Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

drndapetka
18. zář 2012

@sikulik ahojky, moc gratuluju ke zdravé holčičce 🙂 Můžu se prosím optat v kterým týdnu si přesně byla na tom screeningu? Moje gyndařka mi řekla, ať se objednám na 21.týden a všude píšou, že se dělá ve 20.týdnu, tak teď nevím. Chci jít taky k Vlašínovi. Byla jsem u něj na screeningu ve 12.týdnu a byla jsem spokojená. jak dlouho ten ultrazvuk asi trval? Jinak letí to hrozně to těhotenství, ještě nedávno jsme si tu ukazovaly // na testu 😀

lenajsek
18. zář 2012

Holky ahoj, jen v rychlosti, jsme u mamky na týden, tak nejsu u PC a přes den jsu s malým na tom logo pobytu, tak na PC nemám čas...
Ale info o mně, tak 9dc po stimulaci Clostíkem na minimálku, 3 folikuly, jen na jedné straně, na druhé nic... 😒 Ale sliznice je prý pěkná, připíchli mi 75j injekce Puregonu, zítra si mám píchnout znovu a kontrola znovu ve čtvrtek, jestli folíky dorostly. OPU vypadá na víkend, ale ještě to bude dr. upřesňovat....
Doufám, že dorostou a aspoň ty tři vajíčka by tam byly... držte prosím všechny palce a těhulky prosím o těhu bacily... 😉

Jinak moc moc všem gratuluji, jak ke krásným čárkám na testu, tak k hodnotám hCG!!!
Snad k Vám taky brzo přibudu.

@besinka Ahoj, tak já te'd stimulovala taky na druhou minimálku v RF, z první máme skoro tříletýho synka..
Tak před těmi 3 lety to bylo CLostilbegyt, 2-6.dc po třech tabletkách denně a pak jsem myslím 3 dny dopíchávala FOstimon, bo moc nerostly. Měla jsem 4 folikuly, v nich 4 vajíčka a z toho bylo jedno přezrálý... tři se oplodnily, dvě mi transferovali a já ujalo se jedno.

Teď jsem měla zase Clostilbegyt 2-6dc, tři folikuly zatím, tak uvidíme, co z toho bude... držím palce na sourozenečka!!!

Holky, nestíhám dočítat... držte se a hodně štěstí všem!

lenajsek
18. zář 2012

☼ ♡☼♥☼ ČEKATELIKY NA // ☼ ♥☼♡☼

@kcvrcekz (28)
Snaží se 1 rok a 3 měsíce
Průběh: 1 IVF květen 2012 nepovedlo se, zamaraženy 4 E. 1 KET neúspěšný..-ms dorazila a začínám stimulovat na KET.. ♡ 9.8. KET ♡ Našla jsem //… Máme ♡ Jupííííííí
@lenajsek
♧snažení o druhé dítko
Průběh:1x KET, snažení doma, nyní minimální stimulace na IVF, 20.9. UZ kontrola folikulů, OPU vypadá na víkend..
@misha83 (29)
Snaží se: 3,5 roku
Průběh: IVF únor 2010 stornováno pro nereagující vaječníky
IVF říjen 2010 i při max. dávkách špatná reakce, nicméně transfer byl, negativní test
IVF březen 2011 s darovanými vajíčky, v 8. týdnu mimoděložní a následně i potrat plodu v děloze, revize
následovala změna CAR, přešli jsme z Unici do Reprofitu únor 2012
Nativ červen 2012-krev negativní (ale my budem bojovat dál)
Minimálka červenec 2012 5 POKUS-nevyšel-Nevěš hlavu teď v září to výjde uvidíš .
minimálka bude v září 2012
@1miska:
Snažení: 2,5 roku
Průběh: nyní ve fázi přirozeného snaženi doma - problém je ve sliznici která neroste, takže zatím IVF nemá cenu –stále snažení doma.. Tak hooodně štěstí..- Lázně u Františka, tak pořádně osahávej pinďu..
@kacatka:
snažení 2 roky
průběh: 1x IUI Reprofit Brno - leden 2012 - negativní, 1x IVF Reprofit Brno - červen 2012 - transfer EB negativní, bez mrazáčků, krvácení už 8 den po ET, 2 IVF naplánovaný na přelom září - říjen 2012 – tak jak to s tebou vypadá?

