Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

safarikovap
21. zář 2011

@bublenudle A příplatek za to, že tohle řeším z Maďarska, fakt 😀

carlik
21. zář 2011

@safarikovap je to krásně napsaný, horší někdy bývají skutečnosti 😒 Já to čekání vzdávám a jdu do města, je tam nádherně, tak si to jdeme užít 😉

safarikovap
21. zář 2011

@carlik Máš recht - dneska je luxusně 😎 😎 😎 Ale né aby ses tam promenádovala v tričánku - takový teplo tam zase není, tak ať je prcek v teple 🙂
Já už to dneska taky balím a mířím s říďou směr Brno - aleluuuuuja 🙂

Jo a moment - jaký horší skutečnosti? To je fakt - myslím jako ty tři oplodněná vajucha - mám od bublenudle zprávičku🙂

bublenudle
21. zář 2011

Holky moje zlatý,omlouvám se ,že čekáte....ja bulela jak malá zase hahahaha-....
Tak ze 3 vajínek jsou 2 zrala,ale všechna se oplodnili takže zatim 3 kousky,jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😵 😵 😵 😵 😵

bublenudle
21. zář 2011

Moc Vám všem děkuji,že jste na mě mysleli,jste fakt zlatííííčka moje.....díky 😵 😵 😵 😵 😵

bublenudle
21. zář 2011

@safarikovap Brouku,díky,seš opravdu má tiskovka hahahahah...muuuck 😉

olousek35
21. zář 2011

@bublenudle no super. Gratulace veliká. Tak at to tak krásně pokračuje i dál . necháš zavést dvě?

saminka
21. zář 2011

@bublenudle taky moc gratuluji a tesim se s tebou! U nas to probihalo stejne u minimalky😉 drzim palecky na zitrejsi telefonat.
@safarikovap a jak to vypada s tebou kocko?kdy budes testit ?

bublenudle
21. zář 2011

@olousek35 děkuji Oli,ano,vždy si dávám 2.....jsem fakt přeštastnááááá 😵 😵 😵

bublenudle
21. zář 2011

@saminka děkuji zlati,jsem nadšenáááááá...5 pokus a doufam,že posledníííííí...jupíííííííííí

olousek35
21. zář 2011

@bublenudle určitě poslední, nebo aspon do porodu. Třeba pak dáš i další. 😉

meggar
21. zář 2011

@bublenudle Gratulace velikáááááááá. Tak třeba přibude další s dvojčátkama 🙂
@saminka @olousek35 @safarikovap @carlik Zdravím všechny.

safarikovap
21. zář 2011

Čau krásky!
No pěkně jste tady toho naprndaly 🙂 Už jsem doma z Maďároš a pomalu se vracím do reality (s těma tatarama z Maďarska je to fakt šílený 😠 ). Samozřejmě jsem měla v merku @agnes88 i @bublenudle 😉 Ostatním, jak vidím, se daří dobře, takže...maximální spokojenost, holky moje 🙂

@saminka Děkuji za optání - mám testit v pondělí, ale vím, že to neklaplo, takže jsem rychle rychle změnila pojišťovnu, když s tou mou nemá RF smlouvu na umělko. Rychle jsem si v práci zařídila "volno" na celý listopad a...pro jistotu jsem si už nevyzvedla ani další Utroš (vyjde mně akorát přesně do pondělí).

Takže je mně dámy líto, ale budete to tady se mnou muset ještě nějaký čas vydržet 😎

safarikovap
21. zář 2011

@saminka A vůbec - co já - ale Tobě se to sakra krátí 🙂
@carlik @olousek35 @meggar Jsou Ti taky pěkně v patách - to není možný, že už jste ve 20./23tt. 😕 😕 😕

olousek35
21. zář 2011

@safarikovap jak neklaplo. Ženská neštvi. Jsi těhotná a tak to bude i na dále. Nebo si tě v reprofitu najdu a uvidíš tu sicílii 😀
No, nám to teda utíká nějak moc rychle. Saminka za chvilku rodí a my ji budeme v patách. Hrůza hrůzoucí. 😝

