Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

holino
14. pro 2011

jINAK k vánočním dárkkům 😀 ....už mám vše ....dokonce je to i zabaleno 🙂) .....začínala jsem někde v červenci .....takže ted už jenom dopect to zatracene cukroví .....holky mě se poslední týden fakt nedaří ....nevím jestli se mi nechce ale prostě mi to pečení letos nějak nejde ...ne že bych ho popálila to ne ale prostě než se tim těstem protánu než to všechno spracuju tak mazec .....to vůbec neznám ale prostě mi to nějak nejde vadí mi to 🙂) ...tak snad to tento týden už dodělám 🙂

carlik
14. pro 2011

@katem superrrr a nebudete mít náhodou trojčátka, co? (podle 3 foteček 😀 Takže máš zdárně 1/3 za sebou a teď už jen dotáhnout ten zbytek do konce 😉 Takže už na žádný testy ani v 16. a ve 20. tt nemusíš?
Jinak já dneska trhla rekord po dlouhý době ve spaní...spala jsem v kuse od 22-01 h 😀 no a pak samozřejmě 3,5 hod. jsem byla vzhůru 😠 Už aby ta rýma a kašel skončila, ale je mi janý, že i to břicho atd. dělá divy s tou nespavostí.
@holino já ani nezačnu péct, takže se netrápím vůbec. Zlobí mě trouba (pořád zhasíná plyn), takže abych udělala těsta a pak to neměla kde upéct, na to se můžu vy.... určo mi mamča donese nějakou zásobu cukroví a stejně bych ho moc neměla k vůli cukrovce 😒

katem
14. pro 2011

@safarikovap je to opravdu nadhera.. vse se krasne rysuje!!... to bude super darecek letos na Vanoce... ale jsi ty jedna, me jsi drzela na uzde a a a a ty 😉 si tady testis o 106 😉 aleto je dobre, ja bych stejne netestila, jelikoz jsem "posera" a bala bych se ..... mas to NADHERNE!!!

bambulajda
14. pro 2011

ahojky kočenky , všechny vás zdrvím.
@safarikovap ...tak moc moc gratulu to jsou náherny // 😉 ....já to taky vidím spíš na dvě, ....zvlášť když už byly 4 den 😀 ...velikánská gratulace
@katem nádherny mimináči 😉

bambulajda
14. pro 2011

jinak teda ještě dávám info jak jsem dopadla u Machače....takže na konzultaci jsem šla ve čtvrtek, trochu jsem se bála, že to machač nebude nijak moc řešit a veme to jako náhodu, ale musím říct, že on je asi fakt super doktor - vzal mi krev na nějaké rozšířené vyšetření genetiky, teď v pondělí jsem byla na hysteroskopii (jen upozornění v 2.patře v RF nedávají po narkóze tatranku 😖 .....takže podle štěpána je někde nějaký malý problém a není to embrijkách a slíbil,že na to přijde a v lednu se domlouváme na KET...tak mu musím věřit, protože jestli se mi i potřetí ztratí // tak to už bych byla asi fakt smutná 😔

agnes88
14. pro 2011

@bambulajda ahoj, on na to přijde a už se ti to nestane. Super je že se tak stará a hlavně že se to tak rychle hýbe a nenechává to až na "potom".

bublenudle
14. pro 2011

Ahoj holky,mám dotaz...měla jste některá cystu,kvuli ktere se nedostavila MS ???je to možny??? a pokud ano,za jak dlouho jste pak MS dostali...já už meškam 6 den,a mam dojem,že tam něco mám,proto aMS nedošla..no a potřebuji na leden mit MS..abych mohla na stimulku...tak jsem z toho na nervy,že to nestihnu,safra....ja už si to vše tak naplanovala,a v praci nachystala,ale MS musi v lednu dojit max do 8-9.1 jinak jsem v pr.... ☹ nemate s tím někdo zkušenosti???? břicho teda furt boli jak na MS ale nic se neděje...

aidule
14. pro 2011

@bublenudle ...a musí to být cysta 😀 😉 ????????????????!!!!!!!!!!!!!!!! Co třeba jiné vánoční poselství 😉 🙂 ???

bublenudle
14. pro 2011

🙂 @aidule Ahoooooj zlati,
no to už mi psal dnes i Marcel 🙂 ale zapomněl ,že jsem bez vejcovodu ☹ mám fakt strach,že ten leden prostě nestihnu...ach jooooo...

