Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

tinka12
16. bře 2009

Ahojte kočky....ako sa darí? dlho som tu nebola 🙂 ale pozeram, ze ani vy 😀 😀 😀
Leni, uz más nejake vysledky?
Dorka, ako sa mas? ako sa citis? este dovolenkujete?

dorra
16. bře 2009

Hojte kočky, hlásím se zpátky, esli ste mě nezapomněly. Nemám často tu dočíst, přihlásím se zítra. Dnes 1.den v práci, šílený záhul. Hory byly zběsilé, ale jsem ráda, že mě tu manžel nenechal, že mě s sebou odvezl a přibalil mi i pejsku jako narozeninové překvápko. Na lyže jsem se ani nepodívala, dnes furt ještě špiním a 15 dní krve všude, kam se podíváš, mě úplně vysílilo. Bylo fajn, že Oldřiška byla se mnou, že jsem netesknila i po ní. Teď jsem na tom podobně jako Ty, martečku. Vyšetření, vyšetření v dubnu. Hysterka v květnu.Když všechno dobře dopadne, KET v létě. Jenom aby dopadlo,že... To u mě je blbé.. To neumím zařídit. Navíc mě to otrávilo, bo jsem si myslela, že je důležité, že jsem schopná otěhotnět. A že prostě se mi to podaří i jednou donosit. Ale že potratím podruhé za sebou, no ..prostě jsem furt doufala, že to bude dobré. A ono opravdu prokazatelné těhu ještě nicmoc, v mém případě, neznamená. Navíc mi teď hrozí, že pokud je ta děloha opravdu jen schopná otěhotnět a zbytek nic, tak to nemá cenu zkoušet a tělo huntovat. Uvidíme.

Lenajsku, drž plod!!!!!Holko, držím taky - aspoň pěstičky!

lenajsek
17. bře 2009

Ahojky holky, delší dobu jsem tady nebyla, sbírala jsem testíky... 😉
Jestli chcete, mrkněte, poprvé jsem testla v pátek 13., na náš šťastnej den, s manželem... v pátek 13. jsme spolu začali chodit, a už tam byly ty // vidět... zítra jsu domluvená s mou gyndr, že půjdu na krev, tak doufám, že tam něco bude. Snad jo... držte palečky!
Odkaz: http://fotoalba.cz/fotky/18566573
Dorko ahojky, vítej zpátky, takže jseš relativně odpočatá a provětraná? To mě mrzí, že pořád tak krvácíš, ach jo... ☹ Máš to holka fakt složitý, to mě moc mrzí... snad bude brzo líp. Takže už zařezáváš v práci... nic moc, co? 😒
Budu moc držet palečky i nadále, aby se konečně příště zadařilo... 😉 Asi to taky leze dost do peněz, co... ☹ Opatruj se, buď silná a statečná, moc na Tebe myslím!!
Jinak já mám citlivý prsa, pojebákovanej xicht, jsu protivná na manžela, furt bych spala, mám tlaky jako na menzes, nebo mě v břiše něco píchne, ale nešpiním, tak snad ani nezačnu... ty // na testu jsem viděla poprvé v životě, pořád tomu nemůžu věřit... uvěřím asi až mi to dr. potvrdí, možná zítra z té krve... šla bych asi pak ještě v pátek. Jak zítra něco zjistím, dám vědět, a volám taky do CARu, abych se objednala... Týjo, asi se rána nedočkám, a nebudu moct usnout... 🙂

beras
17. bře 2009

😎 😀

lenajsek
17. bře 2009

Beri... 😀 😉

dorra
17. bře 2009

Ahoj Leni,
krásňučké!!! Úžasné pocity, endorfiny blaha lítaj, viď? Užívej si to. Taky jsem měla stejné pocity, až na ty pobolístky v břiše. To prostě tak chodí. Můj muž měl ale to štěstí, že mě mega dávky hormonů odrovnávaly do spánku, takže o mě skoro vůbec nevěděl. Jedl dovezenou pizzu, koukal v telce na co chtěl a zjistil, že žehlení je blbost. Vlastně toho objevil daleko víc. Koupil lepší vysavač, bo poznal, že s tím mým se to fakt blbě dělá, pochopil, že nanuk je taky jídlo a chodili jsme na procházky, což bylo príma.
Zítra budu na Tebe moc myslet. Je to opravdu nádherný čas, vychutnávej!

