nativu jsem na testu viděla malý stínek druhé čárky, ale fakt jen slaboučký, tak jsem ještě chtěla na krev, abych měla jistotu a krev byla negativní, takže já třeba testy nemám ráda, přece jen z krve je to jistota.

Ale jinak holky jsme bojovnice a vybojujeme ten uzlíček štěstí.

Jinak já dnes dostala MS opět dříve a ve čtvrtek jedu za Štěpánkem se domluvit na tu laparoskopii, tak už se moc těším, že se zase začne něco dít, no ale na laparo se teda netěším vůbec, spíš už aby bylo za mnou.
Zatím jsem si pomalu posháněla léky na další nativ, tak aspoň něco.

Holky jdu dnes a zítra na noční, tak se mějte moc hezky a ještě držím pěstičky!!!
Zatím pa 🙂

anty
16. čer 2009

Ahoj holky, dík za utěšení. Jo jdeme dál. Pořád jenom špiním, ofic. testovat mám 18,6,, ale už nebudu, je to jasné. Prsa nebolí, břicho taky ne, tak ani nevím, co se to se mnou děje. nevím, jestli mám pořád zavádět utrouš nebo ne? Testovala jsem v sobotu a v pondělí . je mi z toho smutno, ale nedá se nic dělat, jdeme dál. Jinak jsme měli embryjka jedničkové kvality, ale slyšela jsem, že cizí se lépe uchycujou, holky mně už je to jedno, jestli dám svoje vajíčko nebo cizí, tak i tak to bude moje mimčo. Ale Koudy na to nechtěl přistoupit, říkal, že to je poslední varianta. Jsem z toho smutná, moc mně mrzí, že neví nikdo proč nám to nejde.

andinka22
17. čer 2009

ANTY já tě chápu, že jsi smutná z toho, že to nevychází a nikdo neví proč. Jsem podobný případ.
Mudr.M. minule taky povídal, že u mě prostě nezná diagnózu a když se ho manžel zeptal, jestli na ni přijde, tak povídal, že u 10/% párů se na příčinu nepřijde a ani oni neví proč, prostě příroda. No tak my jsme taky teď zrovna v téhle škatulce. Jediné co prý ještě mohou vyzkoušet je, že udělají prodlouženou kultivaci, tak by prý mohli také ještě na něco přijít, no ale z toho já mám hrůzu, jelikož jsme měli PK v minulém CARU a nebyl ani ET. Takže se toho docela bojím. Jinak teď mě čeká laparka, tak také doufám, že něco zjistí, určitě by to bylo pro mě lepší, než když zase řeknou, že je vše v pořádku, no je to nejhorší, co můžou říct.
Pojedeš se pak domlouvat za Kouďasem co dál? Mě dělal OPU a pak mi v tel. oznamoval, že krev je negativní.
Ptát se jestli máš všechna vyšetření je asi zbytečné, že?
Moc ti přeji, ať brzy zase líp.
Zatím ahojky Andy

paneska
18. čer 2009

Ahoj holky,

omlouvám se, že Vám sem tak padám 😉 izzii - 8den po ET je stráááááášně moc brzo dělat test, těhu tam vůbec ještě nemusí být vidět. Já taky spoléhám na krev, ta je 100%. Vydrž do krve a určo se nevzdávej naděje, protože jsou holky, které nejen začaly špinit, dokonce i krvácet, testly, tam asmo / a těhu byly, takže je to opravdu nevyzpytatelné, každá reagujeme jinak, drž se a určo počkej na krev...

