Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

ivka3901
8. čer 2015

@kvakuska to máš pravdu tak budem nič iné mi neostáva,ale tých dochtorov som už vystriedala mnoho 😕

cermi77
8. čer 2015

@atrix snad ano 😅, já u ní byla na velkém UZ ve 31.tt, mimino kontrolovala teda velice důkladně a všechno nám podrobně popsala, nezbývá něž důvěřovat 😉. Já osobně šla na UZ ve 12.tt vždycky k Vlašínovi. U Doubka jsme byli ve 21.tt a taky pecka, byl tak pečlivý, až jsem už chtěla utéct, nedal pokoj, dokud nepřepočítal malé pomalu každou kůstku 🙂.

funnysunny
9. čer 2015

@atrix ahoj 🙂 predpokladam,ze ano 🙂 kedy ides najblizsie? 🙂

atrix
9. čer 2015

@funnysunny Ahoj, jdu 7.7. na UZ ve 13. týdnu. Teď jdu ještě na kontrolu k Dr. Kozumplíkovi tento týden, tak se ho normálně zeptám 😉

77hanivi
9. čer 2015

Ahoj holky,chci se zeptat jestli v Reprofitu dělají transfer i o víkendu. Děkuju za odpověd 🙂

kvakuska
9. čer 2015

@77hanivi ahoj, ano, v Reprtofitu se pracuje pořád, pátky, svátky víkendy. Jen okolo vánoc na pár dnů zavírají.

77hanivi
9. čer 2015

@kvakuska Děkuju za odpověd. Já jdu teprve zitra na odběr vajíček tak nevím jestli nám náhodou nevyjde transfer zrovna na víkend. 🙂

moobby
10. čer 2015

Holky pridam se k vam jsem do reprofitu obenana na 24.6 jiz mam 4 deti ale s manzelem chceme 5te 🙂 bohuzel jsem byla dvakrat mimodelozne a odebrali mi oba vejcovody proto jsme se rozhodli pro umele mate nekdo ppdobne skusenosti co nas ceka??

soleilll
10. čer 2015

@moobby No nevím, jestli tady nebudeš tak trochu za černou ovci a tak trochu neskromnou (slušně řečeno). Je tu hodně takových, co se i léta snaží byť o jediného potomka... Nicméně tě určitě čeká vstupní vyšetření, UTZ, hormonální hladiny, spermiogram... A pak se domluvíte na léčbě - zřejmě hormonální stimulaci a další závisí na výsledcích vyšetření.

funnysunny
10. čer 2015

@atrix vela stastia,daj vediet potom 😉

ninanela
11. čer 2015

@moobby Ahoj,čeká Tě vyšetření v RF,pak dle Dr stimulace,sledování vajíček,odběr vajíček a pak zavádění embryí.Je to napsáno jednoduše,ale tak jednoduché to nnení.Držím palce aby vše proběhlo bez komplikací.

moobby
11. čer 2015

Ja vim ze je spousta zen co deti nemaji a podstupuji umele a kolikrat ani to nepomaha je mi to moc lito byla jsem proto v reprofitu kdysi darovat vajicka abych mamince pomohla ke splneni snu .... A ted se sama ocitam v tom ze nemuzeme a lresto tak moc chceme i kdyz uz 4 deti mam i manzel ma 2 ale nwmame spolecne a diky mimodeloznim tehotenstvim uz prirozene ani nemuzeme proto chceme umele ... Moc po miminku touzime ....

danov84
11. čer 2015

@moobby to mame uplne stejnou situaci. Ale to vyjde. Taky cekam na KET!

moobby
11. čer 2015

Ket je skratka pro co?? Ja se v tom vubec neoeientuji. :(

monicka79
11. čer 2015

@moobby KET je vklad zmrazeneho embrya, ET je zavedenie nezmrazeneho embrya

moobby
12. čer 2015

Ajooo tak jsem v obraze dekuji

moobby
12. čer 2015

@monicka79 v jakych cenovich relacich se cely proces cca pohybuje prosim??