♡♡TĚHULKY♡♡ - GRATULUJEME

@kalipso (29)
Snažení: 1 rok a 3 měsíce
Průběh: podařilo se první IUI
@drndapetka (27)
snaží se 4,5 roku
průběh: květen 2008 - mimoděložní, červen 2009 - spontánní potrat v 6tt, září 2010 - 1.IVF těhu zamlklé v 7tt
IVF: 1.IVF Unica srpen 2010 ( zamlklé těhu), 1.KET - neg., 2.IVF Unica září 2011 - neg. , Reprofit - minimálka květen 2012 - nedošlo k ET ( embrya zamražena), 2.KET Reprofit - čeká se, 30.6. KET-Moc držím pěstičky-A NALEZENY //, TP: 18.3.2013. a ještě jednou mooooc gratuluju mamino -Dneska screening DRŽÍM VŠECHNO CO MÁM!!!!!!
@fretecka (31)
Snažení: 3 roky
Průběh: zatím zkouší 2 cyklus časovaný styk, Á 19.6. nalezeny //-SUPEEEER
@sblanch (33)
Snažení:3 roky
Průběh:1x IUI, 3x IVF, 1 KET, IUI s přechodem do nativu + PICSI; 4. IVF březen 2012 - nativ; vše negativní- minimálka červenec - ET 21.7.
@bobulinka74(?)
Snažení:asi 10 let,
Průběh:2009 2x mimoděložní, květen 2011 minimálka-neg., červen 2011 minimálka-//, MA 9.tt, 2012 2x stimulace na minimálku přerušena, 20.7. ET

★☆MAMINKY a MIMINKA ★☆

@safarikovap (30)
1. IVF září 2011 - minimální stimulace, negativní; 2. IVF - prosinec 2011 - krátký protokol, TT //, TP 17. 8. 2012
@olousek35(?)
1.dítě, Tomášek, narozen 2.2.2012 4240g, 51 cm, vznikl z 2.IVF . 1 IVF //, ale nepotvrdilo se srdíčko a ukončeno revizí
@saminka
Snažení: 4 roky
1.IVF - Mia (14.9.2009), 1. KET - neg,, 2. KET - neg., 2.IVF Minimalka - Lilly (8.11.2011) predtim 3 IUI -jedno uspesne ale bohuzel MA v 9.tydnu
@bellka
snažení 12 let
průběh podstoupeno celkem 8xIVF a 1x KET, 3x změněno CAR a díky RF máme Šimonka, nar. 14. 4. 2011
@lenka27
Snažení:
Průběh: . IVF 2007 Helios - TT negativní, poté přirozené otěhotnění, ale mimoděložní,
2. IVF 2010 Reprofit - syn Adam narozen 12.7.2011, poté zase přirozené otěhotnění a zase bohužel mimoděložní. A jedou dál jen jak bude ta vhodná doba..

kcvrcekz
18. zář 2012

@lenajsek jé díky🙂.

fretecka
18. zář 2012

aHOJ HOLKY,máme potvrzeného chlapečka od pana doktora Vlašína,vše je v pořádku a i já jsem přestala bojovat s nálezama v moči,všem držím palečky

1miska
19. zář 2012

ahojte holky, tak ja se pomalicku balim do lazni i kdyz odjizdim az za 14 dni - hrozne se tesim, pres konika jsem nasla holcinu co tam jede ve stejnem terminu taky s neplodnosti - tak planujeme kam půjdeme, co si nabalime - mam veliky lodak - to se nezda na 28 dni mit veci na sport, na slusno, na kulturu, na prochazky..... 🙂 tak je to takove moc fajn premysleni porad resit ktery boty a kolik tricek - ze clovek neresi jestli ma plodny den nebo kolik ma sliznici a ze dnes vecer by se mel tulit - i to samotne chystani je relax 🙂 tak doufam ze to tam pomuze 🙂

bobulinka74
19. zář 2012

@1miska ahojky, určitě to tam bude moc fajn, tak si to hezky užij, relaxuj a odreaguj se od snažení, nebudeš na to myslet a tělíčko si v klidu připraví hnízdečko pro mimíska. 🙂

kacatka
19. zář 2012

@1miska supeeeer, je perfektní, že to vyšlo tak rychle 😉 . tak si to tam užij a žádné skopičiny, víš jak to v lázních chodí 😀

sikulik
19. zář 2012

@drndapetka ahojky, děkuju 🙂, tvoje gyndařka má pravdu, byla jsem až ve 21. týdnu. Vlašín je prostě bezva a já mu věřím na 1000% 🙂. Byli jsme objednaní až na odpoledne a čekali jsme nakonec skoro hodinu, tak jestli to jde, objednej se co nejdříve na ráno, to prý běží skoro na čas 🙂, pak se to během dne opožďuje a nabaluje se skluz. Chtěli jsme i DVD (500 Kč) a celé vyšetření trvalo cca 15 minut. Tak držíme pěstičky, ať je u vás také vše v pořádku 🙂.

sikulik
19. zář 2012

@lenajsek prskám vše co můžu 🙂 tfuj tfuj tfuj, aby ti tahle stimulka vyšla!!! 😉

sikulik
19. zář 2012

@fretecka gratuluju moc!!! A ty nálezy v moči určitě způsobovalo to nadměrné množství tekutin, co jsi vypila denně, já vypiju sotva něco přes litr, to je zase málo 🙂

sikulik
19. zář 2012

@1miska bezva, mám z tebe radost 🙂

kcvrcekz
19. zář 2012

@sikulik no je vidět jak dočítám... Supééér moc gratuluju k holčičce🙂

@lenajsek držím taky pěsti ať je vše v pořádku🙂

1miska
19. zář 2012

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/komu-se-... uplne nahodou jsem narazila na kratickou diskusi o RF, kdyz se budete nudit 😎

montysek
19. zář 2012

@1miska No, moc veselá diskuze to neni teda... Myslím si, že Reprofit je hodně dobrý. Já byla před tim v jiném centru a to by holky viděly.... 😖

