Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

andinka22
1. srp 2010

Holky posílám Vám odkaz na dnešní novinky, co jsem přidávala do e-shopu:
http://www.super-obleceni.cz/novinky/

vykyi
1. srp 2010

andinka22 moc pěkné, móc, moc.
rebeca_1 chci ti popřát ať Vám to zítra dobře dopadne, co nejvíc vajíček kvalitních.

rebeca_1
1. srp 2010

Dakujem babulky moje ))))

rebeca_1
1. srp 2010

@andinka22 ja som skor zvedava ci nas z Reprofitu pustia )))) Na ktorej plazi budeme oddychovat, to uz je jedno.
My sme posledne 4 roky tiez nikde neboli. No boli sme tyzden v Taliansku, o rok neskor na 4 dni v Chorvatsku ale na takej velkej dovolenke sme uz davno neboli. Naposledy na Kanarskych ostrovoch.
Stale sa vkladali peniazky do domu. ))))) Ale tento rok to rok to roztocime, ked Boh da ))))))
Kvoli novej urcite krasnej kuchyni ozelies predsa dovolenku. Uvidis ako sa ti bude v nej varit )))) Panecku!!!!! A nova kuchyna sa rovna pomaly luxusnej dovolenke. Dnes je vsetko take drahe. Ked sa zoberu len elektrospotrebice, no nie? Kedy ju budes mat?

@vykyi typicky chlapy! Aj ja mam doma takeho ))))) Inak vybera paradny TV! Ten by sa pacil aj mojmu manzelovi ))))
Tak ta vymena v Turecku ozaj musela pokazit dovolenku. Nic prijemne....
Ale ta Dominikanska republika vyzera bombasticky!!!! Moc Vam ju prajem. Len sa tam poponahlajte lebo s miminkom to moze byt dost narocne....

okcelok
1. srp 2010

Ahoj holky,omlouvám se,že vám sem taka lezu,ale taky jsme na Reprofit v brně,máme za sebou jedno neůspěšné IVF a před sebou KET.No a já bych se vás ráda zeptala,jesli nevíte,který den cyklu se na KET chodí??Díky moc za odpověď.

andinka22
1. srp 2010

@rebeca_1 to máš pravdu, že kuchyň není nic levného. No teď jsme ji objedváli a termín dodání jelikož jsou prázdniny a dovolené je 8 - 10 týdnů, takže počítám září-říjen. Chtěla jsem kombinaci vanilky a ořechu, ale manžovi se to moc nelíbilo, tak nakonec budem mít bordó červenou, takový ten vysoký lesk, vypadá luxusně.
Jinak na zítra držím pěstičky, ať máš krásná vajuška a kup si nějakou tu krásnou kabelku. 🙂
@okcelok já KET nikdy neměla, takže neporadím, snad Ti poradí někdo jiný. 🙂

ferdice
1. srp 2010

@okcelok taky chodim do reprofitu a na ket jsem sla 19 den, 13. den byla kontrola. rikal mi machac ze se chodi na ket 18, 19. den takze se to muze lisit. a taky mozna zalezi zda to mas v uplne prirozenem cyklu a nebo s estrimaxem. ja mela s estrimaxem. u prirozeneho cyklu bez hormonu se chodi na vic kontrol a pak se musi trefit do toho spravneho dne s transferem. aspon tak to vysvetloval.

okcelok
1. srp 2010

@ferdice mě dal Machač Estrofem.Na utz jdu 12 DC,ale kdy na KET,mě neříkal.Takže díky za odpověď. 🙂 A povedlo se? 🙂

rebeca_1
1. srp 2010

Ja som mala UTZ 10 DC a KET 15 DC. Perinku som mala 11 mm. Moc drzim palceky!

@andinka22 waw, tak ta bordova kuchyna bude prekrasna. Este ze ta manzel zlomil.... ))))))
Ja mam wenge, tmavo hnedu az docierna.

ferdice
1. srp 2010

@okcelok zatim nevim, oficialni den testovani jeste nebyl. ale dnes jsem 10. den od KET a TT byl negativni, takze spis s tim nepocitam. tak preji at ti to vyjde a zmrzlici se dobre zavrtaji.

okcelok
1. srp 2010

@ferdice díky a já Ti přeji,ať se Ti na TT ten 14 den ukáží ty dvě krásné čárky!!! 😀

okcelok
1. srp 2010

@rebeca_1 tak to jsi teda měla krásnou "perinku" 😀

maja3.s
1. srp 2010

Ahoj děvčátka...krásný nedělní večer všem. Hodně jste toho napsaly, tak snad zítra dočtu🙂My měli včera grilovačku a dnes v plánu celodenní výlet na kole, ale jsem byla nějak unavená nebo co 😅 Takže nakonec se povalujem celý den doma.

rebeca_1
1. srp 2010

@ferdice co si mala transferovane? Blastulky, jednu ci dve? Este by som zabojovala. Hcg moze stupat pomalsie.
@okcelok no to hej, perinka bola krasna a aj 2 krasne blastulky a nic z toho....
@maja3.s tak nakoniec si mala taky lazo-plazo oddychovy den.....