lenajsek
17. bře 2009

Dorko ahojky, zatím endorfíny nelítají, pořád tomu nemůžu věřit a strach je asi ještě přece jen větší... ono mi to docvakne, až to budu mít potvrzené z té krve, nebo z UZ... Snad... 🙂
A díky moc! Hned jak budu něco vědět, písnu.
To mě mrzí, že jsi byla tak odrovnaná těma hormonama, ale dovolenou jsi určitě potřebovala, i manžel... opatruj se, myslím na Tebe... a't je brzo líp!!! 😉

dorra
17. bře 2009

Leni, už mě nelituj, nesnáším to a není to Tvůj život, Ty musíš teď myslet jen na to maličký a na nic jinýho a ještě tak na něco tak pitomýho, jako tady já ventiluju. Jsem idiot. Ale zase na druhou stranu mi hrozně moc pomohlo to tu s někým probrat, doma nemám s kým, neznám kolem sebe blízko holky, které by procházely tím, co my tady a dokázaly pochopit..
Prostě nemysli ani na sebe, protože Ty přežiješ všechno, ale mysli na to malinký, ať ho svým strachem neudusíš. Možná jsem to napsala krpatě, ale myslela jsem to tak, že buď šťastná, veselá a hravá, strach v sobě nepěstuj. Já, když jsem jezdila na kontroly a ucítila jsem to srdco v krku, hned jsem ho rozdýchavala tím, že hurá!! jedu do CARu a jsem zdravá a nejedu si pro výsledky na onkologii. Vždy mi to pomohlo. Mám za sebou období, kdy mi bylo opravdu mizerně, ještě jsem nebyla vdaná a nechtě!, náhodou! jsem přišla na úžasný způsob sebevraždy. V té době mě to fascinovalo, jak mám najednou smysl ještě žít, bo když mi bude nejhůř, tak to mám "perfektně vymyšlené", napůl odzkoušené a.. Jenže jsem se z toho vylízala, splnila jsem si svůj veliký, a tehdy jediný sen (to jsem ještě netušila, že mě někdo ukecá, abych si ho vzala, nebo že medicína je tak daleko, že můžu i já bez vaječníků otěhotnět) a právě ta doba mi vždy připomene, že teď žiju přešťastný život. To o té sebevraždě mi teď přijde směšné a hloupé, ale tak to bylo, to jsem prožívala. Dobře si teď uvědomuju, že jsem relativně zdravá, miluju chlapa, který mě miluje taky, že mu to můžu věřit.. Nemáme moc peněz, ale nežijeme v bídě, nemáme moc nábytku, ani doopravený dům, ale žije se nám tu krásně. Takže proč se trápit a omezovat tohle krásné žití?
Jsem se zakecala. Vlastně jsem jen chtěla říct, ať ty endorfíny pustíš naplno do luftu, protože máš zrovna teď důvod se radovat. Já si to užívala, když všechno bylo v pořádku. A radovala jsem se hodně a nevadí mi to, protože teď, když je mi bolno, mám aspoň hezké a příjemné zážitky, moje rodina taky. Kdybych to v sobě dusila, moje maminka by prožívala propuštění z práce a né naději, že JÁ ji můžu třeba nakonec tou babičkou udělat. Teď už má práci jinou, kterou našla proto, že ji nehledala, ale radovala se, na hnusné se vykašlala.
Držím Ti pěstičky, ať už brzy zasvítí srdíčko!

dorra
17. bře 2009

Tak zítra se nech vysát upírem, pak dej vědět! Hodně štěstí!

martek
17. bře 2009

lenuleeeeeeeeeeeeee! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lenajsek
17. bře 2009

Nechtěla jsem Tě nějak naštvat, jen vyjádřit účast, a že Ti moc držím palce... toť vše. Tak já se teda zítra budu radovat, ju? 🙂 Ale jo, já se raduju, vnitřně... mimískům nebo miminku jsem dneska i zpívala, po hrozně dlouhé době... mám chuť vzít zase do ruky kytaru, po 3 letech, a zabrnkat si, aby z toho bobci taky něco měli (snad se nezděsí 😀 )...
Já Tě chápu, v každé věci, co se nám stane, je třeba hledat do dobrý, nebo aspoň to lepší... já se polapším, slibuju. 😉 Hlavně, že Ty to tak bereš, že život jde dál, a jseš šťastná i přes ty patálie.. 😉 To je moc moc dobře.

