Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

olousek35
12. čer 2011

@meggar si ji rekni, ale mohla by. Dokonce by uz mohlo byt neco videt i na ultrazvuku. Drzim pesti.

lenka27
12. čer 2011

@olousek35 no zkus mu zavolat, ta jedna mu taky volala jestli k němu může dřív a vzal jí dokonce před praconí dobou, nebo si zkus domluvit ten dřívejší termín na reprofitu. Já jsem tam šla o 4 dny dřív kvůli špinění na krev a manža se tam zeptal jestli by mě pan doktor nevzal na UTZ když už jsme tam, a oni mi to u Dr., Štelcla zařídily.

olousek35
12. čer 2011

@lenka27 to mi ted bude vrtat hlavou. Mozna mu pisnu meila. Minule jsme si taky meilovali a pak za mnou dosel do reprofitu. Je fakt uzasnej.

ivka3901
12. čer 2011

díky vám moc holky ste milé a mohli by ste mi ešte niektorá odporučiť niektorého dochtora alebo dochtorku?

olousek35
13. čer 2011

@ivka3901 to je uplne jedno ke komu pujdes, vsichni jsou moc fajn. Bude se ti tam moc libit.

olousek35
13. čer 2011

Tak hlasim 15.den po ET silnejsi testovaci carku nez kontrolni. Tim konci testomanie. Ale bylo to fajn testit. Bude mi to chybet.

lenka27
13. čer 2011

@olousek35 nemůžeš spát ? 🙂 neboj místo testování přijdou UTZ a to bude super, pan doktor, když ho požádáš ti vždy pošle obrázek na mail. 🙂

olousek35
13. čer 2011

@lenka27 jj, to je normální moje budící se doba. Půl třetí to denně jistí. Pak teda zase asi do hodiny usnu, ale musím se hodně přemáhat. Dnes mi teda bylo už v noci slušně zle. Tak je to snad na dobré cestě.
Na ultrazvuky na meilíka se těším. Moc díky za rady. 😉
Jak ti jinak je? Porod se blíží, vedra taky. Snad ti to aspon vyjde na chladnější počasí. Kdy máš termín?

Ahojda všechny ostatní. Jak se daří? Meggar, jaké máš pocity?
Bobulinko, už si se trošku oklepala a jdeš dál?
Gabi, nevyšlo to náhodou přirozeně?

Maminky, co miminka?

okcelok
13. čer 2011

Ahoj holky, mám teď pár minut čas,tak píšu. Moc všem děkujeme za gratulace,malá je kouzelná a dělá nám jedn radost. Teď si vás půjdu dočíst,abych věděla,jak na tom která jste!!! 🙂

meggar
13. čer 2011

@olousek35 Ahoj. tak jsem dneska volala do Reprofitu, abych se objednala na UTZ a chtěli mě ještě na krev. Mát taky přes 400, takže jsem těhotná!!! Na UTZ jdu 24.v pátek.

olousek35
13. čer 2011

@meggar
tý brdo, budeš vidět srdíčko dřív než já. To se máš. Já se akorát bála, abych nešla moc brzo, tak si raději počkám o pár dní dýl. Tak jsem zvědavá jaké zprávy nám povíš. A hlavně chtěj fotečku, at se můžeme radovat s tebou. To hcg je škoda, že nedoměřují, bylo by to zajímavé vědět přesný výsledek.

bobulinka74
13. čer 2011

@olousek35 @meggar ahoj holky, s napětím vás tady sleduju a těším se na první fotečku z ultrazvuku vaších drobečků 😵 Jinak jsem docela v pohodě, rozjíždí se mi mens, tak se objednám na ultrazvuk a jedu dál.. Holky, taky jste měly někdy takový pocit a strach, že třeba budete jedna z těch, které mít mimi nebudou? Já se hrozně těším a věřím a pak mě přepadají chvilky, kdy přestanu věřit svému tělu. Doufám, že si to nebudu blokovat sama tou psychikou. Vy jste do toho asi šly s tím, že se to podaří, že? Já sice taky, ale pořád tam je to...''ale co když...'' 😢 😔

meggar
13. čer 2011

@bobulinka74 Nesmíš nikdy myslet na to, že dítě mít třeba nebudeš. Já to brala tak, že je mít budu i kdybych měla jít na IVF x krát. To víš, že byly chvíle, kdy jsem padala na hubu, ale to bylo hned po neúspěchu a pak už to bylo jen lepší. Hlavně mě hodně držel manžel.
Přeju ti, aby ti to v příštím pokusu vyšlo a jdi na něj ale teprve ve chvíli, kdy budeš vnitřně cítit, že jsi na to připravená.
Já šla do 2.pokusu hned, jak to šlo a už bych to nikdy neudělala. 3. pokus jsme museli asi třikrát kvůli různým okolnostem odkládat, ale šla jsem do toho naprosto nachystaná fyzicky a hl. psychicky. A vidíš. Je před náma ještě dlouhá cesta, ale já věřím, že to všchno zvládnem a bude to v pořádku.

