Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

bublenudle
28. srp 2012

@aidule Ahooooj zlatíčko,děkuji moooc za foto..no Naty,to je princeznička!!!! krasa,preji mooooc moooc štesticka a hlavne zdravička!!! to je nejdulezitejsi... 🙂 jsem moc rada,ze uz je brouček zdravoucka...ja mam jeste tento tyden dovcu a pak cele zaři pracuji v začatkem řijna jedem s mamkou a segrou do Egypta,oslavit narozky 😉 tak to bude fajn...bylo docela pekne ty 3 tydny co jsem byla doma,tak sem si uzila slunicko a koupani...a hlavne si odpocinula,to jsem potrebovala..2 roky jsem nemela dovolenou 😒 zlaticko,myslim na Vas,jeste jednou dekuji za fotecky,jsi hodna!! mej se krasne a ozvi se...budu moc rad!!!! 😵 😵 😵 😵

aidule
28. srp 2012

@bublenudle Za Naty děkuji za přáníčko, určo o sobě dáme vědět, tak rychle se nás nezbavíš 😀 😀 😀 !!! Ty si dovču i oslavu krásně a pohodově užij v kruhu nejbližších a k těm tvým 18.narozeninkám(+ něco málo navíc 😀 😀 😀 ) taky přejeme hlavně zdraví, lásku, spokojenost a vnitřní vyrovnanost a optimismus 🙂 Máme tě moc rádi teto a doufám, že se třeba někdy i osobně setkáme 😉 !

ivcacig
29. srp 2012

@sikulik Psychika🙂 když jsem šla do Reprofitu na první pokus a potkala mne kamarádka která tam pracuje, zeptala se mě: chceš vůbec dítě? Otázka mne překvapila ale po těch letech potratů jsem už jaksi, ani nevím jak to nazvat, prostě se jakoby netěším protože mám obavu jak to dopadne. Ty neúspěchy mě hodně poznamenaly a tak už se jakoby na očekávání netěším, jak kdysi, před 10lety..ano to je doba kdy jsem se snažila o miminko a nic, až jednou se zadařilo ale skrytý zánět vyvolal na konci 6.měsíce porod a bohužel, chlapeček byl velmi slabý a umřel. V tu chvíly přišel zlom a strach z budoucnosti, možností mít miminko...

kcvrcekz
29. srp 2012

Dobré ránko kočky..🙂 Dnešní tabulka, opět, kdyby něco piště

☼ ♡☼♥☼ ČEKATELIKY NA // ☼ ♥☼♡☼

@kcvrcekz (28)
Snaží se 1 rok a 3 měsíce
Průběh: 1 IVF květen 2012 nepovedlo se, zamaraženy 4 E. 1 KET neúspěšný..-ms dorazila a začínám stimulovat na KET.. ♡ 9.8. KET ♡ Našla jsem //… Ale držíme pěsti. 6.9. kontrola na srdíčko, tak Sněhul doufá, že tam je..🙂
@lenajsek
♧snažení o druhé dítko
Průběh:1x KET, snažení doma- časovaný styk, když to nevýjde tak asi minimálka na podzim
@misha83 (29)
Snaží se: 3,5 roku
Průběh: IVF únor 2010 stornováno pro nereagující vaječníky
IVF říjen 2010 i při max. dávkách špatná reakce, nicméně transfer byl, negativní test
IVF březen 2011 s darovanými vajíčky, v 8. týdnu mimoděložní a následně i potrat plodu v děloze, revize
následovala změna CAR, přešli jsme z Unici do Reprofitu únor 2012
Nativ červen 2012-krev negativní (ale my budem bojovat dál)
Minimálka červenec 2012 5 POKUS-nevyšel-Nevěš hlavu teď v září to výjde uvidíš.
minimálka bude v září 2012
@bobulinka74(?)
Snažení:asi 10 let,
Průběh:2009 2x mimoděložní, květen 2011 minimálka-neg., červen 2011 minimálka-//, MA 9.tt, 2012 2x stimulace na minimálku přerušena, 20.7. ET. Držím moc pěsti JSOU TAM // HCG roste super  -Tak ještě ne do těhulek?
@sblanch (33)
Snažení:3 roky
Průběh:1x IUI, 3x IVF, 1 KET, IUI s přechodem do nativu + PICSI; 4. IVF březen 2012 - nativ; vše negativní- minimálka červenec - ET 21.7. –TAK UŽ DO TĚHULEK NE? @1miska:
Snažení: 2,5 roku
Průběh: nyní ve fázi přirozeného snaženi doma - problém je ve sliznici která neroste, takže zatím IVF nemá cenu –stále snažení doma..🙂 Tak hooodně štěstí..🙂
@kacatka:
snažení 2 roky
průběh: 1x IUI Reprofit Brno - leden 2012 - negativní, 1x IVF Reprofit Brno - červen 2012 - transfer EB negativní, bez mrazáčků, krvácení už 8 den po ET, 2 IVF naplánovaný na přelom září - říjen 2012

