Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

rebeca_1
8. srp 2010

@luckap123 napr. ked chces odpovedat mne, tak dolu pod mojim prispevkom je Odpovezd. Kliknes nato a je to tam.
A do tabulky ta s radostou pripiseme ))))) Cim viac, tym lepsie!!!!!

rebeca_1
8. srp 2010

SNAŽILKY:
REBECA_1 32r. 4IUI negativne 2003 Gyn-five BA, 1.IVF, ICSI negativne 2003 Gyn-five BA, 2.IVF, ICSI, OHSS september 2009, KET negativny januar 2010 Ferticent BA, 3.IVF, ICSI negativne april 2010 Ferticent BA,
4IVF soft bez ET jul 2010 Reprofit, 5.IVF soft august 2010 Reprofit
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET)
HANULINEČKA 2.IVF syn Mareček ,minimálka září 2010
SAMINKA (32let) 1.IUI zari 2007 - neg,2. IUI -listopad 2007 - missed abortion , 3.IUI -kveten 2008 - neg,1.IVF 2009(Reprofit) - dceruska MIa (14.9.2009), FET zari 2010
LUCKAP123 26r. dcerka Natalka, snazi sa od 2/2009, 1-3/2010 duphaston, 5/2010 pregnyl, 6/2010 oparacia cysty, 18.8.2010 konzultacia Reprofit

STIMULANTKY:
78MARCELA 1.IVF stimulacia-puregon, orgalutran, OPU 1.6.2010, ET 6.6.2010, negativne, 13 snehuliacikov, KET 7.8.2010, transferovane 2 blastocysty, krvne testy 20.8.2010
OKCELOK 29 let 2 x neúspěšné IVF,2005 a 2010,srpen 2010 KET, UTZ 9.8.2010
Maja3.s (31 let) červen 2008 IUI (Obilňák)-negativní, srpen 2008 minimálka (Obilňák) - negativní, říjen 2008 1.IVF (Obilňák) - biochemické těhu...pak bohužel negativní, květen 2009 IUI (Reprofit) - negativní, listopad 2009 2.IVF (Reprofit) - bez ET ,březen 2010 minimálka (Reprofit) - negativní, květen 2010 minimálka (Reprofit) - negativní, červen 2010 AIUI (Reprofti) - negativní.
Dnes 3.den cyklu, stimuluju na další AIUI (Clostilbegyt) - kontrolní UZ 17.8.

TĚHULKY:
tak doufejme, že brzy přibudou těhulky

okcelok
9. srp 2010

Dobré ráno,letím na utz,tak ať jsou polštářky co nejvyšší! 😀 😀

rebeca_1
9. srp 2010

Ahojte zlaticka, ja sa hlasim z robotky.... Tento tyzden bude v robotke fraj, vsetci dovolenkuju /sefka. kolegyne/.....

@okcelok stiskam palce, drz sa hviezda!!!! Dnes bude aj termin KETika, tipujem 14.8.2010 ))))))
A aj hviezda s vybitou baterkou v auticku sa ide dnes do Reprofitu ukazat ))))) Gabi tiez stiskam palceky!!!!!

luckap123
9. srp 2010

dobré ráno holky 🙂 u nás vykukuje sluničko tak hned je líp 🙂
tak dneska držím holkám palce jak na kontrolu tak na ultrazvuk 😉

okcelok
9. srp 2010

@rebeca_1 díky,dnes se tam s námi snažilkami dveře netrhnou!! 🙂

janib
9. srp 2010

Ahojky, po dlouhé době všechny i nově příchozí tvářičky zdravím.... Ufff... To je příspěvků, občas sem za váma kouknu a přečítám co nového... Už vám sem nechci moc lést... 😉 Jen abych se připomněla... Já byla taky v Reprofitu a hned při první mini IVF otěhotněla... Byl to pěkný fofr, první návštěvy v dubnu a v květnu už těhule... Jen jsem vám všem tady chtěla říct, že jste opravdu ve správných rukách, já už jsem dnes 4.měsíc těhotná a užívám si to... Chtěla jsem alespoň malinko povzbudit, zázraky se totiž dějí... 🙂 Takže všem přeji hooooooodně štěstíčka, pozitivní myšlenky a posílám pohlazení do srdíčka všem snažilkám....