@olousek35 To hcg mě taky štve, ale je hlavní, že je to tááám 😀

mourinka29
13. čer 2011

ahojky,holkyprosímvás je tu někdo po minimálce z reprofitu???moc vám dděkju za odpovědi a mužu se zeptata,jestli jste stimulovaly jen clostilem a nebo jei možno něco dopíchnout,protože já už bylana jedné minimálce ana clostyl jsem moc nereagovala a tak jsme museli dopíchnout a bylo to super,i když to bohužel nevyšlo,ale ted mají v tom centru dovolenou a zrovna mi t vyjde tak blbě,přes to jeich volno 😠 😠 a ted jsem volala do repromedy a tam mě odflákli,že minimálka jen s clostylem,ale to já nechci,když vím,jak reaguju a vubec ,jak to snižuje sliznici,moc vám děkuji za odpovědi 😉 😉 😉

evulatko
13. čer 2011

@mourinka29, mohla bych se zeptat, kdy maji v Reprofitu dovolenou? Ja za chvili mam zacit stimulovat na IVF a doktor mi o dovolene nic nerikal, tak bych se do ni nerada strefila. Diky moc🙂)))

bellka
13. čer 2011

Ahoooj všichni 🙂
@olousek35 @meggar gratulujeme moooc a máme z vás velikou radost a stále držíme všechno co máme, ať je příště vidět srdíčenko/a 🙂
@bobulinka74 to je moc dobře, že už myslíš na další boj 😉 já to taky tak mívala, že jsem se někdy stašně moc bála, že nebudeme mít děti a chtěla jsem si postupně na tu myšlenku začít zvykat, ale stejně jsem věřila, že když to nevzdáme, že se dočkáme a stane se ten zázrak a on se stal a teď spinká v postýlce 😵 😵 😵
@mourinka29 já brala Clostík a nakonec jsem si připíchla 3 injekce Fostimonu, takhle to v Reprofitu dělají, tak se ničeho neboj 😉
@ivka3901 ahojky, nejlepší rozhodnutí co jste mohli udělat, zvolit Reprofit 🙂
@okcelok ahojky novopečená maminkooo, jak se máte, co maličká, jak se sžíváte, taky jistě na ní pořád koukáte a nemůžete uvěřit 😵
@kornelka11 @gabikri moooc pozdravů posíláááme 😵 😵 😵
@veveram co vy dva s Filípkem, jak se máte 🙂
My máme zítra 2 měsíce, strááášně to letí a to naše klubíčko se nám pěkně vytáhlo, bobíšek náš zlatý 🙂 Jinak je u nás všechno při starém, Šimonek je zlaťučký, zrovna teď spinká, tak mám chvilku, ale i v noci pěkně spinká a budí se pravidelně na kojení, že si podle něj můžu fakt řídit hodinky 😵
Holky zlaté, všem vám moc přeju, tohleto zažít, zažít ten zázrak a koukat na něj jak spinká, jak se ze sna usmívá nebo jak už krásně reaguje a směje se nahlas, prostě je to stále neuvěřitelné a není na to slov, abych popsala, co vlastně cítím, protože je to něco neskutečného a opravdu z té lásky až bolí u srdíčka 😵 😵 😵

ivka3901
13. čer 2011

@olousek35 díky ti moc za radu určite mi tam pomožu k mimču a budeme veľmi šťastný

ivka3901
13. čer 2011

@bellka aj tebe dakujem za odporúčanie už viem,že sa mi tam oplatí ísť a hádam nám tam pomožu k vytúženému bábetku 🙂

mourinka29
13. čer 2011

holky ta jsem napsala Šteclovi na meila,jaký on je???známami říkala,že je fájn ,tak snad mi odepíše a za 14 má dorazit ms,tak bych začala hned s ní 🙂 ,Jsou tu nějaké těhulky po minimálce?? napište že anoo 😀 😀 😀 😀

bobulinka74
13. čer 2011

@meggar Děkuji, určitě mě to chytlo ted' po neúspěchu, jen co začnu stimulovat, nálada se mění a já se s nadějí hrnu do boje!!! Jen to čekání na mens mi připadá hrozné 😠. Dlouhá léta jsem o ivf nechtěla ani slyšet, teprve ted' jsem dospěla k tomu, že je to má cesta a že jsem konečně připravena jí jít.. A Reprofitu plně důvěřuju.
@bellka Ano, zázraky se dějí a jeden z nich hajinká ve vaší postýlce 🙂 Nádhera 😵 Taky budu bojovat, vím, že to stojí za to 🙂 😵 Ikdyž přicházejí někdy hloupé myšlenky, tak hluboko v srdíčku vím a věřím, že to jednou vyjde. Cítím, že mám bojovat. 🙂 Děkuji moc za podporu

veveram
13. čer 2011

@mourinka29 :ahojky,já jsem po ůspěšné minimálce,clostil+fostimon,3 vajíčka.