♡♡TĚHULKY♡♡ - GRATULUJEME

@kalipso (29)
Snažení: 1 rok a 3 měsíce
Průběh: podařilo se první IUI
@safarikovap (30)
1. IVF září 2011 - minimální stimulace, negativní; 2. IVF - prosinec 2011 - krátký protokol, TT //, TP 17. 8. 2012
@drndapetka (27)
snaží se 4,5 roku
průběh: květen 2008 - mimoděložní, červen 2009 - spontánní potrat v 6tt, září 2010 - 1.IVF těhu zamlklé v 7tt
IVF: 1.IVF Unica srpen 2010 ( zamlklé těhu), 1.KET - neg., 2.IVF Unica září 2011 - neg. , Reprofit - minimálka květen 2012 - nedošlo k ET ( embrya zamražena), 2.KET Reprofit - čeká se, 30.6. KET-Moc držím pěstičky-A NALEZENY //, TP: 18.3.2013.:-) a ještě jednou mooooc gratuluju mamino
@fretecka (31)
Snažení: 3 roky
Průběh: zatím zkouší 2 cyklus časovaný styk, Á 19.6. nalezeny //-SUPEEEER

★☆MAMINKY a MIMINKA ★☆

@olousek35(?)
1.dítě, Tomášek, narozen 2.2.2012 4240g, 51 cm, vznikl z 2.IVF . 1 IVF //, ale nepotvrdilo se srdíčko a ukončeno revizí
@saminka
Snažení: 4 roky
1.IVF - Mia (14.9.2009), 1. KET - neg,, 2. KET - neg., 2.IVF Minimalka - Lilly (8.11.2011) predtim 3 IUI -jedno uspesne ale bohuzel MA v 9.tydnu
@bellka
snažení 12 let
průběh podstoupeno celkem 8xIVF a 1x KET, 3x změněno CAR a díky RF máme Šimonka, nar. 14. 4. 2011
@lenka27
Snažení:
Průběh: . IVF 2007 Helios - TT negativní, poté přirozené otěhotnění, ale mimoděložní,
2. IVF 2010 Reprofit - syn Adam narozen 12.7.2011, poté zase přirozené otěhotnění a zase bohužel mimoděložní. A jedou dál jen jak bude ta vhodná doba..🙂

cilkaa
29. srp 2012

Ahoj holky, práce je neúprosná, čas žádný, ale dlužím Vám informace z pondělního ultrazvuku u štelcla..

Mám jedno srdíčko 6+6 a TP 16.4. Jsem nadšená 😵

Akorát se se mnou už v Reprofitu rozloučili, bylo to smutné, Štelcl mě převelel na mého gynekologa a řekl něco v tom smyslu, že tady jeho zásluhy končí, že přeje hodně štěstí a že je rád, že se povedlo a moc mi drží palce.
Prostě už nebudu chodit do reprofitu ☹ trochu mi to bylo líto, ale zase jsem ráda, že se povedlo a jako těhule musím nechat štelclíka ostatním holkám, kterým pomůže k miminku. 😵

Takže se už objednám ke svojí gynekoložce... na kdy se mám objednat????

drndapetka
29. srp 2012

@cilkaa ahojky, gratulka veliká 😵 😵 😵 😵 😵
ke své gyndr bys měla do týdne.....
hlavně se nezapomeň objednat na NT+ screening už teď, bývají na to fronty, tak ať nezameškáš. Já se objednávala v 7+1 a už skoro neměli místo 😒 Jestli jsi z Brna, tak na něj můžeš i do Reprofitu, dělají ho tam😉

kcvrcekz
29. srp 2012

@cilkaa Jů gratuluju 🙂 To jsou pěkné zprávy..🙂 Koukám jsme cca týden od sebe..🙂 A termín máš den před mýma narozkama..🙂 Tak to bude silný jedinec..🙂Ještě jednou mooooc gratuluju..🙂

cilkaa
29. srp 2012

@drndapetka jejda, no vidíš, měla bych to obtelefonovat - jsem v tomhle mimo..
A co ten Vlašín? Nemám se objednat tam? Tam jsou prý kádři?

