Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

viavia
9. dub 2014

@delfi75 drzim palce!

delfi75
9. dub 2014

@viavia i Tobě, hlavně teď pevné nervy...

78marcela
9. dub 2014

@delfi75 Držím pěsti pro štěstí.

bibianca
9. dub 2014

Ahoj holky, zdravím. Už jsem 2x prodělala zamlklé těhu a teď mám šílený strach být těhotná po 3. že to zase nedopadne. Začínám uvažovat nad CAR.. Vůbec se v tom neorientuju můžete mi poradit??

delfi75
9. dub 2014

@78marcela i Tobě🙂 děkuji...vlastně nám všem tady držím vše, co se dá 😉

delfi75
9. dub 2014

@bibianca Ahoj, já mám teď svoji první zkušenost s Reprofitem v Brně, neměnila bych...šli jsme tam vlastně na doporučení z více stran...

bibianca
9. dub 2014

@delfi75 a co to stoji. Jak probiha prvni vysetreni /konzultace/ a na jak dlouhou trat to vlastne je? Ja byla na posledni revizi v rijnu. Zacatkem roku jsem litala po hematologii ale na nic neprisli. Zacali jsme se snazit teprve minuly mesic ale mam asi ted porouchany cyklus uz minule jsem spinila tyden pred MS a ted zase. Objednala jsem se na gyndu ale mam strach ze mi moc nepomuze ...

78marcela
9. dub 2014

@bibianca Chodím do Reprofitu a je to jedno z těch lepších center. Kdybych se měla dnes rozhodnout, přemýšlela bych opět mezi Reprofitem a Heliosem. Obě tyto centra mají velmi dobré výsledky. Zaměřují se i na PGD - diagnostika embryjí, což třeba může být jeden z problémů, proč se přestanou dále vyvíjet.
Na první konzultaci ti řeknou, co a jak, prohlédnou tě, promluvíte si o problémech a stanovíte si léčbu a začne to. nikdo ti nemůže říct, na jak dlouhou trať to je...záleží, co ti vyjdou za výsledky, určo budou brát krev a dělat nějaké vyšetření...

78marcela
9. dub 2014

@bibianca budou ti asi pomocí léků upravovat cyklus a pak se hned půjde na to. Když budeš mít vše ok, můžeš být do dvou měsíců těhu. Pokud ti něco najdou, tak záleží co a jak dlouhou dobu bude trvat léčení.
No a cena...na stránkách obou centrech najdeš ceníky, je to opět individuální, záleží, zda si přidáte nějaké další podpůrné procedury, např. icsi, nebo prodlouženou kultivaci, lepší léky atd.
Samotný ivf hradí pojištovna, neměla bys doplácet nic.

delfi75
9. dub 2014

@bibianca přesně tak, jak píše Marcelka....také jsme se rozhodovali mezi Heliosem a RF

bibianca
9. dub 2014

@78marcela A vždycky potom vzniknou dvojčata?

bibianca
9. dub 2014

@78marcela Aha IVF pojištovna, ale zbytek se asi platí, co? 😒

delfi75
9. dub 2014

@bibianca dvojčata bych klidně brala!!!!

viavia
9. dub 2014

@delfi75 jo je to mazec 😖

78marcela
9. dub 2014

@bibianca určitě ne vždycky...někde jsem četla, že to procento je někdy mezi 10-20%. I když dneska už spíše méně, protože většina CAR už dnes zavádí jenom jedno embryo. Pokud je matka starší nebo pokud žena opravdu chce zavést dvě emrya, tak jí to zavedou. doporučí jedno, ale když si budeš trvat na svém, že chceš zavést dvě, tak ti dají dvě.
Já mám zamraženo po dvou, tak si určitě nechám obě zavést, když se v pořádku rozmrazí. Sice bych brala raději jedno mimčo, ale nechci se rouhat, klidně at jsou dvě.
Platí se pouze nadstandardní procedury, které podporují úspěšnost.

@delfi75 Vážně chceš dvě, já se toho trošičku bojím, ale když to přijde, tak to přijde, zvládli to jiné, tak já taky.

bibianca
9. dub 2014

@delfi75 @78marcela Jinak mě bude tento měsíc 27 a manžel je o půl roku mladší takže je mu ještě chvíli bude 26. Před chvílí jsem napsala do reprofitu jsem zvědavá co odpoví..

78marcela
9. dub 2014

@bibianca taky jsem zvědavá. dej pak vědět. Ale počítek tak měsícn než pujdeš na konzultaci. NA TU první se vždy nejdéle čeká

bibianca
9. dub 2014

@78marcela Jejda, tak dlouho? Ale snažit se asi budeme pořád... Přemýšlím že začnu měřit bazální teplotu..

78marcela
9. dub 2014

@bibianca Ano, to jedině, kdyby jim někdo vypadl. asi bych tam spíše zavolala, na recepci a domluvila bych se osobně. Třeba jim někdo vypadl.

bibianca
9. dub 2014

@78marcela No, nevím zasae tak na to nenaléhám.. uvidím.. co napíšou..

78marcela
9. dub 2014

@bibianca Jak chceš. Každopádně hodně štěstí🙂

sikulik
9. dub 2014

@nikolav ahojky, už jsi byla na další kontrole? Jak jsi dopadla?

sikulik
9. dub 2014

@78marcela tak zítra budu držet pěsti, ať můžete rovnou naskočit na stimulku, drž se a dej vědět jak jsi dopadla 🙂

nikolav
9. dub 2014

@sikulik Ahoj ano byla jsem v pondělí na UZ. Tak to dopadlo tak, že sliznice byla cca 7,5 mm a dokonce proběhla i ovulace a to sama a proběhla v neděli 6.4., takže jsem se vyhla i pregnylu. Takže mi jen dal Utrogestan 0-0-2 a KET bude teď v sobotu 12.4. takže je to paráda. Takže to funguje. Tak doufám, že i KET klapne. Máme XB blastocystu jedničkové kvality. Tak snad no. V pondělí mi UZ dělal Otevřel, ale pak na domluvu na KET jsem si musela cca 10 minut počkat na Machače, protože k němu chodím a s ním jsem toto vše řešila.

78marcela
9. dub 2014

@sikulik Díky moc, věřím, že bude vše v pohodě...strašně chci už zítra začít.

viavia
9. dub 2014

@78marcela taky na tebe zítra myslim!

78marcela
9. dub 2014

@viavia Jste hodné holky, nějak se nemůžu dočkat, už je chci mít v bříšku.

delfi75
9. dub 2014

@78marcela klidně 2, bude mi 39 a čas není...

delfi75
9. dub 2014

@78marcela nás vzali hned v den spermiogramu 🙂

delfi75
9. dub 2014

@nikolav ahoj, tak to držím také pěsti🙂