Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

78marcela
22. zář 2010

@olousek35 Ok, zkusím věřit. Ono to ani nejde nevěřit, ale maličkatou rezervu si prostě nechávám. Nebo spíš méně věřím a nechávám si velkou rezervu. Překvapená můžu být pouze příjemně.

okcelok
22. zář 2010

@78marcela no takže by to opravdu mohlo dopadnout dobře!!!!!To je ale dobrá vyhlídka!!!! 🙂 😉 Naděje umírá poslední!!!

kachen
22. zář 2010

@78marcela Na slozeni zbrani je fura casu. Hlavne myslet pozitivne. A jak uz tady nejaka moudra duse pravila, nekde na Tebe to Tvoje mimucho zkratka ceka, jednou to proste prijde. Posilam flusanec pro stesti.

rebeca_1
23. zář 2010

Krasne dobre rano,
vcera som tu nebola. Prave som si Vas docitala.

Maja3s. blaozelam k miminkam v brusku a vela stasticka ti teraz uz len prajem! )))))

@78marcela bola tu jedna kocka co mala hcg 10 a ma malu princeznicku. Este bud pokojna a bojuj co to da! Pozitivne myslenie je polovica uspechu! Moc ti drzim palce! Kedy ides zase na krv alebo ides rovno do Reprofitu?

Hanulinecka, waw.... Tak uz ides do toho aj ty konecne? No parada, tak uz teraz drzim palce! ))))

A potom Gabikri...... a vsetky budeme tehulky! ))))))

gabikri
23. zář 2010

Krásné dobré ranko 😵 😵

@rebeca_1 : kéž bys měla pravdu 😵 Jak se to blíží, začínám zase hysterčit, že to zase nevyjde 😔

@78marcela : moc držím palečky, aby se hcq zvyšovalo a Ty jsi byla těhulka! 😉

rebeca_1
23. zář 2010

@gabikri ne, ne, ne! Takto predsa nemozes mysliet!
Kedy cakaz ms? Ty uz mas liecky domka, vsak? Juj, ako ti to prajem!!!!! No, budem to tu s tebou prezivat! Budu to strasne nervy ale urcite sa to cele stastne skonci.....

gabikri
23. zář 2010

@rebeca_1 : jsi zlatíčko 😵 😵 😵 To víš, bojím se, jako každá tady. Léky mám, všechno mám, jen mrcha stále nikde. Psal doktor, že se může zpozdit i o deset dnů po té injekci. Pak musím na sono a hned nasadím estrofem.

rebeca_1
23. zář 2010

@gabikri a co si si supla aku injekciu? To si musela?
Ale uz vydrzime, uz ked sme tolko vydrzali, vydrzime uz aj tych dalsich 10 dni nejako.

gabikri
23. zář 2010

@rebeca_1 : Dipherline. Prý to zastavuje činnost vaječníků. To mi dali v Reprofitu.

rebeca_1
23. zář 2010

@gabikri aha, mne to dali vo Ferticente pri tretom IVF namiesto pregnylu. A pregnyl mi dali az po OPU, ked som odchadzala z CARu, vraj aby sa nerozbehol OHSS. Dobre ze?
U nas, na Slovensku je to jedna velka katastrofa s tymi doktormi.

hanulinecka
23. zář 2010

kráásné ránko

@gabikri uplně chápu jak se bojíš já taky i se tším takové zvláštní pocity jen at to všem dobře dopadne 😵 😵

@rebeca_1 ty těhulko naše ahoooj já mám z tebe takovou radost a povídej co dovolená jak tam bylo je to opravdu takocvej ráj na zemi a nemáš fotečky abychom se pokochala tou exotikou klidně i na meil 🙂

78marcela
23. zář 2010

@okcelok
@kachen
@rebeca_1

uvidíme, jak to všechno dopadne. Dnešní test je světlejší jak včera. Tak, nevím, jestli to nějak zase poporostlo. Zítra uvidím, bud půjdu na krev ještě tady a výsledky jim zavolám, nebo tam zítra zajedu.

rebeca_1
23. zář 2010

@hanulinecka posli mi v IP e-mail adresu, skusim ti nieco poslat. Na kona fotky nechcem davat.
Bolo to este krajsie ako raj na zemi, vsak Gabikri?
Akurat ten let hore-dole. Tromi lietadlami, dlho na letisku a tak. Bolo to narocne ale stalo to zato.
Hotelik, strava, ocean, ludia - vsetko bolo genialne, do posledneho detajlu premakane )))) Moc sa nam tam pacilo. Vzdy som hovorila, ze 2 krat na to iste miesto urcite nepojdeme ale toto si asi este zopakujeme. Bola to ozajstna dovolenka snov. A ten ocean....... Panecku!!!! Parada!!!!!! Moc doporucujem!!!!!!

cechradka
23. zář 2010

Ahoj moje draha sestřičko, doufám že ti ta krev dobře dopadne a držím pěsti.Já už chci být taky tetičkou,jasný

rebeca_1
23. zář 2010

@78marcela musia to byt strasne nervy (((( Toto cakanie je najhorsie. Ale Marcelka trpezlivost babatka prinasa, tak skus este zabojovat. Prosim!!!!!!

