Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

1miska
12. zář 2013

@zelena_zirafka no ja jsem si to trochu upravila a davala 2-2-4 protože rano vstavam kolem pate do práce a hned jsem musala vyrazit tak mi prislo ze to ze me moc vyteka, tak jsem si to upravila 🙂 a vecerni davku před spaním, nekdy v osm, nekdy v jedenact

meggar
12. zář 2013

@lenka27 To je škoda, že to nevyšlo. Kdy půjdete do dalšího kola?
@1miska No, tak po zkušenostech z porodu jsme zaváděli jen jedno. Ale kdyby se nezadařilo z těch lepších mrazáčků, tak ty ,,horší" budeme asi zavádět po dvou. Ale to je zatím hudba budoucnosti 😉

olousek35
12. zář 2013

@meggar jéééé, ahoj spolumaminko 😉 a určo i spolutěhulko 😉 duch je dobrý znamení, však to víš. Za pár dní nahlásíš čárku jak D1 😀 Držím pěsti.

meggar
12. zář 2013

@olousek35 Ahoj, díky za povzbuzení. Kéž by to vyšlo! 😉 Dneska jsem odmítla testovat a zítra budu taky odolávat. Možná to vyzkouším až v sobotu.

meggar
13. zář 2013

@olousek35
@1miska Holky, tak jsem neodolala nátlaku manžela a udělala si dneska test. A duch sílí. Ještě se teda neraduju uvidíme v pondělí. Pořád mě to přijde slabý, ale já jsem zvyklá na čárky s dvojčatama. 😉

1miska
13. zář 2013

@meggar ja jsem mela ducha tri dny, sice silil, ale byl to duch, tak jsem si každý den vycitala ze jsem testovala a vlastne nic nevim ale zaroven jsem hrozne chtěla at je další den uz rano a muzu zkusit znovu 🙂 moooc drzim pesticky 🙂

zelena_zirafka
13. zář 2013

Já mám z domácích testů vypěstovaný psychický blok, nerada si je dělám. Po et i ket jsem vždy čekala až na krev. V Reprofitu to asi nejde, nebo ano?

mimika1973
13. zář 2013

@meggar to je parada, ze sili! 🙂)
urcite to tam je, kdy ides na krv?
a na KET, aku si mala liecbu? lieky na sliznicu alebo nic, bez liekov? ako to prebieha v brne?

andrea_darkyne
13. zář 2013

Ahojda, ted jsem nastoupila v reprofitu v brne do programu darcovstvi vajicek, sama mam jiz 2 zdrave,krasne dcery, pristi tyden jdu na 2 schuzku, tak doufam ze to nebude dlouho trvat a pomohu nektere z vas mit miminkou🙂🙂

misha83
13. zář 2013

@meggar ja jsem testovaci maniak, takze te v tom podporuju 😀 . Kazdopadne moooc drzim dal pesti.

meggar
13. zář 2013

@mimika1973 Pokud bude test pozitivní, tak na bych měla jít až na UTZ, ale po zkušenostech z minula si myslím, že stejně budou chtít, abych přijela na kontrolní krev.
Na KET jsem měla je Utrogestan, protože se sliznicí problém nemám. A co přesně chceš vědět, jak probíhá v Brně?
@misha83 Já jsem testovala dřív, jak blázen, ale teď už se mě do toho spíš nechce. Lepší naděje, než negativní jistota 😉

lenka27
14. zář 2013

@meggar no jsou to embrya skoro 6 let stará a z Heliosu takže kvalita není tak perfektní, Adámek byl HB, tohle byla jen EB a známka 1až 2, takže asi to nestačilo ☹ cítila jsem příznaky, ale 6 den odešly asi i z embryjkem. Tak teď uvažuji jestli nejít spíš na IVF

meggar
15. zář 2013

Ať žijí duchové!🙂 aneb pondělní digitální test Clear blue to rozhodne. Tak držte palce.

zelena_zirafka
15. zář 2013

@meggar 🙂 držím palce!
Já mám mít zítra ET. Jaké doporučení dávají pro testování? V minulém CAR se chodilo 12. den na krev. Radši půjdu na hcg do nějaké laboratoře jako samoplátce, než doma testovat, ale vycházelo by to na sobotu.

mimika1973
15. zář 2013

@lenka27 ahoj, si po negativnom ivf s tou EB?

meggar
15. zář 2013

Ahoj holky,manžel mě dnes donutil udělat si digi test. Čárky na testech byly fakt slabý,tak jsem byla skeptická,ale hlásím,že je pozitivní 2-3tt. Tak už tomu začínám věřit. Navíc má dnes manžel 30.narozeniny,tak to má jako bonus 😀

lenka27
15. zář 2013

@mimika1973 ne po KET a embryjka jsou zamražená už 6 let

misha83
16. zář 2013

@meggar no to je krasny darek pro manzela, tak at krasne sili🙂.