1miska
19. zář 2012

@montysek https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/iui-repr... ono tech neveselych diskuzi o RF je tady hodne.... :( je to vsechno asi fakt o nahode a stesti....

montysek
19. zář 2012

@1miska Jéje, ani se mi to nechce nějak číst ale jak se znám, tak tam vlezu.... No, ještě že jsem na ně nenarazila před tim, když jsme tam měli jít.... 😀

matysek123
19. zář 2012

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat - jsem po odběru vajíček, v pondělí mi odebrali 10. Od té doby mám dost nafouklé břicho, snažím se hodně pít, ale docela to bolí. Někdy víc, někdy míň. V sobotu mám jít na ET, mám to teď nějak řešit nebo si myslíte, že to odezní? Díky moc

fretecka
20. zář 2012

@sikulik No ono už od rána je to na dlouho,já byla objednaná na 8:40 a šla jsem až v 10 bylo to hrůza,ale musím říct,jeho přístup úžasný 🙂

evikj33
20. zář 2012

@matysek123 Holky nevnímáte co dr.říká-pokud se něco děje tak volat koordinatorku ona zhodnotí závažnost a dá doporučení.Pokud se břicho nafukuje a bolí,skus se přeměřit v pase a k pití přidat bílkoviny v lékarně poradí-bud roztok Protifár,nebo Nutridrink s obsahem bílkov.mléčné potraviny.Ale určo si zavolej.

montysek
20. zář 2012

@matysek123 Ahoj, určitě souhlasím s evikj33, je lepší si tam zavolat a poradit se. 🙂 Já jsem tam např.volala v neděli, jelikož jsem si blokla krční páteř a bylo to dost hrozný, tak jsem se chtěla poradit, zda si na to můžu něco vzít nebo ne...,jsou tam ochotní. 🙂 Já měla po ET taky nafouklý břicho a bolelo mě to hlavně jakoby v oblasti žaludku, bylo mi na zvracení a nic jsem nemohla jíst...Pak mi holky poradily taky hodně pít a bílkoviny a kuřecí nebo hovězí vývary a to mi pomohlo opravdu hodně bych řekla.Když jsem jela na ET, tak mě to pořád trochu bolelo ale už to nebylo tak hrozný, tak mi doktorka řekla, že to může být...a že se to následným těhotenstvím může i zhoršit ale naštěstí to pak běhěm 2 dnů po ET přešlo úplně.Ale určitě si zavolej a poraď se.Přeju hodně štěstí! 🙂

matysek123
20. zář 2012

Holky, díky za to nakopnutí. Nakonec jsem si tam dnes zavolala a pozvali mě na vyšetření. Tak prý je to hyperstimulační syndrom, ale hraniční, že prý bychom to měli zvládnout v tu sobotu s ET. V sobotu se na mě ještě podívají a zváží, zda ET provést nebo ne, ale Koudelka to vidí pozitivně 🙂 tak se nalévám vodou a nutridrinkem, mám jíst po malých porcích, tak snad se toho aspoň trošku zbavím.

matysek123
20. zář 2012

@montysek A jak jsi dopadla po ET?

ivcacig
20. zář 2012

@kcvrcekz tak HCG včera při testu krve bylo 400 🙂

kcvrcekz
20. zář 2012

@ivcacig no to je krásné🙂 tak to gratuluju teď už to povalí😉

lenajsek
20. zář 2012

Holky ahoj, tak folíky mi rostou pomaleji, ale zase si říkám, že v nich třeba budou o to víc kvalitní vajíčka...
Budu připíchávat 100j do soboty, v neděli Orgalutran a večer Pregnyl a v úterý v 8ráno OPU. Tak držte palce, aby folíky vydržely... sliznice je prý ukázková, 11dc 10mm, krásně to dohnala...

Ale bolí mě v krku, snad to do úterka vyležím... cucám Septisan, budu si dávat o víkendu horký čaje a budu odpočívat, tento týden byl pro nás s malým náročný... zítra naposledy na kliniku na logo a odpoledne huráá domů!!

montysek
20. zář 2012

@matysek123 Krev mi vyšla pozitivně a ve středu mě čeká ultrazvuk, tak uvidíme. 🙂

montysek
20. zář 2012

@lenajsek Držím pěsti, aby to dopadlo výborně. 😉 Na bolest v krku mi vždy pomohl Stopangin sprey - sice to pálí ale fakt mám dobrou zkušenost. 😉

lenajsek
20. zář 2012

@montysek Moc díky! A Ty jsi byla na ET kdy? Taky moooc držím palce!
No zítra budu muset znova naklusat do lékárny, stejně musím pro Pregnyl... ať mi něco dají. díky!

montysek
21. zář 2012

@lenajsek Já měla ET 25.8. 🙂