Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

kcvrcekz
19. črc 2012

@drndapetka Beruškoooo nebuď smutná. Stává se to, že některým ženám praskne cévka a proto třeba to špinění i větší. Buď silná. A kdyby si chtěla na to kafčo kdykoli napiš ano...Klidně i dojedu není problém a zítra jsem na šutru od 13, takže není problém. Myslím na tebe...

mikula77
19. črc 2012

@drndapetka Nedostala sem nic,dokonce sem přes ty první dvě kvrácení chodila do práce a PN dostala až po tom třetím.A neměla sem utrogestan,místo něj od transferu sem píchala denně agolutin.Na ascorutin mi řekli že ho užívat můžu,ale žádný efekt nemají prokázaný,spíš jen taková naděje.Proč sem měla agolutin to nevím,ale bylo to dobrý,jednou sem píchla a nemusela na to myslet a hlavně sem "nežrala",jak to mám po utrogestanu 😀 Víš,chci Tě co nejvíce povzbudit,protože sem se sama přesvědčila že i přes obrovské krvácení to může zdárně pokračovat,nevylož si to nepřejícně a nechci aby to znělo hnusně,sama nakonec víš jaký neůspěch je,ale pokud by to mělo z nějakého důvodu dopadnou špatně,je opravdu lepší před tím srdíčkem,pak už je bolest mnohem větší,protože i přes tu velkou "tečku"to bereš už jako mimčo.Tak dej si dvě deci,to mimču neuškodí a doplníš do sliznice sílu,dej si co máš ráda,nech se obskakovat,hlavu vzhůru,odpočívej a zkus to brát jak to je,ani negativně ani pozitivně,prostě normálně,šance je pořád obrovskááááááá.Držím pěsti i na nohách,ani sem doteň sama nevěděla že to jde 😀 😀 😀 😀

sblanch
19. črc 2012

@saraha2 minule jsme měli ICSI a tentokrát taky. V Unice jsme ještě zkusili PICSI, ale extra přínos nevidím, jen tam, kde je spermiogram hodně špatný. Ani nevím, jestli máme AH - necháváme to na nich, co uznají za nejefektivnější. Mě se moc nelíbil přístup obi, kdy to rozhodování nechali na páru a nebyli ani schopní říct, jestli si myslí, že to může pomoct... RF si nemůžu vynachválit, fakt jim věřím.

sblanch
19. črc 2012

@mikula77 píšeš píchala agolutin - tím myslíš, že sama??? Tak to tě teda fakt obdivuju, to bych nesvedla. Nemusí to být do svalu? Mě ho píchá manža do zadku a je to fakt požitek... Ale co by jeden neudělal 🙂

mikula77
19. črc 2012

@sblanch No mě taky manžel,ale kdyz nebyl k dispozici musela sem sama,no jde to těžko 😀 ,naštěstí mám svaly vyvinuté,takže sem tam došáhla 😀 😀 😀 😀 ,aspoň se můžu uklidnit že to k něčemu 😀 😀 potebuju.Takže ho máš taky?A víš proč?A uznáváš taky že je to lepší ne utrouš??

mikula77
19. črc 2012

@sblanch Jo a pokud je embryo ve stadiu hatchované blastocysty,tak AH je k ničemu,to se doporučuje pouze u starších pacientek,kdy by mohl být tvrdší obal a nemohlo se vyhatchovat samo,nebo pokud by naznali že to bude mít nějaký přínos,takže v RF se určo nedělá automaticky.To v Heliosu nám ho udělali a řádně naůčtovali vždy a bez efektu.

drndapetka
19. črc 2012

@mikula77 ty hele, dneska jsem se shodou okolností bavila se setřičkoun o jedné holčině, která prej píchala Agolutin dlouho a pak měla úplně bolavej zadek a museli jí to píchat do stehna a stejně to prý nakonec bylo k ničemu a o miminko přišla....nebyla jsi to Ty? 😕 Já totiž na Unice taky píchala Agouš a měla jsem na zadku boláky, tak vím jaký to je 😝

sblanch
19. črc 2012

@mikula77 Na obi jsem měla jen utrouš - převážně jsem ho polykala a taky jsem po něm furt jen spala. Ale na unice i RF agolutin. Nevím, jestli je lepší, možná pro mě jo, když se mi netvoří ty hormony. Myslím, že nejsem citlivka, ale někdy je to fak nepříjemý a horší to je ale pro naše polovičky, aspoň ten můj z toho má myslím trauma 🙂 Po pravdě se mu nedivím, já bych to asi nezvládla.
No vidíš, i na obi a unice berou ah automaticky... Je vidět jak jde všem v první řadě o pacienta...