aidule
14. pro 2011

@bublenudle ...no ale jeden vejcovod máš, ne? 😉

bublenudle
14. pro 2011

@aidule nene,oba pryč ☹ ,...ale mám strach,že pokud je to cysta tak se vse prodlouži,a ja musim dostat ms v lednu nejpozději 8-9.1 aby mi to vyšlo na to IVF...to mám volno v praci až do 3.2...pak je to v hají...a chci byt tentokrat celou dobu doma.... 😠

olousek35
14. pro 2011

@bublenudle stalo se mi to taky při poslední stimulce. Cysta taková, že jsem málem nedolezla k doktorovi. Šinula jsem se tam s brekem. 3 dny šílených bolestí, a pak praskla. N rf jsem to ani raději neříkala, aby mi nezakázali začít píchat. No a z toho pokusu budu za chvíli rodit. 😀 Skoč si na gyndu. Aspon budeš vědět oč jde 😀 .

bublenudle
14. pro 2011

@olousek35 No,jsem z toho na nervy...domu se vracim až 20ho,tak mám nervy co bude dál...do RF jdu 22.12 si pro hormony a protokol....tak jsem fakt naštvaná,že ten leden nestihnu...safry....a za jak dlouho ti došla ms?? když praskla...???

saminka
14. pro 2011

@olousek35 ahojky Oliku, no na Vanoce uz se krasne chystame, stromecek je uz vyzdobeny, dum taky, cukrovi uz jsem taky zacala pect , darky nakoupene tak jsme v klidku 😉
jinak po porodu uz jsme zotavena rekla bych na 100% uz nejakou dobu, ani bych neverila ze jsem pred peti tydny mela o nejakych 15kg navic 😀 je to parada, se zase hezky vyspat, i kdyz s prestavkama ale i tak 😀 malinka vydrzi v noci i sest hodin spinkat, uz jsme si zvykli na nocni koupani a nocni rezim tak snad nam to tak vydrzi 😉 zitra mame dalsi prevazeni tak jsem fakt zvedava kolik pribrala 😉 jedine co mi nevychazi je navrat do skoly, mela bych chodit aspon trikrat tydne abych moc nezameskala, ale po dvou navstevach jsem to vzdala a neminim se vratit az po svatcich, je to fakt moc brzo po porodu a nejde mi se vubec soustredit na uceni 😖 jak ty to vlastne budes mit? budes mit zkousky po porodu???

aidule
14. pro 2011

@bublenudle Ještě nezoufej, třeba MS dorazí a vše ještě stihneš....náš problém je, že všechno chceme mít naplánované , ale on se život chce taky na své vyjímečnosti a jedinečnosti podílet sam, bez našeho přičinění 😉. Tak to jednou nechej na něm, jednou pochopíš, proč jedno souvisí s druhým....a nemusí to být za moc dlouho 😉 🙂!

bublenudle
14. pro 2011

@aidule Seš brouček,děkuji.....asi máš pravdu....vše má svuj duvod 😉

olousek35
14. pro 2011

@saminka já zkusím do porodu udělat všechny zkoušky, ale tím těhotenstvím mám totálně vygumovanej mozek. Po porodu začne jarní semestr, takže učení pak zase až tak v květnu. Snad už nebude mozkově hůř 😀 . A od září zase jedu oba obory naráz, z toho u jednoho snad státnice. Tak snad bude malej hodnej.
Jinak vánoce budete mít letos ty nejkrásnější, už tím, že jste 4 😉
@bublenudle ty jo, já ti ani pořádně netuším. Ale myslím, že se mi ta cyta udělala kolem doby ovulky a tím pádem mi ms došla cca za 14 dní???? Ale kamarádka ji musela jít pod narkozou několikrát píchat a ms vyvolávat.
No, každopádně bych nezmatila, nemusí to být cysta, jen třeba prochlazení a za pár dní menstruuješ. Zkus horkou vanu, červené víno, sexík. A bude to dobré.