lenajsek
18. bře 2009

Holky, dneska jsem byla na krvi, a chci vám napsat výsledek - 16. den po OPU hCG 181... 😵 Mám radost, a doufám, že je vše na dobré cestě. Taky jsem se objednala na UZ do Reprofitu, příští pátek, 27/3. Tak držte palečky... 🙂
Krásný večer všem, všechny moc zdravím!

dorra
19. bře 2009

Ahoj leni, tak konečně se raduješ! To je mooooc dobře!!!!! Vůbec jsi mě nenaštvala, jenom jsem měla dojem, že pokaždé mi tu píšeš, že je Ti to líto, nebo že Tě to mrzí. Je to zbytečné. Už je to pryč. Sice je fakt, že ryju rypákem v zemi a že vše teď dělám jakoby z povinnosti a ne ze chtíče, ale to přejde, když mi dobře dopadnou v dubnu, květnu vyšetření. Doteď mi stačilo ke štěstí, že dokážu vůbec otěhotnět. Ale ono se ukázalo, že to taky může být všechno. Takže možná sem teď přestanu chodit, abych se v tom furt nepotácela. Ale budu na Tebe myslet a když na MK budu, zkontroluju Tě!!! Opatruj se!

Martečku, Ty taky!!! V květnu se v Reprofitu potkáme, alespoň tepeticky, co?

dorra
19. bře 2009

😀 telepaticky! 😀

lenajsek
19. bře 2009

Dorko, to chápu... jasně, dej si od MK oddych, ale mysli na nás, aby bylo vše v pořádku, a občas nakoukni, jak se vyvíjíme, až bude srdíčko, chci založit album. 😉 Opatruj se, to je fajn, že se už cítíš líp, začne jaro, a pozitivní myšlenky se jen pohrnou.. 😉
Martek, Tobě taky hodně štěstíčka!

dorra
20. bře 2009

Ahoj Leni, začíná víkend a mi je hned líp. Teda mi bylo líp už dříve, ale v práci jsem neměla šanci to vnímat.
Když jsem přišla domů, nedalo mi to a stejně jsem tu koukla. Manžel přijde až za půl hodiny a mi je tu najednou ňák smutno. Ale přeci hezky. Už se těším na Tvé album. Svatební máš překrásné a taky jsem si prohlížela Tvůj blog. Jsi moc šikovná!
Přeju vám hezký víkend, opatruj se a drž plod!

lenajsek
22. bře 2009

Dorko, tak to je fajn, že je líp... nabereš síly, uvidíš, jak bude tepleji, bude čas na procházky, člověk dobije baterky... zima už byla dlouhá. A hned bude lepší nálada. 😉
Děkuju moc za pochvalu svatebních fotek a blogu... i Martek moc děkuju. Dělala jsem ho svépomocí, systémem pokus-omyl, a nějaks e zadařilo. Není to značka ideál, ale nemám nějak sílu to napravovat a zdokonalovat. Když něco dosáhne provozuschopného provizoria... 🙂
Jinak jsem hodně čerpala na stránkách http://www.jakpsatweb.cz/ , je to tam docela podrobně posaný.
Jde o to si pohrát s HTOM kódy, a grafikou CSS, která má na starosti druhy písma, barvy písma nadpisů, podnadpisů a pod. Jednodušší je udělat si blog třeba ne www.estranky.cz, tam je to už přednastavený... 😉
Plod se snažím držet co to jde, snad se udrží.. pořád hladím bříško a domlouvám, snad to zabere. 🙂
Krásný večer všem, mějte se fajn, a krásný celý příští týden!