safarikovap
21. zář 2011

@olousek35 Dneska jsem 9 den po ET a nic, ani duch, nic - ani se na to necítím. Naopak cítím v kostech, že to nevyšlo, ale nevadíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí. Aspoň vám se můžu pořád lozit 😀
Ono se to ženo nezdá, ale už je v podstatě říjen, začneš řešit vánoční dárky a celkově Vánoce a hned máš prvního ledna - ten únor není zase tak vzdálenej 😉

saminka
21. zář 2011

@safarikovap proc myslis ze to neklaplo?jeste je brzy na zavery 😉 vsak jsi teprve 9.den po et ne?ja testila naposledy 10.den po zavedeni 3dennich a byla tam jen slaba carka tak jeste drz plod a nevzdavej to😉
A mas pravdu,utika to rychle,uz to mam za min jak 50 dni
🙂no ale jak uz jsem psala driv,mia je narozena o 3 tydny driv tak uvidime co bude ted,to abych uz zacala balit tasku do porodky 😲
@olousek35 jaka hruza ?!?snad jen sama radost uz ne ? 😀uz jsi vylecena?

olousek35
21. zář 2011

@safarikovap hahaha, já už dnes jeden dárek vyřešila. Koupila jsem našim robotickej vysavač a už je i část baráku vysátá. Musíme to včas testnout 😀 . Jinak 9.den je ještě brzo. Měla si 3.denní embryjka, ne? Počkej ze dva dny a pak už by tam mohla být druhá čárka. No a když by ne, tak další pokus to jistí určitě. 😉

olousek35
21. zář 2011

@saminka no nejsem. Sice antibiotika zabrala, ale stále chrmlu jak tuberák a mám zalehlý uši, že nic neslyším. Ale už je to mnohem lepší.
Hrůza to pro mě je. Pořád se nějak nemůžu smířit s tím, že přijdu o všechnu moji těžce nabitou svobodu. 😀 Dělám si legraci, těším se, ale taky toho drobečka bojím, abych mu nějak neublížila a tak. Oni jsou šíleně moc bezbraní. 😉

safarikovap
21. zář 2011

@saminka @olousek35 Je mně to jasný, vy mě tady prostě nechcete, tak mě přesvědčujete, že jsem těhu 😠 Né holky, fakt v klidu - cítím v kostech, že to neklaplo, ale jak říká můj Honza: byl to první tester 🙂 Jedeme dál, já bez toho mimča z této diskuze neodejdu 🙂
@saminka Cože? O 3 týdny 😲 To né, že bys měla začít s balením - to už máš mít dávno sbaleno!!! Sakra, vás jak tady někdo nehlídá, to je hrozný 😅
@olousek35 Krásnej dárek - tímhle musí vzít za vděk každej 😉 Každopádně - bez domácího testování by to nešlo - co kdyby to bylo pokažený, že? 😀

olousek35
21. zář 2011

@safarikovap jj, tak nějak. Ale spokojenost veliká. A to byl hodně levnej, teda v akci, ale zvládá vše.
Chceme tě tu a nezbavíš se nás ani těhotná. Odsud se neodchází. Podporují se další, radí se s miminkama atd. Intuice bývá většinou dobrá, ale třeba se mýlíš. Uvidíme. 😉

aidule
21. zář 2011

@bublenudle Moc gratuluji a držím palečky i dál, ať se bobíšek nebo spíš bobíšci 😀 😀 😀 zdárně vyvíjejí a hlavně ať se u tebe krásně zahnízdí, 9 měsíců ti dělají příjemnou společnost zevnitř a pak po zbytek života přináší lásku, něhu, radost a neskutečnost vděčnost za to, že jsme mohly být díky miminkům součástí zázraku ... 😉 🙂

bublenudle
21. zář 2011

@meggar děkuji m,oc,snad ano,byla bych mooooc ráda,,,,, 😵

bublenudle
21. zář 2011

@aidule mockrát ti děkuji za krásná pismenka...... 😵
zitra podám opět info.....paaaaaaaaa 🙂