@kcvrcekz děkuji, určitě mě budeš následovat 🙂)) držím palečky..
jinak já jsem v sobotu také trochu zašpinila, ale červená to nebyla a štelcl pak říkal v pondělí, že úplně v pohodě... Že to byla bu'd nějaká cévka nebo hnízdění, že v klidu. Čípek uzavřený, mimi kde má být, srdíčko v pořádku...

Byl tam se mnou i manžel a štelcl mu všechno ukázal, viděl to lépe než já z leže to srdíčko. Byl z toho nadšený...

drndapetka
29. srp 2012

@cilkaa záleží na Tobě, já k Vlašínovi jdu příští týden, chtěla jsem jít k němu, tipuje i dobře pohlaví, tak jsem zvědavá 😀 ale volej hned, kor Vlašín má dost narváno 😝

bobulinka74
29. srp 2012

@cilkaa gratuluji k srdíčku 😵
@kcvrcekz jak se cítíš? Určitě to nic nebude, moc držím pěsti na pondělí 🙂
@fretecka chtěla jsem se zeptat, jak jsi dopadla na té nefrologii?

Já jsem byla včera na kontrolním utz v Olomouci, jsme 8+2 a jsme předáni do péče mého gynekologa 🙂
Dneska je mi pěkně blbě, bolí mě hlava a nejsem ničeho schopná. Chtěla jsem uklízet, mám tu, s prominutím, bordel jak v tanku, 😕 o oknech ani nemluvím, ale prostě to nejde.

kcvrcekz
29. srp 2012

@cilkaa 🙂 no snad se dočkám🙂. Ale moc příjemný to není, pořád to ze mě jde s utrošem..☹ ale slabě. Pořád čekám až mi napíše dr.🙂
@bobulinka74 já jdu až ve čtvrtek🙂, ale děkuji🙂

drndapetka
29. srp 2012

@bobulinka74 ahojky beruško, gratuluju k úspěšné kontrole 🙂 mě bolí hlava děsně od včerejška, a to na bolesti hlavy vůbec netrpím, ale ztěžuje si teď hodně těhulek na MK, že je taky bolí hlava, tak je to asi tím tlakem a počasím 😝 Doma nic nedělej, vyprdni se na to, já doma za celý první trimestr nic neudělala, uklízí manžel, já jen vařím- a to třeba taky jen 3x do týdne, někdy upeču buchtu. Prostě se válím a užívám si těhu nevolností 😀 Až přejdou, tak budu muset zase začít fungovat....manžel to pozná 😅

bambulajda
29. srp 2012

@kcvrcekz ahojky, nic se neboj, taky jsem to měla a bylo to úplně ok 😉 tak držím palečky

fretecka
29. srp 2012

@cilkaa jůůů velká gratulace,pokud se budeš objednávat do prenatalu,prý nej je vlašín a doubková,já byla u drapalové a hrůza,ted jdu k Vlašínovi. 🙂

fretecka
29. srp 2012

@bobulinka74 no opět v moči krev,všechny ostatní výsledky negativní,žádné bakterie,bilkoviny,ketony, glukoza,tak příští týden znovu a asi udělají uz ledvin.Já problémy žádné nemám,poněvadž jsem prodělala několik akutních pyelonefritid,hnded bych poznala,že něco neni v pořádku.Jsem zvědavá co zjistí. Jinak včera jsem konečně zvládla i zubaře a potvrzení do těhu 🙂

fretecka
29. srp 2012

@bobulinka74 jinak gratulace,mě také bolí hlava,ale já na to trpěla už před těhu. Já asi budu mít nespavce,mě se vůbec nechce spát,usínám pozdě a brzo ráno jsem vzhuru.

