Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

safarikovap
6. říj 2011

@katem Nene ženo - radši si prcky vyfoť, páč pak bys mohla mít černý svědomí 😀
@meggar Z Tebe si radši příklad neberu - Tobě to vyšlo i bez focení 🙄 😀

meggar
6. říj 2011

@safarikovap Právě kdyby sis ze mě vzala příklad, tak máte dvojnásobnou nadílku 😀 😀

agnes88
6. říj 2011

@katem páni, tpbě to krásně vychází, to je asi tím brněnským vzduchem 🙂

bellka
6. říj 2011

všem ahóóój 😵 😵 😵
Načumuju co @katem gratulacééé, jen tak dááál a prďolky si vyfoť, až pak budeš koukat do postýlky, uvidíš tu podobúúú 😀 my jsme si fotili mobilem, však koukni do albíčka a už tehdy to byl celý Šimonek, jen jsme nevěděli, že to bude on 😀

katem
6. říj 2011

@meggar diky moc, doufam, ze budu mit jen a jen dobre zpravicky!!
🙂

katem
6. říj 2011

@agnes88 jo jo.. to bude asi ta MORAVA!! a tim krasnym babim letem 😉 diky moc.. doufam, ze za par dni budes mit stejne nebo lepsi zpravicky taktez!!! - hodne zdaru a stesticka!!

katem
6. říj 2011

@bellka ty jsi ale srandistka 😉 no tak ja si je vyfotim!! a porovnam 😉 diky moc - jsi hodna a Simunek samozrejme taky!

bublenudle
6. říj 2011

@agnes88 Zlati,to je dobre,ze jdes hned dal......urco se povede 😉

safarikovap
6. říj 2011

@bublenudle O @agnes88 se neboj, jdeme spolu do dalšího kola 😉 Zítra na Tebe budu brouku moooooooooooooc myslet a držet všechno, co mám 😵 😵 😵
@meggar Aha, to mě nenapadlo - no tak to radši nic, žádný focení...a nebo ne, klidně ať to jsou dvojky 😀 Takže vy jste všechny fakt fotili??? 😕 😕 😕 Mně to přišlo takový "blbý", ale evidentně jsou na to zvyklý, tož já se příště nebudu zdráhat
@bellka Matko, ahoooj 🙂
@katem Tak tfuuuuj na ten zítřek 😵

safarikovap
6. říj 2011

@jana321969 Hezká profilovka 😉

bublenudle
6. říj 2011

@safarikovap ses hodna,diky brouku..jsem jak na trni celej den...doufam,ze usnu 😝

safarikovap
6. říj 2011

@bublenudle Všechny už tohle "čekání" máme aspoň jednou za sebou, takže rozumím, Leo 😔 Ale to dáš - všechny jsme jak na trní s Tebou 😅

katem
6. říj 2011

Holcicky moje, ja se uplne zapomnela zeptat jak to v tom RF chodi po transferu? Co mam delat ihned, co za 5hodin a co za 5dni, atd!! Ja jsem ale! Zitra tam jdu a nejsem pripravena! Diky moc za kazdou odpoved.... ja mela vsechny transefry delane v cizine a tam se lezi 2-3hod na sklopene postely! - ani na zachod nesmite...

katem
6. říj 2011

@bublenudle hezky se prospi! At jsi pripravena a mas silu do dalsich 9mesicu!!

safarikovap
6. říj 2011

@katem Tak já jsem v RF ležela 15min., přítel byl se mnou, hrála tam relaxační hudba - sestřička nás tam nechala tu čtvrthodinku samotný a pak frk - domů 🙂 Nic si s sebou neber, není potřeba. A co dělat dál? No rozhodně ne to, co já - lítat jak utržená ze řetězu, ale fakt klííííídek!!!

katem
6. říj 2011

@safarikovap Tak supko ;) ja aby to bylo vse jak ma byt! ;) manzelovi to porad nejde do hlavy, jak tam mohou zustat!!

safarikovap
6. říj 2011

@katem Mně to nejde do hlavy do teď 😀 Je to fakt rychlovka - blbec jsem s sebou táhla i tu noční košili a papučky na přezutí a časopis na čtení...Doktorka si mě vzala do ordinace, chvilku jsme splkly a prý "jdeme na to" - žádný čekání, takže super 😉 Po transferu jsme minutku dvě čekaly ještě na recepci, než si nás vyzvedne účetní, sběhli to s ní o patro níž poplatit a frčely na nákupy 🙂

saminka
6. říj 2011

@katem ahojky kocko tak zitra hodne stesti na transfer at to jde hladce 😉 a presne jak pise safari nic si s sebou nemusis brat jen treba ten fotak. My taky nikdy nefotili, nejak jsme na to zapomneli :-P