lenajsek
27. bře 2009

Holky ahojky, sem už nikdo nechodí? 😕
Tak mám dneska potvrzený na UZ gestační váček, ještě tam byl malý stínek, možná náznak druhého váčku, nebo stín toho viditelného. Můžou být dva za sebou, že ten druhý nemusí být vidět. Vše se objasní na dalším UZ, 7/4, kde už by měly být vidět srdíčka nebo srdíčko... 🙂
Mám obrovskou radost, dostala jsem fotečku, tak se na ni pořád dívám, a nemůžu tomu věřit... 🙂
Krásný večer, pohodový víkend a někdy se objevte... 😉

bosorkajarka
27. bře 2009

Ahoj Lenajsek moc grtuluju to je fajn ze se tam nekomu dari hodne zdravicka 😵 😵

dorra
30. bře 2009

Ahojte holky, moc vás zdravím a Leničce gratuluju k parádnímu úspěchu. Drž plod-y!
Já jsem tu teď nebyla, protože jak jsem začala chodit do práce, tak jsem večer KO a už počítač doma nedávám. Navíc jsem měla minulou středu menší úraz, pejska mě nešikovně (nechtě!) škrábla do oka a potrhala mi rohovku. Byla jsem na operaci, v sobotu na kontrole v Olomouci a dnes se teprve trošku rozkoukávám i na zdravé oko. Ještě se budu tak dva týdny léčit, když vše dobře půjde. Jinak furt špiním, můj potrat už tak trvá 29 dní.Ale v dubnu začnu zase brát prášky, tak se to spraví. S tím okem na to teď vůbec nemyslím. Ale je fakt, že čas kontrol a vyšetření se blíží. Tak snad bude vše dobře, a jak si dám do richtiku zahrádku, tak už bude léto a budeme se moci vrhnout do KETu.
Mějte se famfárově a brzo zase na viděnou!

dorra
6. dub 2009

Ahooooj, hallloooo, je tu někdo? V Reproitu se nic neděje? Jen nakukuju Opravdu víc to moje oko nezvvládá), myslela jsem si,že zkontroluju Lenajska, ale tady je klid. Tak zatím ahojky.

dorra
8. dub 2009

Ahoj Leni, gratuluju, prohlížela jsem si fotky, jsi šikulka!

Jak to myslíš Bosorkojarko, že se tam někomu daří?

martek
8. dub 2009

zdarec zenskyyy 😎 😀

tinka12
9. dub 2009

Ahojte kocky!!
lenka, velmi velmi gratulujem... strasne sa tesim, mas krásny 8 tt"!!!! prezerala som fotky a pri tých prianiach pre starých a prastarých rodicov som plakala! su nadherné!!!! fakt mi slzicky tiekli! aká som stastná, a dufam, ze sa coskoro budeme vsetky radovať! hrozne nam to prajem.

Dorko, ako sa darí? co nove? ako sa citis a co planujes dalej?

martek, co planujete v blizkej dobe vy?

a co ja? ja som bola po troch mesiacoch od kyretu na kontrole u mojej gynekologicky (no mala som za tie 3 mesiace len jednu menstruaciu) a ta mi oznamila, ze mam na lavom vajecniku 24 mm cystu endimetriozy a dalsie loziska po brusnej dutine. A to mi vo februari (v unoru) robili laparku a endometriozu vyberali"!!!! a znovu tam potvora je!!! ☹ takze mi odporucila necakat a co najskor sa poradit v reprofite, a ak tam odporucia vyoperovat tie loziska, tak podstupit dalsiu laparoskopiu a potom hned IVF. takze: 28.4. som objednana k p. doktorovi Koudelkovi a uvidim, ci odporuci operaciu alebo hned IVF bez nej. drzte palce 🙂
strasne sa tesim, ze zasa ideme pomalicky stimulovať 😀 😀 baby ja som taka nervozna pred prvou konzultáciou .... 😀 😀 😀 😀 predtým vsak ako pojdem do reprofitu, idem si na tyzden oddychnut do kupelov, vela budem spat, uzijem si masaze a pod... 😀