montysek
29. srp 2012

Ahoj holky, prosím Vás, chci se zeptat - dnes mi přišel z Reprofitu meil, že bylo zamraženo 6 embryí ale čekala jsem, že mi napíšou nějaké číslo účtu a kolik máme zaplatit ale nic takového tam neni, tak zda tam mám volat nebo jak se to platí?
A ještě mám otázku, co znamená, když je tam třeba HB 1/1 nebo HB 2/2 to je jako kvalita? A u jednoho mám napsáno
1X FHB 1/1, tak jestli nevíte, co znamená to F? Děkuji za odpovědi. 🙂

kcvrcekz
29. srp 2012

@bambulajda Jééé děkuji moc sluníčko moje a jak je tobě jak se máš?

kcvrcekz
29. srp 2012

@montysek Ahojky mail s fakturou ti dojde tak dva tři dny po tom co ti přišel dnes. A ty stádia moc si to nepamatuju, ale při odběru jsi dostala takový růžový papír a tam to je myslím popsáno. Jen vím, že HB je Hatchující blastocysta a ty čísla jsou kvalita..🙂 Jinak tedy hodně se jich podařilo zamrazit..🙂 Gratuluju🙂

drndapetka
30. srp 2012

@montysek ahojky FHB je zcela vyhatchovaná blastocysta, tedy nejvyšší stadium co může na transfer být 😉

drndapetka
30. srp 2012

@montysek ještě vysvětlení proč ta zkratka FHB = z angličtiny Full Hatched Blastocyst = úplně (zcela) vyklubaná (vycestovaná) blastocysta. To znamená, že embryjko je vycestované z ochranného obalu - ze zony pellucidy.
Učitelky angličtiny mě kdyžtak opraví, zas takový expert na překlad nejsem, spolíhám na slovník 😀

sblanch
30. srp 2012

@cilkaa Taky se pridavam ke gratulantum 🙂 Parada! Teda to je fakt uspesna tehu vlna, jen at to tak pokracuje dal!
Koukam, ze jsem asi neco zaspala - na ten NT a screening jsem se jeste neobjednala, jaksi mi to nikdo nerekl... Kdy se tam vlastne jde? A kdybych chtela do reprofitu tak mam zavolat komu??? Dekuju za rady, jsem z toho jelen...

montysek
30. srp 2012

@kcvrcekz
@drndapetka Tak děkuji holky za informace. 🙂 Tak to je škoda, že tu vyklubanou nevybrali na ET,já vím,že v ten den ještě vyklubaná nebyla,jinak by jí asi vybrali ale škoda teda..... 😕 A to nevadí,že je teď už mimo obal,aniž by byla uvnitř mě?Tak snad jí to mražení neuškodí. ☹ Já tomu nerozumím, tak se asi ptám jako blbka.... 😅

kcvrcekz
30. srp 2012

@montysek Oní ví co mají vybrat a jaké jedince zamrazit..🙂 Neboj..🙂 Určitě by nemrazili ty co by nebyli super..🙂Kdy jsi byla na ET?

fretecka
30. srp 2012

@sblanch mě to říkala v první poradně,je to placené vyšetření.V reprofitu to dělá doubek,ale když sem chtěla jít tak měl plno,musí to být dělané max 13.týden,a to bych prošvihla,tak jsem se objednala do prenatalu 🙂

fretecka
30. srp 2012

@sblanch v 11.se odebírá krev a ve 13. UZ,v prenatalu dělají vše v 13.týdnu a odpoledne jsou výsledky

fretecka
30. srp 2012

ahojky,tak mě je dnes hrozně špatně,bolí hlava,na zvracení,hrozně bolí bříško,snad je vše v pořádku.

montysek
30. srp 2012

@kcvrcekz Na ET jsem byla v sobotu 25.8.,tak uvidíme no.... 🙂

kcvrcekz
30. srp 2012

@montysek Tak moc držím pěstičky..🙂

drndapetka
30. srp 2012

@sblanch já jdu do Prenatalu na NT+ i na screening (krev) , budu 12+0, tedy začátek 13.týdne. Objednávala mě sestřička podle posledního ultrazvuku, řekla jsem jí, že jsem v den ultrazvuku byla 7+1. Mají na to rozmezí, objednávají od 11+6 do 13+3. Čím dřív tím líp, je prý pak lépe detekovatelná nosní kůstka. A jestli chceš fakt k odborníkovi, tak radím pana doktora Vlašína. raději to 2x sestřičce zopakuj, že chceš jen k němu. Má dlouhý čekačky, tak si volej už dnes, pokud budeš chtít jít tam. Jak je to v reprofitu to netuším, ale asi tam budou mít taky nával 😖