@bellka :prožívám to stejně jako ty,je to neuvěřitelný zážitek koukat na ten uzlíček štěstí.I když mě provází neustále nějaké komplikace.Filipek musí baštit železo v kapičkách a tabletky,má nízkou hladinu hemoglobinu a já také.No a o bříšku ani nemluvím ☹
Těhulky,mám z vás radost 😉 😉 😉

mourinka29
14. čer 2011

ahojte holky,ta mi odepsal ŠTECL a napsal mi krásného meila,tak jsem ráda a teda za 14dní začínáme,napsala jsem mu všechny moje pokusy a jaké jsem měla dávkování a jaká byla reakce,a podle toho se zařídil on 😵 😵 😵 .takže mi navrhl CLOSTYL 1-0-1 ak tomu gonal 112j 😵 a mužu přijet až na utz nebo ani to né a stačí až na punkci 😵 😵 a skontroloval by mě muj gyn,protože to máme daleko,takže vyšel mi krásně vstříc 😵 😵 ,tak se zapojuju mezi vás 😵 😵
@veveram jééj to je kráásnéé moc moc gratulujuu,taky chciii 😀 😀 😀 😀 😀

olousek35
14. čer 2011

@mourinka29 no tak vidíš, že je Reprofit nejlepší. I na domluvu. Určitě tam budeš moc a moc spokojená. Držím moc všechny pěstičky at se k nám brzo přidáš.

@veveram jak to, že máte nízkej hemoglobin? Nějaký problém z dřívějška? Určitě to železem doženete, ale ta vůně stolice, brrrrr. To vám nezávidím. Ale když to pomůže, tak proč ne 😀

Všem ostatním přeji dobré pozdní ranko. Jak se daří? Nějaké novinky?

mourinka29
14. čer 2011

@olousek35 ahojkyy 🙂 ,tebe já znám,porovnávala jsem s s tebou testíky 😝 loni v listopadu,otěhotněly jsme uuplně stejně akorát já v repromedě,ale taky to nedopadlo ☹ ☹ ☹ ve 13 týdnu jsme se ho museli vzdát ☹ ,zjistili mi VV velice vážnou na screeningu ☹ , a ted to zkoušme znovu a tobě moc moc gratuluji 😵 😵 😵

olousek35
14. čer 2011

@mourinka29 tak vidíš, otěhotněla si a zase otěhotníš. V reprofitu spíš než v repromedě. 😉 Na repromedu dost lidí nadává, bo je tam prý dost necitlivý přístup ke klientkám a jsou hodně drazí. Já ji řešila také, protože bydlím asi km od ní, ale můj gynekolog mi nakonec doporučil Reprofit a rozhodně toho nelituju.

mourinka29
14. čer 2011

@olousek35 no já tam byla spokojená,ale ted jak jsem tam volalala,že chci minimálku tak mě dost odbyli,bylo mi to líto,protože jsem tam absolvovala dvě ivf,tak jsem počítala,že přístup bude teda lepší,ale co,kašlu na ně 😠 😠 😀 . a já už otěhotněla 2x jednou přirozeně a vlastně hned jak jsme si řekli,že do toho praštíme,ale hned jsem potratila,pak mi cysta zničila jeden vaječník,takže mi zbyl už jen jeden a jeden vejcovod a ten je pruchodný huř 😠 😠 😠 ,takže u nás ivf "jen" kvli ucpané trubce 😠 😠 😠 😀 😀 😀 a mužu ti říct,že jedině to mě nabíjí,že jsem byla už 2x těhu,během šestinedělky jsme si s manžou vyběhali všechny vyšetření ,genetika,imuno,hematolku,.endokrinologii,lečili jsme ureaplazmu a ted už je vše ok,tak hurá do boje 😀 😀 😀

olousek35
14. čer 2011

@mourinka29 tak to je fajn. Musíš to brát optiimisticky a ono to dopadne dobře. Držím pěsti a dávej průběžně vědět. 😉

mourinka29
14. čer 2011

@olousek35 jj moc děkujii 🙂 ,drž se 🙂

lenka27
14. čer 2011

@olousek35 no já měla zase dobu vstávání ve 3. ale někdy jsem neusla třeba do 5 a někdy už vůbec a pak do práce mazec, no alke vše za to stojí. Vedra mi naštěstí nevadí, žádné problémy ani otoky tak snad to tak už ten měsíc vydržím.

lenka27
14. čer 2011

@mourinka29 no vítám tě zpět a jsem ráda, že s dobrou náladou. Budu držet palečky a věřím, že to tentokrát určitě vyjde.