okcelok
9. srp 2010

@janib třak blahopřeji,je štěstí,když se to povede napoprvé!!! 🙂

rebeca_1
9. srp 2010

@janib srdecne blahozelam k tehotenstvu ))))))
Bolo uzasne si precitat taketo krasne a povzbudzujuce slova.... Dakujeme ti za ne!

okcelok
9. srp 2010

takže u nás KET tento měsíc nebude.Machač mi po emailu napsal,že mám začít užívat ten prednison a utroš,ale nenapsal odkdy co,takže jsem oboje začala v pátek.No a když jsem dens přišla na utz,tak mě řekl,že díky tomu utroši musíme KET posunout na další menses.Proč,to už si nepamatuji,protože jsem měla jiné myšlenky! ☹ Takže musíme počkat do září.

78marcela
9. srp 2010

Ahoj holky, zdravím a přeju všem pěkný den. Konečně jsem si dnes vyřídila na neschopence změnu adresy, takže už můžu být stále na netu a mezi vámi, to je dobře, protože bez netu jsem byla jak bez ruky. V lázních mě vůbec nechyběl, ale tady doma člověk najede hned do obvyklých kolejí a bez netu to pro mě bylo těžký..
@okcelok tak to je děsná smůla, to dost dobře nechápu, já taky brala utroš před KET.

rebeca_1
9. srp 2010

@okcelok co sa stalo? Ved ty si uzivala estrofem alebo estrimax na sliznicu, nie? Nerozumiem co sa stalo.....
Ty si si sama zle nasadila utrogestan, kvoli tomu je KET odlozeny?
Juj, to mi je luto ze musis mesiac cakat. Mesiac je strasne dlha doba, no nejako to cakanie musime vsetky zvladnut..

okcelok
9. srp 2010

@78marcela
@rebeca_1 ta sliznice funguje ve dvou fázích. Ten estofem je na vzkypření a utroš je na produkovaní takového "mazu",který vlastně podpoří víc uchycení embrya.Když ale začne ta sliznice produkovat"maz"dřív,tak je možné,že se ale předtím pořádně nevzkypřila a může to vést k neúspěchu.Mě Machač ale nenapsal,kdy mám začít brát utrogestan,který DC!!!

78marcela
9. srp 2010

@okcelok A teď máš sliznici kolik?

okcelok
9. srp 2010

@78marcela neměřili jsme to,jelikož to je zbytečný,protože on potřebuje vědět,jestli ta výroba mazu nezačla dřív,než měla a to zjistí jen hystologicky.

okcelok
9. srp 2010

@rebeca_1 On mě napsal,že mám utroš začít brát zárověň s prednisonem.

andinka22
9. srp 2010

Hezké dopoledne holky,

@okcelok to je mi líto, že se KET posune, ale měsíc uteče jako voda, neboj. 🙂 Pokud Ti není ještě něco jasné, tak mu ještě pro jistotu písni e-mail.
@78marcela hezky pohlaď bříško. Držím pěstičky a brzy krásné // dálnice. 🙂
@rebeca_1 tak dneska píšeš z práce. Tak ať ti to hezky uteče. Pošlu Ti odkaz na novinky, které jsem přidávala o víkendu: http://www.super-obleceni.cz/novinky/

Všem ostatním krásný den. 🙂

rebeca_1
9. srp 2010

@okcelok to je zaujimave. Ja som este nikdy nepocula ze by bol KET odlozeny kvoli takemuto problemu. Vacsinou len ked sa nerozmrazi alebo dalej nevyvija embryjko.
No ale su to machri v tom Reprofite! Radsej nech je to vsetko v poriadku buduci mesiac, uz to nejako vydrz!

