Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

cilkaa
2. kvě 2012

@kcvrcekz aha, tak asi ti to přijde udělat. Mně to taky Štelcl nabízel- máme si to ještě potvrdit... Ale službu jako takovou má Vitouška...

sikulik
2. kvě 2012

@bublenudle ahojky, tak doufám, že si s miminky užíváte krásného počasí, rozmazlujete se a vůbec si spolu užíváte sluníčkové dny 😉 , jen tak dál broučci 😉 , myslím na vás a držím vše co mám 😉

sikulik
2. kvě 2012

@cilkaa a @kcvrcekz holky vy jste ale opravdu luxusní nosnice, tak ať vám vyjde hoooodně miminek na zavedení do bříška i do mrazáčku na sourozence 😉

sikulik
2. kvě 2012

@bambulajda ahojky, držím pěsti na páteční KET, vím, že se povede!!! 😉 Já jdu v pátek na kontrolu sliznice, tak pak se uvidí

bublenudle
2. kvě 2012

@sikulik Ahooojky, jsi zlatičko.. Jj užíváme teplicko a pohodu.. Dej hned v pátek vědet jak jsi dopadla, budu na tebe mooooc myslet a budeme držet vše co máme 😉

kcvrcekz
2. kvě 2012

Tak hlásím z 24 vajc 16 zralých a oplozených😉 a v neděli 8:30 transfer.A bude tam fakt Vitoušková,ale prý i na přísluže snad Dr. Kuřecová moc bych si ji přála🙂
@cilkaa co ty?

sikulik
2. kvě 2012

@kcvrcekz GRATULACE, to je teda opravdu nádherná úrodička, máte vystaráno i na sourozence 🙂

kcvrcekz
2. kvě 2012

@sikulik no ještě se neradijem úplně🙂 ale šťastní jsme.Uvidíme v sobotu jak to bude vypadat a kolik jich bude🙂

cilkaa
2. kvě 2012

@kcvrcekz ty no, tak to je bezvááá

HOLKÝÝÝÝÝ- takže moje embrya:
3ks - 5 buněčné
2ks - 4 buněčné
1ks - 3 buněčné = všechny tyto jsou A-kvalita, nejlepší

1ks - 2 buněčné = B-kvalita

To se dá Jen tak dál!!!!!

kcvrcekz
2. kvě 2012

@cilkaa no paráda tak držím pěsti ať pokračují🙂 ty jsi o dva dny napřed? Já si pořád myslím, že o jeden.😲

cilkaa
2. kvě 2012

@kcvrcekz jen o jeden přece.. Zitra až budeš volat ti také poví kolik jakých mate jaké kvality atd. 🙂
Tužku a papír měj u sebe a zapiš si to ...

kcvrcekz
2. kvě 2012

@cilkaa aha já právě koukala na ten papír co mi dali a tam to děleni až 3 den tak jsem s toho vykulená. Prd tomu rozumím.

sikulik
2. kvě 2012

@cilkaa ahojky, také super úrodička, gratuluju!!! 😉

Teda holky @kcvrcekz a @cilkaa vy jste o jeden den od sebe, no to jsem zvědavá, která budete kdy rodit 😀 , že by to dopadlo tak krásně a strefily jste se na jeden den? 😀 A chvíli před vámi @bublenudle dvojčata, tak to bude silný leden 😀 a odolná zimní miminka 😉 , už se těším 😀

cilkaa
2. kvě 2012

@kcvrcekz no dneska by měli mít 4 buňky, těch 5 jsou napřed a ty 3 malinko pozadu,a le furt v normě na A kvalitu. Krom toho to ještě mohou dohnat, nebo některé naopak zpomalit...
Minule jsem měla tento den jen 2buněčné a druhý den to dohnali na 8buněčné, takže NO STRESS, stejně to příroda zaonačí po svém, hlavně aby bylo co zavést- tedy kvalitního a když bude mrazák, tak se zlobit nebudu 😉