okcelok
1. srp 2010

@rebeca_1 ten život si s náme hraje,ale dočkáme se!!! 😀 😀 já jsem na ten KET zvědavá,budou mi dávat jednu blastičku,ale věřím mýmu ledňáčkovi 😀

rebeca_1
1. srp 2010

@okcelok ano treba verit a blastulka ma asi vacsiu sancu na uhniezdenie. Len pekne jej ver a ja ti budem drzat palceky!
A ci sa dockame? Ja cakam vyse 8 rokov.... zatial som sa nedockala (((((((

okcelok
1. srp 2010

@rebeca_1 tak to se Ti za tak dlouhé čekání určitě už brzy odmění v podobě mimíska,věř tomu!!Kam jedete na dovolenou? 😉

rebeca_1
1. srp 2010

@okcelok kiezby si mala pravdu ))))) Dakujem.
Este nevieme. Trosku vyssie som o tom pisala. Mozno Cyprus, Ibiza, Djerba, Kapverdy.
A ty?

okcelok
1. srp 2010

@rebeca_1 já tam právě něco četla,ale nebyla jsem si jistá.My byli vloni na svatební cestě na Kubě a já se do ní přímo zamilovala,takže teď nikam nejezdíme a tak za 2 až 3 roky tam pojedeme znovu.Dokud ji neprojedem celou,tak jinam nechci,a možná pak stejně budu jezdit tam,je to naprostá bomba! 😎 😎 Teď se to tam ale nehodí,je období dešťů.Moje to bylo teď 2 ivf a manžel to zkusil poprvé.

rebeca_1
1. srp 2010

@okcelok Kuba musi byt krasna, nebola som. Ja sa ale nerada vraciam na to iste miesto 2 krat. Je vela krasnych miest na svete. Nechcete ist niekde vedla napr. Jamajka?
Prve IVF si mala s darcom? Ku komu chodis?

maja3.s
1. srp 2010

rebeca 1...no dnes byl opravdu oddychový den, fakt jsem nedělala vůůůůbec ale vůůůůbec nic. Však zítra si to v práci vynahradím.
okcelok...Kuba musí být nádherná země, taky jsem o ní dlouho snila a chtěla se tam podívat, ale tak nějak nám to snažení všechno komplikuje, takže i naši finanční situaci...tak snad jednou. Ale pokud bude mimuško,tak se bez ní klidně obejdu.

rebeca_1
1. srp 2010

@maja3.s ani ja som dnes nic nerobila. Bola som ako v bavlnke, ved tak sa to aj ma po pregnyle, no nie? )))))

maja3.s
1. srp 2010

no jasně....jak jinak...musíme se nechávat opečovávat, ať si to všechno špatné aspoň trošku vynahradíme. Tak zítra máš velký den 😉 Budu držet palečky, jsem zvědavá,kolik bude vajíček....

rebeca_1
1. srp 2010

@maja3.s mam, mam. Aj ja sama som zvedava na cislo. Su to riadne nervy.

okcelok
1. srp 2010

@rebeca_1 máš pravdu,ale mě to uchvátilo a je tam spousta míst na prozkoumání. Já poprvé byla s expřítelem,je to asi 5 let zpátky.Chodíme k Machačovi.Měli jsme klasické IVF,oplodnilo se nám 5 vajíček,4 přežili do dne transféru,tak mě 2 dali a jedno zamrazili,to druhé už nebylo vhodné.

okcelok
1. srp 2010

@maja3.s to manžel mě do ní vtáhl,byl to jeho sen.... 🙂 ale máš pravdu,dala bych taky za mimi cokoliv 😉

rebeca_1
1. srp 2010

@okcelok ja mam vzdy malo oocytov, max. 6 a to pri klasickom IVF.
U teba to je super z 5 vajicok 4 pekne oplodnene a este aj 1 blastulka zamrazena. Parada!
To ja mozem o takomto krasnom vysledku len snivat (((((

No uvidime co zajtra. )))))

Idem off, rano skoro vstavam..
Dobru noc!

vykyi
2. srp 2010

@ okcelok můj přítel byl na Kubě na vlastní pěst, bylo jich pět a projeli celou Kubu, byly i na místech kam se turista s cestovkou nedostne. Měla jsem o něho strach, aby některej něco nevyvedli a nezavřeli je. Byl tam měsíc a bylo to pěkně dlouhý, márád pohodlí, čistotu, takže když přijel tak byl moc rád, že je doma.
Teď budu 2 dny sama přítel odjel za poznáním o víně do rakouska. ☹

andinka22
2. srp 2010

Krásné pondělní ránko,
@rebeca_1 na dnešek moc držím pěstičky, ať máš krásná a zralá vajuška a ať jsou z nich potom krásní bojovníčci.
Já mám vždycky také málo vajušek, takže o výsledku, jaký měla okcelok si můžu taky nechat zdát.
Všem ostatním krásný den. 🙂

andinka22
2. srp 2010

@vykyi tak ty máš doma takového cestovatele. 🙂