carlik
22. zář 2011

@bublenudle tak tu je opravdu super a myslím, že zítra jdou 2 bobani k mamině do bříška 🙂 Nezapomeňte si vzít foták, ať si ty bublinky vyfotíte 😉
@safarikovap teda ty jsi hotová s výsledkem jednadvě 😒 Testni až zítra a uvidíš je tam! Ty zase myslíš nějak moc dopředu.... A včera jsem si vzala na prochajdu svetřík, ale vzápětí šel do tašky, páč bylo teda vedro u nás, takže né tričenko, ale těhu tunika mě krášlila 🙂
@saminka teda já na tvým místě už mám tašku do porodnice sbalenou 🙂 Já to nebudu nechávat na poslední chvíli, i věcičky chci pořešit do konce roku, ať nás nic nezaskočí 🙂

veveram
22. zář 2011

Tak vás všechny zdravím po dlouhé době,staré známé i vás nové holky.Občas jen nakouknu,tak mám trochu přehled co je tady nového,ale nestačím to dočíst všechno.Filípek nám dává dost zabrat,takže jde všechno stranou.
Všem snažilkám držím moc palce,aby zažili ten krásný pocit z narozeného miminka. 🙂

@saminka :ale uteklo to že,to není ani možné,ten náš rarášek(a to doslova,to není jak hodný Šimonek 🙂 )už má 5 měsíců.
@olousek35 :a koukám,že půlka je zdárně za tebou,tak se drž a pěkně si to užívej 🙂
Všechny zdravím........

bellka
22. zář 2011

Hojky všééém 🙂 🙂 🙂
@safarikovap nesýčkuj, bobku, ještě stále nic není ztraceno, ale líbí se mi Tvůj přístup, taky jsem první pokus v Reprofitu brala jako "zkoušku" 😉
@bublenudle jsem zvědavá na dnešní zprávičky, z té včerejší mám husí kůži, tak tfuj tfuj tfuj, jen tak dál 🙂
@saminka tak co taška, už je sbalená, doufááám, já se tááák těšííím 😵 😵 😵 a potom hned @carlik a @meggar a @olousek35 a já jsem tááák dojatááá 😵 😵 😵
@olousek35 taky jsem měla tyhle pocity, šílené štěstí a šílený strach zárověň, abych byla ta nejlepší máma, jakou si Šimonek zaslouží 🙂 🙂 🙂
@veveram ahoj maminóóó 🙂
Zdravím vás všechny moc, moc, moc, maminky, těhulky a především snažilky a i když nepíšu denně, tak vás sleduju a přehled mám😉
Šimonek má rýmečku a měl v noci teplotky, tak jsem toho moc nenaspala, asi 2 hodinky, jenom ho mazlím a houpu a odsávám a hlavně doufám, že to brzy pomine, jinak se pominu já 🤐 Víme, jak dokáže rýma potrápit nás, né tak bobíška, co neumí smrkat, ale je to fakt zlatíčko, ještě se na mě těma skleněnkama usmívá, láska moje 😵 Jo a v pondělí se nám prořezal první zubáček 🙂

jana321969
22. zář 2011

ahojte holky posílam vsem pozdrav asi tyden jsem tu nebyla omlouvám se, vidím tolik novinek. U nas zatim nic noveho odpočítam dny na nový spermg. a konzultaci a snad uz vyfasujem leky na ICSI/PCSI a muzem na to z kraje listopadu jit. 🙂

carlik
22. zář 2011

@veveram, @bellka ti vaši chlapi už mají 5 měsíců, to tak letí 🙂 Hlavně ať jsou kluci brzo zdraví!
A úplně jsem se zhrozila, že prý teď je na řadě @saminka a pak já.....meggar....já ještě musím 4 měsíce vydržkať 😉 Jé a jakej já mám strach, jestli být tou dobrou mámou zvládnu....budeme se učit za pochodu, co jiného....

bellka
22. zář 2011

@carlik jsem Tě šoupla před meggar, viď 😀 😀 😀
Jj, letí to šíleně, ještě nedávno jsem se těšila, až budu mít miminko v náručí a dneska bych ho upučkala samou láskou a už má 5 měsíců 🙂 To já nevím, jestli jsem dobrá máma, ale vím, že pro to dělám maximum a jednou se to od Šimonka snad dozvím 😵 😵 😵