sblanch
19. črc 2012

@drndapetka já myslím, že agolutin není všemocný a proti přírodě nezmůžou všechny léky světa... Bohužel.

drndapetka
19. črc 2012

@sblanch jj, je to pravda, příroda si to vždy udělá po svém 😔

mikula77
19. črc 2012

@drndapetka Tak to asi nebudu já,neměla sem s tím sebemenší problém,ani boláky ani modráky,jen manžel někdy trauma když mi to píchal,nějak ho to bolelo za mě.

saminka
19. črc 2012

@drndapetka moc ti drzim palecky at je vse v poradku. Ja si taky zazila hodne krvaceni u prvniho tehotenstvi, hned po prvnim ultrazvuku kde bylo videt jedno embryjko a krasne srdicko (7.tyden) jsem v noci zacala silene krvacet, sla jsem na zachod a dost toho ze me vyslo,nastesti se to uklidnilo ale ne nadlouho. behem dne ze me vyslo hrozne moc kousku sliznice a ja si byla jista ze je konec.No a kdyz jsem sla k doktorovi na ultrazvuk tak jsem byla jista ze mi rekne ze miminko uz neni ale jake to bylo prekvapeni kdyz mi rekli ze je vse v poradku a ted je z toho uz trileta cacorka. 😵 😵 Nikdo mi nerekl co to silene krvaceni zpusobilo, hcg jsem mela odpovidajici jednomu mimi, i kdyz jsem mela transferovane dve embryjka, ani o hematomu se nikdo nezminoval, neco to zpusobit muselo ale tady se to proste nejak neresilo 😕 urco je to temi vsemi hormony, ja byla na estrofemu, ultrogestanu a prednisonu, takze doufam ze vsechno bude i u tebe v poradku, drzim vse co mam 🙂

jantarka
20. črc 2012

@drndapetka moc na tě myslím a držím palečky. Špinění může být i místo menses, takže se snaž být v klidu. S krvácením já optimista nejsem a jak už znám svoje tělo, tak při krvácení jsem byla vždy neúspěšná. Tím tě nechci nějak strašit, ale určitě by jsi už dokázala na sobě poznat neúspěch. Takže pokud jen špiníš, tak se vážně snaž ležet a odpočívat. Nožky hore a poziviní myšlení!!! 😉 Všechno bude ok 😉

1miska
20. črc 2012

tak dnesni UZ - moc mila Kuřecová - folikul 18mm, vyfasovala jsem poprve v zivote pregnyl, sliznice hranicni - 6 mm - tak uvidime... 🙂

haaappy
20. črc 2012

@drndapetka Peti, jak říkali v Básnících ... KLÍÍÍÍÍÍD 😀 Neboj neboj, dobře to dopadne!! Já říkám, je to zlobidlo už od začátku, však vy si ho za 8 měsíců už zkrotíte 😀
Hlavně odpočívej, hlavu plnou pozitivních myšlenek - znáš přeci zákon přitažlivosti, ne??? Na co budeš myslet, to se ti vrátí. Takže když budeš myslet na to, že to dobře dopadne, tak to dobře dopadne. Když budeš vymýšlet katastrofické scénáře, nějaký si akorát přivoláš... Takže úsměv od ucha k uchu, zasednout k nějaké komedii a to by bylo, aby to nebylo 😉
Moc na tebe myslím a držím pěstičky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bojuj, tygře 😅