Potřebuju poradit, změnily byste CAR při prvním neúspěšném pokusu IVF? Mám ho za sebou na Obilňáku, kde jsem teda max spokojená s přístupem doktorů a sestříček, z jednoho vaječníku (druhej a vejcovody nemám) jsme měla 5 vajuch, ale oplodnila se jen dvě, která mi po PK zavedli a bohužel, drobečci vzdali boj a neuhnízdili se ☹ , zaplatili jsme i ICSI a AH, prostě vše, co bylo možné pro // udělat, ale bohužel to nevyšlo a teď bojuju s myšlenkou, jestli do druhého boje změnic CAR, nebo zůstat věrná, jaké máte zkušenosti v Reprofitu a jak se to pohybuje cenově???

dorra
18. čer 2009

Ahoj holky,
moc vás zdravím, jestli mě ještě některá poznáváte. Moc práce mi brání sedět u koníka, doma jsem měla zavirovaný počítač a tři týdny jsem byla bez něj. A dnes valím bulvy, co se všechno děje. Držkám plodů gratuluju, jen držte fest !!!!!!
Hlásím zatím dobré výsledky, jen ještě čekám na štítku. Ale dr. zatím nepíše, nevolá, tak snad dobrý a za dva, tři týdny se snad už budu těšit na svižný KETík.
Mějte se famfárově, držky, buďte hodně veselé (prostě co nejvíc!!!) a my ostatní vás jednou doženem, že?

Leni, děkuju za podporu, opatruj se!!

Panesko, já jdu v Reprofitu do 6. akce. Můžeš si mě přečíst v albu. Ale strašně moc jim věřím, to je důležité a nedovedu si změnu caru vůbec představit. Jsou tam všichni moc fajn a finanční stránku z nás asi nedostaneš, nejlepší je osobní konzultace, za kterou nic nedáš.

izzii
22. čer 2009

Ahojík holky, takže hlásím, že skutečně nic, test z krve negativní, tak už jsem zase hezky v práci. Je nějaká špatná doba, i na jiných diskuzích se teď moc nedaří.
Antýsku a jak ty, už je lépe? Já včera měla hroznou depku, ale dnes už jsem OK. Musíme mít takový pozitivní přístup, jako má Dorra (ahooooj Dorro), takže buďme veselé a ono to přijde.
Dorrro, takže ty už ten Ketík máš za paár, tak budu moc držet palec 🙂 !!!

Panesko, Reprofit může jen a jen doporučit, o Obilňáku nic nevím, ale přechodem k Reprofitu nic nezkazíš, jsou tam prostě skvělí 😉 . To, že ti to teď nevyšlo, to je prostě příroda, s tím nic nenaděláme, v Reprofitu taky přírodě neporučí (jen trošičku 😀), ale tem jejich přístup tě naplňuje optimismem a odhodláním to nevzdávat!

Andinko, jak ty vlastně na tom teď jsi? Na jakou akci se kdy chystáš? Teď laparka a pak se uvidí?

dorra
22. čer 2009

Ahojte děvčátka,
je tu dnes smutno, ale vím, jaké to je, Anty a Izzii, nevím, co vám říct, sama nic slyšet obvykle nechci. Všechno vím, znám a vše mě se**. Tohle se musí překonat. Jen dál bojujte, mám to v pase..Já jsem ve fázi těšení. Jen s tím rozdílem, že se těším z toho, že mi nic nenašli a můžu to dál zkoušet, dokud budeme chtít. V březnu jsem měla fakt depku z toho, že mě čekají vyšetření a pak se třeba potvrdí závěr, že mám krpatou dělohu (jak mi řekl operatér v 16) a finíto. Vlastně jsem i šťastná, že jsem vůbec otěhotněla, bo jsem s tím v životě vůbec nepočítala.Teď je mi jedno, že to třeba zase nedopadne, těším se na ty dny po transferu, bo si je vždy dost užívám. Pak máme dovolenou, takže mě čeká od příštího týdne +- měsíc volno, pohodička s naší pejskou, možná si i připomenu, že jsem kdysi ráda četla, chtěla bych si udělat autoškolu, ale mám strach, že by to mohly být stresy. No a když to teď teda nedopadne, ..bo z KETu jsem ještě nikdy nezabřezla, tak od září se začnu těšit na další akci. Ale nikdy neříkej nikdy a vím, že spoustu holek právě KETík z kletby vysvobodil.
Tož svět se točí.