safarikovap
6. říj 2011

@saminka No že já jsem se vás před tím nezeptala, co s sebou mít nebo nemít - jsem si tam hrála na dámu a přitom jsem v kabelce měla narvaný pyžamo, papuče, pití, svačinu, ty milióny na poplacení, Ženu a život... 😀 A za 15min. bylo po všem 😀

bellka
6. říj 2011

@bublenudle budeš spát špatně, ráno budeš velmi brzy vzhůru, pak se Ti budou třást ruce, budeš brečet, protože tomu nebudeš moct uvěřit nebo test bude dělat, jako u nás, Tvůj manža (teda né, že by ho u nás dělal Tvůj manža, ale ten můj😀) a Ty budeš sedět v koupelně na zemi a čekat, až Ti řekne: a já už to vidím, já už nemusím na nic čekááát 😎 tohle se mi teď vybavilo jako by to bylo včéééra 😉 nicméně nám tu zahlásíš // dálnice a večer opět nebudete moct usnout a budete jen nevěřícně koukat do stropu a krásně mlčet 🙂 tak moc Ti tohle všechno přejeme my 🙂 🙂 🙂
@katem po transferu si poležíš 15 minut a pak můžete jít kam chcete 🙂 my jeli hnusnou drkotavou dálnicí, pak jsme šli na pozdní oběd a domů jsme se dostali někdy kvečeru a Šimonek spinká v postýlce, takže jsem ho nikde nevytřepala, ale určitě si dej pauzu a nechoď hrát fotbááál 😀 😀 😀 a nezapomeň, kolik lidí na Tebe zítra myslííí 🙂
@safarikovap jak blbý??? Si fotnu svoje dítě hnedka od oplození, kdopak má takovouhle originální fotku, než tyhle naše vymodlené děti 😉

safarikovap
6. říj 2011

@bellka No aspoň vidíš, jaká budu nezodpovědná matka, když ani to budoucí dítě si nevyfotím... 😕 😀

saminka
6. říj 2011

@safarikovap teda tos byla pekne vybavena 😀😉 lepsi mit vic jak min :-P
zrovna cekam na zpravicky od kamaradky.v noci ji praskla voda tak ted uz jiste rodi! Tak se tesim az si mimi pochovam a taky az mi povypravi jaky byl jeji druhy porod :-P

safarikovap
6. říj 2011

@saminka Chápeš - první transfer - div jsem si tam nevplula s kufírkem, aby mně náhodou nic nechybělo 😀
Další miminko na cestě??? Neměl být náhodou tento rok "plodným"??? Dámy čekatelky, musíme tu další stimulku stihnout ještě letos 😉

katem
6. říj 2011

@bellka jeee... ty jsi hodnoucka!! 😉 dekuji mockrat... no on muj manzel je takovy maly stresoun 😉 on chce aby to vyslo a bylo to vse perfektni! 😉 ha ha ha
Diky moc za rady!! a fotbal si tedy zahrat nepujdu.... rikala jsem si, ze vyncham tennis a hazenou....

saminka
6. říj 2011

@safarikovap no mam tady okolo sebe pekne hodne tehulek a ted uz i novo maminek,vetsina nechce vedet pohlavi tak si s manzou vzdy tipujem a sazime co to teda bude,zatim vyhravam 😀😉
Po kamosce ma termin jedna znama a pak uz jsme na rade 😲😉

safarikovap
6. říj 2011

@saminka říjen uteče a Vánoce budete slavit ve čtyřech 😵 Závidím, ale v dobrým 😉

bellka
6. říj 2011

@saminka ovšem jestli půjde druhý prďolka ve šlépějích Miušky, tak ta se narodila ve 37 tt, tuším né 😉 😉 😉 to už je tedy coby dup, sbaleno máš??? 🙂

saminka
6. říj 2011

@safarikovap moc to preji i vam,at uz dlouho necekate 🙂 je to boj na dlouhou trat ale fakt to stoji za vsechno to zklamani a nervy.

saminka
6. říj 2011

@bellka no mas pravdu,byla o 3 tydny driv,zrovna vcera jsem to probirala s doktorkou a rikala ze to ale nemusi znamenat ze i druhe si pospisi 😉 ale stat se to klidne muze. No tasku dobalim o vikendu uz konecne :$😉

bublenudle
6. říj 2011

Holky moje zlaty,moc vam vsem dekuji za podporu 🙂 jste berusky...ja ten dnesek fakt spatne nesu,asi nejhur ze vsech 5ti pokusu..asi,ze uz je toho tolik,a jeste to mimodelozni 😢 no spat asi budu velmi kratce a spatne.... 😝 kazdopadne,jsem mooooc a moc rada,ze vas mam..jen Vy me muzete pochopit,jak se citim,jelikoz jsme vsichni na stejne care a prozivame vsechny to same....tak diky 🙂 paa zitra.... 😵