monicka79
13. čer 2015

@moobby ja som bola na soft, to poistovna nepreplaca, pretoze ked sme to preratali normalne IVF s poistovnou, tak to vyslo rovnako. Za nas mozem povedat, ze nas to stalo 1700eur, ale davali sme navyse ICSI - teda presne vyberanie najlepsich spermii a oplodnovali 11vajicok a bolo v tom mrazenie 330eur 7 embryi. Bez tychto veci navyse by to bolo len cca 1000eur za lieky odber vajicok, 5dnova kultivacia a vklad. Normalne IVF vyjde bez poistovne vela, lebo na stimulaciu je ovela viac liekov a ja som ani nechcela zbytocne do seba davat vela hormonov. Urobila som dobre, kedze pri minimalnej stimulacii som mala 11 vajicok a z toho prezilo 5dnovu kultivaciu 8. Podarilo sa nam to na prvykrat a teraz som v 15tt.

soleilll
13. čer 2015

@moobby Ceny jsou strašně indidviduální - záleží na výsedcích vašich vyšetření a finančních možnostech. Obecně se dá říct, že od 0,- až po 150 tis. 🙂 Ale neděs se, pokud budou výsledky dobré a nebudete chtít žádný nadstandard (pohodlnější aplikaci hormonů pomocí pera, embryoglue, prodlouženou kultivaci, asistovaný hatching atd.), nemusíte doplácet ani korunu. Jinak se to pohybuje řádově v tisícikorunách. To všechno ti ale řekne doktor na konzultaci, teď tu jen věštíme z koule... Mrkni se na web Reprofitu, kde jsou postupy poslané a taky projeď ceník.

77hanivi
14. čer 2015

Ahoj holky,chci se zeptat jestli se po transferu za tech 14 dní jde do Reprofitu na kontrolu a na krev? děkuju za odpověd 🙂

78marcela
14. čer 2015

@77hanivi ano, me vzdycky rekli, ze mam jit na krev. Akorat u tech poslednich dvou pokusu jsem si nechala vzit krev tady u nas jako samoplatce, nechtelo se mi jet do Brna.

kejt29
14. čer 2015

Muzes budto do Reprofitu nebo k svemu gynekologovi 😉 Popripade jeste do jakekoliv laboratore, kde to delaji za nejaky poplatek...

jarpa
14. čer 2015

@77hanivi já si řekla své gynekoložce a ta mi dala několik žádanek na hcg,jednu vyplnila a ostatní jsem si vyplnila já v den kdy jsem šla na odběr,za 2h si šla pro výsledky 🙂 😉 zbytečné jezdit do caru.... 😉

77hanivi
14. čer 2015

Holky děkuju za odpověd. Tak si asi nechám vzít krev u svého gynekologa. Holky držím vám pěstičky at je všechno v pořádku 🙂

77hanivi
17. čer 2015

Ahoj holky,prosím o radu. Za jak dlouho po aplikaci Pregnylu vyprchá z těla? V pondělí jsem si byla pro embryjko. Děkuju za odpověd 🙂

funnysunny
17. čer 2015

@atrix Ahojky,davas si robit odbery co sa tyka toho plateneho genetickeho testu (nemyslim tripple test)? Inac 7.7. idem do reprofitu aj ja 🙂

maikkynna
19. čer 2015

Holky, na jake misto jste lepily estrahexal? Co vam v reprofitu poradili?

atrix
19. čer 2015

@funnysunny Ahoj, jo jo, to je standardní postup, bez hodnot z krve by výsledky nebyly vůbec relevantní. Na krev jdu 29.6. a pak 7.7 na ten UZ a tam se hned dozvím výsledky, tedy číselně vyjádřené riziko jednotlivých vad. Jinak Dr. Kozumplík mi potvrdil, že Dr. Grosmanová samozřejmě certifikaci na ten genetický ultrazvuk má, bez toho se to vůbec nesmí dělat.

moni34
20. čer 2015

Ahoj holky, tak my se ani tentokrát malého reprofiťáčka nedočkáme, došli jsme jen o týden dál než minule... na kontrole nám zjistili hodně rozšířené mozkové komory, mozeček je málo vyvinutý, oční nerv téměř vůbec a další poškození, čeká mě v pondělí nástup do nemocnice na ukončení těhotenství, je nám to tak strašně líto...ale nevzdáme se, vyloučili genetickou příčinu , vyloučili infekci, spadáme do 3-5% neobjasněného rizika, prostě smůla...máme mrazáčky a jak to půjde zabojujeme znovu, teď to musíme hlavně nějak přežít, momentálně jsem na dně...

soleilll
20. čer 2015

@moni34 To je mi strašně líto. Drž se a přeju hodně sil!