olousek35
14. pro 2011

@meggar těhu kalhoty ani už nekupuj, já je taky ještě nemám 😀 a váhově jsem +11 kg. Včera jsem byla překvapená na váze, že se snad trošku pozastavila. Ale i tak je to síla tahat. Bříško už se cpe dopředu a vše nabrané mám podle máti na zadku. No což, asi to tak má být. A tím jak jsem hodně silná, tak většina lidí ani nepozná, že jsem těhotná 😀 ☹ 😉

bosorkajarka
14. pro 2011

ja jsem mela cystu dvakrat pichanou bo nepomohla ani vyvolavacka ale vetsine pomuze pichnout vyvolavacku a cysta praskne tak at se ti podivaj ultrazvukem zad neco na vajecniku je ;)

meggar
15. pro 2011

@olousek35 No, já ty kila mám všechny na břichu a tak ze 2 na zadku. V noci, když se zvednu z postele, tak mě připadá, že strašně ztěžknu a nemůžu se pak zvednout ze záchodu. 😀 Každej mě ale stejně říká, že nechápe, kde ty dvě mimča mám, že na dvojčata mám malý břicho. Copak to břicho musím vozit na vozíku, aby měli pocit, že jsou tam dvě... 🙂

meggar
15. pro 2011

@bublenudle Nezmatkuj, když se ti stimulka posune. Třeba to tak fakt má být. My jsme měli pořád nějaké problémy před třetím pokusem. Jednou já, pak manžel atd. V závěru to vyšlo tak, že jsme ten třetí pokus posunovali asi 3x a celkem o půl roku. Ale myslím, že to mělo něco do sebe. Psychicky jsem se uklidnila a řekla si, že na termínu to zas tak nezáleží a vidíš teď. Ona ta příroda taky musí něco plánovat sama 😉 Držím ti do dalšího pokusu palce, ať konečně držíš to svý vysněný miminko v náručí.

kcvrcekz
15. pro 2011

Ahojky holky chci se zeptat zda už máte někdo zkušenost s Reprofitem co se týká špatného spermiogramu...Nikdy jsem nic podobného neřešila, ale chceme mimi a tak nevím co nás bude dál čekat.Díky moc

carlik
15. pro 2011

@bublenudle já měla taky jednou cystu po stimulce a když mi dělal Štěpán UTZ, tak prej píchnem Pregnyl a myslím za 3 dny jsem mrchu dostala. Takže bych šla asi na Ko, ať se zbytečně dlouho netrápíš čekáním 😒

bublenudle
15. pro 2011

Hurááá huráááá huráááá,holky moje,díky za vaše utěchy,jste zlatíčka.....Ms mi dnes dorazila,ještě nikdy jsem z ni neměla takovou radost 😀 ...jsem moooc ráda...vracím se do Cr až 20ho a hned 22ho jdu do RF 😉

přeji Vám všem krásný den,já ho mám opravdu super dnes,asi už mě šibe 😀 😀

safarikovap
15. pro 2011

Dobré odpoledne, kočenky 😎
@katem No právě, Katy - kvůli tomu, že zrovna Tebe jsem ukecávala, ať netestuješ, tak jsem si připadala jak blbec, že jsem začala tak brzo 😅 😝 P.S. Krásné fotečky, ta první je opravdu luxusní 😵
@bublenudle Ženo, halelůůůůůůůůůja - mám radost za Tebe 😉
@bambulajda Moc děkuju😉 Ale vidím, že u Tebe taky pokrok v Reprofitu - on ten prosinec/leden uteče raz dva🙂

@carlik @olousek35 @meggar Zdravím skoro-mamky a všechny ostatní 🙂

@agnes88 Bety, jaká?

safarikovap
15. pro 2011

Dnešní várka (oba z odpolední moči!):
horní test včerejší (11 den po ET) - poprvé jsem zkusila 20mlU/ml
spodní test dnešní (12 den po ET) - poprvé jsem zkusila 25mlU/ml

olousek35
15. pro 2011

@safarikovap Peti, tak já si zase trošku rýpnu, jo? To nevypadá na dvojčata, ale nejmín na trojčata 😉 . Už se s tím začni pomalu smiřovat. S takovou přijdete i o svoji ložnici 😀
@bublenudle gratuluju k ms. Vše se srovná a bude brzo mimčo. Vidíš jak to tu raketovým tempem přibývá???

safarikovap
15. pro 2011

@olousek35 Oli, děkuju za upřímnost - ještě, že mám vás - vy mě na to aspoň připravíte předem (před krví a UTZ) 😀 😀 😀 Psychicky jsem se s tím už srovnala 🙂

carlik
15. pro 2011

@safarikovap to nemůžou být trojčata, když tam jsou jen 2 čárky 😀
@bublenudle teda jak jedna mrcha udělá ženu šťastnou 🙂 My jsme ti ju snad přičarovaly, tak teď aby klapalo všechno ostatní 🙂

bublenudle
15. pro 2011

Dámy,mnohokráát Vám děkuji,z mrchy mám opravdu mega radost 😀 😀 😀