lenajsek
10. dub 2009

Ahoj holky, jsu děsná, že jsem dlouho nenapsala, se moc omlouvám...
Tak hlásím, že máme srdíčko!!! V úterý 7/4 jsem byla na KO v Reprofitu, dr. Vitoušková mi udělala poslední UZ, krásně mimískovi bilo srdíčko, bylo to dojemný... pak jsem se jí ještě zeptala na pár věcí, domluvily jsme se na lécích, do kdy ještě brát Utrogestan a Prednison, a pak se se mnou rozloučila, že jejich mise byla splněna... což je fajn, a já jsu jim neskutečně vděčná. Určitě jak se prcek narodí, půjdeme se jim ukázat... 🙂 Takže mám u sebe papíry s neschopenkou, kterou zanesu pak ke své gyndr, a budu chodit už jen k ní... a 12/5 jsu objednaná na screening, tak snad to bude všechno v pořádku. Půjdu i s manželem, tak taky mimíska uvidí... Jinak se mám fajn, jsu doma, je mi super, jen mě občas trošku trápí nevolnosti, ale jen že mám trošku žaludek na vodě, naštěstí nezvracím, tak jsu ráda. No prostě si to užívám, a moc moc vám všem přeji to stejné, je to nádherný pocit!!!!! 🙂
Moc vám držím palce!
Tinko, děkuju za pochvalu albíčka, napsala jsem to tak, jak to cítím... 🙂 Když jsme tak dlouho čekali, tak to chci mít všechno i zdokumentované... 🙂
Dorko, to je mi líto s tím očkem, snad už je lepší a brzo budeš vidět jako ostříž! Takže jsi musela jít i na operaci, to je nemilé... snad je už líp! A snad už nešpiníš, to je něco, že to trvá tak dlouho... snad bude brzo dobře!
Tinko, to je mi líto s tou endometriózou, moje dr. mi taky říkala, že se někdy ta potvora vrací, tak snad s dr. Koudelkou vymyslíte co a jak, uvidíš, jestli půjdeš na laparku, nebo rovnou do IVF... každopádně moc držím palce! 28/4 je za chvilku, naber síly a hurá do boje!!! 😉 Užij si masáže, koupele, nabírej síly... já to taky tak udělala, v únoru a lednu jsme jezdili do termálů, byla jsem na masážích, nechala si ještě napravit kostrč, bo pak bych už třeba termály měla zakázané... a ono to tak dopadlo. 🙂 Tak ať se taky brzo zadaří!
Holky, pěkné pohodové Velikonoce přeji, já se zase ozvu, co nového... Moc vás zdravím, opatrujte se, a na všechny vás snažilky aspoň takhle vitruálně plivu těhu bacily, tfuj tfuj tfuj!! 😵 😵
Pááá!

tinka12
11. dub 2009

lenka, diki za vírusy 🙂 papááám 😀 😀 😀 😀
kocky krásne sviatky 😵.... ja som práve dotlacila velkú porciu výborného zákusku 😕 😅 takze zasa mozem po sviatkoch zacat chudnut 😀 😀 😀 😀 🙄 nuž co
a kde ste vsetky??

bosorkajarka
14. dub 2009

Dorko tim jsem myslela ze se v Reprotfitu alespon nekomu dari a ze se tam tehulkuje a to je strasne pozitivni 😀
Jinak ja taky hlasim uspech Reprofitu po IUI 😵

lenajsek
15. dub 2009

Bosorko, Ty jseš těhulka po IUI? Tak to mooooc gratuluju! Nějak to v Tvém albíčku nenacházím, tu radostnou zprávičku, že se zadařilo, ale nahoře už je miminko... 🙂 To je paráda! Kdo Ti dělal IUI? A kdy jdeš na další kontrolu, na potvrzení srdíčka? Nebo už máš potvrzený? Asi ještě ne, že...

tinka12
15. dub 2009

bosorkajarka, gratulujem 😀 tesim tesim, ze reprofit ma dalsi uspech 🙂 Ku komu chodis? kto robil IUI?

dorra
22. dub 2009

Holky ahojte!
Už vás vidím oběma vočíčkama, Leni, máš krásné album a Bosorce moc gratuluju! Jsem moc ráda za každý Reprofit úspěch. Já jedu pozítří na hysterku. Ale asi to bude výlet jen tak, bo mi dr. neřekl nic o předoperačním vyšetření a můj muž tvrdí, že ho potřebovat nebudu. Tak dělám mrtvého brouka a kromě toho, že se bojím výsledků, se taky těším, že nemusím do práce a pojedu do Brna.
A jsem ráda, že naše diskuse neutichla. Mějte se famfárově.