Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

safarikovap
25. říj 2011

@carlik Není problém - PENAM má pekárnu i v Olomouci, naplánuju si tam nějakou služebku 😀

bambulajda
25. říj 2011

@jana321969 ..no mám nachystanej Menopur - tak snad to dobře namíchám. Puregon, tak to máš to pero?

jana321969
25. říj 2011

@bambulajda jo mam to pero jak na inzulín když si někdo píchá.

olousek35
25. říj 2011

@safarikovap hahaha, myslím, že budu dál, ne? Vánoce jsou za dva měsíce, tj.nejmín + 8 týdnů. Myslím, že přešvihnu 30.týden 😀

bellka
25. říj 2011

Ahojte vespolééék 🙂 V rychlosti, jak jinak, načumuju a tady se vesele těhulííí a plááánuje, to je radost číííst 😉 Jste toho tolik nakecaly, že se to nedá stíhat, ovšem to hlavní je, že se tu nesmutní, ale panuje super náladička a pozitivní přístup je půl úspěchuuu 😵 😵 😵 Zdravím vás úúúplně všechny, od maminek s mrňaty, těhulinek až po snažilečkýýý 🙂 🙂 🙂

olousek35
25. říj 2011

@bellka zdravím naši spokojenou mamiku 😉 Jdu si k večeři udělat eidam v bramboráku. 😀

holino
25. říj 2011

Hezký večer holky ..
děkuji za chválu povzbuzení prostě za vše 🙂
@safarikovap je mi vše naprosto jasné 🙂) ....budu se snažit ale na druhou stranu jsme nevyspitatelná takže ruku za sebe do ohně nedám .....ale snažit se budu to přísahám 🙂)

HOLKY moje zlaté můžu vás zase zahrnout otázkama ?? ....ještě že vás tady mám fakt ....moc si toho vážím
.....tak nějak dneska přemejšlím jestli to na UTZ už není pozdě 14 DC ?? ....i když v papírech mám napsáno utz v období od 11- 14 DC 🙂 ....ale i tak mi to příjde pozdě ne?

a pak taky když tak všechny tady hezky jezdíte či bydlíte v Brně ...můžete nám dát tip na nějaké ubytko v Brně ....uvažujeme že jestli v pondělí máme byt v Olomouci a třeba hned na druhý den by jsme měli jet do Brna tak se asi domů vracet nebudeme a už by jsme to šoupli směrem k brnu a tam někde přespali ....tak uvidime ....rádi bychom nějaké fajn ale levné ubytování ...nejsme njak nároční 🙂

bellka
25. říj 2011

@olousek35 ahojky těhulinkooo, jen si dej mňamku 😉
@holino neboj se nic, určitě pozdě není a hlavně, oni už si Tě ohlídají a jestli jste jeden den v Olomouci, tak do Brna pojedete nejdříve až za dva dny, tj. 36 hodin po píchnutí Pregnylu 😉

lenka27
25. říj 2011

@olousek35 ty si žiješ 😀 bramboráček mňam

lenka27
25. říj 2011

@holino zkuste penzion Ami je to dokonce blízko Reprofitu, není to teda žádný luxus, ale na přespání to stačí si myslím, je to spíš taková vila. Ale osobně jsem tam nebyla znám z doslechu

holino
25. říj 2011

@lenka27 ahojky
je super díky za tip 🙂
jestli myslíš tohle..... http://www.ubytovani-brno-penzion.cz/
tak super i cenově ... a jestli je to i kousek od RF tak naprostá bomba 🙂
děkuji

drndapetka
25. říj 2011

Ahojenky 🙂
Hlásím se po delší době 🙂
začala jsem chodit znovu do práce, tak mám frmol a na MK není čas ☹
V pondělí jdu na UTZ do RF jestli bude folík, tak píchneme Pregnyl a bude snažení....teda mělo by být....ale nebude 😢 Protože manžel je celý příští týden pryč 😢 Jestli to tak bude dál, tak se nám to dítko opravdu nepodaří zplodit přirozeně 😝 Tohle jsou prostě zákony schválnosti 😠 Normálně začínám uvažovat, že pro tyto případy nechám zmrazot spermijky aspoň na IUI....no nevím 😒

olousek35
25. říj 2011

Holky, já to sem musím napsat. Ted jsem zvyklala spokužačku ze střední na testování a jsou tam // a pěkně silný. Já mám takovou radost. Tento rok je opravdu maxi plodnej

carlik
26. říj 2011

@holino s tím UTZ na 14.DC bych já osobně měla asi folík už prasklý. Ale záleží jak máš dlouhý cyklus a kdy ovuluješ? Já bych se přeobjednala na pátek, aby jste to neprošvihli 😒

jana321969
26. říj 2011

holky mě Dr. říkala že to vidí na 13-14 den cyklu ten odběr vajíček ale chtěla bych ten 13 den to by bylo 11.11.2011 hezký datum 🙂 jelikož mám díky Duphastonu MS po 32 dnech.