mikula77
20. črc 2012

@drndapetka Tak co holka,jak se cítíš,držím pěsti a myslím na Tebe 😀

kcvrcekz
20. črc 2012

☼ ♡☼♥☼ ČEKATELIKY NA // ☼ ♥☼♡☼

@drndapetka (27)
snaží se 4,5 roku
průběh: květen 2008 - mimoděložní, červen 2009 - spontánní potrat v 6tt, září 2010 - 1.IVF těhu zamlklé v 7tt
IVF: 1.IVF Unica srpen 2010 ( zamlklé těhu), 1.KET - neg., 2.IVF Unica září 2011 - neg. , Reprofit - minimálka květen 2012 - nedošlo k ET ( embrya zamražena), 2.KET Reprofit - čeká se, 30.6. KET-Moc držím pěstičky-A NALEZENY /// JUPÍ MOC DRŽÍM PĚSTI A ♡25.7. UTZ ♡
@kcvrcekz (28)
Snaží se 1 rok a 3 měsíce
Průběh: 1 IVF květen 2012 nepovedlo se, zamaraženy 4 E. 1 KET neúspěšný..-čekání na MS před KETem
@lenajsek
♧Plánovaný KET –nevyšel a držíme pěsti do dalšího pokusu…
@misha83 (29)
Snaží se: 3,5 roku
Průběh: IVF únor 2010 stornováno pro nereagující vaječníky
IVF říjen 2010 i při max. dávkách špatná reakce, nicméně transfer byl, negativní test
IVF březen 2011 s darovanými vajíčky, v 8. týdnu mimoděložní a následně i potrat plodu v děloze, revize
následovala změna CAR, přešli jsme z Unici do Reprofitu únor 2012
Nativ červen 2012-krev negativní (ale my budem bojovat dál)
Minimálka červenec 2012 5 POKUS- tak hooodně štěsíííí.
@fretecka (31)
Snažení: 3 roky
Průběh: zatím zkouší 2 cyklus časovaný styk, Á 19.6. nalezeny //-CO KDYBYCH TĚ UŽ ŠOUPLA K TĚHULKÁM?
@bobulinka74(?)
Snažení:asi 10 let,
Průběh:2009 2x mimoděložní, květen 2011 minimálka-neg., červen 2011 minimálka-//, MA 9.tt, 2012 2x stimulace na minimálku přerušena, 19.6. jdu pro léky a kolem 10.7. další pokus.držím pěsti-jak ti je? A jak jsi na tom?
@sblanch (33)
Snažení:3 roky
Průběh:1x IUI, 3x IVF, 1 KET, IUI s přechodem do nativu + PICSI; 4. IVF březen 2012 - nativ; vše negativní- minimálka červenec - ET 21.7.
@1miska:
Snažení: 2,5 roku
Průběh: nyni ve fázi přirozeného snaženi doma - problém je ve sliznici která neroste, takže zatím IVF nemá cenu –stále se snažte doma?

♡♡TĚHULKY♡♡ - GRATULUJEME

@kalipso (29)
Snažení: 1 rok a 3 měsíce
Průběh: podařilo se první IUI
@safarikovap (30)
1. IVF září 2011 - minimální stimulace, negativní; 2. IVF - prosinec 2011 - krátký protokol, TT //, TP 17. 8. 2012

★☆MAMINKY a MIMINKA ★☆

@olousek35(?)
1.dítě, Tomášek, narozen 2.2.2012 4240g, 51 cm, vznikl z 2.IVF . 1 IVF //, ale nepotvrdilo se srdíčko a ukončeno revizí
@saminka
Snažení: 4 roky
1.IVF - Mia (14.9.2009), 1. KET - neg,, 2. KET - neg., 2.IVF Minimalka - Lilly (8.11.2011) predtim 3 IUI -jedno uspesne ale bohuzel MA v 9.tydnu

kcvrcekz
20. črc 2012

@drndapetka Tak jak jsi na tom beruško?Myslím na tebe...

drndapetka
20. črc 2012

Holky, moc Vám všem děkuju za podporu a držení pěstiček, jste zlatíčka 🙂
Já s mimísem pořád ležím a odpočívám, snažím se být v klidu a nepřipouštět si to....a myslím, že mi to i jde 😉
Dneska špinění už je hodně slabé, tak snad se brzy ztratí úplně....
Moc všechny zdravím a přeji hodně úspěchů 🙂

mikula77
20. črc 2012

@1miska Tak gratuluji k folíku 😀 😀 ,to je jistě ten pravej 😀 Zítra trochu romatiky a je zaděláno,sliznice ještě kus doroste než tam emryjko doputuje a vše bude oukej !!!