@sikulik kéž by jsi měla pravdu 😵 a já chci také dvojčata 😀

@olousek35 sakr blééé, kdy je úplněk, že bych mu řekla??? jj- koukám na to 6.5., tak to by mohlo klapnout 😵

kcvrcekz
2. kvě 2012

@cilkaa aha takto tak to jsem zvědavá🙂 a copak s úplňkem?

cilkaa
2. kvě 2012

@kcvrcekz ale olousek35 psala, aby jsme si k měsíci něco přály v den úplňku.. taky by jsi to měla využít, když máš na ten den ET 😀

drndapetka
2. kvě 2012

Ahojky 🙂
Jdu se podívat jak válčíte 🙂

@cilkaa
@kcvrcekz koukám, že embrýsci pěkně rostou, to je fajn holky,jen tak dál 😉

U mě zatím nic, čekám na mrchu kdy si dojde a pak konečně snad už začnu s minimálkou.....snad bude květen plodný 😀

veromira
2. kvě 2012

@cilkaa ahoj, tak jsem tu zprávně?

kcvrcekz
2. kvě 2012

@cilkaa aha takto tak to si budu přát 🙂 zrovna v den ET🙂.
@drndapetka děkuji🙂 snad budou siláci🙂

cilkaa
2. kvě 2012

@veromira jasně, přidej se k nám. Napiš holkám co a jak 🙂

veromira
2. kvě 2012

Ahoj,chodím na obilnák a chtěla bych přejít do Reprofitu, protože už mám spackané dva pokusy IVF tak jsem se rozhodla přejít. cilkaa mě odkázala na tuhle diskuzi a chci se vás zeptat jak jste teda spokojeni s Reprofitem?

kcvrcekz
2. kvě 2012

@veromira asi nejsem úplně vhodná, protože jsem v prvním IVF, ale do Reprofitu jsem šla na doporučení kamarádky a fakt nelituju, jsou všichni moc hodní s hlavně netlačí tě do zbytečných věcí a snaží se ti opravdu pomoct. Fakt RF jen doporučuju🙂

fidac
2. kvě 2012

@gerdusha bývá tam v pondělí a ve čtvrtek a ostatní dny v Olomouci... 😉

bobulinka74
2. kvě 2012

Jůůů holky,tak jsem tu nakoukla a vidím, že jste se nádherně rozjely 🙂 Tak tfuj tfuj tfuj,ať vám to všem vyjde!! 😵

bobulinka74
2. kvě 2012

@drndapetka můžu se zeptat,čím budeš stimulovat na minimálku?

olousek35
2. kvě 2012

všechno je tu super. My měly taky plodný květen, že holky @meggar @saminka a @carlik před náma. Určo to vyjde. často se tady těhotní po skupinkách. 😉 😉 😉

bambulajda
3. kvě 2012

@veromira ahojky, taky jsem přešla z Obi a jsem tu moc spokojená , můžu jen doporučit ...uvidíš sama po první návštěvě v RF

veromira
3. kvě 2012

@kcvrcekz tak děkuji snad budu i já spokojená 🙂

veromira
3. kvě 2012

@bambulajda ahoj, no a ke komu jsi chodila na obilnák? Já k Crhovi protože to je od tchýně známej ale měla jsem vždy blbej pocit, nic jsem se nedozvěděla proč budou dělat tohle a nebo proč si platit tohle a ne tohle. Furt říkali jak jsou pěkná vajíčka a tchýni slíbil že to na podruhé klapne, ale žádná vyšetření nedělal☹

meggar
3. kvě 2012

Nazdáárek, tak jsem při snídani nakoukla a zírám, že se tady zas těhotní po skupinkách. To je dobře, bude vás víc a nebudete se bát vlka nic 😀 😀 Já měla minulý rok ET 30.5., takže květen je fakt silný měsíc. Držím moc moc moc palce, abyste všechny příští rok mohly s vašima čerstvýma přírůstkama držet palce zas nám s @olousek35 na druhé kolo 😉
@veromira Vítej u nás. V Reprofitu nebudeš litovat.