holino
26. říj 2011

@carlik ahojky ...já mám dlouhé cykly 36 ale klidně i 45 .... ☹
ovulaci někdy mám někdy ne ☹
jako klidně bych jela do Olomouce i v pátek ale je svátek a nikdo tam neni no takže až pondělí ☹
ale tak věřím že je to tak správně a má to tak být 🙂 ....he teda doufám ale myslím že jo

carlik
26. říj 2011

@holino jo, on je vlastně svátek...já jak jsem skoro půl roku, tak mi je to jedno 🙂 A když máš ty delší cykly, tak by to určo mělo klapnout!!!!
@jana321969 moje kámoška má teď 11. 11. termín porodu, tož taky jsme zvědavý, jestli jí to datum vyjde 😉

katem
26. říj 2011

@olousek35 tak to je krasne!! 😉
@holino, ja siuhlasim s @carlik, ze 14 dni je celkem dlouho.... jeste bych to konzultovala s doktorem, tim nic nezkazis 😉

katem
26. říj 2011

@carlik uz mam lizatka.. opravdu to pomohlo... nevim, jak dlouho by to melo ucinkovat, ale asi tak za hodku uz jsem si citila stejne.. ale tu HODINU to bylo senzacni!!! 😎

katem
26. říj 2011

@safarikovap PENAM je vsude!! 😉

agnes88
26. říj 2011

ahoj holky, jen sem tak skáknu, máme fofry v práci. Ale zase mě to tu utíká. Joo a včera sem byla na mojžíšovce, poprvé, moc děkuji @bambulajda za tip kam jít. A jen tak pro všechny snažilky i těhulky začátečnice, jedna rada, pokud zrovna teď sedíte s nožkou přes noužku, tak okamžitě dolů....prej je při tom pánev děsně uzavřená. Takže odteď sedět jako chlap 🙂 pořádně na prdeli.

@holino a u mě třeba 14 DC folík pidiaturní, dokonce sem byla na utz ještě 19 dc, a na iui až 20 dc, a cykly mám taky dlouhý, ale za dotaz na doktora nic nedáš.

@katem jsou ty lízátka aspoň dobrý?? Já sem si jednou koupila sušenej zázvor - v takovej těch sušenejch plodech a jen sem to lupla do tlamky, tak sem to musela vyplivnout, větší humus už je jen mléková polívka 😉

alex001
26. říj 2011

Ahoj holky, můžu se k vám přidat dnes jsem 6 den od ET a na testu // 🙂

holino
26. říj 2011

holky tak mi to nedalo a psala jsem 🙂) ... každopádně máme dojet až v to pondělí 🙂 ...zítra prý v mém případě by bylo zbytečně brzo (mám dlouhé cykly takže v pondělí se uvidi podle UT ) .... tak uvidime co se dozvíme v ponděli 🙂) hi hi
no každopádně už nespekuluju a jedem v pondělí a pak se uvidi 🙂)

holino
26. říj 2011

ale vám děkuji za psotřehy a rady 🙂

agnes88
26. říj 2011

@drndapetka jo to znám, minule když už sem měla dozobaný dvě celý balení clostilu tak mi můj milý oznámil že jede na služebku....takže ani iui ani doma 😀

katem
26. říj 2011

@agnes88 lizatka jsou dobra 😉 me chutnaji a hlavne pomahaji 😉 😎
Jinak jsem volala do RF a zeptala se jestli tam toho 4.11. bude Koudelka a oni rekli, ze ne, ze tam je Dr. Konzumlik... no a tedy me to nedalo a zeptala se na ten Koudelkuv email a je opravdu jak @carlik jsi rikala! koudelka@... a on neodepsal.. tak opravdu nevim... achhh jooo

bambulajda
26. říj 2011

@agnes88 ...no není zač 😉 ...včera jsem tam taky byla, ale až odpoledne

@alex001 tak gratulace veliká 😉 😀 ....ke komu chodíš? a hned se nám můžeš dopsat do tabulky, a´t máme nějaké info 😉

veera2
26. říj 2011

Ahoj holky, tak HCG stoupá, dnes mám 236 14 den po ET. Sice to není moc,ale do rozpětí se vejdu🙂 Příští středu už jedu za Machačem, bo pak prý letí do Barcelony. Už se na něj těším a doufám, že uvidím na utz vytouženou bublinku a snad i srdíčko🙂
Všechny vás zdravím a přeju hezký den, ikdyž pršavý.

alex001
26. říj 2011

bambulajda: já chodím k Macháčovi do Olomouce 🙂

alex001
26. říj 2011

veera2: nevíš prosím na jak dlouho tam Macháč jede?