1miska
16. zář 2013

@meggar uzasne 🙂 zrovna snidam, hned jsem musela zapnout pocitac a kouknout jak jste na tom 🙂 tak moooc drzime palecky 🙂

misha83
16. zář 2013

@1miska ahojky, prosim te v bohunicich jsou prohlidky salu jen ve ctvrtek ze?

1miska
16. zář 2013

@misha83 no nez jsem sla na neschopenku, coz je mesic zpatky byvaly i v sobotu - tak si myslim ze by to tak mělo byt porad 🙂 protože v nedeli jsou holky na sale na sluzbe 3, ale v sobotu 4, prave kvůli tomu ze jedna se pak venuje prohlidkam... http://www.fnbrno.cz/nemocnice-bohunice/gynekol... ajo ale ted na to koukam, ze jsi myslela asi jen tu prohlídku bez informaci - tak to jo, ta je jen jednou tydne.... o vikendu je ta drazsi i s info kde se chodi krome por.salu koukat i na oddeleni - normalni pokoj, nadstandart a i na novorozencke odde....

misha83
16. zář 2013

@1miska ja myslela, ze ta drazsi je i s nejakou prednaskou, ze v ramci te prohlidky ukazou vse. No ale ctvrtky se mi stejne nehodi, takze asi pujdeme nejakou tu sobotu. Super, dekuji. Sice jsem tam lezela, ale to clovek nevidi vsechno a navic jsem tdy mela jine starosti ☹. Ted jsem momentalne zas naklonena jit tam. No uvidime az vse uvidime 🙂.

1miska
16. zář 2013

@misha83 no ja teda ted nepracovala na sale, ale vim, ze v sobotu k nam chodili maminy s tatinkama koukat jak vypadat bezny pokoj a jak nadstandart a my je pak posilali ještě na novorozenecke oddeleni ale ve čtvrtek k nam urcite nikdo nechodil.... ta sobotni je i s nejakou přednáškou.... ale myslim ze sobota je lepsi hlavne v tom, ze to není moc planovych porodu, takze obecne jsou soboty klidnejsi, takze je vesti pravdepodobnost ze budou volny nektery porodni boxy a tak budete mit vic prostoru si to tam prohlidnout 🙂

misha83
16. zář 2013

@1miska super, moc diky, zrejme vyrazime hned tuto sobotu.

kacatka
16. zář 2013

@misha83 no my byli na prohlídce v sobotu. Bylo i s tou přednáškou a hrozně moc nám to dalo! Nevím, jestli to bylo tou porodní asistentkou nebo čím, ale prožili jsme tam s přítelem celkem příjemné odpoledne 😉 Jen jsme tam byli ve 40°vedru, tak to bylo vysilující 😝 No a probíhalo to tak, že první byla přednáška, tam jsme se mohli zeptat na co jsme chtěli a pak jsme si prošli porodní sály a pak jsme ještě valili na šestinedělí. 😉 V souhrnu si myslím, že to stojí za to, ale ty peníze jsou fakt síla. Třeba ve Znojmě či Praze je to zadara 😠

misha83
16. zář 2013

@kacatka jj, je to celkem dost, ale taky to vyuzijeme. Moc dekuji za info.

beruskaevuska1
16. zář 2013

tak dnes byla konzultace před říjnovým KETem v reprofitu. místo utrogestanu budu mít injekce argolutanu. vivat. jinak bohunickou nemocnici mám cca 7 km od domu. snad KET dopadne a budu rodit tam. nejen proto, že je to blízko mého bydliště, ale prostě porodnici chci tuto. kdo jste byli na těch prohlídkách, kolik to stojí? já jsem myslela, že jsou tyto prohlídky zadarmo. no, dnes se platí za hodně věcí, tak to člověk zaplatí.

misha83
16. zář 2013

@beruskaevuska1 tak uz se ti to krati, parada. Mrkni na ten odkaz co davala @1miska jsou tam i ty ceny.

beruskaevuska1
16. zář 2013

@misha83 díky, koukla jsem se na odkaz. vše něco stojí. tak z psychologického hlediska bych se šla podívat, kde budu rodit. já si neumím představit, že bych si místo, kde budu rodit neprohlédla.

zelena_zirafka
16. zář 2013

@beruskaevuska1 Mně je zas místo docela jedno, spíš mi vadí, že u nás neexistuje systém, kdy chodí žena k porodní asistentce už v těhotenství a pak s ní i rodí. Nechtěla bych rodit s někým, koho vidím prvně a třeba mi osobnostně nesedne.