lenajsek
22. čer 2009

Holky, je mi moc líto, že se nezadařilo, ale nic nekončí, jde se dál!! Jste v nejlepších rukou, dr. určitě dělali vše pro to, aby se zadařilo a příště to bude třeba úspěšnější... moc držím palečky i nadále!!!
Dorko ahojky! To jsu ráda, že jseš po laparce OK, věřím, že se těšíš na další pokusy, a doufám, že tentokrát to bude už opravdu definitivně poslední!!! Takže za tři týdny, jo? Toto uteče jak voda... Dovču si užijte, kam frčíte? To bude fajne, nabereš síly a pak hurááá zase do Reprofitu... 😉
Andinko, držím palce na laparku, už máš termín?
Panenska, já bych ani tak neměnila CAR kvůli jednomu nepodařenýmu pokusu, ale už bych jinam než do Reprofitu nešla, takže asi tak... kdo tam nebyl, tak to prostě nepochopí, tu atmosféru a pohovor s dr. chce zažít na vlastní kůži... myslím že takovej přístup je opravdu málokde k vidění, na Obilňáku jsem nebyla, ale já bych pravda nikdy do státního CARu nešla... jedině Reprofit, to je můj názor.
Holky, moc vám všem držím palečky!!!! 😉

anty
24. čer 2009

Ahoj Holky, tak jsem si pro jistotu zašla i na krev a nic. Už se taky rozjela mrška, no nic jdeme dál. Teď se snažím na to nemyslet a budu se objednávat na další pokus. Izzy ty jsi měla první pokus, ten se málokomu podaří, hlavu vzhůru. Netrap se holka, musíme věřt, že to vyjde. Jinak mi dost pomohlo naše štěňátko, je to naše zlatíčko. Vřele doporučuji, odbourává to myšlení na děťátko. Akorát mně štve to počasí, příští týden mám dovolenou, ale jestli bude takhle, tak je to na nic. Mějte se moc krásně všechny. Papapapapapapa

lenajsek
29. čer 2009

Ahoj holky, kdepak jste všechny? ☹
Anty, to je mi líto, že se nezadařilo, ale jseš holka statečná, máte teď doma psí miminko, a kdo ví, třeba vám příroda nadělí mimi ani nebudete vědět jak... dějí se různé věci... 😉
Izzi, taky moc držím palce, aby se příště zadařilo... jednou to prostě přijde. 😉
Dorko, a co Ty, jak jseš na tom? Už baštíš Estrofem a připravuješ se na KETík? 😉 Jinak Tě moc zdravím!
Pěkný večer všem a kdo pojedete na dovolenou, krásný počasí a hlavně spoustu pohodičky! 😉

anty
30. čer 2009

ahoj holky, tak do reprofitu jsem objednana 16.7., jdeme do dalšího Ivf, nenecháme se přece zaskočit prvním neúspěchem v Brně. Pejsek je skvělý na mimčo nemám čas ani pomyslet.Lenajsku dívala jsem se k tobě do albíčka, tak už cítíš miminko to je moc dobře.Drž se holka.
A co Izzy, kde se potuluje?

brnanda
5. črc 2009

Ahoj holky,
psala sem už v diskuzi vté druhé,kam chodí holky ze slovenska,nevěděla sem,že to máte takto tady rozdělené...
V září by jsme rádi navštívili už s manželem Car ,neboť to bude už rok,co se snažíme a máme nějaké vyšetření za sebou,co nám dělala moje gyn.ale ta dává lidi dál na obilňák a já a obilńák nechci.. nevím proč,ale mě to tam připadá jakna nějakým nástupišti...
No a přemejšlíme o repr. a ještě repromedě,ale tam jsem byla před 8 lety a nějak se mi tam nechce.. a na reprofit slyším hodně chválu...
Smím se optat, jaký máte vy zkušenosti, popř.jak to +- vychází cenově a pod.???
Díky moc za info a předem děkuji 😵