78marcela
23. zář 2010

@cechradka kde ses tu vzala, sestři? jsi doma? Včera jsem ti už nemohla napsat, ale jsem ráda, že tu jsi. Včerejší krev jsem měla 27, což je pozitivní, ale stále to mám velmi nízké. A dnešní test je opět slaboučký.

78marcela
23. zář 2010

@rebeca_1 Jsi hodná. Já se snažím být trpělivá, ono mi vlastně ani nic jiného nezbýváí. a\le nervy to teda jsou hrozné, to je pravda. A dnes jsem až do zejtra úplně sama doma, to bude to nejhorší. Naordinovala jsem si celou dobu ležení, ale nevím, jestli to vydržím, jestli se nepůjdu kouknout někam po nákupech, abych na to furt nemyslela.

andresska
23. zář 2010

ahoj devcata jsem tu nova zmatena vyplasena 😒 v patek jdu pro injekce a v puli rijna na prvni ivf nevite nekdo jak jsou na tom v reprofitu s psanim neschopenek??????????

okcelok
23. zář 2010

@andresska aoj,neschopenku ti napíšou ,kdy si řekneš,nemají s tím problém!! 🙂

okcelok
23. zář 2010

@78marcela lepší je jít asi do RF,ale nevím,jestli to nemáš moc daleko!?

okcelok
23. zář 2010

@rebeca_1 takže stejný pocit jako já z líbánek!!!!!!Tato exotika má hodně do sebe!!!!! 😀 😀 😀 😎 😎 😎

andresska
23. zář 2010

@okcelok no to je uplne nejlepsi zprava dneska zitra si jdu pro injekce tak to na doktora vybalim ale mam super dokturka z reprofitu tak snad jooooo

78marcela
23. zář 2010

@okcelok no, nějaká hodinka cesty to bude. Zařídím se podle zítřejšího testu asi a rozhodnu se, zda jít na krev tady nebo do Reprofitu. Protože i dkyž za tu krev zaplatím tady 230 Kč, furt je to levnější než cesta do Brna. Pokud bude test silnější, skočím si na krev tady a pokud slabší, pojedu na krev do Brna a zároveň na domluvu, co a jak dál.

andresska
23. zář 2010

@78marcela jojo maci to urcite udelej maji moc dobre vysledky ja jdu sice poprve ale statistiky mam zmapovany 😀

78marcela
23. zář 2010

@andresska A jaké tedy ty statistiky jsou?

andresska
23. zář 2010

zadej si na netu reprofit brno a oni ty tabulky tam maji rok od roku se jim zvysuje uspesnost navic jsou tam moooc prijemni....................

maja3.s
23. zář 2010

Zdravím vás holky. Včera už jsem to nějak nestihla,...takže mám u sebe tři mimoušky...bohužel, tak jak jsem psala, vyvíjíjeli se pomaleji, než by měli a taky nejsou úplně nejkvalitnější takže šance je je, ale.....každopádně budu věřit...zázraky se občas stávají, ale bohužel zatím jen okolo mě.....

@78marcela ...musí to být děsné nervy, moc dobře to chápu, taky jsem to jednou zažila....ale pokud u tebe hcg roste,tak nic není ztraceno....zítra se uvidí,tak držím palečky...

@rebeca_1 ...taky bych se ráda pokochala exotikou....tak pošli pár foteček 😉 muselo to být fakt nádherné. Známá tam byla na svatební cestě a byla neskutečně spokojená..

rebeca_1
23. zář 2010

Nikde nikto?

Babulky ja sa Vam musim priznat, dnes som sa uplne zblaznila......

Objednala som si krasnu postielku pre babatko. Zatial len jednu. Vzdy som to chcela urobit hned po krvnych testoch, takze uz aj tak tyzden meskam ))))))
Viem, ze som ju objednala este strasne skoro ale nevydrzala som dlhsie cakat. Ked ju budem mat domka, aspon tomu celemu zacnem verit ))))) Ale ine nic uz teraz nekupim ani neobjednam. Najskor v decembri. Skor urcite nie.

veveram
23. zář 2010

@rebeca_1 :Ahojky,tak když ti to udělalo radost,tak proč né,kašli na pověry 🙂
Já se zatím po ničem nedívám a neřeším to,snad až co mi řekne zítra na kontrole,už mám trochu strach.

rebeca_1
23. zář 2010

@veveram to uz asi tak bude az do porodu. Po kontrole budeme par dni pokojne a pred kontrolami zase nervozne ci je vsetko v poriadku. Kam ides zajtra na kontrolu? Svojmu doktorovi alebo do Reprofitu?
Drzim palce, nech je vsetko v poriadku ))))