Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

drndapetka
12. kvě 2012

@1miska děkuji 🙂 Mě přijde zvláštní, že po dvojité dávce není ta ms silná, když po jedné ampuli teču jak blázen 😕 Každopádně-dneska ráno jsem na záchodě našla už trochu čisté červené, tak to budu dneska počítat jako 1DC a zítra začnu stimulovat, doufám, že to tak bude o.k. a neměla jsem začít už dnes....Začínám asi jančit 😀 Zase se mi to blíží ( další pokus) a já jsem jak na trní 😅

Omlouvám se všem za poplach 😀

fidac
12. kvě 2012

@drndapetka ono je to asi jak u koho...možná je to tím, že jsem posledních 5 let jenom špinila...každopádně mám vyzkoušené, že to funguje i tak... 🙂

1miska
12. kvě 2012

@drndapetka neboj, ono to neni zas tak dulezity jeden den tam - jeden zpatky - vim ze zrovna clostik u nas doktori pisou 2. - 5. den nebo 3. - 6. a jeden dokonce 5. - 9. den cyklu a vsichni si mysli ze zrovna oni to maji nejlip 🙂 takze to asi funguje vsechno, tak neboj at jsi dnes prvni nebo druhy den cyklu tak na hezkych vajickach to nebude poznat - budou krasna i tak 🙂

drndapetka
12. kvě 2012

@1miska hlavně aby vůbec nějaká byla 🙂 Naposled při IVF a krátkým protokolu jsem do sebe napíchala horentní množství injekcí a měla jsem 5 vajíček - tak jsem zvědavá co při minimálce 😒

fretecka
12. kvě 2012

Všechny tady zdravím, mám na vás prosbu. Beru metformin a už mi dochází,musím se do RP objednávat,když potřebuji jen předpis. Čekám až vyprchá pregnyl a pak zkusím,jestli se třeba nezadařilo napoprvé.

kcvrcekz
12. kvě 2012

Ahojky holky prosím vás bolelo vás 6 den po ET v kříži a jakoby na ms? Poslední tři dny je to docela síla☹. A tak dva dny zpět mě v noci třikrát píchlo v břichu až jsem musela do předklonu.tak nevím zda je to předvoj ms nebo mimi☹

sajmona
12. kvě 2012

@kcvrcekz. ahoj,presne jak ty pises,uplne stejny priznaky jak na ms,bolest v krízi,bolest prsou,i to obcasny pichnuti. i spatna nalada,no proste uplne stejny. mela jsem naladu na bodu mrazu,ze se to zas nepovedlo,tak jsem si rekla co uz,testla jsem a byly tam. jinak holky drzim vsem pesti,urcite se to povede,ja chodila roky na obilnak a nic a ted jedna minimalka v RF a jsem tehotna. uz jsem neverila a vyslo to 😉

kalipso
12. kvě 2012

@kcvrcekz holka, to zní dobře, držím pěsti!! 😵

bambulajda
12. kvě 2012

ahoj holky,...tak včera jsem testla a čárečka tam je....jenže dnes ráno jsem zašpinila růžovou krví , tak teda nevím...další test nemám tak nevím jestli // jsou slabší ....no je to k zbláznění...dala jsem si teď navíc 2 utroše a přestalo to

bambulajda
12. kvě 2012

špinila jste některá a povedlo se pak?

olousek35
12. kvě 2012

@bambulajda krásný, držím pěsti aby tam byly celých 9 měsíců. Jsi první vlaštovička vaší skupinky. 😉

bambulajda
12. kvě 2012

@olousek35 ...jen to špinění mě trochu děsí....no uvidíme stejně s tím te´d nic nenadělám

kcvrcekz
12. kvě 2012

@bambulajda beruško je tam🙂 mooooc ti držím pěsti aby se mimi ještě víc zavrtalo🙂 . Třeba malé prostě jen uklízí🙂 a proto to špinění, nebo ne? MOOOOC TI DRŽÍM PĚSTI🙂

drndapetka
12. kvě 2012

@fretecka já si te´d volala do RF aby mi napsali nový recept na Metformin, a řekla jsem , že se pro to staví manžel ( neměla jsem čas to vyzvednout), taže jen zavoláš, oni napíšou a ty si to vyzvedneš...možná pokud nejsi brňačka, tak by Ti to po domluvě poslali i poštou...však se domluvte po tel 😉 A prosím Tě-jakou míváš menstruaci po Metforminu? Já od té doby co jej beru ( 2 měsíce) tak jen špiním, žádná krev...už mě to začíná štvát 😠 Dřív jsem mívala hodně silné, moc jsem krvácela a teď nic. Místo toho, aby mi to sronávalo cyklus, tak mi to spíš dělá paseku ☹

kalipso
12. kvě 2012

@bambulajda moc držím pěsti!! To špinění nemusí nic být, co jsem tak četla, tak je to poměrně častý, tak se tím nestresuj.