lenajsek
20. črc 2012

Ahoj holky, jen nakukuju, za chvilku jdu balit na dovolenou na chalupu, tak už moc nedočítám..
Dneska jsu 29dc, tak uvidíme, jestli MS dorazí, většinou jsem tak jeden až dva dny před MS špinila, cyklus jsem mívala spíš kratší, nejpozději jsem MS dostala 28dc, po dlouhé době MS pozdě dorazila až teď po KETu, kdy to bylo 33dc, tak kdo ví, jestli se mi to teď neposunulo... jako kdybych byla těhotná, bylo by to parádní, ale to si myslím, že spíš ne... uvidíme.
Až dorazí MS, tak budu zobat od 3dc Clostík a pak pofrčím do RF na UZ a budem se s manžílkem snažit doma, tak pak se ozvu, jak se vrátíme, jak to vypadá... 😉

@drndapetka Moc moc držím palce, aby špinění ustalo, je možný, že to fakt byla nějaká cévka, nebo některý ženský i když jsou těhotný, mívají i klasické MS, i krvácejí jako by měly MS, a přitom je mimísek úplně v pořádku... moc na Tebe a bobíska myslím!!! Kdy máš jít na další UZ? Drž se a opatruj se, jak nejvíc to jde... taky moc držím palce!

@kcvrcekz Ahojky, už dorazila MS? Už aby to bylo, že... 😉

@1miska Ahojky, tak paráda! Pregnyl si píchneš v pohodě... jen se dívám, že nejseš v postupce, tak se asi budu znova blbě ptát, budete se snažit s manžílem doma, jo? 😉

Holky, mějte se krásně a opatrujte se!

krmv
20. črc 2012

Děkuji moc za odpověd. máme jít na IUI právě v srpnu a ted teda nevim.mohla by si me prosim rici, kde to vyctu. nevim jak se k tomu postávit a v heliosu nam rikal, ze se doplaci myslim 1800kč, ale nevim presne za co a jsem u pojistovny MV. diky moc za reakce

bobulinka74
20. črc 2012

@drndapetka zlatíčko, neboj, všechno dobře dopadne. Pohlaď bříško a povídej si s mimískem, věřím, že se mu u tebe bude i nadále líbit 🙂

bobulinka74
20. črc 2012

Ahoj holky, Tak mám u sebe dvě prďolky, HB jedničkovou a trojkovou morulku, nechtěla jsem ji tam nechat, třeba se jí u mě bude líbit víc a vzpamatuje se. Vyfasovala jsem anopyrin kvůli loňskému MA, tak teď nezbývá, než doufat a věřit. 🙂 😵

drndapetka
20. črc 2012

@bobulinka74 děkuju Ti moc, už jsem přestala špinit, snad to vydrží....
A co prosím Tě Ty a Tvoje miminka? Jak se jim daří? Máš je už u sebe? 🙂

drndapetka
20. črc 2012

@bobulinka74 tak si mě o minutu předběhla 🙂 Gratuluju moc moc moc 😵 Té HB obzvlášť věř 😉 Držíme s mimísem pěstičky, tfuj tfuj 🙂 Kdy máš testit a koho jsi měla na transfer?

drndapetka
20. črc 2012

@lenajsek děkuji moc za povzbuzení, přestala jsem špinit, tak jsem se trošku uklidnila 😉
Na další utz jdu ve středu 25.7.

drndapetka
20. črc 2012

@haaappy zlatíčko, a Tobě posílám velkýho hubana, protože díky Tobě a Tvým slovům jsem přestala koukat do zdi, pustila si romantickou komedii a hned je líp....a špinění přestalo 🙂 Tak snad už se to nerozjede. Jsi prostě báječná 😵

kcvrcekz
20. črc 2012

@lenajsek Ahojky přeji ti pěknou dovolenou🙂 MS ještě nikde má čas do zítra..🙂

kcvrcekz
20. črc 2012

@drndapetka Tak to své špinění teď pošli ke mě jo? Zítra už ani to špinění nebude ju? A já budu mít ms..🙂 Domluvené? Moc držím pěsti🙂