okcelok
9. srp 2010

@rebeca_1 já už asi na další mimi pojedu do Zlína,nelíbí se mi tady ten přístup

okcelok
9. srp 2010

@andinka22 já už mu psát nebudu,to je házení perel sviním! Omlouvám se,že jsem taková,ale strašně mě to zklamalo,ten přístup.

andinka22
9. srp 2010

@okcelok jasně to je tvoje věc, každému vyhovuje něco jiného, to je jasné. Já jen za sebe mohu říct, že mě moc mudr. pomohl a doufám, že ještě pomůže k vytouženému mimi, i když u nás je to složitější.

okcelok
9. srp 2010

@andinka22 Určitě pomůže,věř tomu. Každá to máme opravdu jinak.

andinka22
9. srp 2010

@okcelok snažím se věřít, ale už za ním jezdím 2 roky, ale vidím, že se nám moc snaží pomoci, tak proto stále bojuji, jinak bych to už dávno vzdala, má toho za sebou už strašně moc a toho zklamání také. Ale věřím a to je důležité, 🙂

saminka
9. srp 2010

@okcelok to je mi lito jak to dopadlo,uprimne ja mam z toho odlozeni taky trochu strach,ale hlavne asi proto ze mam jen tech par dni v cr 😒 nekdy je domluva pres maily hodne nespolehliva a taky si nejsem jista jak si pani doktori pamatuji vsechny informace ohledne cyklu a leku atd, a ktery den cyklu jsi byla ted?

a holky od kdy se jinak bere ten Ultrogestan? ja uz si nic nepamatuji z cerstveho cyklu 😖 vsechny zdravim a preji hezky den 🙂

rebeca_1
9. srp 2010

@okcelok len sa ti teraz chcem citlivo naznacit, ze dnes si sklamana z toho ako UTZ dopadol.......
Skus si to nechat prelezat v hlavicke, popremyslat este nad tym vsetkym a skut to uzavriet az za nejake 3-4 dni. Nevzdavaj sa hned!
Ja som tiez vzdy plna tych opacnych emocii po kazdom neuspechu ale co tym vyriesime, ked budeme dokola menit lekarov a CARy? Stale vysvetlovat dokola, co nas trapy....

Nepisem ti to v zlom, len skus este nad tym popremyslat!
Reprofit v Brne urcite nie je zla adresa a ja pevne verim, ze tam najdes svoje stasticko ))))

rebeca_1
9. srp 2010

@saminka pri IVF ho nasadzaju hned na druhy denpo OPU.
Pri KETe ho zvyknu nasadit na druhy den po UTZ. Takze Okcelok by ho mala zacat brat az od zajtra.
Takto to bolo v Bratislave, je mozne, ze v Reprofite su ine zvyky....

luckap123
9. srp 2010

Holky co je to OPU?

@okcelok souhlasím s hokama,ještě si to prober v hlavince..taky myslím,že změna CAR bude zase jen čekání,vysvětlování,konzultace a vše od začátku..ale věřím,že se rozhodneš správně a že co nejdřív všechny budeme těhule 😎
a taky mi teda příjde divný konzultace přes mail....

rebeca_1
9. srp 2010

@luckap123 OPU je odber oocytov /vajicok/

@okcelok moc ti drzim palce aby si sa rozhodla spravne!!!!!

andinka22
9. srp 2010

@luckap123 to není konzultace po mailu, na konzultaci jedeš za mudr. a osobně se spolu domluvíte, ale mail mu píšeš v případě, kdy potřebuješ poradit, např. kdy nasadit léky atd..., nebo můžeš i telefonicky.

luckap123
9. srp 2010

@andinka22 aha tak to jo 😎