drndapetka
12. kvě 2012

@1miska ještě k tomu Agolutinu a špinění - já tom mám taky jen málo špinění, na slipovku, jen na wc trošku červené na papíře, a kterej doktor Ti řekl, že je to tak o.k., že to tak stačí? takže se to dá opradu považovat za ms? Já se ještě přece jen ujišťuju, protože chci zítra začít už píchat a to špinění zítra bude už 3.den, včera jsem červenou na záchodě neměla, až dneska, tak to chci počítat ode dneška. Do RF jsem se nedovolala a ani doktoři mi neodepisují na email ☹ Jen jsem psala do jedné poradny a tam mi doktor napsal, že bych měla jít na ultrazvuk a pokud bude sliznice nízká, tak můžu zahájit stimulku, jinak ne, tak mě trošku rozhodil 😖 Potřebuju, aby mě někdo nakopl, že to co dělám je správně 😀

olousek35
12. kvě 2012

@bambulajda hlavně nestresuj. Bude to tak jak má. Kolik máš těch utroušů? At to nepřeženeš. Já měla 4-0-4. Víc bych nebrala. Ale klidně zavolej na rf mobil doktorovi, oni ti poradí. A lehni a nohy hore.

sajmona
12. kvě 2012

@bambulajda neboj se,ja jsem spinila cca do 10 tydne. a nic to nebylo,jen zahnizdovani.

fretecka
12. kvě 2012

@drndapetka Ahoj já brala metformin ted první měsíc,začala jsem ho brát 17DC,hned 28DC (cyklus mám 36) jsem začala špinit ,teda nejdřív jsem si myslela,že už,ale druhý den nic a pak až do 31 DC jsem špinila a večer to přišlo,měla jsem to akorát o něco kratší jinak stejné. No a teď čekám,co se bude dít,jsem 8.den od pregnylu,ovšem tes jsem udělala, jeden čárka se objevila do 5min a druhý o den později večer do 3 min a silněji než ten před tim,ale stále to může být ta injekce. Zkusím zítra asi další,je to hrozné vydržet netestovat 🙂

bambulajda
12. kvě 2012

@olousek35 ..vzala jsem si 4-2-2 ...tak snad už dobry
@sajmona ..diky snad to bude ok, možná to byla jen nějaká cévka...uvidíme jestli budu špinit ráno, jinak dnes jsem měla dostat mrchu, třeba to bylo ono

lenka27
12. kvě 2012

@bambulajda mimi hnízdí, klídeček😀

lenka27
12. kvě 2012

@bambulajda špinila jsem až do 9.týdne, špinila jsem10.den po ET asi 3 dny pak chvilinku klid a pak až do tohoh 9.týdne. Je to běžné.

kcvrcekz
13. kvě 2012

Ahoj holky tak 7. Den od ET a test bílej ☹.

sikulik
13. kvě 2012

@bambulajda ahojky, gratulace, veliký plus oproti tvým minulým pokusům je to, že špiníš. Konečně nějaká změna a myslím, že velice pozitivní, špiní skoro každá holka, co se jí zavrtává mimi, tak hlavně pohodu a klid 😉

kcvrcekz
13. kvě 2012

Holky kdy jste dostaly ms, když to nevyšlo? Mám mít ms teď v úterý podle normálního cyklu tak teď nevím jak to bude. Zda kdyby nedošla mám stále naději a nebo se to posouvá tím utrošem?

sikulik
13. kvě 2012

@kcvrcekz ty seš ťulda, testuješ moc brzy a teď se budeš stresovat, že tam nic není. Je moooc brzo, zvlášť, když máš v bříšku vloženo jen jedno, tak dej mimískovi ještě čas!!! Každá holka má jinak rychlý nástup zvyšování hcg. Já jsem poprvé nic neměla ani 12.den na reprofiťáckým testu, a taky sem stresovala a zbytečně 😉

sikulik
13. kvě 2012

@kcvrcekz neházej flintu do žita!!! A vůbec zatím nemysli na to, kdyby to nevyšlo. Každá holka dostala ms jinak, některým to drží utroš a některý začnou krvácet i s ním. Udělej si hezkej den a aspoň na chvíli se něčím zaměstnej a hlavně nečti diskuze, kde holky popisují, když jim to nevyšlo, jak to probíhalo, ju? Psychika je 50% úspěchu!!!
Držím vše co mám, aby bylo vše v pořádku 😉

kcvrcekz
13. kvě 2012

@sikulik no zatím se uklidňiju tím, že je fakt moc brzo i na ten nejcitlivější test🙂. Zatím to nějak tragicky neberu spíš mě právě zajímalo když by ms měla dojít v úterý a nedošla by zda je to pozitivní🙂. Já stále věřím, že si mimčo se mnou ještě hraje na schovku🙂 takže jsem zatím klidná🙂. Ale mooooc ti děkuji za podporu🙂

bambulajda
13. kvě 2012

@kcvrcekz ahojky, určitě je brzo, já jsem sice testovala tak brzo, ale já už to mám u sebe oskoušené a vím že to půjde vydět už teď....ale hodně holkám to jde vydět až tak 11 nebo 12 den...takže ještě je času dost 😉

kcvrcekz
13. kvě 2012

@bambulajda no já se nechala zlákat🙂, ale věřím, že tam miminko je a ukáže se později🙂. Ale příjemnej pohled to teda nebyl.☹. Tak teď počkám co to půjde. A jak je tobě?